Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 16., hétfő 11:44

Én úgy gondolom,hogy Neymar jönni akar.Perez is szerelmes belé,de ha tényleg hatott az öregre a vb bappe ügyileg meg lehetne ezt beszélni a sejkel szerintem.

Neki azért neymar sokkal fontosabb,minél tovább tartja ott annál nagyobb presztízs és könnyebb igazolni is ha ott egy Neymar.És a Neymar szempontból egyedül mi jelentünk fenyegetést a psg számára, szóval ha mi felajánlanánk,hogy bappe-ért cserébe hagyjuk ott megrohadni Neymart szerintem abba belemennének.

Bappe hiába a jövő,abban szerintem a sejk is biztos ,hogy 2-3 év és tovább állna míg neymart vevő híján ott tudná tartani végelgyengülésig ha mi békénhagyjuk.

Szerintem a sejknek jobb lenne most adni bappe-t jó nagy profittal és abból tovább építeni neymar köré a csapatot mint megtartani bappet aki 2-3 év múlva úgyis le fog lépni és bukni neymart/vagy ha nem is bukni de mi az egyik után szaladni fogunk,abból meg hiszti lesz neymar nem lesz boldog stb.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2018. július 16., hétfő 11:41

Ő honnan?
Valamiért így érzem. Bár a maga 31 éve bőven visszatartó erő lehet.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 16., hétfő 11:32

markmadrid írta:Szerintem Neymart sem lehet idén megszerezni. PSG-nek pénzre nincs szüksége. Nincs semmink amit kínálni tudnánk nekik.
Hazarddal és Curtoissal egyetértek, bár nekem kicsit kacsa szagú az a 35 millió érte.
Neymar nem kell, és azzal is egyetértek hogy Mbappé elhozhatatlan, bár Bale-t fel tudnánk ajánlani cserébe.

Azzal is egyetértek, hogy kéne egy gólvágó.
Jobb híján akár egy Cavani is elmenne, de csak akkor ha olcsón meg lehetne szerezni. De van benne valami, hogy Neymar valakit ki fog utálni Párizsból.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 16., hétfő 11:32

madridronie írta:
egy gólfelelős sem ártana még. ja olyan nincs manapság.
Cavanit várom, hogy bedobják; személy szerint nem lennék meglepve, ha ő érkezne végül.
Ő honnan?
Mondjuk nem lóg ki a Mandzu, Costa, Kane, Icardi és Lewa sorból.

Azért kíváncsian várom, mit rak le Vini Junior. csodát nem várok. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2018. július 16., hétfő 11:33-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. július 16., hétfő 11:29

markmadrid írta:Amúgy nem azért de ilyen,hogy Mandzukic ? Ne már.... Tény,hogy én is csípem az ilyen harcos nagy szívvel rendelkező játékosokat de nem a Realban.... Esetleg egy Chelsea-ben eltudom képzelni,hogy elbirkózik de nem Madridban. Még második számúnak sem. Valahogy elég messze áll ő tőle az elegancia amit a Real képvisel.

Ide ilyen játékosok sose illettek mint pl. Lukaku Mandzukic,Cavani,Diego Costa.

Mind jó csatár de nem a Realba. Mindenképpen a Lewa,Icardi,Kane vonalat erőltetném.
Igazi gyoztes mentalitasa van, minden hajjal megkent tapasztalt jatekos aki a nagy tet alatt se csinalja ossze magat. Tokeletes lenne 2-3 evre masodik szamunak es szerintem neki is kapora jonne a lehetoseg.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 16., hétfő 11:25

Amúgy nem azért de ilyen,hogy Mandzukic ? Ne már.... Tény,hogy én is csípem az ilyen harcos nagy szívvel rendelkező játékosokat de nem a Realban.... Esetleg egy Chelsea-ben eltudom képzelni,hogy elbirkózik de nem Madridban. Még második számúnak sem. Valahogy elég messze áll ő tőle az elegancia amit a Real képvisel.

Ide ilyen játékosok sose illettek mint pl. Lukaku Mandzukic,Cavani,Diego Costa.

Mind jó csatár de nem a Realba. Mindenképpen a Lewa,Icardi,Kane vonalat erőltetném.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 16., hétfő 11:20

Nos úgy néz ki Hazardot sikerül megszerezni a Cheslea-től. Komoly erősítés lenne amúgy a Belga.
Vb-n is úgy ment át a védőkön mint kés a vajon. Piszok gyorsnak tűnt labdával is és az alacsony súlypontja miatt elég könnyedén cikázik a lábak között. Kicsit mondjuk rátekeredik a labdára... Isco-s amúgy a srác csak gyorsabb és célratörőbb.

Courois is úgy néz ki érkezhet. Elég akciós áron. Ennyiért nem szabad amúgy kihagyni. 35-40 milla egy ilyen kapusért ajándék. Lunin valszeg mehet így jó pár évre kölcsönbe és Navas is ennek tudatában távozna. Sajnálom egyébként a Costa Ricait mert nagyon szerény és relatíve jó teljesítményt tudott nyújtani.

Vinicius a hírek szerint maradhat ha jó előszezont tol. Meglepne egyébként mert még csak 18 éves. A posztján pedig ott van egy Bale,Asensio,LV, valamint Isco és jó esetben Hazard is.

Egy vérbeli csatárra még égető szükségünk lenne. Kevés név röppen fel egyébként és nem is túl nagy a lista akiket jónak tartanék a Real-hoz.

Mbappéról lelehet tenni egyelőre. Esélytelen jelenleg megszerezni a Franciát. Tavaly ott volt a lehetőség de nem minket választott.Plusz ugye mi sem akartuk a keret 3. legjobban fizetett játékosává tenni 18 évesen. De nem csak ezen múlt. Maradni akart még Franciaországban. Kézenfekvő volt neki a PSG. Őt most jó pár évig nem lehet majd onnan elhozni. PSG is tudja mekkora potenciál van a srácban. 180 millióért vették. Iszonyatosan fiatal még mindig. Szerintem Neymart sem lehet idén megszerezni. PSG-nek pénzre nincs szüksége. Nincs semmink amit kínálni tudnánk nekik. Plusz óriási presztízsveszteség lenne nekik elengedni valamelyik sztárjukat. Nem is fogják megtenni. Verattit is szépen helyrerakták amikor a Barcába szeretett volna menni. Most Rabiot gondolkodott el a Barcán és valszeg őt is könnyedén meggyőzik majd. Pont a kp az ahol enm állnak olyan jól. Motta már elég öreg és Pastore is távozott.

Csatárunk nem tudom ki lesz... Lewa az akit eltudok képzelni. Relatíve évek óta hozza majd a meccs/gól átlagot. Ő nem tűnik olyan nagy rizikónak. Bár nem túl fiatal. Icardi lehetne a másik név. De ő meg az Inter Bl helyével szerintem marad az olaszoknál. Kane hosszabbított így eléggé elfogytak a nevek.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 16., hétfő 11:20

Nem tudom,de én Viniciusban nagyon bízom valamiért.
Hazard jöjjön minnél hamarabb.
Bappe meg nem fog jönni ez biztos.Állítólag le is nyilatkozta hogy marad a Psg-nél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára p.csabi1 2018. július 16., hétfő 11:20-kor.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2018. július 16., hétfő 11:09

egy gólfelelős sem ártana még. ja olyan nincs manapság.
Cavanit várom, hogy bedobják; személy szerint nem lennék meglepve, ha ő érkezne végül.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 16., hétfő 10:38

Meg mindig Lopetegui az edzonk, ha elhozunk egy Hazardot Jamesnek kar is kicsomagolnia, kizart dolog hogy Isco elott legyen a sorban, marpedig aspanyol valogatottban jol megy neki, veszelyes a kapura, Hazardbol is boven kihoznank ezt. Ott van meg elejuk mellejuk egy Benzema, Bale, Asensio, LV negyes. Vinicius meg a hasonlo nevek kimeljenek, nyar vegen ugy is tavoznak, ha nem hamarabb. Hozunk egy uj kapust is. Nem olyan rossz ez, MBappe esetleges megszerzese erdekeben en egyebkent gond nelkul bedobnam Bale nevet is.
Le kell ulni a psg vel, kozolni veluk h Neymar maradhat es soha fele sem nezunk, ha Beppet elengedik, megkapjak Balet es meg rafizetunk valamennyit. Bappe eleg fiatal, es okos, ha nem tud eligazolni, es ha majd elakar siman megvarja h lejarjon a szerzodese, a psg ha nem lesz egy bl ben is nyero csapat akkor konnyen szarban talaljak magukat ezzel a biznisszel. Arrol nem is beszelve h Neymarnak sem fog tetszeni ha nem o lesz a sztar

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. július 16., hétfő 10:35

Kerlon írta:Amúgy, ha igaz, akkor őt választották meg a VB második legjobbjának.
Igaz. Griezmann pedig bronzlabdas lett. :|

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. július 16., hétfő 10:21

Akkor legalább tűzoltásnak hozzunk egy Mandzukicot csatárnak előre. :mrgreen:

Komolyan tudnék örülni Neki, 1+1 évre szerződtetném.

Hazard-Benzema-Bale
Hazard-Mandzukic-Bale

lehetne variálni elég szépen. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 16., hétfő 10:18

BBeno írta:hazard kijelentette mit akar. nem a fizu túl licitálással lesz a legnagyobb gondunk hanem hogy mennyiért hozhatjuk.
nyugtával a napot.
én is a díj nagyságát tartom csak kérdésesnek, sztm az igazolás zsebben lesz.
de egyelőre még odaát van, nem pedig itt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 10:15

Amúgy, ha igaz, akkor őt választották meg a VB második legjobbjának.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. július 16., hétfő 10:11

hazard kijelentette mit akar. nem a fizu túl licitálással lesz a legnagyobb gondunk hanem hogy mennyiért hozhatjuk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 16., hétfő 9:58

Hazardhoz:

Matt Law, a Telegraph munkatársa szerint, a kékek nem adják könnyedén Hazardot , se nekünk se a Barcának .
300.000 font, hetente.
ezzel az új kontraktussal akarják oda tapasztani .

sok sikert :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 16., hétfő 9:42

Kerlon írta:Hát Máppé (Bozsik után szabadon) marketing értéke szerintem a VB után odarúgott, hogy Perez papa már semmit se sajnálna érte.
maximum a következő években, ha le tudjuk igazolni.
idén nem sok esély van rá sztm.

de az biztos, hogy Bappenak jól jött ez a vébé.

Courtouis + Hazard ban van fantázia, nem kicsi.
egy gólfelelős sem ártana még. ja olyan nincs manapság.
no de majd az újdonsült tinititán Brazilok! B-) :mrgreen:

igaz is!
Jamessal a gól+gólpassz egy bizonyos része, visszatér. már csak Moratat kellene becsábítani. :hmmm: :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 16., hétfő 9:14

Kerlon írta:Hát Máppé (Bozsik után szabadon) marketing értéke szerintem a VB után odarúgott, hogy Perez papa már semmit se sajnálna érte.
Eggyel tobb ok a PSG-nek, hogy ragaszkodjon hozza. Ez el lett baszarintva tavaly, inkabb bizzunk most mar a ket brazil tiniben. Pl. Vinicius sokat fejlodott tavaly nyar ota.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 9:10

Hát Máppé (Bozsik után szabadon) marketing értéke szerintem a VB után odarúgott, hogy Perez papa már semmit se sajnálna érte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 16., hétfő 9:08

dannen írta:de ki mondta, hogy perez nem akarja? attol meg nem ugy mukodik, hogy ramutat valakire es az egybol a csapat jatekosa lesz. van dontese a jatekosnak (aki tavaly tett minket lapatra),
Nagy valoszinuseg szerint Perez nem akart konkuralni a PSG fizetesi ajanlataval. Egy reszbol ertheto, mas reszbol pedig vannak ajtekosok, akikert erdemes bankot robbantani. Mbappe ilyen, Bale szerintem nem volt ilyen, es Perez megis rekordot fizetett erte, raadasul most mar a keret legjobban kereso jatekosa.
kiserik írta:Tavaly nem minket választott, mert a PSG-hez viszonyítva zsebpénzt kínáltunk neki, emellett a garantált játékperc sem volt biztosított. Ezeken lehetne változtatni.
Plusz tavaly nagy huzonevek lehettek szamara Zizou es Ronaldo. Most mar ok sincsenek.

Nem veletlenul eltem meg nagy csalodaskent, hogy tavaly elhalasztottuk a leigazolasat. Madridista a gyerek, olyan klubban focizott, ahonnan nem lehetetlen igazolni. Ha maradt volna meg egy evet a Monacoban, nem szolnek semmit. De a PSG-bol elhozni... :|
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég