Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 14., szombat 21:15

R.M.C.F írta:Pavel:

Az avatorodról jut eszembe hogy most olvastam valahol egy cikket Albáról,hogy valaki szerint jobb lesz mint RC. :lol: :lol:
Capdevila: "Jordi Alba jobb lesz, mint Roberto Carlos."


:lol: :lol: :lol:

A Real Madrid kezdőcsapata: López, Carvajal, Pepe, Ramos, Nacho, Modric, Illarramendi, Isco, Bale, Cristiano Ronaldo és Benzema. A padon Casillas, Khedira, Casemiro, Jesé, Morata, Di María és Llorente ül.
no nézzük mit alkot Bale :D
mondjuk lehet ezt nem kéne, a Barca pl nagyon jól, fokozatosan építette be Neymart, de ha már kezdő mutasson is valamit Bale :shifty:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 14., szombat 20:57

Pavel:

Az avatorodról jut eszembe hogy most olvastam valahol egy cikket Albáról,hogy valaki szerint jobb lesz mint RC. :lol: :lol:

Droggal tele fejjel is lehet nyilatkozni? Csak kérdezem azoktól akik jobban benne vannak ezekben a média körökben....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 14., szombat 20:56

tubatibi írta:Üdv!


A főoldalon Sport 1 van írva, mint közvetítés, a cikkben viszont Sport 2!

Tájékoztatásképpen, a mérkőzést a Sport 2 fogja közvetíteni! :)
életem megmentetted :D akkor nem szenvedek a tv nevű dologgal főleg h nincs sport 2 és most a család az x-faktort bámulja :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. szeptember 14., szombat 20:55

Üdv!


A főoldalon Sport 1 van írva, mint közvetítés, a cikkben viszont Sport 2!

Tájékoztatásképpen, a mérkőzést a Sport 2 fogja közvetíteni! :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 14., szombat 19:41

Skacok! Ez most komoly? :D
El lehet vitatkozni Arbeloán meg Carvajalon, na de helye síráson? Ne mááááá'.... Személyeskedni meg a legjobban priviben lehet! :D :D
peace :agree:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 14., szombat 19:08

miVida írta: hogy egy sport fórumon helyesírási szabályokkal okoskodnak,
azért teljesen más hogy kis és nagybetűn vitatkozunk vagy azon hogy valamit egybe kell-e írni vagy valaki a hülyét vagy lyukat pontos j-vel írja le. már egy ideje itt vagy a fórumon és láthatnád hogy nem nagyon vannak kiemelve a helyesírási hibák és egymás közt sem rójuk fel.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 14., szombat 19:03

Galacticos írta:
miVida írta:lassan javasolnam a személyeskedés büntetését... a forumra
büntetik is, csak gondolom a szabályzatot nem olvastad el.
meg egyébként is a hülyét pontos 'j'-vel hát azt tényleg büntethetnék.
miVida írta:Szerintem Carvajal ügyes meg gyors
egész jó jelzők egy védőnek.
egyrészt nem hiszem, hogy a modik jó szemmel nézik, hogy egy sport fórumon helyesírási szabályokkal okoskodnak, másrészt meg gyerekek először járjátok ki az általánost, vagy a gimit, gyertek egyetemre, aztán beszéljetek nekem a helyesírásról :) különben is nem win98-am van, itt is kijelzi, vörös vonallal aláhúzva, ha egy szó nincs helyesen írva :sly:
másrészt pedig Carvajalról:
de van néhány olyan ostoba döntése, hogy még nem beszámítható.
én is ügyes vagyok és marha gyors, de ez nem elég, fejben is ott kell lenni :|
(de plííz, kontrázz rá erre is, mert biztos jól esik az :) )
és mindez azzal kezdődött, hogy próbáltam igazolni Ancelottit, hogy miért Arbeloát rakja be Carvajal helyett (amennyiben így döntene), és nem arról próbáltam akárkit is meggyőzni, hogy Carvajal jobb játékos lenne :( EGYÉRTELMŰ h tehetségesebb, de egyelőre Arbeloa megbízhatóbb, that's all. :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. szeptember 14., szombat 16:48

Ezert jo lett volna megtartani Fabinhot, fizikai adottsagai jobbak mint Carvajale...csak rutintalanabb 1 evvel lemaradassal.
Nalunk kiteljesedhett volna. :roll:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 14., szombat 11:12

miVida írta:lassan javasolnam a személyeskedés büntetését... a forumra
büntetik is, csak gondolom a szabályzatot nem olvastad el.
meg egyébként is a hülyét pontos 'j'-vel hát azt tényleg büntethetnék.
miVida írta:Szerintem Carvajal ügyes meg gyors
egész jó jelzők egy védőnek.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. szeptember 14., szombat 10:24

Szerintem meg csak az a baja, hogy nagy rajta a nyomás. Szeerintem őt várták a legjobban Arbeloa gyenge szezonja után (de most őszintén... a keretből szinte mindenkinek borzalmas szezonja vlt) és tőle várták a legnagyobb segitséget, amit egyértelmű, hogy nem tud teljesíteni. Egyébként meg már csak azért is megérte visszahozni, mert igy Arbeloa küzd a helyért és jobb lesz ő is.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 14., szombat 10:21

Carvajal kapja meg a lehetőséget, ez oké. Ennek én is örülnék, de most, mikor a védelem eleve megtépázott, ráadásul olyan csapattal mérkőzünk, akik szélen erősek, nagyon nem fog beleférni Carvajal szertelensége. Én személy szerint nyugodtabb lennék Arbeloával. Amikor meg ki van a csapat, a gála 11 játszik, na akkor lehet Carvajalt beleszoktatni, de most még a gála 11 bevetésétől messze vagyunk sajnos.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 14., szombat 9:49

Lassan javasolnam a cenzurat a forumra :roll:
lassan javasolnam a személyeskedés büntetését... a forumra :)
... :cens:

SZERK.: Arbeloa nem béna, és amit én írtam azzal csak próbáltam Ancelotti észjárását megmagyarázni, mert hihetetlen, hogy mennyire hülye az öreg, és ti milyen képzett, tapasztalt edzőpalánták vagytok, nem is tudom mit keres Ancelotti a padunkon... Szerintem Carvajal ügyes meg gyors, de van néhány olyan ostoba döntése, hogy még nem beszámítható.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 14., szombat 9:46

Amit eddig mutatott Carvajal az nagyon harmatos, bari meccseken harmatos ellenfelekkel szemben is ügyetlenkedett, az hogy tavaly mit mutatott a Bundesligában az pont senkit sem érdekel.
De nincs itt semmi gond egyelőre, itt van Arbeloa is, tudja rotálni őket CA, és van lehetősége fejlődni Carvajalnak hiszen még csak 21 éves.
Amiatt azért érdekes hogy mit mutatott németországban,mert az alapján hozták lényegébe vissza.A többit adom,és igen,bőven fejlődhet még,hisz fiatal még nagyon.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 14., szombat 9:20

Amit eddig mutatott Carvajal az nagyon harmatos, bari meccseken harmatos ellenfelekkel szemben is ügyetlenkedett, az hogy tavaly mit mutatott a Bundesligában az pont senkit sem érdekel.
De nincs itt semmi gond egyelőre, itt van Arbeloa is, tudja rotálni őket CA, és van lehetősége fejlődni Carvajalnak hiszen még csak 21 éves.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 14., szombat 8:57

Szerintem Matt nem bántja Carvajalt, egyszerűen leírja amit gondol. Én egyet értek vele, Arbeloából én is kiábrándultam, ettől függetlenül mégis azt mondom egyenlőremég stabilabbak vagyunk vele! nso pedig egy ipari hulladék, tipikus libsi kavarás, ami csak a kattintásra megy...pfejj :angry:
A bántást én sem úgy értem hogy na most nekiestek és savazzák,hanem úgy,hogy eltelt 3-4 meccs,aztán levonjuk a konzekvenciákat hogy nemjó.Ha Arbe a válogatott,azt aláírom.A gyerek meg a bundás egyik legjobbja volt tavaly,erre meg csak azt tudom mondani,nem hiába hozták vissza...türelem jó lesz ő ha belerázódik...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. szeptember 14., szombat 8:49

Szerintem Matt nem bántja Carvajalt, egyszerűen leírja amit gondol. Én egyet értek vele, Arbeloából én is kiábrándultam, ettől függetlenül mégis azt mondom egyenlőre még stabilabbak vagyunk vele! nso pedig egy ipari hulladék, tipikus libsi kavarás, ami csak a kattintásra megy...pfejj :angry:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. szeptember 14., szombat 8:46

miVida írta:http://eurosport.yahoo.com/news/footbal ... --sow.html

inkább olvasok ilyet, mint hüje nép/nemzetisportot... :)

amúgy szerintem Carvajal és Varane is jobb mint azok, akik a helyükön játszanak (Arbeloa,Pepe), de tisztelni kell azt, hogy ezek a játékosok tettek már le vmit az asztalra és hogy azért ANNYIVAL nem rosszabb a teljesítményük mint a fiataloknak, viszont a rutin nagyon sokat számít és amíg bevethető Pepe és Arbeloa ám legyen. (bár szinte majdnem biztos, hogy Varane felépülésével szinte azonnal kiszorítja Pepét, de Carvajal is hamarosan kezdő lesz, Arbeloa se fogja bírni sokáig)
Lassan javasolnam a cenzurat a forumra :roll:

Arbeloa nem azert lesz kezdo mert tobbet tett le az asztalra hanem szimplan jobb... ez a carvajal gyerek egyelore nem nagy eresztes... nagyon szertelen ese a visszazarast alig-alig ismeri. persze valoszinu hogy Bale szemelyeben kapott egy segitseget.

Varane-rol meg nem nagyon tudunk semmit... volt egy nagyszeru szezonja 19 evesen (!), de eleg sulyos serulse volt ami utan mindig nehez helyrerazodni.

Kivancsi leszek isco serulese eseten mi lesz a hadrend... kozepen bale, szelen di maria?

amugy meg hulye es nem huje :(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 14., szombat 8:28

Carvajalt ne bántsátok még,adjatok neki időt hogy felvegye a ritmust,hogy beleszokjon,ha már mással olykor annyira toleráns a fórum,vele is tegyük ezt meg....
Aztán ha még egy hónap mulva is bizonytalankodik,akkor el lehet gondolkodni hogy érdemes volt e visszahozni....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 14., szombat 8:26

http://eurosport.yahoo.com/news/footbal ... --sow.html

inkább olvasok ilyet, mint hüje nép/nemzetisportot... :)

amúgy szerintem Carvajal és Varane is jobb mint azok, akik a helyükön játszanak (Arbeloa,Pepe), de tisztelni kell azt, hogy ezek a játékosok tettek már le vmit az asztalra és hogy azért ANNYIVAL nem rosszabb a teljesítményük mint a fiataloknak, viszont a rutin nagyon sokat számít és amíg bevethető Pepe és Arbeloa ám legyen. (bár szinte majdnem biztos, hogy Varane felépülésével szinte azonnal kiszorítja Pepét, de Carvajal is hamarosan kezdő lesz, Arbeloa se fogja bírni sokáig)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. szeptember 14., szombat 0:17

Korona népbutítás a 17-es ellenszenv?
Az. Arbeloa tett azért, hogy ne legyen a szívünk csücske, de a hadjárat, ami ellene irányul az túlzás. Tavaly bvolt egy gyenge tavasza, és máris ki lett kezdve. Csak hát a Koronán lehet néha agyatlanságokat olvasni, és sajnos a hülyeség ragadós.
védekezés-Carvajal gyorsabb, nincsenek olyan már bocsánat de hülye szabálytalanságai mint Arbeolának
Csak az eddigi meccsek alapján azt kell, hogy mondjam, hogy Caravajal nem stabil. Túl sokszor előzték meg, túl sokszor vitték át rajta, ráadásul alacsony, ami nem könnyíti meg a támadó játékosok megelőzését a kapu előtt. A hülye szabálytalanságok meg egy dolog, de vannak olyan akciók, amiket valahol, valakinek meg kell állítani. Arbeloa teszi a dolgát.
Ha Arbeloa rosszabb játékos lenne, mint Carvajal, akkor nem lenne kezdő a válogatottban.
A másik oldal fórumán pont ezt fejtegették, mikor a Real nyári erősítéseiről cseréltek eszmét, hogy nem lesz kezdő egy olyan játékos, aki az U21 csere jhv-je Montoya mögött, mikor ott van a felnőtt válogatott kezdő jhv-je. Nem véletlen, hogy Carvajal még nem került szóba a felnőtteknél...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég