Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 3., csütörtök 19:02

Ez a James Rodriguez téma nekem kezd unalmassá válni, tipikusan az a felkapott játékos, aki Madridot még csak képeslapról sem fogja látni. Inkább hozhatnák a lapok a Falcao, Pogba duóról szóló cikkeket :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 3., csütörtök 17:37

h3x0r írta:
matador írta:Miért akarunk mi egy sérült, játékunkba amúgy sem illő Falcaoért letenni a nagy lóvét? Pláne, hogy ott van közben Alexis, aki valami 30 millerbe kerülne, tökéletesen illene a játékunkba, csatárként és kapu támadó szélsőként is remek, így a támadó négyesünk elég jól variálható lenne, mindenki tudna pihenni eleget (te is C, ne pattogj!). Latinos, okos, mégis kemény focit tol, hajtaná a megmutatni-vágyás a Barcának. Plusz mi is odabasznánk egyet az orruk alá. (meg kicsit szoktatjuk őket hozzá, két év múlva jöhet a brazil hajasbaba is)
Nagyon nagyra tartom Perect, és lényegesen javult az első elnökségéhez képest, de nem szeretném, hogy ez azzal járjon, hogy veszt a cojonesből, amitől a legkomolyabb forma volt mindig is.
Ibranak is annyit mondtak, hogy barhova mehetsz, csak a Realba ne. Inkabb ott tartanak a padon egesz evben, minthogy nekunk eladjak. Es szerintem forditott esetben is ugyan ez a helyzet.
nem tudom, de én szívbaj nélkül átengedném nekik moratát, vagy khedirát.

plusz nálunk a hasznosan játszó, folyamatos lehetőséget kapó játékosok, akik erősítést jelentenének az ellenfeleknek, azok nem akarnak távozni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 3., csütörtök 17:35

csak nehogy megint meginduljunk a lejtőn, aztán mindenféle embert összevásároljunk
úgy néz ki, hogy kross már zsebben van, így viszont már csak gustavot látnám szívesen a csapatban, őt is csak akkor ha illarra télleg le lesz passzolva kölcsönbe

bármennyire is csipázom ezt a "hámesz" gyereket, isco szerepe nekem sokkal fontosabb
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 3., csütörtök 17:35

Na. Kroos srácot talán már biztosra lehet venni. 25-ért meg kajak kis biznisz. DM nem megy sehova, CR is csípi őt, marad a seggén, kap egy kis emelést azt a seggét fogja a földhöz csapkodni. Ha még jönne a nyáron Luiz Gustavo is akkor bivalyabb kp-nk lenne mint a Bayernek. Jön még egy gólra éhes Falcao. Úristen milyen keretünk lehet. A padon a higgadt Carloval. És az a legviccesebb,hogy ezek a játékosok zöme még mind a legjobb kor előtt van, valaki már benne. 2-3 évig miénk lehet Európa.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 3., csütörtök 17:07

matador írta:Miért akarunk mi egy sérült, játékunkba amúgy sem illő Falcaoért letenni a nagy lóvét? Pláne, hogy ott van közben Alexis, aki valami 30 millerbe kerülne, tökéletesen illene a játékunkba, csatárként és kapu támadó szélsőként is remek, így a támadó négyesünk elég jól variálható lenne, mindenki tudna pihenni eleget (te is C, ne pattogj!). Latinos, okos, mégis kemény focit tol, hajtaná a megmutatni-vágyás a Barcának. Plusz mi is odabasznánk egyet az orruk alá. (meg kicsit szoktatjuk őket hozzá, két év múlva jöhet a brazil hajasbaba is)
Nagyon nagyra tartom Perect, és lényegesen javult az első elnökségéhez képest, de nem szeretném, hogy ez azzal járjon, hogy veszt a cojonesből, amitől a legkomolyabb forma volt mindig is.
Ibranak is annyit mondtak, hogy barhova mehetsz, csak a Realba ne. Inkabb ott tartanak a padon egesz evben, minthogy nekunk eladjak. Es szerintem forditott esetben is ugyan ez a helyzet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 3., csütörtök 16:51

Írták még a Chelsea-t, ManU-t és az Arsenalt és ebbe a 4 klubba pont beférne, szóval nem látom igazán valótlannak, hogy mi is rákérdezzünk a mennyi az annyira a Wolfsburgnál.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 3., csütörtök 16:17

Kerlon írta:
tucsoki írta:Amíg nem DM nyilatkozza hogy menni akar, addig nem tudom elhinni.
Simán elképzelhető róla.

Amúgy a Bild megint lehozta, hogy többek között mi is érdeklődünk Gustavo után.
Elképzelhető vagy sem, nekem meredek. Ennyire nem unatkozhat a VB-n.

A Bild pedig igazi pletykalap, van Bayern-es kollegám aki csak nevet a cikkein. Nagyon kevés dolgot szabad tőlük komolyan venni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. július 3., csütörtök 16:14

akkor nála nem nagyon maradt jobb megoldás...
Az a néger emerson a franciáktól?Sissoko :mrgreen:
Ha jól tudoma newcaslte-ben tolja.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 3., csütörtök 16:02

a Luiz Gustavos híreknek mennyi alapja lehet? :hmmm:
mert ha se Vidal, se Pogba, de a vezetőség akar még valakit, akkor nála nem nagyon maradt jobb megoldás...
de akkor meg tuti menne Illarra is minimum kölcsönbe, de talán még maradhatna is, bár én már nem fűzök hozzá nagy reményeket...
Xabi, Gustavo, Kroos. Isco, Modric, DM
idén meg volt:
Xabi, Khedira, Illara, Isco, Modric, DM (meg Casemiro, de ő nem sok vizet zavart...)

szóval van valami alapja, hogy ha se Vidal, se Pogba, akkor jönne egy igazi VKP Gustavo személyében? :hmmm:
vagy ez totál esélytelen?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 3., csütörtök 15:48

matador írta:Miért akarunk mi egy sérült, játékunkba amúgy sem illő Falcaoért letenni a nagy lóvét? Pláne, hogy ott van közben Alexis, aki valami 30 millerbe kerülne, tökéletesen illene a játékunkba, csatárként és kapu támadó szélsőként is remek, így a támadó négyesünk elég jól variálható lenne, mindenki tudna pihenni eleget (te is C, ne pattogj!). Latinos, okos, mégis kemény focit tol, hajtaná a megmutatni-vágyás a Barcának. Plusz mi is odabasznánk egyet az orruk alá. (meg kicsit szoktatjuk őket hozzá, két év múlva jöhet a brazil hajasbaba is)
Nagyon nagyra tartom Perect, és lényegesen javult az első elnökségéhez képest, de nem szeretném, hogy ez azzal járjon, hogy veszt a cojonesből, amitől a legkomolyabb forma volt mindig is.
az élet nem ilyen egyszerű
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 3., csütörtök 14:55

Kroos szerintem megelegszik a 18 as mezszammal is. Nem kell a 8as.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 3., csütörtök 14:48

Miért akarunk mi egy sérült, játékunkba amúgy sem illő Falcaoért letenni a nagy lóvét? Pláne, hogy ott van közben Alexis, aki valami 30 millerbe kerülne, tökéletesen illene a játékunkba, csatárként és kapu támadó szélsőként is remek, így a támadó négyesünk elég jól variálható lenne, mindenki tudna pihenni eleget (te is C, ne pattogj!). Latinos, okos, mégis kemény focit tol, hajtaná a megmutatni-vágyás a Barcának. Plusz mi is odabasznánk egyet az orruk alá. (meg kicsit szoktatjuk őket hozzá, két év múlva jöhet a brazil hajasbaba is)
Nagyon nagyra tartom Perect, és lényegesen javult az első elnökségéhez képest, de nem szeretném, hogy ez azzal járjon, hogy veszt a cojonesből, amitől a legkomolyabb forma volt mindig is.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 3., csütörtök 14:36

csabi* írta:annak mennyi a valóságalapja, hogy illarra a portoba megy kölcsönbe? mennyi rá az esély?
Szerintem csak akkor, ha Kroos mellett jönne még valaki a középpályára.


DM megmondta, hogy a VB-re akar koncentrálni (hagyják őt békén), tuti hogy nem nyilatkozott ilyeneket.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 3., csütörtök 14:25

tucsoki írta:Amíg nem DM nyilatkozza hogy menni akar, addig nem tudom elhinni.
Simán elképzelhető róla.

Amúgy a Bild megint lehozta, hogy többek között mi is érdeklődünk Gustavo után.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. július 3., csütörtök 14:18

Kroos nagyon jó, minosegi elorelepes lesz, nagyon intelligens játékos, emellett nagyon harcias, a labdától nehéz elválasztani, jol tartja meg azt, technikailag is kepzett, ami pedig nagyon fontos, hogy a KP bármely részén bevetheto ... ha még ez mellé Khedirát is sikerul elpasszolni, akkor duplán szintet lépunk :lol:

DM-el kapcsolatos hírek: széleken egy raklap sz*r, szidtam annyit, h magam se tudom megszamolni, de a KP-n hatalmas lenduletet tud vinni a jatekba, megbontja az ellenfél védelmét, es kikopi a tudejét, ott liheg az ellenfel nyakán, amikor védekezni kell ... Én nem adnám el, csakis abban az esetben, ha a KP-ra hozzuk helyette Vidal/Pogba kettos egyikét.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. július 3., csütörtök 14:14

Khedirát csak itt a fórumon akarja mindenki eladni vagy tényleg van ennek valami alapja? Mert én csak azt látom, hogy a klubnál mindenki ragaszkodik hozzá. 30 körüli/feletti összegért azonnal el kéne adni, még ha Pogba 60-70 körül jönne, Khedira magas ára miatt így is simán bele lehetne menni.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 3., csütörtök 14:07

Amíg nem DM nyilatkozza hogy menni akar, addig nem tudom elhinni.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 3., csütörtök 14:05

annak mennyi a valóságalapja, hogy illarra a portoba megy kölcsönbe? mennyi rá az esély?
Kép

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 3., csütörtök 13:59

attareal írta: Pogba, Vidal, Isco-félve írom, mert még sokat kell tanulnia, és kitudja hol számítanak rá-, és kb. ennyi, aki tudná őt pótolni. Csak ez gond.
ha DM megy, nagy valószínűséggel rá is repülünk az egyik zebrára, közülük is inkább Pogbára

azért azzal h Kroos is jó áron jön, elég jó helyzetbe kerültünk, bőven lehet még költeni

DM sztem 50 nem lesz, le fogják alkudni, de 45-tel simán számolhatunk. Khedira minimum 25, Morata+Casemiro+Garay minimum 30

ez alsó hangon 100 millió! Abból Kroos 25, marad 75 + ami alapból a zsebben van

tehát Kroos, Falcao, Pogba. Finom.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:58

Elolvastam először is, azért írom, hogy majdnem végig jó volt, legtöbb gólpassz is a számlájára írható, szerintem kevesebbet hibázott, mint pl. Xabi, de sokkal több kulcsmomentuma is volt. Amúgy nem vagyok oda érte, de ez a gyerek élete formájában van, előbb adnám el Xabit, mint őt.
Nem is Xabival kell összehasonlítani. :)
Xabi nálam sem tényező, fix pados lenne nálam, mert jó az öreg a háznál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég