Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 5., csütörtök 9:56

Teljesítsen mindenki jól, nyerjenek csapatként és akkor majd el lehet gondolkodni az extrákon meg a fizuemelésen. Nagyon elegem van már a minden évben elhangzó ígérgető nyilatkozatokból, és valahogy mégsem történik sz*r sem, de a háttérben mindig megy a pusmogás ezerrel. Csak a manír, meg a méregdrága kocsi van, meg a siránkozás a nagyobb fizuért. Egyébként meg arról, hogy nem a kupák határozzák meg... a Realnak viszont ez számít, és egyébként is... a jelenlegi keretből kinek nem elégséges a fizuja? Max. 1-2 játékosnak adnék többet, ha esetleg kér, de lehet még nekik sem. Pénz meg cicoma az van. Ki van nyalva mindenük Eredmény? Jah, az nincs. :coffee:
But he is a good boy...

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. szeptember 5., csütörtök 9:46

primrose írta:
Az El Confidencial szerint Mesut Özil távozása egyfajta jelzés a keret többi tagjának is. A lap szerint ugyanis Pérezt és José Ángel Sánchezt több játékos is fizetésemelési kérvénnyel bombázta az Egyesült Államokban, ezek közé tartozott Özil is, aki 7,5 millió eurót szeretett volna.
NEVETSÉGES. Mire? Hol vannak a kupák, gyerekek?
nem a kupak mennyisege hatarozza meg egy jatekos fizeteset...

attol fuggetlenul ozil nem normalis hogy ilyen teljesitmeny mellett tobb penzt akart..

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 5., csütörtök 9:31

Az El Confidencial szerint Mesut Özil távozása egyfajta jelzés a keret többi tagjának is. A lap szerint ugyanis Pérezt és José Ángel Sánchezt több játékos is fizetésemelési kérvénnyel bombázta az Egyesült Államokban, ezek közé tartozott Özil is, aki 7,5 millió eurót szeretett volna.
NEVETSÉGES. Mire? Hol vannak a kupák, gyerekek?
But he is a good boy...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 5., csütörtök 8:49

Ha a németnél,nem számít hogy honnan való...honnan származik,hanem az hogy a pályán mit nyújt és azt hogyan.......akkor Bale.nél miért számít az hogy Brit,és miért nem az számít hogy hogyan teszi azt?
Itt most sztm nemzeti hovatartozástól függetlenül,a két játékos eltérő stílusa alapján mondtak véleményt.
Egynémelyek szerint(szerintem is) Reus stílusban tán jobban passzolna ebbe az Ancelotti féle Real Madridba,mint Bale.Mert talán jobban érzi a kombinatív játékot.Mondom talán,mert Balet még nem láttuk itt,ahol nem őrá lesz valszinüleg kihegyezve minden...
De most már ő van itt,kár is arról értekezni,mi lett volna ha,így aztán tiszta szívből remélem hogy a walesi nagy karriert fut itt be.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 4., szerda 23:41

R.M.C.F írta:
primrose írta:A Dortmund elvileg egy 50 milliós ajánlatot dobott vissza a Realnak ami Reusért ment volna még tavaly áprilisban.

volt sok reus melletti agitálás....persze nem rossz játékos ő,szó se róla,de.....feltennék egy egyszerű kérdést:
Ha a németnél,nem számít hogy honnan való...honnan származik,hanem az hogy a pályán mit nyújt és azt hogyan.......akkor Bale.nél miért számít az hogy Brit,és miért nem az számít hogy hogyan teszi azt?

Tessék.
Reus nem lett volna 100 millió. Ha egy árban lett volna a két játékos, akkor Balet választottam volna, de így inkább Reust és akkor talán Özil eladása sem történt volna meg. Ki tudja.. A lényeg, hogy Bale játsszon jól és fejlődjön tovább, akkor egy szavam nem lesz. Kíváncsi vagyok, hogy a Villarreal ellen mennyi játékidőt kap, kezdőként nem hiszem, hogy berakják.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. szeptember 4., szerda 23:30

volt sok reus melletti agitálás....persze nem rossz játékos ő,szó se róla,de.....feltennék egy egyszerű kérdést:
Ha a németnél,nem számít hogy honnan való...honnan származik,hanem az hogy a pályán mit nyújt és azt hogyan.......akkor Bale.nél miért számít az hogy Brit,és miért nem az számít hogy hogyan teszi azt?

Az én tapasztalataim szerint akik a briteket beskatulyázzák, ugyanúgy beskatulyázzák a németeket is. Favágók 'oszt csókolom, sír a lábukon a labda, kicsiben nem jók, stb,stb, mert ők ilyen favágó nemzet. Aztán mutatsz egy ellenpéldát, azt mondják rá, hogy 1 a millióból...mutatsz még egyet, azt mondják, 2 millióból...10-nél megunod, aztán hagyod a p.csába.

Dettó ugyanez, mikor a latinra mondják, hogy Angliában esélye sincs.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 4., szerda 22:56

Ha a németnél,nem számít hogy honnan való...honnan származik,hanem az hogy a pályán mit nyújt és azt hogyan.......akkor Bale.nél miért számít az hogy Brit,és miért nem az számít hogy hogyan teszi azt?
Jogos. De szerintem sokan csak a származásából indulnak ki, amit egyfajta focistílussal azonosítanak, ami nem igazán a spanyol bajnokságba illeszkedik. De lehet rosszul gondolom, én mindenesetre láttam párszor Balet és szerintem itt is nagyon jó lehet, egy technikásabb bajnokságban. Meg én egyébként sem voltam az igazolása ellen. :)
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 4., szerda 22:52

primrose írta:A Dortmund elvileg egy 50 milliós ajánlatot dobott vissza a Realnak ami Reusért ment volna még tavaly áprilisban.

volt sok reus melletti agitálás....persze nem rossz játékos ő,szó se róla,de.....feltennék egy egyszerű kérdést:
Ha a németnél,nem számít hogy honnan való...honnan származik,hanem az hogy a pályán mit nyújt és azt hogyan.......akkor Bale.nél miért számít az hogy Brit,és miért nem az számít hogy hogyan teszi azt?

Tessék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 4., szerda 22:44

A Dortmund elvileg egy 50 milliós ajánlatot dobott vissza a Realnak ami Reusért ment volna még tavaly áprilisban.
But he is a good boy...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 4., szerda 21:15

h3x0r írta:Szerintem jelen esetben az ujoncok a castillasokat jelenti
ja lehet. én úgy értettem hogy bl újoncok. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 4., szerda 21:10

Galacticos írta:
Újoncok a BL keretben
ide nem kellett volna beírnotok illarrát meg casemirot is meg jesét és carvajalt?
Szerintem jelen esetben az ujoncok a castillasokat jelenti

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 4., szerda 21:02

realista. isco tízese készül vagy majd csak jövőre?
Újoncok a BL keretben
ide nem kellett volna beírnotok illarrát meg casemirot is meg jesét és carvajalt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 21:01

Az EC azt írja, hogy ha nem működik a Karim-Morata duó, akkor januárban Pérez rámozdul Falcaora, a bizonyos, szerződésében lévő záradéknak köszönhetően. Télig van idő bizonyítani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 4., szerda 16:56

pavel írta:nincs annyi rutinja.
Pont ezért kell nyomatni. És idővel majd a magabiztosság is jön. És fejlődik még bőven. Sokat.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 4., szerda 16:53

Atticus írta:Hát, ha igaz, hogy Illarrának mentális gondja van, és a stressz tett be neki, akkor azt szerintem jóval nehezebb kikúrálni, mint a fizikai problémákat. Ne legyen igazam, remélem nem igazak a pletykák.

Carvajal meg egyszerűen nem győzött meg a felkészülésen és az első éles meccsén. Gondolom Ancelottit sem, ezért kezd manapság megint Arbeloa - azért, ahol Arbeloának kell kezdenie, ott valami nem oké, ő is bűn **** volt a tavasszal, meg a felkészülés során. (Bár nem hibázott látványosat az utóbbi két meccsen, szerintem.)
Szerintem igazad van, Carvajal nem nyújtott egyenlőre túl meggyőző játékot. Nem elég magabiztos. Hiába jobb előre játékban mint Arbeloa, ha védekezésben ugyanaz, csak nincs annyi rutinja. Őszintén, kicsit csalódtam Arbeloában, mintha összekapta volna magát. Persze még így is életveszélyes a srác... :)
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 4., szerda 16:52

CS0ki írta:És az előbbivel?
Én a sérülésre gondoltam leginkább.
Atticus írta:Carvajal
Szerintem benne van akkora potenciál, hogy játszatni kell, akkor is, ha valamivel gyengébb jelenleg a 17esnél, annyival nem gyengébb, hogy pontokat hullajtsunk miatta.. Mert idővel fejlődik annyit, hogy bőven jobb legyen nála. szvsz.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. szeptember 4., szerda 16:43

Hát, ha igaz, hogy Illarrának mentális gondja van, és a stressz tett be neki, akkor azt szerintem jóval nehezebb kikúrálni, mint a fizikai problémákat. Ne legyen igazam, remélem nem igazak a pletykák.

Carvajal meg egyszerűen nem győzött meg a felkészülésen és az első éles meccsén. Gondolom Ancelottit sem, ezért kezd manapság megint Arbeloa - azért, ahol Arbeloának kell kezdenie, ott valami nem oké, ő is bűn **** volt a tavasszal, meg a felkészülés során. (Bár nem hibázott látványosat az utóbbi két meccsen, szerintem.)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 4., szerda 16:39

Utóbbival mi a baj?
És az előbbivel? Én nyomtam talán legjobban, hogy miért fizettünk olyan rohatd sokat érte, de azért csak nem véletlenül vettük meg. Ha visszatér(elméletielg már egészséges, elvárnám tőle, hogy simán kezdő legyen Modric mellett a pálya közepén. Ha ennyit pengettek érte, feltehetően a vezetőség is így gondolkodik. :hmmm:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 4., szerda 16:25

Atticus írta:
RealRaúl77 írta:kázmér
Benne meg szerintem az a jó, mint Bale-ben: többfunkciós. Mármint posztok szempontjából. Isco szerintem tkp-nak a legjobb, eljátszik egy sorral lejjebb is, de mint 10-es, megvan szinte szó szerint minden adottsága (Özillel ellentétben).

Casemiro viszont ugyanolyan jól boldogul vkp-ként, mármint idén Carlónál Khedira-, tavalyi Xabi-féle emberként, mint idei Modric-, tavalyi Khedira-féle feljárogatós tagként.

Ő is óriási igazolás volt.

(Illarra és Carvajal miatt persze nem fenékig tejfel az élet, dehát ez van.)
Én se Casemiro miatt írtam, hogy kevés az a duo :lol:
Tetszik nekem is a gyerek, de még sok kell, és sok fejlődés tőle. :)
Illarra és Carvajal
Utóbbival mi a baj?
Nem kapta meg a 10-es mezt, úh semmi para.
Igaz :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. szeptember 4., szerda 16:22

RealRaúl77 írta:
Atticus írta:Jaja, van pár lehetőség, szóval megoldjuk, de engem teljesen lenyűgözött Isco, és gondolom nem vagyok egyedül vele.

A Goal.comon van egy jó írás, hogy miért kellett eladnunk Özilt, amiben részletesen összehasonlítják a két játékost - és úgy összeszedve az eddig látottakat még durvább a spanyol gyerek.
Nagyon nagyon remélem, hogy tartja is a formát. Nem egy zuhanórepülést láttunk már sajnos :(
Nem kapta meg a 10-es mezt, úh semmi para. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég