Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 4., szerda 8:17

Meg nyilván nem fogja kijelenteni, hogy Pogba kell neki, ha meg akarja venni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 8:10

Mert Vidal jön. Meg Zidane talált egy wonderkidet franciáknál Benzema mögé.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 4., szerda 8:00

Realista24 írta:Perez azt mondta, hogy sem Kun, sem Pogba nem fog jönni.
én meg azt mondom, hogy jönni fog.

na? kiafaszagyerek :lol:

amúgy perez elharapta a mondat végét, azt mondta, hogy a vébé előtt nem fog jönni :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 4., szerda 7:55

Realista24 írta:Perez azt mondta, hogy sem Kun, sem Pogba nem fog jönni.
Ez így reggel rosszul esett... :(
Veszek ki szabit és megyek a kocsmába! Mi az, hogy nem jőn Pogba!? Nonszensz!!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 4., szerda 7:30

Perez azt mondta, hogy sem Kun, sem Pogba nem fog jönni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 3., kedd 21:02

hehe írta:marcelot eladjuk, sikerül "megszabadulni" egy olyan kreativitástól támadásban, amit alig páran tudnak a világon. nagyon beszűkül a repertoár, magunkat szopatjuk, akkor inkább maradjon minden így, ha ez az ára.

Marcelot nem érzem egy jó ideje elég motiváltnak a Realban.Sanszos, hogy jóllakottá válik, pláne ha még neadjisten( de tényleg ne) vb-t is nyer. Már múltkor is voltak súlyproblémái, szóval nem is tudom mennyire lenne ő életbiztosítás a jövőben. Ezért is inkább őt adnám mint Coentraot, ha valakinek menni kéne. Ha meg mindkettejüket megtartják Perezék, akkor talán boldogulunk mint idén is.
Spanyol pletykák szerint a Real Madrid B-terve a középpálya megerősítésére az Inter 20 éves horvát válogatott játékosa, Kovacic.
:salute:
Nem tudom kinek a B-terve, remélem Rakiticnek. Egy Kovacic-Pogba/Vidal csomaggal nagyon járnánk, pláne, ha Khedira és Illara vagy Casemiro menne. Kovacic szerintem az egyik legalulértékeltebb fiatal tehetség. Modricnak meg kéne győznie őt. :shifty:
Love football, hate antifa.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 3., kedd 20:53

csabi87 írta:Jaja én is azt nézem,hogy már Marcelo kellene nekik. :lol: Szerintem biztos maradni fog.Még Coentraot is csak úgy adnám el,ha biztos hogy jönne Vidal vagy Pogba. Morata mehet.
Moratát sem értem. minek a Juveba akar menni (már ha ez igaz)? az egy dolog hogy szerintem alapból hülyeség olaszba menni, de itt egy szem Benzema van előtte, amott meg a 19 gólos Tevez és a 16 gólos Llorente páros illetve Vucinic és Kvajjarella páros (már ha maradnak). szóval nem értem. menne inkább a Wolfsburgba. neki is és a klubnak is jó lenne - már ha igaz a 28 millió.

Másrészt meg Marcelo maradni fog ezt tutira veszem. Harmadrészt pedig Coentraot nagyon remélem, hogy egy ilyen brilliáns tavasz (két bayern, BL döntő első fele, kupadöntő..) után a vezetőség sem akarja eladni és a korábbi hírek szerint minden okés már az öltözőn belül is. nem kell elengedni hacsak ő azt nem mondja hogy menni akar. Siquera off (nem is lenne előrelépés sztem), Moreno meg Poolba tart. már talán nincs is a piacon aki szint lehetne.

Aztán majd lassan belső védőt is kéne keresni. Mangala most még talán hozható lenne, de ha elmegy egy sztárklubba, onnan már nehezen. Varane most épp itt van, Nacho nagyon jó cserejátékos, de nem tudom elképzelni mint alapkezdő. a két kezdő (SR, Pepe) pedig előbb-utóbb sérülékennyé válik, hullámvölgyek jönnek, stb.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 3., kedd 20:36

Realista24 írta:Nem tudom, okoskodni meg nem akarok...nagyon :mrgreen:
Ahogy a tendencia mutatja, mindenki megkapja a fizetésemelését, ahogy rászolgált, korábban DM, most Ramos is kap új szerződést, CR, stb.
Varane úgy még nem tett le semmit az asztalra (ne értsétek félre, imádom a srácot). Eddig volt egy fél szezonja Mounál, ami nagyjából hibátlan volt, illetve idén is talán egy fél(?) a sérülése miatt. Felépült, támogatta a csapat mindenben, BL döntőn szerepet kapott, hímes tojásként kezelik.
Ha valóban a Real a mindene, akkor tényleg mindegy mi a kivásárlási ára, maradni fog. Ha meg ennek ellenére elmegy, akkor egyrészt csalódni fogok benne, másrészt nem is baj, mert ne legyen itt egy olyan játékos, aki csak azért marad, mert itt többet fizetnek, mint máshol. Mert játéklehetőséget fog kapni, nem keveset.

Igy van,ha varane elmegy,akkor menjen......ha van szíve,és átlátja melyik a legnagyobb klub,ami a tehetségéhez passzol,akkor marad.....ha megy,akkor a pénzért megy,azért menjen,akkor majd nem fog mindent megtenni amit elvárunk.
Eleget játszik a kora ellenére,és pepe után 10 éven át oszlopos tag lehet,kb 2 év és ez már meglehet.....ezt ha nem tudja kivárni,akkor fel is út,le is út.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. június 3., kedd 19:49

https://www.youtube.com/watch?v=NpAsI8iNfOE

"kis" nacionalista megnyilvánulás.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. június 3., kedd 16:23

Jaja én is azt nézem,hogy már Marcelo kellene nekik. :lol:
Szerintem biztos maradni fog.Még Coentraot is csak úgy adnám el,ha biztos hogy jönne Vidal vagy Pogba.
Morata mehet.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 3., kedd 13:13

marcelot eladjuk, sikerül "megszabadulni" egy olyan kreativitástól támadásban, amit alig páran tudnak a világon. nagyon beszűkül a repertoár, magunkat szopatjuk, akkor inkább maradjon minden így, ha ez az ára.
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 3., kedd 13:10

azért a Juve mert nagyot álmodni....Marcelo és DM, felejtsék el...kapnak egy Moratat, esetleg egy Coentraot, passzolják Pogbat is viszlát :D 1 hét múlva Ramost és CR-t fogják akarni? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 12:53

Nem tudom, okoskodni meg nem akarok...nagyon :mrgreen:
Ahogy a tendencia mutatja, mindenki megkapja a fizetésemelését, ahogy rászolgált, korábban DM, most Ramos is kap új szerződést, CR, stb.
Varane úgy még nem tett le semmit az asztalra (ne értsétek félre, imádom a srácot). Eddig volt egy fél szezonja Mounál, ami nagyjából hibátlan volt, illetve idén is talán egy fél(?) a sérülése miatt. Felépült, támogatta a csapat mindenben, BL döntőn szerepet kapott, hímes tojásként kezelik.
Ha valóban a Real a mindene, akkor tényleg mindegy mi a kivásárlási ára, maradni fog. Ha meg ennek ellenére elmegy, akkor egyrészt csalódni fogok benne, másrészt nem is baj, mert ne legyen itt egy olyan játékos, aki csak azért marad, mert itt többet fizetnek, mint máshol. Mert játéklehetőséget fog kapni, nem keveset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. június 3., kedd 12:48

Realista24 írta:De nem áll előtte, 2017-ig van szerződése. Szóval, ha ezért mondta, akkor ez bizony fenyegetőzés.
Te is tudod, hogy a szerződés feltételeinek javításához nem kell annak feltétlenül lejárnia :)
Merci Zizou!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 3., kedd 12:44

Realista24 írta: De nem áll előtte, 2017-ig van szerződése. Szóval, ha ezért mondta, akkor ez bizony fenyegetőzés.
az oké hogy még jópár évig érvényes a szerződés, de gondolom a vezetőség nem akarja a jelenlegi formában megtartani
gondolok itt elsősorban a kivásárlási árra

ha komolyan gondoljuk hogy ő a jövő, amit nagyon remélek, akkor biztos voltak már egyeztetések az új szerződésről
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 12:43

Morenoról írnak, kicsit csúszik a bejelentése, szépséghiba(?), hogy nem nálunk, hanem a Poolnál. De hamarosan hivatalos lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 3., kedd 12:40

ericco írta:
tubatibi írta:Bárcsak így lenne, ez azt jelentené, hogy Varane is maradni akar és Pogbat is ráveszik, hogy jöjjön.
Nem értem, hogy miért gondoljátok abból a nyilatkozatból azt, hogy Varane távozni akar. Egy teljesen agyonhasznált sablonnyilatkozattal elterelte az újságíró kérdését. Mondhatta volna azt is, hogy örökre a Realban akarok játszani, de a helyében ezt én sem jelentettem volna ezt így ki, ha épp szerződéshosszabbítás, fizetésemelés előtt állnék :mrgreen:
Egy bolond százat csinál. :+)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 3., kedd 12:35

Mike írta:
ericco írta:a helyében ezt én sem jelentettem volna ezt így ki, ha épp szerződéshosszabbítás, fizetésemelés előtt állnék :mrgreen:
mondjuk ha nem éppen síkhülye ő és a menedzsere sem, akkor ebben van vmi... :)
De nem áll előtte, 2017-ig van szerződése. Szóval, ha ezért mondta, akkor ez bizony fenyegetőzés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 3., kedd 12:34

ericco írta:a helyében ezt én sem jelentettem volna ezt így ki, ha épp szerződéshosszabbítás, fizetésemelés előtt állnék :mrgreen:
mondjuk ha nem éppen síkhülye ő és a menedzsere sem, akkor ebben van vmi... :)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 3., kedd 12:30

kedd, 12:03 A legfrissebb hírek szerint a Juventus a tegnapi tárgyalások során nem Coentraóról tárgyaltak még Morata mellett, hanem Marcelóról, akit szeretnének belevonni a nyár talán egyik legnagyobb játékostranszferébe. Forrás: Madridom.hu
Nem.!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég