Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 8., vasárnap 12:52

petiamadridista írta: Köszönünk mindent, de mostmár jó lenne 10 év után legyőzni a barcaékat is.
2012,2014,2016,2017,2018
Ez 9 év CR-el számolva5 szezon amiből mi jöttünk ki jobban.Gyakorlatilag 2011 óta 2 szezonja volt a barszának amikor elégedettebbek lehettek mint mi(ebből egy a sevenuppos bayern cumi)

Ha meg bajnoki címek a gond,ne aggódjatok,most már lesz időnk foglalkozni a ligával. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. július 8., vasárnap 12:48

Sok olvasata van a helyzetnek hogy mi miert tortenik... Ahogy en latom most lenyegeben ket vetulete van a dolognak egy erzelmi es egy racionalis. Mindketto mellett lehet kardoskodni es ez nagyjabol szemelyisegfuggo is. En szemelyszerint racionalis bealitottsagu vagyok ezert bar szeretnem hogy innen vonuljon vissza CR...de nem barmi aron. Szoval ha jon egy 150m ajanlat es tovabbra sem akar engedni az elvarasaibol CR akkor mehet... Egy emberert aki mar tulvan a zenitjen nem kellene esztelenul ragaszkodni. Nem tudom elkepzelni azt hogy egy 36-37 eves CR kore epuljon a csapat (horror fizu mellett) es azt sem szeretnem hogy azon csamcsogjon a media hogy "nem boldog" mert nem stabil kezdo.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 8., vasárnap 12:36

dannen írta:
kiserik írta:[(És ismétlem, ki melyik hírt hiszi el)
na de pont ezen van a hangsuly. senki nem tudja pontosan mi tortent. ugysem fogjuk megtudni mi az igazsag. puszta hirekre alapozva nem lehet megallapitani, hogy miben ki a hibas, megannyi reszlet van amirol nem tudunk.
Pontosan így van, csak gondoltam állítok egy lehetséges alternatívát a 'büdös, pênzéhes CR, ott rohadjon meg, ahol van' oldal mellé :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. július 8., vasárnap 12:23

kiserik írta:
wZoLee7 írta:Azt az ajtot CR nyitotta ki, sot, berugta az ajtot a bl donto lefujasat koveto par percben. Perez reszerol hulyeseg volt igergetni, de CR nek nem eleg egy szimpla emeles, neki 30+ kell es kesz, egy orult osszeg, mintha eddig szarul keresne
Nana. (És ismétlem, ki melyik hírt hiszi el) A kivásárlási ár lecsökkentése nevetséges mértékre nem a BL döntő környékén történt, hanem télen. Egyszerűen a klub eladó listára tette CR-t egy jelképes és elég sértő összegért. Innentől a többi csak önmosdatás Perezék részéről. Kinyitották az ajtót, hogy lehet menni.
Valoban lecsokkent a kivasarlasi ar? Vagy csak azt mondjuk, hogy ha jon egy 100 millios ajanlat, akkor elfogadjuk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 8., vasárnap 12:21

Hat ez jo negativ hsz lett petiamadridista :D En nem cserelnem el ezt az 5/4-es BL teljesitmenyt bajnoki cimekre. Szurkolokent sokkal nagyobb elmeny egy BL donto, mint a bajnoki cim. Ezt mutatta a tavaszi Clasico utan Pique vergodese is, amit csinalt a nem is tudom hanyadik unneples utan.

Teny, hogy ra kellene kapcsolni a bajnoki cimekre, de akkor zavarna igazan, ha mondjuk a Tizedik ota nem jott volna ossze egy BL sem. Igy, hogy a Tizennegyedik begyujtese a kovetkezo cel, igy nem tud erdekelni tulsagosan a bajnoksag, a spanyol kupa meg plane nem. Foleg, hogy a BL gyozelmeket koveto kupakat is sorra behuztuk(EU szuperkupa, klub VB)

Nyugodt szivvel lehet uj projektet kezdeni CR nelkul, csak szerintem meg lenne ebben 1-2 jo szezon vele, Modriccal, Ramossal, Marcival es a tobbiekkel.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 8., vasárnap 12:19

wZoLee7 írta:Azt az ajtot CR nyitotta ki, sot, berugta az ajtot a bl donto lefujasat koveto par percben. Perez reszerol hulyeseg volt igergetni, de CR nek nem eleg egy szimpla emeles, neki 30+ kell es kesz, egy orult osszeg, mintha eddig szarul keresne
Nana. (És ismétlem, ki melyik hírt hiszi el) A kivásárlási ár lecsökkentése nevetséges mértékre nem a BL döntő környékén történt, hanem télen. Egyszerűen a klub eladó listára tette CR-t egy jelképes és elég sértő összegért. Innentől a többi csak önmosdatás Perezék részéről. Kinyitották az ajtót, hogy lehet menni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 8., vasárnap 11:59

írtam a CR topikba egy brutál hosszút, de mire elküldtem volna, kidobott a fórum :D:D
így ide röviden:

1.
Még egy nagyot mindenki keres is ezen. A Real is, Mendes is, CR is...Lehet így jobb. Nyilván fájni fog őt más mezben látni, de az élet megy tovább.
Szart nem akarok neki, a legjobbat érdemli ő is és a klubb is ebben a szituációban.
egyetértek, meg az egész hszszel.

Aztán:
A BL döntő előtt már írtam, hogy azért vmit nagyon meg kéne beszélni...
aztán ez elmaradt, Zidane ment, VB jött, most CR megy, így itt az idő.:

Röviden: az elmúlt 9 év ultrasikeres volt. Sikerült beváltani a La Decimát, zsinórban 3 BL ami felülmúlhatatlan.
DE!! DE!!! DE!!!
Ezt nagyrészt a Zidane korszaknak, és az általa összerakott KP-nak köszönhetjük, aminek alapjait Carlo rakta le.
A BL csodás! És mindent felülmúl, DE 9 éven át többnyire az az érzése volt, az embernek, hogy mindig a Barca után kullog. Konkrétan a 11. nem is eufórikus volt, hanem inkább megkönnyebbülés. A 10. után 1 évvel a legnagyobb riválisunk széttriplázta magát, 9 év alatt többször voltunk ellenük padlón mint nem, és sokszor nagyon durván szét is lett alázva szeretett csapatunk. 9 szezon alatt a katalánok, gyerekek nem vicc, mindössze 3szor nem nyertek Madridban bajnoki meccset. 6szor igen. !!! :| Karácsonykor már többször is kiszálltunk a versenyből, a nehezen megnyert 2 bajnoki cím után, nemhogy címvédés nem volt, hanem összeomlás lett. ebben az évtizedben 6-2 oda. A 90es évek volt hasonlóan rossz ,6-3 oda. De ott 1 alázásra azonnal válaszoltak Zamoránóék, az évtized második fele pedig teljesen kiegyenlített lett. Itt az sincs, egységesen aláznak le. :D
A bajnokság, a spanyol terep finom szólva is nem jött össze, a sok gólja ellenére CRnek sem, Pereznek sem.
A BL felülmúlhatatlan, minden más csapatot zárójelbe raktak a srácok évtizedekre, katalánokat, MU-t, Bayern, Milant.. mindenkit ebben a sorozatban, de összességében, a hazai terepen csak epizodisták voltunk. És ez nagyon fáj. (kupáról inkább ne is beszéljünk.)
Zidane BL triplája mentette meg az egész 10 éves Perez projektet, CR nem egyéni, hanem csapat szintű karrierjét. A BL tripla nem csak elképesztő történelmi tett, hanem egy csődközelben lévő évtized bearanyozása is lett.
De ez így nem mehet tovább.
Új csapat kell, új impulzusok, ha CR nélkül, akkor nélküle.
Köszönünk mindent, de mostmár jó lenne 10 év után legyőzni a barcaékat is.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 8., vasárnap 11:56

Én ezzel úgy vagyok, hogy mindketten hibásak a dologban: Péreznek nem kellett volna ígérgetnie, CR-nek meg nem kellett volna/kellene üzengetni hogy "nem szeret már itt lenni", másrészről meg az irreálisan magas fizu. Harmadrészt Pérez meg már mosdatni akarja magát. Ez se túl szimpatikus.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 8., vasárnap 11:49

Azt az ajtot CR nyitotta ki, sot, berugta az ajtot a bl donto lefujasat koveto par percben. Perez reszerol hulyeseg volt igergetni, de CR nek nem eleg egy szimpla emeles, neki 30+ kell es kesz, egy orult osszeg, mintha eddig szarul keresne

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 8., vasárnap 11:45

Mennyire érdekesek ezek a hírek, és mennyire másképp lehet leszűrni belőle ezt azt.

Adócsalás:
Nem tudom, hogy volt e, de én is elvárnám hogy a klub hivatalosan kijelentse: CR és a klub között minden a jogszabályoknak megfelelően folyt.

Fizetés:
Másfél éve húzódik az emelése, amit nem CR kért, hanem a főnöke ígért meg neki, majd cseszett betartani az ígéretét, majd mikor szorult a hurok, már ígérgetett megint mindent.

Perezhez:
Nem Perez igazolta le CR-t, ezért soha nem csípte igazán. Mivel a világ legjobb játékosa ezért megtűrte, míg vissza jutottunk Európa tetejére. Most, hogy a feladat elvégezve, a nyakába rakta az eladó táblát (kivásárlási ár lecsökkentése), amiért nem akarja vállalni a felelősséget.

Steve irományának az eleje meg a vége korrekt, bár ha ezeknek a híreknek hiszek, akkor én is meggondonám a jó időben való munkahely váltást. Ha kinyitják az ajtót, néha jobb kimenni rajta és nem megvárni míg kidobnak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 8., vasárnap 11:33

Meg annyit CR-hez, hogy kenytelen vagyok en is berendelni egy CR mezt, hirtelen elkezdtek fogyni a nevevel ellatott Madrid mezek. Jelenleg Ramos es Isco mezebol fogy a legtobb, aztan Asensio es CR kovetkezik, viszont az utobbi napokban nagyobb lett az erdeklodes CR mezere, sokan szeretnenek emleket a madridi karrierjenek utolso evebol. En is. :'( ugyhogy rendelek. :)
:goat:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 8., vasárnap 11:19

CR-hez:

Úgy általában gusztustalan egy világ ez. Belefullad már így is a pénzbe. Hányingerkeltőek már úgy eleve a focisták. Akkor bmeg a világ nagy részén nincs iható víz, étel, gyógyszer. Ezeknek meg a legnagyobb gondjuk, hogy a ferrarit speciális gyártású ferrarira tudják cserélni. Miért? Kik ők, milyen alapon?..

Az adócsalásos dologhoz:
Nem közvetlen ő a hibás, nyilván nem ő kezeli az anyagi ügyeit, de ez van. Hibáztak, fizessen. Marcelo is megtette, Messi is, többen megteszik.

A fizetéséhez:
Ha nem elég ez neki és nem tud a klubbal értelmesen tárgyalni, menjen. Akkor nem tiszteli a Realt, csak a pénz a fontos, nem tudsz mit tenni.

Perezhez:
Le kell szarni. Ha a klubb számítana és normális hangnemet meg tudnának ütni, akkor el lehetne ezt simítani. Uaz a Perez hozta őt ide és lehetett a világ legnagyobb klubbjának a történelmének a részese. Nem hiszem, hogy a ManU-val uígy szarrá nyerte volna magát. Kapott ő is a klubbtól és Pereztől is.

Nagyon fogom sajnálni, ha megy. Ostobaságnak tartom. Pénze van, éppen elég is. Megnyert mindent. Innen kellene visszavonulnia, mint egy klubb ikon.
De ő nem ilyen, maximalista. Nem hiszem, hogy itt majd a padon tudna ücsörögni, szóval lehet, hogy így kell ez történjen.

Még egy nagyot mindenki keres is ezen. A Real is, Mendes is, CR is...Lehet így jobb. Nyilván fájni fog őt más mezben látni, de az élet megy tovább.
Szart nem akarok neki, a legjobbat érdemli ő is és a klubb is ebben a szituációban.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 8., vasárnap 10:42

Mendes meg azért kap egy valag pénzt,mert elintézte hogy levigyék a kivásárlási árát.
Kivolt itt találva minden.
Ha ennyire nem szeret már semmit akkor menjen.
Záródjon le mert már kezdem unni.
Utánna okosan bekell vásárolni és megint okés lesz minden jópár évig.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 8., vasárnap 9:59

Kedden elnoksegi ules lesz Madridban, varhatoan aznap eldol Ronaldo sorsa, miszerint biztosan tavozik, nem fogad el semmilyen ajanlatot, mindenaron a Juventusba akar menni. Ugynoke, Jorge Mendes egy talicska penzt kap az atigazolasert, Ronaldo pedig tobb mint 30 millio eurot fog keresni evente. A klubvaltasaban szerepet jatszik a Perezzel valo kapcsolat megromlasa, a tobbszor beigert szerzodeshosszabbitas elmaradasa, kevesli a penzt, amit kap a Realtol, elegedetlen, amiert a Real Madrid nem allt ki mellette az adougye miatt, illetve elege van Spanyolorszagbol, foleg az adohatosag folyamatos zaklatasa miatt. Summa summarum, menni fog.

:'(
:goat:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 23:52

Volt egy tucat meccs, ahol megmutathatta, mit tud a csapat CR nelkul, csak sajnos mindig a korhazbol nezte a meccset, ha epp nem a kispadrol, mert annyira lehetett ra szamitani kb. Ezzel mindent elmondtam, hasznalhatatlan. Hatalmas makunk volt, hogy a faszi durcibol elintezte a Liverpoolt. Azon kivul nem sok mindent tett hozza.
:goat:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. július 7., szombat 17:35

dzsi91 írta: Ha Cr megy Bale biztos marad.Igazából baromság is lenne legalább 1 szezonra nem kipróbálni,hogy mire képes Cr nélkül.Szerintem kaparni fog aztán meglátjuk mire lesz elég.
A betegszobából kaparhat majd rendesen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 7., szombat 16:50

h3x0r írta:
RealAsensio írta:Savic, Odriozola, Hazard, Mbappe/Neymar IN
Bale, CR, Kovacic, Hakimi OUT
(Utobbi kolcsonbe...)

Konnyen megtortenhet...
Nem tudom elkepzelni, hogy egy nyar alatt elengedjuk a csapat 2 legtobb golt lovo jatekosat.
Ha Cr megy Bale biztos marad.Igazából baromság is lenne legalább 1 szezonra nem kipróbálni,hogy mire képes Cr nélkül.Szerintem kaparni fog aztán meglátjuk mire lesz elég.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. július 7., szombat 16:38

RealAsensio írta:Savic, Odriozola, Hazard, Mbappe/Neymar IN
Bale, CR, Kovacic, Hakimi OUT
(Utobbi kolcsonbe...)

Konnyen megtortenhet...
Nem tudom elkepzelni, hogy egy nyar alatt elengedjuk a csapat 2 legtobb golt lovo jatekosat.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 16:19

Mindenki cafol mindent, de a hatterben zajlanak a dolgok :shifty: Lopeteguit is ugy bizniszeltuk le, hogy senki nem tudott rola, Odriozola is gyorsan be lett jelentve, nem elozte meg a hirt heteken at tarto pletykaaradat. Szerintem Perezek gozerovel dolgoznak az atigazolasokon, es ahogy hullanak ki a csapatok a vb-rol, ugy fognak jonni a hirek egymas utan. Van penz, szerintem Perez alig varta, hogy kinyissa a csapot, mondjuk ZZ es CR lelepesevel nem szamolt.

Savic, Odriozola, Hazard, Mbappe/Neymar IN
Bale, CR, Kovacic, Hakimi OUT
(Utobbi kolcsonbe...)

Konnyen megtortenhet...
:goat:

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 7., szombat 15:12

Hát nekem olyan semmilyen benyomást keltett Savic a vébén is. Szóval abszolút felesleges lenne. :smile:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég