Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 9., hétfő 15:57

a Chelsea ügyleteknél az is faktor hogy Abramovic sem olyan fan már. most állította le az új stadiont mert nem kapott állampolgárságot és mondván minek építsen ott ahol nem látják szívesen. bl sincs. edző sincs. full káosz az egész. ha leteszik a pénzt biztos hogy mozdítható. ahogy Courtois is aki szintén jönne.

viszont a Lewa vonatra nem tudok felülni. pár éve igen de amennyi az ára ahhoz túl öreg. mire kezdődik a liga 30 éves van benne nagyon mondjuk 2-3 top év utána erősen lefele. akkor már inkább Icardi aki jóval fiatalabb és tuti megakarja mutatni a válogatott miatt. pár éves átmenetnek nem rossz opció. egyébként cserének én Lopi miatt bepróbálnám Aspast is. 30 éves tapasztalt ismeri a ligát, szórta a gólokat idén is. rettenet irritáló viszont mindent kitesz a pályára és sztem 20-25 körül elég pöpec csatárcsere lenne 2 évre amíg nem sikerül valami nagy arcot venni.

persze az egész borul ha Perez borul.

de akár egy

Bale/Asensio---Isco----Hazard
-------Icardi/Benzema/Aspas

támadósor se lenne rossz a nagy vihar előtti átmenetnek mert valahol el kell kezdeni

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 9., hétfő 15:32

RealAsensio írta:Akkor is sok a 120 millio. A 100 mar maskepp hangzik, nem mindegy, az a 20 millio euro pontosan 6,4 milliard Ft. Persze, Real szinten nem tunik soknak, de azert szamit. Mondjuk, en tenyleg max 100-at adnek erte, de az mar nagyon max. Nem vagyunk raszorulva Hazardra.


Nyilván irgalmatlan nagy összegről van szó de attól,hogy te nem adnál érte 120 millát még nem fogja a Chelsea olcsóbban adni. Legnagyobb sztárjuk akire szerintem rá vagyunk szorulva. Főleg Ronaldo távozásával elég vékonyak leszünk elől és elég kevés olyan játékos van akiért érdemes bankot robbantani. Egy Coutinho 150 millió volt.... Hazard jelenleg komolyabb név a piacon mint a brazil. Pl. a Tico 70 millát adott Thomas Lemarért. Egy olyan játékosért aki még semmit nem bizonyított és nem sokkal több mint egy nagy ígéret. Bár a francia 22 éves csak de Cou pl. már 26 vagyis egy évvel fiatalabb mint a belga.

Persze én is örülnék ha minél olcsóbban jönne de a 80 milla vagy épp a 100 sem feltétlen reális.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 9., hétfő 14:55

Akkor is sok a 120 millio. A 100 mar maskepp hangzik, nem mindegy, az a 20 millio euro pontosan 6,4 milliard Ft. Persze, Real szinten nem tunik soknak, de azert szamit. Mondjuk, en tenyleg max 100-at adnek erte, de az mar nagyon max. Nem vagyunk raszorulva Hazardra.
:goat:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 9., hétfő 14:41

babaking írta:mindig is Hazard ellen voltam, gondolom mert nem láttam túl sok Chelsea meccset, de most a vb-n kifejezetten tetszett, szóval már nem bánnám ha jönne. De továbbra is kell egy vérbeli befejezö föleg a CR dobbant. A no.1 eyértelmü, de kicsi rá az esély. Lewával úgy vagyok mint a mérleghinta, néha elnézném fehérben néha nem. Más épkézláb csatár nem mozdítható, Mariano meg a kezdöbe kevés (még).


Lewa ilyen nekem,hogy nem rajongok érte de azért top befejező játékos. Nem olyan fiatal ő sem már de még van benne jó pár év. Ő azért a legutóbbi években is konstans hozta a gólokat amire szükség is lesz Ronaldo távozásával. Jelenleg nincs nagyon olyan csatár akiben kevesebb lenne a kockázat mint a lengyelben.

Icardiban van még perspektíva de főleg azért mert fiatalabb.


Reálisan szerintem a Lewa,Hazard páros lenne a legjobb választás Cr pótlására.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. július 9., hétfő 14:19

mindig is Hazard ellen voltam, gondolom mert nem láttam túl sok Chelsea meccset, de most a vb-n kifejezetten tetszett, szóval már nem bánnám ha jönne. De továbbra is kell egy vérbeli befejezö föleg a CR dobbant. A no.1 eyértelmü, de kicsi rá az esély. Lewával úgy vagyok mint a mérleghinta, néha elnézném fehérben néha nem. Más épkézláb csatár nem mozdítható, Mariano meg a kezdöbe kevés (még).
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 9., hétfő 14:13

Milyen 120 millio? Madridba akar jonni es lejar a szerzodese nem sokara. Egy elvagyodo jatekosert nem fogunk ennyit fizetni, nem realis a 120. 80-90 maximum.[/quote]



2020 nyaráig van szerződése. Tehát még van belőle 2 év. Szerintem reális ár érte a mai piacon a 100-120 milla. VB-n is elég jól tolja. Plusz azért Chelsea-től kulcsembert soha nem könnyű szerezni. És ő jelenleg a Chelsea legpiacképesebb játékosa. Ragaszkodni fognak hozzá. Hazard 6 éve van már Londonban... Nem hiszem,hogy engedné kifutni a szerződését. Nem fog kibaszni a Chelsea-vel.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 9., hétfő 14:10

Mennyi pénzünk van? :D igazából én hoznám a hazard-bappé párost CR sorsától függetlenül(400 millából meg is lenne :mrgreen: ). Bappe-CR-Hazard vagy Bale-Bappe-Hazard is elég epic lenne.

Amúgy is szerintem Cr-nek neymarral van baja.Bappe és Hazard is szépen aládolgozna szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 9., hétfő 14:06

markmadrid írta:
Ladislao Suarez írta:Ha nem jön össze Neymar, akkor Hazard a B-terv. (Marca).


Szerintem ő lenne jelenleg a legjobb megoldás. 27 éves így még bőven lehet benne 3-4 jó év. Relatíve a mai elszállt piachoz képest is jó áron lehetne hozni. 120 millió körül már mozdítható ami bőven jó ár érte. Komoly szintet lépett idén és szerintem megérett a váltásra ő is. Chelsea-nek jövőre nincs Bl illetve még az edző kiléte is kérdéses. Valamint mostanában ott az igazolások is eléggé félrecsúsztak emiatt a koncepció sem valami tiszta.

Amúgy is szükség van egy ilyen játékosra aki képes megbontani a védelmet és képes nyerni 1v1-eket. Jelenlegi keretben nem sok ilyen játékos van. Szerintem Marcelo a keretben az egyik legjobb. Isco van még de ő nagyon sokszor tekeredik rá a labdára és közel sem annyira célratörő mint a belga.

A probléma talán pont ez. 4-3-3 illetve 4-4-2-ben is Asensio illetve Isco lenne a vetélytársa. Esetleg 4-2-3-1 ben tudnánk helyet szorítani Isconak és Hazardnak is.

Asensio mondjuk jobb szélen is tudna játszani tükör szélsőként de eddig ott valahogy nem ment neki.

Én nagyon bízom benne,hogy Hazardot letudjuk igazolni.

Ronaldo egyébként ha távozik rögtön nyitnék egy Hazard,Lewa/Icardi pakkal. Neymar illetve Mbappe szerintem elérhetetlen. Egyikre sincs valós esély így őket nem is veszem számításba.
Milyen 120 millio? Madridba akar jonni es lejar a szerzodese nem sokara. Egy elvagyodo jatekosert nem fogunk ennyit fizetni, nem realis a 120. 80-90 maximum.
:goat:

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 9., hétfő 13:44

Ladislao Suarez írta:Ha nem jön össze Neymar, akkor Hazard a B-terv. (Marca).


Szerintem ő lenne jelenleg a legjobb megoldás. 27 éves így még bőven lehet benne 3-4 jó év. Relatíve a mai elszállt piachoz képest is jó áron lehetne hozni. 120 millió körül már mozdítható ami bőven jó ár érte. Komoly szintet lépett idén és szerintem megérett a váltásra ő is. Chelsea-nek jövőre nincs Bl illetve még az edző kiléte is kérdéses. Valamint mostanában ott az igazolások is eléggé félrecsúsztak emiatt a koncepció sem valami tiszta.

Amúgy is szükség van egy ilyen játékosra aki képes megbontani a védelmet és képes nyerni 1v1-eket. Jelenlegi keretben nem sok ilyen játékos van. Szerintem Marcelo a keretben az egyik legjobb. Isco van még de ő nagyon sokszor tekeredik rá a labdára és közel sem annyira célratörő mint a belga.

A probléma talán pont ez. 4-3-3 illetve 4-4-2-ben is Asensio illetve Isco lenne a vetélytársa. Esetleg 4-2-3-1 ben tudnánk helyet szorítani Isconak és Hazardnak is.

Asensio mondjuk jobb szélen is tudna játszani tükör szélsőként de eddig ott valahogy nem ment neki.

Én nagyon bízom benne,hogy Hazardot letudjuk igazolni.

Ronaldo egyébként ha távozik rögtön nyitnék egy Hazard,Lewa/Icardi pakkal. Neymar illetve Mbappe szerintem elérhetetlen. Egyikre sincs valós esély így őket nem is veszem számításba.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. július 9., hétfő 9:04

petiamadridista írta:írtam a CR topikba egy brutál hosszút, de mire elküldtem volna, kidobott a fórum :D:D
így ide röviden:

1.
Még egy nagyot mindenki keres is ezen. A Real is, Mendes is, CR is...Lehet így jobb. Nyilván fájni fog őt más mezben látni, de az élet megy tovább.
Szart nem akarok neki, a legjobbat érdemli ő is és a klubb is ebben a szituációban.
egyetértek, meg az egész hszszel.

Aztán:
A BL döntő előtt már írtam, hogy azért vmit nagyon meg kéne beszélni...
aztán ez elmaradt, Zidane ment, VB jött, most CR megy, így itt az idő.:

Röviden: az elmúlt 9 év ultrasikeres volt. Sikerült beváltani a La Decimát, zsinórban 3 BL ami felülmúlhatatlan.
DE!! DE!!! DE!!!
Ezt nagyrészt a Zidane korszaknak, és az általa összerakott KP-nak köszönhetjük, aminek alapjait Carlo rakta le.
A BL csodás! És mindent felülmúl, DE 9 éven át többnyire az az érzése volt, az embernek, hogy mindig a Barca után kullog. Konkrétan a 11. nem is eufórikus volt, hanem inkább megkönnyebbülés. A 10. után 1 évvel a legnagyobb riválisunk széttriplázta magát, 9 év alatt többször voltunk ellenük padlón mint nem, és sokszor nagyon durván szét is lett alázva szeretett csapatunk. 9 szezon alatt a katalánok, gyerekek nem vicc, mindössze 3szor nem nyertek Madridban bajnoki meccset. 6szor igen. !!! :| Karácsonykor már többször is kiszálltunk a versenyből, a nehezen megnyert 2 bajnoki cím után, nemhogy címvédés nem volt, hanem összeomlás lett. ebben az évtizedben 6-2 oda. A 90es évek volt hasonlóan rossz ,6-3 oda. De ott 1 alázásra azonnal válaszoltak Zamoránóék, az évtized második fele pedig teljesen kiegyenlített lett. Itt az sincs, egységesen aláznak le. :D
A bajnokság, a spanyol terep finom szólva is nem jött össze, a sok gólja ellenére CRnek sem, Pereznek sem.
A BL felülmúlhatatlan, minden más csapatot zárójelbe raktak a srácok évtizedekre, katalánokat, MU-t, Bayern, Milant.. mindenkit ebben a sorozatban, de összességében, a hazai terepen csak epizodisták voltunk. És ez nagyon fáj. (kupáról inkább ne is beszéljünk.)
Zidane BL triplája mentette meg az egész 10 éves Perez projektet, CR nem egyéni, hanem csapat szintű karrierjét. A BL tripla nem csak elképesztő történelmi tett, hanem egy csődközelben lévő évtized bearanyozása is lett.
De ez így nem mehet tovább.
Új csapat kell, új impulzusok, ha CR nélkül, akkor nélküle.
Köszönünk mindent, de mostmár jó lenne 10 év után legyőzni a barcaékat is.
Kár, hogy ez előtt nem dobott ki a fórum, lehet, hogy a CR topicban már ráérzett.

Szóval. Nekem 2014 óta nincs az az érzésem, hogy a Barca után kullogunk, 2014 óta az az érzésem, hogy a világ kullog a Real Madrid mögött fényévekkel. Dehát nem vagyunk egyformák.

Sajnálom, ha neked a 11. nem volt euforikus, nekem kurvára az volt. Ahogy a 10. is, a 12. is, a 13. is és a 14. is. Főleg a 10-et és a 14-et imádom, de ez szubjektív. :mrgreen:

Ebben az évtizedben nem kaptunk ki 2-6-ra, az az előző évtizedben volt. Ebben az évtizedben maximum a 0-5-öt róhatjuk fel, de ha ez az ára annak hogy jövőre a Tizennegyedikért (két n-nel, 14!) szállunk harcba, ám legyen, rohadtul megérte és soha nem cserélném el semmire. Még egy Barca elleni bajnoki győzelemre se (???? komolyan???)

Zidane BL triplája nyilván megmentette a tíz éves projektet, de basszus, ne így nézzünk már a futballtörténelem második legsikeresebb klubcsapatára könyörgöm. Nyilván aki kurva sikeres az "megmenti" a projektet, hogyha valaki lehoz 4 tökéletes szezont öt év alatt, az legyen már nevezhető sikeres korszaknnak és ne úgy tekintsünk már rá, mint valamire , ami megmentett minket a csődtől. A siker nyilván a csőd ellentéte hját nemár :D Ennek semmi értelme, jézusom.

Amúgy az elmúlt tíz évben kétszer vertük meg kupadöntőben katalánékat, győztünk ellenük spanyol szuperkupában, vertük meg őket bajnokin C csapattal felállva... Nem csak a rosszra kell emlékezni, és nem lehet szarként tekinteni minden idők második legsikeresebb szériájára. Vagyis lehet, csak akkor ne csodálkozz ha nevetség tárgyává válsz.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 9., hétfő 8:50

A Nápoly kitalálta a legális pénznyomtatást vagy hogy merülnek fel ezek a drága nagy nevek??

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 9., hétfő 7:46

Di María és Karim - Nápoly
Dybala - Liverpool
Jesé - Porto

Ezeket írják. Na meg azt is, hogy Kane még mindig opció nálunk :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. július 8., vasárnap 16:45

Valószínű, hogy Lopetegui nem is egy emberre fog építeni, de azért mindig vannak helyzetek, amikor valakire odanéz a csapat. Eddig Ronaldora néztek, ha Neymar jön, ő elvárná, hogy rá nézzenek. Az nem jó. Lopetegui-nél a válogatottban nem voltak posztok, össze-visszacikázott mindenki, talán ebbe a rendszerben valóban jobban befér Hazard, de nekem akkor is labilis. Alcantaráról van még szó a középpályára, őt nagyon szereti Lopetegui.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 8., vasárnap 15:46

SzB írta:
Ladislao Suarez írta:Ha nem jön össze Neymar, akkor Hazard a B-terv. (Marca).
Nekünk a bal oldali támadásban van a legkevesebb problémánk, szerintem Lopetegui nem gondolkozik Neymar kontra Hazard tervekben, még akkor sem, ha ez a két ember folyamatosan ajánlkozik nálunk. Neymar lefőtt a VB-n. Ez pedig már, az előző VB után a második ilyen produkciója, amikor megmutatta, hogy nem tud a hátán vinni egy csapatot. (Ahogy Messi sem.) Akár A-terv, akár B-terv, egyikkel sem járnánk jól. Labilisak. Hazard is az. Egy ász nem tűnhet el fél órára Brazília ellen. (Volt már ilyenünk, Özilnek hívták) Ha nincs van Bruyne, el is buktak volna. Sajna ő meg meccsekre szokott eltűnni, pedig Modric fölött is eljár az idő, oda sokkal inkább kellene valaki. A bal oldalon megleszünk valahogy Isco-val meg Asensioval...
Miért kéne hazardnak vagy neymarnak egyedül a hátán vinnie a csapatot? Végéhez közeleg a messi CR korszak. Kell előre három olyan ember akik felváltja tudják hozni magukat.Senkitől nem várhatunk el 50 gólos szezonokat.Egy jól működő csapatot kell építeni és ebben szerintem Hazard hasznos láncszem tudna lenni.Neymar csak akkor ha észhez tér.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2018. július 8., vasárnap 15:36

Ladislao Suarez írta:Ha nem jön össze Neymar, akkor Hazard a B-terv. (Marca).
Nekünk a bal oldali támadásban van a legkevesebb problémánk, szerintem Lopetegui nem gondolkozik Neymar kontra Hazard tervekben, még akkor sem, ha ez a két ember folyamatosan ajánlkozik nálunk. Neymar lefőtt a VB-n. Ez pedig már, az előző VB után a második ilyen produkciója, amikor megmutatta, hogy nem tud a hátán vinni egy csapatot. (Ahogy Messi sem.) Akár A-terv, akár B-terv, egyikkel sem járnánk jól. Labilisak. Hazard is az. Egy ász nem tűnhet el fél órára Brazília ellen. (Volt már ilyenünk, Özilnek hívták) Ha nincs van Bruyne, el is buktak volna. Sajna ő meg meccsekre szokott eltűnni, pedig Modric fölött is eljár az idő, oda sokkal inkább kellene valaki. A bal oldalon megleszünk valahogy Isco-val meg Asensioval...

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 8., vasárnap 14:04

Ha nem jön össze Neymar, akkor Hazard a B-terv. (Marca).

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 8., vasárnap 13:50

petiamadridista írta:
Miért nem igaz ? :D Kit érdekel ha ősszel elvernek minket tavasszal meg bl-t nyerünk? Vagy a 14-15ös szezon jobb volt? Ősszel elvertük őket nagyon aztán tavasszal tripláztak.Egyébként azóta sem vertek meg minket a camp nouban.
de amit a Madrid csinált az lutri.
Persze ettől is olyan nagy dolog, de a szurkoló nem csak áprilisban csatlakozik be a küzdelmekbe.
szeptembertől áprilisig ált. folyamat szopunk ellenük, majd a Zidane éra jól menedzselt kerete, és azért egy kis szerencse kellett ehhez a BL triplához. Ez nem csak megkoronázta, hanem meg is MENTETTE az egész évtizedet.
Ősszességében a Barcelona mögött voltunk szinte mindig.
Ezen változtatni kell.
Új projekt kell.
Érdekes hozzáállás.A bl maximum egy liverpoolnak lutri.Nekünk minden évben realitás volt,akkor is amikor nem nyertünk.

Azt te sem gondolhatod komolyan,hogy 5 év alatt 4 bl cím mellé elvárás lehet 4-5 bajnoki cím is.Majd jönni fog a schuster korszak,lesz bajnoki címvédés meg minden hasonló móka.

Ha meg arra akarsz utalni,hogy március környékén találtuk ki,hogy na akkor nyerjünk bl-t az sem igaz.Minden évnek úgy mentünk neki az elmúlt 10 évben,hogy a bl a legfontosabb.

De mind1 igazából,ilyeneken kukacoskodni,hogy a barsza így meg úgy.Nincs szemmagasságban a 2 klub egyszerűen.Remélhetőleg Cr távozásával ez a Cr messi téma is véget ér.Vagy majd foyltatják a juvésokkal.

A klubfutball legsikeresebb korszaka volt ez,egyetlen csapat volt ennél is sikeresebb.Az is a Real Madrid volt.De az is érthető,hogy néhányan betegei lettek a barszának mert 3-4 évben fölénk nőttek 120 év alatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. július 8., vasárnap 13:47

Messi lassan kimegy, már csak pár év.
Utána a Barca valami gusztustalanul nehéz helyzetben lesz, nincs semmi komoly jövőkép ott.

Dembelé talán robbanthat addigra, ha nem küldik el meg talán Coutinho és kifújt.
Védelmük lehet még stabil.

Piqué, Busquets, Rakitic, Paulinho, Alba, Suarez, Messi mind 29-30-31, együtt fog ez a mag kb kiöregedni, míg mi fokozatosan megoldhatjuk, lehet el is kell majd idén kezdenünk.

Nálunk meg lehet nézni milyen jövőkép van, rakat fiatal játékossal.

Ezt a Messi-korszakot alapesetben ki kellett volna csak bekkelnünk, ehelyett sikerült föléjük nőnünk, pedig elég mélyen voltunk.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 8., vasárnap 13:23

Miért nem igaz ? :D Kit érdekel ha ősszel elvernek minket tavasszal meg bl-t nyerünk? Vagy a 14-15ös szezon jobb volt? Ősszel elvertük őket nagyon aztán tavasszal tripláztak.Egyébként azóta sem vertek meg minket a camp nouban.
de amit a Madrid csinált az lutri.
Persze ettől is olyan nagy dolog, de a szurkoló nem csak áprilisban csatlakozik be a küzdelmekbe.
szeptembertől áprilisig ált. folyamat szopunk ellenük, majd a Zidane éra jól menedzselt kerete, és azért egy kis szerencse kellett ehhez a BL triplához. Ez nem csak megkoronázta, hanem meg is MENTETTE az egész évtizedet.
Ősszességében a Barcelona mögött voltunk szinte mindig.
Ezen változtatni kell.
Új projekt kell.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 8., vasárnap 13:08

petiamadridista írta:
2012,2014,2016,2017,2018
Ez 9 év CR-el számolva5 szezon amiből mi jöttünk ki jobban.Gyakorlatilag 2011 óta 2 szezonja volt a barszának amikor elégedettebbek lehettek mint mi(ebből egy a sevenuppos bayern cumi)
ez azért így nem igaz.Árnyaltabb a kép, az egymás elleni eredmények miatt meg pláne.
Miért nem igaz ? :D Kit érdekel ha ősszel elvernek minket tavasszal meg bl-t nyerünk? Vagy a 14-15ös szezon jobb volt? Ősszel elvertük őket nagyon aztán tavasszal tripláztak.Egyébként azóta sem vertek meg minket a camp nouban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég