Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. szeptember 6., péntek 14:46

ez van ez az én véleményem...általában a meccseinket nézem..és számomra akiket eddig láttam focizni, mint világ legjobbjai mind-mind magasabban voltak cr-nél és messinél is. Nálam az ösztönös könnyedség elegancia virtuózítás, a játék olvasása, kiszámíthatatlanság amik egy igazán nagy játékost jellemeznek ami például megvolt egy ronaldoban, dinnyoban rivaldoban, zidaneban vagy redondoban...és ebből az ösztönösségből érzek valamit messiben persze csak rendkívül minimálisat....és a fent említett úriemberekhez egyik mai szupersztár sem hasonlítható...

mondom ezt úgy hogy c.ronaldot jobban szeretem. de ő inkább fizikálisan kimagasló és ebből hoz ki hihetetlen dolgokat.

papinho
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:42
Kedvenc játékosaid: Zidane, Zola, Raul, CR
Kedvenc csapatod: csakaMadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: papinho » 2013. szeptember 6., péntek 14:34

http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ID=HP_BN_1

A Tottenham fontolóra veszi, h megszakítja az együttműködést a Reallal tiszteletlenségre hivatkozva...jesus christ, ezek teljes delíriumban vannak? :hmmm:

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 6., péntek 14:31

Persze, hogy Gutinak meg van a saját véleménye, de ő a Real Madrid emblematikus figurája, a cég képviselője! S viselkedjék is így! Rohadt sok példát lehetne mondani, hogy riválisok ilyet nem mondanak/csinálnak, szerintem mindenkinek eszébe jut több is...
Ha már nem lesz itt, akkor majd elmondhatja, hogy ezt akkor így látta...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 14:24

nusser írta:szerintem meg Gutinak teljesen joga van a saját véleményéhez...álljunk már meg, hogy itt mindenkinek ronci seggét kellene nyalni...bizonyítsa be a pályán...ha nem lettek volna a korábbi hisztik, meg állandó kitörések színészkedések teljesen más lenne a megítélése. A mostani teljesítménye meg....hagyjuk már, állandó görcsösség...stb. Miben jobb messinél? fejjátékban..és kb ennyi is. Mert ha azt nézzük ronci szabadrúgásaival mennyit érünk...gólpasszai száma..kombinatív játéka....hagyjuk már. A döntő pillanatokban meg pont úgy besül mint az argentin... (bayern ellen a 11-s kihagyása, dortmund ellen is hagyott ki nem egy ziccert...atletico ellen amit művelt a kupa döntőben..)

mondom ezt úgy, hogy messit gyűlölöm...ronaldonak meg mint madridi focistának drukkolok.

EZ mi? :shutup: Komolyan ember te mit nézel? Próbálnék többet hozzá szólni, de nem tudok, pontosabban nem akarok, mert nem akarok csúnyát mondani... :roll:

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nusser » 2013. szeptember 6., péntek 14:12

szerintem meg Gutinak teljesen joga van a saját véleményéhez...álljunk már meg, hogy itt mindenkinek ronci seggét kellene nyalni...bizonyítsa be a pályán...ha nem lettek volna a korábbi hisztik, meg állandó kitörések színészkedések teljesen más lenne a megítélése. A mostani teljesítménye meg....hagyjuk már, állandó görcsösség...stb. Miben jobb messinél? fejjátékban..és kb ennyi is. Mert ha azt nézzük ronci szabadrúgásaival mennyit érünk...gólpasszai száma..kombinatív játéka....hagyjuk már. A döntő pillanatokban meg pont úgy besül mint az argentin... (bayern ellen a 11-s kihagyása, dortmund ellen is hagyott ki nem egy ziccert...atletico ellen amit művelt a kupa döntőben..)

mondom ezt úgy, hogy messit gyűlölöm...ronaldonak meg mint madridi focistának drukkolok.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. szeptember 6., péntek 13:18

Leaglább őszinte Guti, így gondolja és ezt vállalja is...az már egy másik dolog, h az elmúlt 1-2 évet nézve rohadt nagy tévedés az egész.... :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. szeptember 6., péntek 12:44

pavel írta:Na látod Norbii, ezért bugyuta ez a Guti...3 opció közül a legrosszabbat választotta.... :/
Szerintem csak a 2. legrosszabb opció volt. Hárítás> igazság> kamu.
De hát ez már csak egy ilyen világ..ahol egy egyszerű kijelentés, nagy bonyodalmat okoz.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. szeptember 6., péntek 12:41

Ronaldonak teljes mertekben igaza van abban, hogy nem kapja meg a teljes tamogatast a klubb reszerol.
Ha valaki a Real Madridnal dolgozik, legyen az jatekos, edzo vagy takarito, ha megkerdezik tole, hogy ki a legjobb, tok mindegy, hogy mit gondol, azt kell mondania, hogy Ronaldo. Errol is kene szoljon ez az egesz klubb, hogy mindig tamogatjuk egymast.
Remélem mielőtt eljön ez a retardált világ, már eldobtam a kanalat! Persze van még személyi kultusz meg bálványimádat is a világon, azért remélem Madridban - Európa egyik legjelentősebb városában - nem fog bekövetkezni. Szerencsére Guti nem változik, nem az a pc ember ami dívik manapság. Amúgy meg Ronaldot is az élmezőnybe sorolta. :lol:

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 6., péntek 12:40

Na látod Norbii, ezért bugyuta ez a Guti...3 opció közül a legrosszabbat választotta.... :/
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. szeptember 6., péntek 12:22

Hát..azért valljuk be Gutinál ami a szívén az a száján. Nem kell ezen felháborodni. Volt egy riportja, megkérdezték, ő meg elmondta az igazat a saját szemszögéből. Át kell esni ezen és ennyi. Voltak év mikor Cr volt jobb..voltak mikor Messi. Elég volt olvasni facebookon a kommenteket h Guti így meg úgy dögöljön meg a tehenével együtt. lelel. Csak azért mert ők a nagy Cr pns copók klubb tagja, és csak miatta madridisták:D Mindenkinek meg van a saját véleménye, és ha ezt tisztességes keretek között képes elmondani akkor nincs miért anyázni őt.

Az igaz hogy a jobb választás az lett volna ha csendben marad és hárítja ezt a kérdést, mivel ez nem több mint viszályszitás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 12:20

Van egy "nagyszerű" cikk.
Arról szól, hogy a távozók tavaly 44 gólt és 47 gólpasszt hoztak össze, az érkezők pedig 63 gólt és 40 gólpasszt, ergó jobbak leszünk. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 6., péntek 11:59

hehe írta:
Hehe! Nem tudom emlékszel e, hogy a másik topicban (legyén Ancelotti) beszéltük, hogy nem tudjuk, hogy bírjuk ki jövőhét szombatig!? Hát nem esküvőre megyek, kövi hét szombaton :cens: :-@
részegen realmeccset nézni az esküvőre szánt kivetítőn és okádva leordítani a násznépet minden gólnál, szuperparaszt. :mrgreen:

Én a bl döntő alatt voltam esküvőn, hozták is a kivetítőt..




......Aztán hülye családi fotókat kellett nézegetni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




Guti meg... ne is tudok rá mit mondani. :roll:
A barcások így is, ha kell ha nem verik a mellük, még akkor adjuk alá a lovat..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. szeptember 6., péntek 11:53

szépvolt Guti...Messi sehol nemvolt a döntő pillanatokban az utóbbi időkben...pateroljuk el Ronit is. :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 6., péntek 11:36

Jaaaaj Guti, kivagy te ember...ilyent nyilatkozni. Döntő pillanatokban? Chelsea vagy Bayern ellen hol volt a döntő pillanatokban? Utoljára még egy 11-est is kihagyott...

Géci, mond meg, hogy 2-szer 45 perc józanodásra van szükséged...esetenként hosszabbítás előfordulhat, de majd tartasz közte pár perc szünetet amikor megjelensz a vendégek között :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 11:35

h3x0r írta:Ronaldonak teljes mertekben igaza van abban, hogy nem kapja meg a teljes tamogatast a klubb reszerol.
Ha valaki a Real Madridnal dolgozik, legyen az jatekos, edzo vagy takarito, ha megkerdezik tole, hogy ki a legjobb, tok mindegy, hogy mit gondol, azt kell mondania, hogy Ronaldo. Errol is kene szoljon ez az egesz klubb, hogy mindig tamogatjuk egymast.
Szerencsére már a játékosok is ilyenek, de az, hogy mindig van 1 olyan valaki aki a középpontban akar lenni az hihetetlen... Amúgy :agree:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 6., péntek 11:27

Realista24 írta:Guti meg lehetett volna okosabb, főleg, hogy most kezdett el kicsikkel dolgozni.
Ronaldonak teljes mertekben igaza van abban, hogy nem kapja meg a teljes tamogatast a klubb reszerol.
Ha valaki a Real Madridnal dolgozik, legyen az jatekos, edzo vagy takarito, ha megkerdezik tole, hogy ki a legjobb, tok mindegy, hogy mit gondol, azt kell mondania, hogy Ronaldo. Errol is kene szoljon ez az egesz klubb, hogy mindig tamogatjuk egymast.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 11:24

Jammin írta:Mondjuk a kiemelt rész az egy hatalmas nagy hülyeség, elég csak megnézni mindkét csapat legfontosabb meccseit az elmúlt 1-1,5 évből. Mondjuk mindkét csapat játszott a BM-el az elmúlt időben, vagy elég csak az egymás elleni meccseket is felhozni...
Én nagyon valószínűséggel kevés azon emberek közé tartozik akik baromira nem kedvelték Gutit... Elhiszem, hogy fasza a középpontban lenni ilyen alpári nyilatkozatokkal, de azért illene a csapat, pontosabban a illene a klubtársakkal szemben értelmesen megnyilvánulni... Baromira nem hiányzik az ilyen nyilatkozat CR hosszabbítása előtt...
Realista24 írta:Guti meg lehetett volna okosabb, főleg, hogy most kezdett el kicsikkel dolgozni.
Az a fránya példamutatás... :roll:
Realista24 írta:Én esküvőn felmentem, aztán néztem a meccset. Persze ez függ attól, hogy milyen kapcsolatban/rokonsági fokban vagy a párral. Nálam belefért simán.
Baráti pár... Nem hiszem, hogy meg tudnám oldani :x

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 6., péntek 11:23

Realista24 írta:Én esküvőn felmentem, aztán néztem a meccset. Persze ez függ attól, hogy milyen kapcsolatban/rokonsági fokban vagy a párral. Nálam belefért simán.

Guti meg lehetett volna okosabb, főleg, hogy most kezdett el kicsikkel dolgozni.
Guti mikor volt okos?? :mrgreen: A passzai igen, de a viselkedése, háááát....
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 6., péntek 11:15

Én esküvőn felmentem, aztán néztem a meccset. Persze ez függ attól, hogy milyen kapcsolatban/rokonsági fokban vagy a párral. Nálam belefért simán.

Guti meg lehetett volna okosabb, főleg, hogy most kezdett el kicsikkel dolgozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 6., péntek 11:12

hehe írta:
Hehe! Nem tudom emlékszel e, hogy a másik topicban (legyén Ancelotti) beszéltük, hogy nem tudjuk, hogy bírjuk ki jövőhét szombatig!? Hát nem esküvőre megyek, kövi hét szombaton :cens: :-@
részegen realmeccset nézni az esküvőre szánt kivetítőn és okádva leordítani a násznépet minden gólnál, szuperparaszt. :mrgreen:
Elmondanám, hogy megkérdeztem, hogy van e TV, de amint láttam a reakciót gyorsan mondtam, hogy csak vicceltem ( persze amùgy baromira nem ) :mrgreen:
Mind1 majd vasárnap megnézem felvételről :(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég