Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 16., hétfő 15:25

Hazard ára meg kell álljon 120-130 millióban. Igazából finoman elkezdte jelezni,hogy a távozik. 2 év van a szerződéséből így ez az utolsó lehetőség, hogy komoly összeget kaphatnak érte. Télen valószínűtlen,hogy elmenne míg jövő nyáron már elég nyomott lenne az az árcédula.
én is emiatt gondolom hogy relatíve jó áron meglesz. jönni is akar, a szerződése se hosszú ahogy Courtois-nak is 1 éve van tehát ő is bagó lesz. szerintem jó helyzetben vagyunk velük.

a gólvágóhoz meg Mbappé az ideális de nem túl reális ellenben valaki kell. itt is jó lehet egy amolyan áthidaló megoldás. nem a kedvencem de pl Icardi jó korban van és szépen termel. akár Aguero is jó lenne 2-3 évre, vagy az se lenne egy halott dolog ha mondjuk Balet feltolnánk középre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 15:20

Jim írta:ha Pereznek Neymar kell marketing okokból, miért elégedne meg Mbappéval? :hmmm:
jelenleg nincsenek egy szinten ilyen téren...
persze egyértelmű, hogy mi Mbappéval jobban járnánk
Máppé marketing értéke ugrásszerűen nő, ráadásul mindenki számára sokkal szimpatikusabb ember egyelőre, mint Neymar. A franciából sokkal többet ki lehet hozni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 16., hétfő 15:17

ha Pereznek Neymar kell marketing okokból, miért elégedne meg Mbappéval? :hmmm:
jelenleg nincsenek egy szinten ilyen téren...
persze egyértelmű, hogy mi Mbappéval jobban járnánk

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. július 16., hétfő 15:15

Amúgy a PL-ben augusztus 9. 18:00 az átigazolási határidő. Remélem gyorsan lezavarjuk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 16., hétfő 15:14

Asensio teljesen megallt a fejlodesben, evente 5x elsul a balos es mrg par jo beadas es ennyi.
Az elso eveihez kepest szamomra csalodas az ahol most tart.
Tovabbra is egy jo 12.-13. Jatekos, hazard egyertelmuen jobb nala.
Marci77 írta:Ahogy Courtois-ért is az 50et. Próbáljunk előre megegyezni vele vagy valami, de én nem tudom minek ennyiért Navas helyére most valaki, még nem kimenőben lévő Casillas szintet hoz...
Szerintem ha marad szerzodest hosszabbit, navas 2 ev mulva kifut. Akkor kit hozunk? Ennyiert courtois ajandek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 15:14

Kroos Modric
Bale Isco Hazard
Benzema meg 50+ gólos lesz. :smile:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. július 16., hétfő 15:09

RealAsensio írta:256 millio lenne Courtois es Hazard? Kovezzetek meg, de ennyiert elhoznam oket, ha Mbappe mozdithatatlan. Igazolni kell, vagy lemaradunk... nekem Kane meg Icardi felek nem kellenek...
200+ millió Hazardért? Sokallom. Ahogy Courtois-ért is az 50et. Próbáljunk előre megegyezni vele vagy valami, de én nem tudom minek ennyiért Navas helyére most valaki, még nem kimenőben lévő Casillas szintet hoz... Még ha nekem oke is lenne Navas után. Igaz, a VBn jobb volt De Geanal, Chelseaben meg 1 szinttel alatta védett legalább az biztos. Én nekem ráérne még 1 évvel. Vannak fontosabb posztok, mint arra elkölteni ennyit..
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. július 16., hétfő 15:08

___Samy___ írta:Két baj van. Az egyik az, hogy tele vagyunk olyan emberekkel, akik jeleskednek az előkészítésben
úgy néz ki, hogy Hazard jönne, aki sztem felesleges Isco és Asensio miatt
egyetértünk
Isco és Asensio és Bale miatt nem kéne Hazard, nem azért mert rossz játékos
ha Bale/Benzema távozik akkor van neki hely

ugyanakkor egy befejező játékos kell mindenképp, különben nem fogunk gólt lőni :D

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. július 16., hétfő 15:07

Egy a baj ezzel a belga duóval, hogy góllövőnk még mindig nem lesz, pedig elférne akár kettő is... (most hagyjatok azzal, hogy majd ez meg az CR hiányában varázsütésre fogja szarni a gólokat, mert tavaly ősszel láttuk, mit tud a jelenlegi keret ezen a téren)

ui.: azért hangosan felröhögök, mikor azt olvasom, hogy Asensio meg Bale miatt ne jöjjön Hazard :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2018. július 16., hétfő 15:11-kor.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. július 16., hétfő 15:06

Hazard ára meg kell álljon 120-130 millióban. Igazából finoman elkezdte jelezni,hogy a távozik. 2 év van a szerződéséből így ez az utolsó lehetőség, hogy komoly összeget kaphatnak érte. Télen valószínűtlen,hogy elmenne míg jövő nyáron már elég nyomott lenne az az árcédula.

Bár reálisan nézve szerintem 150-160 milliót is megérne a MAI piacon. Cou illetve Dembele is komoly összegbe került. Hazard pedig mind a kettőnél komolyabb,érettebb játékos. 1 évvel idősebb mint Cou egyébként.

Szerintem Hazardra szükség van. Alig van olyan játékos aki játssza a focit. 1 vs 1-ket nyer és területet nyit. Gyors és agilis. Lucas amúgy is inkább jobb oldalon szerepel. Plusz ő kiegészítő ember elsősorban.
Asensio pedig egyáltalán nem tűnik olyan jónak. Jó bal lába van ügyes de semmi több. Volt pár irgalmatlan nagy gólja. Nem az aki támadja a kaput. Sokszor visszafordul,totojászik. Nem nagyon tud párharcokat nyerni 1 vs 1-ben. VB-n is az egyik leggyengébb volt szerintem. Persze még nagyon fiatal és van benne potenciál.

Bale-re nagy feladat vár. A srácban benne vannak azért a gólok. Ő képes gólt lőni ami a mosatni keretben nem nagyon mondható el másról. Most előléphet vezérnek. Bár olyan sokat nem várok tőle Ronaldo távozásával sem.

Isco lehet az aki előrelép és képes lehet vezér lenni. A spanyoloknál a VB-n egyértelműen ő volt a legjobb. Bár kicsit Hazardal zavarhatják egymást. Mindegyik ugyanonnan indul és ugyanazt csinálja.
A belga sokkal gyorsabb valamint direktebb játékos. Képes,mer egyedül menni a kapura. Isco passzjátékban jobb.

Csatár viszont elég bajos... Benzema kötve hiszem,hogy képes lenne hirtelen 20+ gólos szezonra.
Kell elé valaki mindenképp. Mariano max 3.számunak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 15:03

RaúlCF írta:szerintem meglepően jó áron lesznek leboltolva. én arra számítok hogy 150 alatt meglesz a 2
esélytelen, Hazard lesz csak ennyi szerintem
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. július 16., hétfő 15:02

szerintem meglepően jó áron lesznek leboltolva. én arra számítok hogy 150 alatt meglesz a 2

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 16., hétfő 14:58

256 millio lenne Courtois es Hazard? Kovezzetek meg, de ennyiert elhoznam oket, ha Mbappe mozdithatatlan. Igazolni kell, vagy lemaradunk... nekem Kane meg Icardi felek nem kellenek...
:goat:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2018. július 16., hétfő 14:48

Óriási, hogy most már mindenki szemében császár CR, nagy hiba volt eladni, a Real Madrid romokban. Eddig meg egy kiöregedett egybites Penaldo volt. :mrgreen:

Just Real Madrid things.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 16., hétfő 14:37

Jo lenne Coutinho arban elhozni 150 korul. Bar en a belgat jobb jatekosnak tartom, de idosebb is legalabb 1 evvel.
Courtois-Hazard pakk 200-ert szerintem mindket felnek jo lehet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 14:37

Én olyan 160-180-ra lőném be ezt a pakkot. 256 ért még csapják oda Kantét is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 16., hétfő 14:34

Hazardé tudtommal 2020-ban jár le. Ebben a helyzetben irreális elvárás a 226 millió.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. július 16., hétfő 14:33

Kerlon írta:Tegnapi pletykák voltak, hogy Hazard 226 millió eurót
Ennyit viszont nem adnek emg erte.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. július 16., hétfő 14:32

istimester írta:Courtois szerződése jövőre leját. Ha valaki -bárki, nem csak a Real Madridra gondolok- leigazolná, nem fog érte egetrengető összeget fizetni.
Tegnapi pletykák voltak, hogy Hazard 226 millió eurót, amiből kijön, hogy Courtois 30 millió körül jönne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 16., hétfő 14:29

Courtois szerződése jövőre lejár. Ha valaki -bárki, nem csak a Real Madridra gondolok- leigazolná, nem fog érte egetrengető összeget fizetni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég