Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Jammin
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 8:27
Kedvenc játékosaid: Mcmanaman, Zidane, Raul
Kedvenc csapatod: rm.
Tartózkodási hely: BP-BAZ

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jammin » 2013. szeptember 6., péntek 11:09

“Csak ismételni tudom magam, Messi a legjobb játékos jelen pillanatban a világon. Fáj bevallani, de ez az igazság. Vitathatatlanul Cristiano és Messi a két legjobb, de bizonyos pillanatokban, amikor a csapatnak szüksége van rájuk, akkor Messi meghatározóbb” – nyilatkozta Guti.
Mondjuk a kiemelt rész az egy hatalmas nagy hülyeség, elég csak megnézni mindkét csapat legfontosabb meccseit az elmúlt 1-1,5 évből. Mondjuk mindkét csapat játszott a BM-el az elmúlt időben, vagy elég csak az egymás elleni meccseket is felhozni...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 6., péntek 11:07

Géci írta:
Realista24 írta:Inkább arra gondoltam, hogy nem költött sokat a portugál. Igaz, hogy Mendesszel sokat költöttek, de mégsem a Pérez féle költekezés volt.
Ezt pár hónapja még én is így gondoltam főleg a tavalyi nyár után, de amikor lenyilatkozta José, hogy ő is meg akarta venni Bale-t, csak Perez nem bólintott rá elgondolkoztam, hogy lehet azért még sem volt annyira megengedve minden neki ... :hmmm:
Azt mar nem tudom, hogy Perez vagy Mourinho mondta, de valami olyasmirol szolt, hogy a Modric-saga utan mar nem volt lehetseges Bale-t leigazolni. Gondolom Perez se ugy szamolta, hogy egy egesz nyaron keresztul uldozzuk a horvatot.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 6., péntek 10:58

Hehe! Nem tudom emlékszel e, hogy a másik topicban (legyén Ancelotti) beszéltük, hogy nem tudjuk, hogy bírjuk ki jövőhét szombatig!? Hát nem esküvőre megyek, kövi hét szombaton :cens: :-@
részegen realmeccset nézni az esküvőre szánt kivetítőn és okádva leordítani a násznépet minden gólnál, szuperparaszt. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 10:39

Realista24 írta:Inkább arra gondoltam, hogy nem költött sokat a portugál. Igaz, hogy Mendesszel sokat költöttek, de mégsem a Pérez féle költekezés volt.
Ezt pár hónapja még én is így gondoltam főleg a tavalyi nyár után, de amikor lenyilatkozta José, hogy ő is meg akarta venni Bale-t, csak Perez nem bólintott rá elgondolkoztam, hogy lehet azért még sem volt annyira megengedve minden neki ... :hmmm:
VanillaSky írta:Gazdaságilag mindenképp! Csak sajnos-nem sajnos ez egy labdarúgó csapat, ahova illene nemzetközi eredményeket is letenni. Egy BL elődöntő meg elvárás nem fejlődés ahhoz képest, hogy az elmúlt években még szánalomra méltóbb volt a Madrid. Itt a második négy évében már mutatni kell valamit, mert 1-1 bajnokság meg CdR nem emberfeletti bravúr 1 milliárd eltapsolása után.
Ezzel maximálisan egyetértek, és véleményem szerint, ha idén nem is, de jövőre mindenképpen lesz 1 brutális szezonunk... Pontosabban ezzel a kerettel kötelező lesz :coffee:
hehe írta:most veszem észre hogy nincs már öziltopik
Már vártam... Sok volt olvasni 3 napig a sírást. Nem volt elég, hogy apám is siránkozik, hogy eladta a Real ( pedig nem is Madrid drukker, amúgy azért is utálja a Realt mert megvettük Bale-t :lol: ...) még itt is ment a sírás. Alig várom, hogy Isco, Bale, CR, Benzema szétkapja a kaput és elcsituljon a nép...
OFF:
Hehe! Nem tudom emlékszel e, hogy a másik topicban (legyén Ancelotti) beszéltük, hogy nem tudjuk, hogy bírjuk ki jövőhét szombatig!? Hát nem esküvőre megyek, kövi hét szombaton :cens: :-@

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 6., péntek 10:31

hehe írta:amúgy biztos örül neki az adidas, hogy az ő cipőjüket veszi fel, de nike-s csapatba igazolt :D
Ha jól tudom pl Ronaldo is Nike-os, Messi meg Adidast hord.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. szeptember 6., péntek 10:24

gratulálok a fiataloknak a gólokhoz, meg kell hogy kapják a lehetőséget itt is

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 10:16

amúgy biztos örül neki az adidas, hogy az ő cipőjüket veszi fel, de nike-s csapatba igazolt :D
Götze feeling.
https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos- ... 3559_n.jpg
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 6., péntek 10:15

most veszem észre hogy nincs már öziltopik :lol: :lol: :mrgreen:

amúgy biztos örül neki az adidas, hogy az ő cipőjüket veszi fel, de nike-s csapatba igazolt :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 10:14

Akkor ez az amcsi túrának is köszönhető? :hmmm:
Inkább arra gondoltam, hogy nem költött sokat a portugál. Igaz, hogy Mendesszel sokat költöttek, de mégsem a Pérez féle költekezés volt.
Gazdaságilag mindenképp! Csak sajnos-nem sajnos ez egy labdarúgó csapat, ahova illene nemzetközi eredményeket is letenni, egy BL elődöntő meg elvárás nem fejlődés ahhoz képest, hogy az elmúlt években még szánalomra méltóbb volt a Madrid. Itt a második négy évében már mutatni kell valamit, mert 1-1 bajnokság meg CdR nem emberfeletti bravúr 1 milliárd eltapsolása után.
+1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. szeptember 6., péntek 10:13

Perez papa is jól forgatja a lapokat :-*
Gazdaságilag mindenképp! Csak sajnos-nem sajnos ez egy labdarúgó csapat, ahova illene nemzetközi eredményeket is letenni. Egy BL elődöntő meg elvárás nem fejlődés ahhoz képest, hogy az elmúlt években még szánalomra méltóbb volt a Madrid. Itt a második négy évében már mutatni kell valamit, mert 1-1 bajnokság meg CdR nem emberfeletti bravúr 1 milliárd eltapsolása után.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 10:02

Realista24 írta:Valamire jó volt Mourinho is...
Akkor ez az amcsi túrának is köszönhető? :hmmm: Azért elég szép, hogy zsinorban második év, hogy 500 milla felett teljesít a klub... B-) Perez papa is jól forgatja a lapokat :-*

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 9:53

Az éves beszámolót tudtommal június 30-án zárják. (Ezért igazolunk általában július 1. után.) Vagyis ebben a hitel kimutatásban még nem lehet benne a Bale-re felvett hitel. Az még erre jön rá.
Így van. Június 30. a forduló nap. Viszont, ami biztató, hogy két éve folyamatosan csökken ez a hitelállomány, így ha jövőre felfele is fog menni, nem lesz sokkal veszélyesebb a helyzet, mint két évvel korábban. Valamire jó volt Mourinho is... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. szeptember 6., péntek 3:00

wZoLee7 írta:azért ez jó dolog...pár megmondó embernek a Bale igazolás után a képe alá nyomtam volna :D
Az éves beszámolót tudtommal június 30-án zárják. (Ezért igazolunk általában július 1. után.) Vagyis ebben a hitel kimutatásban még nem lehet benne a Bale-re felvett hitel. Az még erre jön rá.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 6., péntek 0:37

azért ez jó dolog...pár megmondó embernek a Bale igazolás után a képe alá nyomtam volna :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 5., csütörtök 22:13

h3x0r írta:Valami olyasmit is tartalmaz, hogy tavaly 124,7 millio volt a netto hitelunk, iden 90,6.
Igen valami ilyesmit hoztam ki én is belőle, de mivel nem biztam annyira google chrome forditóba inkább nem irtam le, mert féltem, hogy hülyeséget irok :D ...
Az ilyet gondolom nem hozza le az nso :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 5., csütörtök 21:20

A hivatalos oldalon csak spanyolul van fent, angolul meg nincs.
Javaslatok topikba pont irtam is:
h3x0r írta:Most talaltam a hivatalos oldalon:
link 1

link 2

Aki tud spanyolul, az egy jo kis cikket is irhat belole. (ez csak egy javaslat :) )
Valami olyasmit is tartalmaz, hogy tavaly 124,7 millio volt a netto hitelunk, iden 90,6.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 5., csütörtök 21:11

Szemet gyönyörködtető cikk az AS-en ami a cikk szerint a hivatalos honlapon is fent van (kerestem, de nem találtam...bár szerintem rossz helyen kerestem... :| )
A lényeg, hogy a 2012/13-as szezont 36.9 millió euró nyereséggel zárta a klub, és idén megdöntöttük a tavalyi bevételi rekordot igy idén a Real Madrid teljes bevétele 520.900.000 millió euró volt ami rekord és egyedülálló ugyanis 2 éven belül 2x ment a klub 500millás bevétel felé B-)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 5., csütörtök 16:12

Szeretem a sajtót:
"Csodálatos időket töltöttem Madridban. Minden tökéletes volt, szinte minden. Még nagyon fiatal voltam és a végén már hiányzott a családom. A klub lenyűgöző volt, de abban a pillanatban nem azt szerettem volna" - nyiltakozta Neymar, aki az interjú végén a Barcelona csapatát is méltatta.
Ennyit arról, hogy mi nem fizettünk érte. Ezt a hírt még márciusban írtuk a régi oldalra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2013. szeptember 5., csütörtök 16:10

http://nemzetisport.hu/spanyol_labdarug ... ot-2277181

megint a hülye madrid. Jó ez az nso... -.-"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 5., csütörtök 13:19

A Marca szerint a klub vezetősége tudja, hogy sokakból – szurkolókból és játékosokból egyaránt – csalódottságot váltott ki Özil eladása, de egyáltalán nem bánják. Sőt, nyíltan vállalják, hogy “Özil nélkül is nagyszerű csapatunk van.”
Ezt még én is elismerem.
Varane közel jár a visszatéréshez. A francia védő – ha minden a megfelelő ütemben halad – akár Villarreal elleni a keretben is ott lehetne, de óvatosságból minden bizonnyal csak a Getafe elleni hazai mérkőzésen fog lehetőséget kapni.
Nagyszerű, bár most lehet panasz az embereinkre, mert még Nacho is jól teljesít.
“Megtisztelő volt a Real Madrid ajánlata mert az egész családom Real szurkoló, de én csak a Fiorentinába akartam igazolni. Szeretnék minden szerdán és vasárnap játszani, nem pedig félmeccseket játszani egy top csapatban” – nyilatkozta Mario Gomez.
Szimpatikus az ilyen hozzáállás és szerencse, hogy így döntőt. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég