Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 1., vasárnap 20:01

Bale jön a Catillába! B-)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:46

hugo írta:ma éjfél az átigazolások lezárása, vagy holnap éjfél?
Holnap 23:59.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:46

hugo írta:ma éjfél az átigazolások lezárása, vagy holnap éjfél?
Holnap

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:46

Egy kérdés, hallucináltam, vagy megint fütyültek akkor, amikor Benzema lejött? Ez most miért lett divat? Mert elment Higuaín? :kivagyhe:
én arra emlékszem mikor egy kiugratásnál megtorpant, és a sok szotyizabáló elkezdett fütyölni :roll:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:44

Amúgy tartok tőle, hogy Özil azért nem játszott, mert keményen folynak az egyeztetések a háttérben.

Letette a nagyesküt a Madrid mellett, ha mégis lelépne, elég keményen szemen köpné saját magát.
Vajon Kaká is meggondolja magát, mint Fabio? :D
Csak ne gondolja meg magát. Milánóban szeretik, imádják. A szurkolók róla nevezik el elsőszülött fiaikat, elveheti lányaik szüzességét :mrgreen:

Menjen szépen haza.

Avatar
hugo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:19
Kedvenc játékosaid: H.Sanchez ; CR7 ; Varane
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hugo » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:42

ma éjfél az átigazolások lezárása, vagy holnap éjfél?
"I doubt Barcelona will make an offer, but they can save it because I wouldn’t accept." H.S.

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:22

Vajon Kaká is meggondolja magát, mint Fabio? :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. szeptember 1., vasárnap 19:12

primrose írta:ez meg túlzás. támadásban kevesebb a portugál, de azért ő sem egy arbeloa szint, aki mindenkibe belevezeti a labdát és képtelen egy egyenest belerúgni az ellenfél tizenhatosánál. védekezésben pedig én nem látom jobbnak a brazilt, de tudom, hogy itt a többség őt preferálja, amit maximálisan megértek. Éppen ezért nem is kezdek bele, mert esélytelen a dolog. Szerencsére Marceloval nekem sincs semmi bajom, mert nagyszerű játékos, szóval igazából nem történik akkora veszteség. Csak Coentraot sajnálom, mert tudom hogy máshol kezdő lehetne és ebben a Relban is, és biztosan meglennék vele elégedve, ha nem lenne a brazil és nem ismernénk őt.
Azért idén Arbeloa sem rosszabb támadásban mint Coentrao volt tavaly kezdőként. Más kérdés, hogy Arbeloa idén szerintem egész jól játszik.
Marcelo VS Coentrao: Az hogy támadásban ég és föld a kettő az nyilvánvaló. Coentrao támadása abból áll, hogy elszalad az oldalvonal mellett és berúgja... nem, meg próbálja berúgni középre, amiből 80%-ban az előtte lévő védő valamely testrészét találja el, amikor meg sikerül betekerni, akkor meg embert nem talál. Szökőévente egyszer bekeveredik a kapu elé egy kényszerítővel, de -ahogy Te is írtad- csak rúghatott volna gólt, nem rúgott. Marcelo már többször is rúgott jobb(!) lábbal gólt.
Védekezésben meg megint nincs nagy különbség hátul közöttük. Annyi, hogy Coentrao nem támad annyiszor, így nem is igen van mögötte terület. De amint kitámad, nem tud mit kezdeni. Marcelo okosan zárni szokta a passzsávokat, amikor letámad, hogy a társak besegíthessenek / visszazárhassanak, de Coentrao mint a macskám a lézerceruza fényére szaladgál a labda után, és könnyen kipasszolják, és indítanak a helyén. Hátul meg Marcelo megoldja azt, amit Coentrao is. Szóval védekezésben sem igen látom miben lenne jobb.
Ettől még Coentrao egy nagyon jó bal bekk, az egyik legjobb jelenleg, de Marcelo lényegesen jobb Nála.

Egy kérdés, hallucináltam, vagy megint fütyültek akkor, amikor Benzema lejött? Ez most miért lett divat? Mert elment Higuaín? :kivagyhe:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:18

Továbbra se tudom elképzelni ebben a játékrendszerben amiben most játszunk, főleg ha jön Bale. Ráadásul nem érzem azt, hogy ő képes lenne küzdeni.
Ezt már annyiszor átrágtuk ..... Ez még csak egy félkész csapat; a sérültekkel kiegészülve (Xabi, Illarra) még lesznek itt véleményem szerint helycserék (Modric egyel feljebb Khedira helyére stb.) és új taktikai elemek is, az alternatív rendszerekről és a hosszú szezonról nem is beszélve! Ami pedig a jelenlegi rendszert illeti, nos Mesut úgy tűnik kénytelen lesz alkalmazkodni, küzdeni és változtatni a hozzáálláson, máskülönben obi van számára (teljesen jogosan)! Én úgy gondolom, hogy ez a versenyhelyzet és nagyon minőségi keret csakis a csapat javára válhat ......
Amúgy tartok tőle, hogy Özil azért nem játszott, mert keményen folynak az egyeztetések a háttérben.
Szerintem meg pusztán nevelő célzata volt, illetve ahogy Carlo is elmondta Di María most jobb formában van (máskülönben a keretben se lett volna benne, nemhogy a padon --> lsd. Coentrao, Kaká)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:16

hehe írta:
Bárkit is hasonlítanék Khedirához, mindig a tuniszi lesz a gyengébb játékos.
mert az.
Biglia? :mrgreen:


Amúgy tartok tőle, hogy Özil azért nem játszott, mert keményen folynak az egyeztetések a háttérben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:06

Ha minden igaz akkor Kaká átigazolása bármelyik percben hivatalos lehet,ingyen megy Milan-ba, évi 5 millió eurót fog keresni, 2015-ig ír alá.

Az AS szerint Özil-ért a Manchester United és a PSG küzd, mi viszont nem adjuk, de ha befutna egy 50 millió euró érte akkor lehetséges a távozása.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 1., vasárnap 18:03

weeni írta:
madridronie írta:Már miért kellene eladni? Szerintem semmi ilyenre utaló jel nincs és Carlo nyilatkozata is inkább ösztönző jellegű, emellett a játékos is maradna.
Továbbra se tudom elképzelni ebben a játékrendszerben amiben most játszunk, főleg ha jön Bale. Ráadásul nem érzem azt, hogy ő képes lenne küzdeni.
Majd ezt ő megválaszolja idővel. Nem szabad elengedni pláne most, hogy Kaka dobbant valószínűleg.

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:59

madridronie írta:Már miért kellene eladni? Szerintem semmi ilyenre utaló jel nincs és Carlo nyilatkozata is inkább ösztönző jellegű, emellett a játékos is maradna.
Továbbra se tudom elképzelni ebben a játékrendszerben amiben most játszunk, főleg ha jön Bale. Ráadásul nem érzem azt, hogy ő képes lenne küzdeni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:54

Kérdés még sikerül-e eladni zárás előtt B-)
Már miért kellene eladni? Szerintem semmi ilyenre utaló jel nincs és Carlo nyilatkozata is inkább ösztönző jellegű, emellett a játékos is maradna.
van edzőnk.
Ezt viszont adom; tökös ember (kulturáltan, de gyorsan leosztotta a lapokat :agree: :taps: ) és a csapatérdeket tartja szem előtt; amíg a mutatott kép illetve teljesítmény őt és a döntéseit igazolja addig nekem is teljesen megfelel a dolog legyen az szó Ikerről, Özilről és bárki másról!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:44


Kérdés még sikerül-e eladni zárás előtt B-)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 17:10

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ID=HP_BN_7

van edzőnk. :roll:
Kép
Kép
Kép

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:20

azért marcelo jó brazilhoz mérten a nagy meccsekre tartogatja magát, ebből te azt láthatod, hogy leszarja a védekezést és csak kocog vissza az emberrel. azért amióta ő a világ legjobb bhv-je, azóta nemigen láttam gondot vele védekezésben sem.
coentrao egy 2-3 szinttel gyengébb képességű játékos, nincs ezzel semmi baj, csak túl sokba került és nem hiányposztra vettük.
Bárkit is hasonlítanék Khedirához, mindig a tuniszi lesz a gyengébb játékos.
mert az.
Kép
Kép
Kép

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:18

hehe írta:reméljük sok időt fog ott együtt tölteni a német barátaival is.
azért bőven nem olyan rossz ő. az arbeloa-albiol-khedira szint fölött van lazán, nem klasszis, de az átlagosnál jobb.

marcelo se játszhat minden meccsen, jó hogy van egy ilyen cseréje, még egy évig legalább.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:18

Boky írta:
Matt009 írta: Mindketten jobbak jelenleg mint az alternatíváik... Tudom, hogy ti ezzel nem értetek egyet, de ezt én így látom, és úgy látom Ancelotti is.
hát hogyne :lol: :lol: :lol:

ilyen vélemény ellen meg se próbálok érvelni :lol: :lol: :lol:
Láttad az első meccset? Amit Carvajal védekezés címén művelt az bohózat volt. Jobb szélünk meg nem volt akkor sem, úgyhogy nálam egyértelműen Arbeloa a jobb bekk.

A Casemiro-Khedira kérdést meg itt lehetetlen objektíven megvitatni, mert a fórum 90%-nál Khedira egy falábú, useless amatőr. Bárkit is hasonlítanék Khedirához, mindig a tuniszi lesz a gyengébb játékos.

De Carlo nincs meggyőzve arról, hogy Casemiro kész a kezdőre, pedig itt mindenki így gondolja. Nem véletlen, hogy egy hete sem Casemiro kezdett, és nem véletlen, hogy ma sem a brazil volt a kezdő? Ha egyértelműen Casemiro a jobb, akkor Ancelotti miért szívatja a padon a gyereket?

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 1., vasárnap 16:14

így van, sérülés esetén egy átlagra jó lehet, de túlságosan kevés az ember marcelohoz képest.
ez meg túlzás. támadásban kevesebb a portugál, de azért ő sem egy arbeloa szint, aki mindenkibe belevezeti a labdát és képtelen egy egyenest belerúgni az ellenfél tizenhatosánál. védekezésben pedig én nem látom jobbnak a brazilt, de tudom, hogy itt a többség őt preferálja, amit maximálisan megértek. Éppen ezért nem is kezdek bele, mert esélytelen a dolog. Szerencsére Marceloval nekem sincs semmi bajom, mert nagyszerű játékos, szóval igazából nem történik akkora veszteség. Csak Coentraot sajnálom, mert tudom hogy máshol kezdő lehetne és ebben a Relban is, és biztosan meglennék vele elégedve, ha nem lenne a brazil és nem ismernénk őt.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég