Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 2., hétfő 16:42

REDONDO78 írta:Kaká távozásához szeretnék hozzászólni.Őrülök,hogy elment.A legjobb,amit tehetett.Ha ott akar lenni a VB-n,akkor mindenképp.Csak egyvalamit nem értek.Miért várunk csodát tőle,ha nem játszik.Én is focizom,és nekem is volt egy mütétem,1 évet hagytam ki.Pontosan tudom,hogy a kispadról beszálva 15-20 percek alatt nem lehet megváltani a világot,akármennyit edzhetek.Nem volt megfelelő eljárás Kakával szemben.Ha jól emléxem,akkor mindig a csapat egyik legjobbja,ha becserélték.Ezek után azt kivánom,hogy találja meg régi önmagát a Milannál,és a BL csoportkör után kerüljünk össze az olaszokkal,és Kaká parádéjával ejtsenek ki bennünket.
Tévedsz, eleinte folyamatosan kapta a lehetőséget, de nem tudott bizonyítani. A helyzet az, hogy már a Milanban is gyenge volt az utolsó éveiben, úgy hoztuk ide, hogy itt talán majd megtud újulni. Semmi nem lett belőle és mivel Özil jobbnak bizonyult nála, végleg kiszorult a kezdőből. Előtte azonban kapta a lehetőséget, hidd el, senkinek nem volt célja, hogy egy 70 akárhány millióért megvásárolt játékost a padon jegeljen. HÁTSÓ AJTÓ.
Nem volt megfelelő eljárás Kakával szemben.
Igen, már rég el kellett volna adni.
Ezek után azt kivánom,hogy találja meg régi önmagát a Milannál,és a BL csoportkör után kerüljünk össze az olaszokkal,és Kaká parádéjával ejtsenek ki bennünket.
Ehhez meg gratulálok, te madridista. Jah..nem.. :lol: :lol: :taps: :taps:
But he is a good boy...

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 2., hétfő 16:40

REDONDO78 írta:Kaká távozásához szeretnék hozzászólni.Őrülök,hogy elment.A legjobb,amit tehetett.Ha ott akar lenni a VB-n,akkor mindenképp.Csak egyvalamit nem értek.Miért várunk csodát tőle,ha nem játszik.Én is focizom,és nekem is volt egy mütétem,1 évet hagytam ki.Pontosan tudom,hogy a kispadról beszálva 15-20 percek alatt nem lehet megváltani a világot,akármennyit edzhetek.Nem volt megfelelő eljárás Kakával szemben.Ha jól emléxem,akkor mindig a csapat egyik legjobbja,ha becserélték.Ezek után azt kivánom,hogy találja meg régi önmagát a Milannál,és a BL csoportkör után kerüljünk össze az olaszokkal,és Kaká parádéjával ejtsenek ki bennünket.
Gratulálok! Szívből.

Meglepően sokan vannak itt a fórumon, akik játékosoknak szurkolnak és nem a Realmadridért, mint pl Te.

De majd Kaká, persze.... :lol:

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ewr » 2013. szeptember 2., hétfő 16:33

REDONDO78 írta:Ezek után azt kivánom,hogy találja meg régi önmagát a Milannál,és a BL csoportkör után kerüljünk össze az olaszokkal,és Kaká parádéjával ejtsenek ki bennünket.
Nekem csak egy kérdésem van. Te kinek szurkolsz? Kakának vagy a Real Madridnak?
Ha jól emléxem,akkor mindig a csapat egyik legjobbja,ha becserélték.
Szerintem rosszul emlékszel.. Azért nem kapott lehetőséget, mert egyszerűen jobbak voltak a vetélytársai. Idén pedig már annak is örülhetett volna, ha néha-néha csereként beállhat. Én is örülök, hogy elment.

REDONDO78
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 7:47
Kedvenc játékosaid: Fernando Redondo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: REDONDO78 » 2013. szeptember 2., hétfő 16:23

Kaká távozásához szeretnék hozzászólni.Őrülök,hogy elment.A legjobb,amit tehetett.Ha ott akar lenni a VB-n,akkor mindenképp.Csak egyvalamit nem értek.Miért várunk csodát tőle,ha nem játszik.Én is focizom,és nekem is volt egy mütétem,1 évet hagytam ki.Pontosan tudom,hogy a kispadról beszálva 15-20 percek alatt nem lehet megváltani a világot,akármennyit edzhetek.Nem volt megfelelő eljárás Kakával szemben.Ha jól emléxem,akkor mindig a csapat egyik legjobbja,ha becserélték.Ezek után azt kivánom,hogy találja meg régi önmagát a Milannál,és a BL csoportkör után kerüljünk össze az olaszokkal,és Kaká parádéjával ejtsenek ki bennünket.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 2., hétfő 15:55

Gareth Bale: "Nem vettem fontolóra más ajánlatokat, ez volt az álmom. Kezdettől fogva azt szerettem volna, hogy az álmom egy nap beteljesüljön. Mindig is szerettem a Real Madridot, kiskorom óta követtem őket. Ez egy gyönyörű álom, hogy itt lehetek és ezt a mezt viselhetem. Nem volt könnyű elhagyni a Tottenhamet, de ha egy olyan csapat jön érted, mint a Real Madrid, azt nehéz visszautasítani. Beszéltem Ancelottival, de még nem mentünk bele a részletekbe. Csodás itt lenni, segíteni, fejlődni, 100%ot bele fogok adni. Számomra Cristiano Ronaldo a legjobb játékos a világon, senki nem jobb nála. Számomra megtiszteltetés, hogy vele játszhatok egy csapatban. Remélem sok címet fogunk közösen nyerni. Ő a főnök, a legfőbb játékos, és a világ legjobb játékosa. Én csak segíteni akarok és címeket nyerni. Segítek megnyerni a tizediket. Mindenki tudja, hogy dühös voltam a Tottenhamre. Amikor megtudtam, hogy a Real Madrid engem akar, akkor távozni akartam".

Arról, hogy Neymar azt mondta, hogy azért jött, hogy Messinek segítsen...
"Nem gondolom, hogy Cristianonak szüksége van segítségre. Ő már megmutatta, hogy a világ legjobb játékosa."

Hogy hol szeretnék játszani?
"Nincs preferált pozícióm, ott játszom majd, ahol az edző mondja."

"Szerintem mindenki tudja, hogy a Madrid mindent megakar nyerni. Nagyon jó kapcsolatom van Modrical. Néha néha beszéltünk, mióta idejött. Mindketten tudjuk, hogy ez egy nagyszerű klub."

Giggsről..
"Nem, nem próbált meggyőzni, hogy valaha a Manchesterbe igazoljak, habár a barátomnak tartom. A szívemmel csak a Realra fókuszáltam."
But he is a good boy...

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. szeptember 2., hétfő 15:53

Coentrao már nem fog lelépni szerintem. Modric, ha jól tévedek, akkor a 14-es mezben tolta a Tottenhamben, de ugye az Xabié, úgyhogy akkor a horvátnak a 8-ast adnám, a 10-es meg maradjon szabadon, aztán ha Isco megérdemli, akkor jövőre megkapja :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2013. szeptember 2., hétfő 15:43

Ami még engem izgat, bár tudom, hogy jelentéktelen sokaknak, de nekem vhogy nem, ki kapja vajon a mágikus 10-es mezt? :mrgreen:
Nálam vagy Modric vagy Isco a két jelölt.
De Modricnak az 5-ös mez jobban állna, miután Coentrao lelép.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 2., hétfő 15:05

Közben Liverpoolban megerősítették, hogy bármilyen ajánlat is érkezik, Luis Suarez maradni fog.

Jó ez így :)
But he is a good boy...

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 2., hétfő 14:33

az a helyzet, hogy megbocsátom pereznek ezt az illarramendis és bales horrorárakat, ha eladja higuain 37Mja után özilt is 50ért. :D

és még van maradék 9,5 órája, hogy khedirát odaadjuk valakinek akiknek szüksége van egy világklasszis szűrőre/irányítóra/kapusra/befejezőre :D

a 10es mezhez meg: ne legyen senkié, amikor átvette a 10est sneijder, lass, özil, mind3nak kb 80%-ot zuhant a pályán nyújtott teljesítmény. el van átkozva ez a szám nálunk.

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. szeptember 2., hétfő 14:12

Sajnálom Özil azért :( na mind1 isco-nak a 10-es mezt:) modric-nak meg a 8-ast:)

MorataMartin
Hozzászólások: 1520
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 2., hétfő 14:11

Cobra11 írta:Ki lesz a 10-es?? :D
Moratáé! :lol:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. szeptember 2., hétfő 14:06

A BBC és a Bild is megerősítette azt a hírt, amely szerint a jelenleg a német válogatottal készülő Mesut Özil mindenben megegyezett az Arsenallal. A vételár 50 millió euró lesz, a játékos pedig Németországban esik át az orvosi vizsgálatokon.
Te jó ég! Ha ez igaz lesz napokig ezen fogok röhögni :lol: Wenger jó nagy balfasz lehet ha ezt az ajánlatot komolyan gondolja :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:54

kozben megvan. csak kidob telon mindig...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:38

Már megvolt? Pont matekóra. kb az egyetlen amin nem tudom nézni..... :/
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. szeptember 2., hétfő 13:24

Hát ahogy nézem Bale se spanyol tanulással töltötte a nyarat. :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:22

Cobra11 írta:Ki lesz a 10-es?? :D
Remélem senkié. Az a mez csak balfaszságot hoz.

csak akkor tuti minden, ha hivatalos lesz. addig ezek csak "találgatások"
Pedig mindenki úgy beszél róla. Én se látok hivatalosat még, azért kérdeztem.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 2., hétfő 13:21

Cobra11 írta:Ki lesz a 10-es?? :D
Modric :sziv:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:20

Akkor ez már tuti, hogy megy?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. szeptember 2., hétfő 13:20

Ki lesz a 10-es?? :D

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 2., hétfő 13:17

Hát ez az Öziles hír meglepett... Sajnálom, hogy így alakult, viszont mindenkinek ez a legjobb, túl sok lett volna a spíler a csapatban szerintem és ha mindenki formában van, nagy luxus lett volna ilyen játékosok közül valakit a padra tenni.

Di Maria-t viszont így meg kell tartani, mert ha ő is megy, akkor már bajban lennénk, ha valaki kiesik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég