Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 18., kedd 9:39

Realista24 írta:
wxyz írta:De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Mi a zsebretétel? Hát b+ mi más, ha nem az, hogy emberemlékezet óta nem estünk ki a BL-ből :lol: :lol: és közben játszottunk minden nagy ellen, az összes edzőlegenda ellen, kivéve a Barcelonát. Egyik sem jutott túl rajtunk.

Felkészült, vén rókák, tapasztalt arcok. Mindegyiknek beletört a bicskája Zidane-ba és a csapatba. Most én kérdezek, ez mind csak erőnlét miatt volt?
Mondjuk kurva jól nyúlt bele a meccsekbe, nem is tudom hányszor végezték ki a cseréink az aktuális ellenfelünket.Például Béla bl döntős szereplését semmi nem indokolta a pool ellen Zz mégis őt küldte be, akkor is ha fasirtban voltak. Ja és attól,hogy baszó erőnléte van egy csapatnak még nem természetes,hogy hátrányban olyan szinten feltudtunk pörögni amit még nem láttam. Tökéletesen bontotta szakaszokra a meccseinket, pontosan tudtuk hogy kell beosztani az energiánkat mikor kell felpörögni mikor kell tartani a labdát stb... Egy ilyen kerettel nem nagyon kellett megreformálni a labdarúgást valami új csilivi taktikával. Egyszerű és nagyszerű volt amit ZZ csinált, Casemiroval meg egyensúlyt hozott az erőbe akármennyit is volt szidva a brazil.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 18., kedd 9:29

kodo írta:
dannen írta:allegrit adnam, szerintem brutal kis csapatot csinalna belolunk. ha a juve nem nyer blt akkor ki is rakjak es megy a helyere zizou, o meg johet ide.
Mi a garancia arra, hogy őt elfogadná az öltöző?

Mondjuk valóban ő lehet a realitás a nyáron vagy Jogi.
Nincs rá garancia de higgadt és tekintélytparancsoló faszinak tűnik aki taktikailag is rendben van de még is mentes a Mourinho és Conte féle ámokfutásoktól.

Szerintem ő nyáron mindenképp távozik torinoból, ha nyernek bl-t akkor azért mert beteljesítette a próféciát ha meg nem akkor azért.Szerintem az utóbbi miatt fog távozni amúgy Cé meg nyáron feltölti az új csapatát cimbikkel mivel az idő már sürgeti őt és minél előbb kell a bl cím.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 18., kedd 9:24

wxyz írta:De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Mi a zsebretétel? Hát b+ mi más, ha nem az, hogy emberemlékezet óta nem estünk ki a BL-ből :lol: :lol: és közben játszottunk minden nagy ellen, az összes edzőlegenda ellen, kivéve a Barcelonát. Egyik sem jutott túl rajtunk.

Felkészült, vén rókák, tapasztalt arcok. Mindegyiknek beletört a bicskája Zidane-ba és a csapatba. Most én kérdezek, ez mind csak erőnlét miatt volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 18., kedd 9:21

Én Kloppnak örülnék a legjobban, aztán Allegri és Pochettino.

Lehet itt mocsok poolozni, lúzerezni, de a koncepció amit lerak, a játékosok fejlesztése, motiválása, kell az most Madridba. Illetve jól igazol, ami fontos most, hogy a piacon csak pár világklasszis van. Vagy 200 milláért azokat elhozzuk, vagy megszerezzük a magunk Manéját például.

Icardi ellen nagyon tiltakoztam, még most is, de kell előre a gól. Ha ehhez ő kell, akkor jöjjön. Bár én egy Mané-Hazard-Ödegaard trióval kiegyeznék, aztán szépen Benzema utódát el lehet kezdeni megtalálni valahol Franciaországban vagy Brazíliában.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 18., kedd 8:42

Pipita írta:
wxyz írta:De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Azt állítod, hogy csak azért nyertünk három Bajnokok Ligája trófeát egymás után, mert az erőnlétünk kiemelkedő volt, viszont minden más, amit az edző dolga rendezni, az maximum átlagos volt?
Miért kérdezel válasz helyett?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. december 18., kedd 8:04

De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Mondjuk kezdhetnéd te az érveléssel ha már provokálod a fórumot, mert általában a 4-5 sort nem haladja meg a sok faszság amit idehánysz.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 18., kedd 7:53

BBeno írta:norveg firkaszok szerint guardiola a kovi david silvat latja odrgaardban es megprobalja majd elvinni.
Hát ha ödegaard a következő david silva akkor viheti iscoval csomagban :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 18., kedd 7:32

norveg firkaszok szerint guardiola a kovi david silvat latja odrgaardban es megprobalja majd elvinni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 18., kedd 7:19


Gazzetta dello Sport: Mauro Icardi remains a Real Madrid transfer target and the pursuit of the Argentine is set to be one of the bigger stories of the winter transfer window.

barcsak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. december 18., kedd 5:33

Mocsok-süti. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. december 18., kedd 2:07

Klopp egy mar mar Mou szintu unszimpatiat valt ki belolem

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2018. december 18., kedd 1:29

Én is örülnék Kloppnak,vele végre lenne stílusa a csapatnak.Hogy nem való 1 nagy csapat élére,azt majd akkor hiszem el,ha megbukik 1 olyan csapatnál.De biztos vagyok benne,hogy pl a Bayernnel nagyon sikeres tudna lenni.
Zidanenal kb 1 jobb játékoskból álló Juventus voltunk,lehet tényleg az ott tanult dolgokat használta.A bajnokik 75%-a kb nézhetetlen volt,emlékszem,hogy mennyire örültünk,amikor a cserék játszottak és voltak focira emlékeztető jelek.2016-2017-es évben voltunk igazán jók,de akkor is sikerült majdnem elcseszni a Bayern ellen.A másik 2 évében szenvedés volt szinte minden,tavaly is a Bayern ellen mi mák kellett.Lehet,hogy pl Klopp ilyen kerettel sokkal jobb játékkal hozta volna a Bl címeket,lehet vele sokkal rosszabb lett volna...Zidane edzői képességét a következő csapatánál eltöltött 1 év után már könnyebb lesz meghatározni.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 18., kedd 0:26

wxyz írta:De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!
Azt állítod, hogy csak azért nyertünk három Bajnokok Ligája trófeát egymás után, mert az erőnlétünk kiemelkedő volt, viszont minden más, amit az edző dolga rendezni, az maximum átlagos volt?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 18., kedd 0:05

Pipita írta:
wxyz írta: Írj valami okosat, sorold fel az olyan edzői megoldásait amik azt bizonyítják, hogy tévedek. Ez a mocsok-süti szint nagyon az alja.
Lassan te is elkezdhetnél érvelni a polgárpukkasztó ostobaságaid mellett, mert már kezd nagyon zavaró lenni az, hogy csak minél nagyobbat szólót akarsz mondani, ami mögött semmi tartalom vagy gondolat nincs.

Hogy érdemi választ is adjak az egyébként említésre sem méltó vélemény-foszlányodra: hogyha Zidane edzői kvalitásait szeretnéd elemezgetni, akkor nézd végig figyelmesen a BL meccseit, hogy hogy tette zsebre az összes edző-zsenit aki szembejött.
De mi volt a zsebre tétel, és kik ellen?
Én néztem a BL meccseket, de úgy az erőnléten kívül olyan kiemelkedő edzői munkát nem lehetett látni a csapaton. Nekem, egy osotoba fórumozónak leírhatnád!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 17., hétfő 23:33

Na akkor ma megtudtuk, hogy Llorente jobb játékos már most,a szenvedő,totál nulla Realban, mint a BL címeket halmozó Real alapembere Casemiro.

Ezen kívül megtudtuk wxyz-től, hogy a történelmet írt edzőnk Zidane egy “szerény képességű edző”, csak az eredmények jöttek.

Baszdmeg szeretnék olyan szerény képességű edző lenni, hogy kihozom egy keretből éveken át a maxot és foci történelmet írok. Felépítek egy taktikát, amivel leigázom Európát.

Casemiro játéka meg egyszerű volt.Rombolt. De nyertünk vele pár BL-t. De Llorente máris jobb.1-2 bl után elkezdheted őket hasonlítgatni, de legalább azt várd meg, hogy egy értelmes meccset lehozzon a csapat, mert az idén még nem sikerült.

Ezt leszámítva egyetértünk. :lol: :D

MocsokSüti voltam.Szia.


Tényleg az az ember érzése wxyz, hogy direkt olyanokat és úgy szólsz, hogy az robbanjon. Hogy valaki tuti ugorjon rá és lehessen hergelni. De tény szórakoztató és felpörgeted a fórumot, tehát hasznos is. :agree:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 17., hétfő 23:32

wxyz írta: Írj valami okosat, sorold fel az olyan edzői megoldásait amik azt bizonyítják, hogy tévedek. Ez a mocsok-süti szint nagyon az alja.
Lassan te is elkezdhetnél érvelni a polgárpukkasztó ostobaságaid mellett, mert már kezd nagyon zavaró lenni az, hogy csak minél nagyobbat szólót akarsz mondani, ami mögött semmi tartalom vagy gondolat nincs.

Hogy érdemi választ is adjak az egyébként említésre sem méltó vélemény-foszlányodra: hogyha Zidane edzői kvalitásait szeretnéd elemezgetni, akkor nézd végig figyelmesen a BL meccseit, hogy hogy tette zsebre az összes edző-zsenit aki szembejött.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 17., hétfő 23:29

dannen írta:allegrit adnam, szerintem brutal kis csapatot csinalna belolunk. ha a juve nem nyer blt akkor ki is rakjak es megy a helyere zizou, o meg johet ide.
Mi a garancia arra, hogy őt elfogadná az öltöző?

Mondjuk valóban ő lehet a realitás a nyáron vagy Jogi.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. december 17., hétfő 23:28

Ha Klopp underdog, akkor egy Benitez vagy Lopetegui kicsoda? Azzal persze egyetértek, hogy Klopp nem való egy Real vagy Bayern padjára, mert ő jobban szereti a "prolibb" csapatokat, ahol nincs olyan eredménykényszer, mint ezeknél az elitcsapatoknál.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 17., hétfő 23:14

Pipita írta:
wxyz írta:Igaz az eredmények jók, de Zidane egy igen szerény képességű edző.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

haver, te egy legenda vagy. :ike: :lol: :lol: :lol:
Írj valami okosat, sorold fel az olyan edzői megoldásait amik azt bizonyítják, hogy tévedek. Ez a mocsok-süti szint nagyon az alja.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. december 17., hétfő 22:05

BBeno írta:szép hogy azt gondoljuk csak úgy válogathatunk az edzők között de a nyár óta 3 edző mondott nemet a Realnak. legalábbis ennyiről fixen tudunk. kezdik érezni hogy Perezzel együtt dolgozni nem leányálom.
Ez igaz de egy kirúgott allegri örülni fog az ajánlatunknak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég