Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 3., szerda 23:09

komolyan hiányzol maris, a krva anyádat. :-( :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 3., szerda 23:01

realfan91 írta:Di Maris gól, és 3(!) assziszt a németek ellen. :lol: Szarul játszhatott.
nem sokat láttam sajnos a meccsből, de volt egy-két zsugája, agueronak álompasszt nyomott, meg a gólja is elegáns volt.
de kellett volna a pali a vb döntőre is. :-(

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 3., szerda 22:46

Di Maris gól, és 3(!) assziszt a németek ellen. :lol: Szarul játszhatott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 3., szerda 13:03

Géci írta:
Anthony írta:80 millát mennyi idő alatt fog visszahozni? Soha?
Tegnap ezen vitáztam haverokkal edzés után. Állításuk szerinte CR már 3x hozta vissza az árát, és már James is visszahozta az árát a mezekből. Szerintem ez baromság, de biztos van itt olyan aki jobban képben van. R24 is számolgatta is a James mezeket... :Đ
A lényeg, hogy szerintem ez nem ilyen egyszerű... :kivagyhe:
Ha nem vesszük a fizujukat és csak az árukat kell visszahozni, akkor CR már tuti +os. James meg tuti nem. Bale meg jól állhat, ha hozzávesszük, hogy eldöntött egy BL-t és egy Spanyol kupát is a javunkra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 3., szerda 12:53

Anthony írta:80 millát mennyi idő alatt fog visszahozni? Soha?
Tegnap ezen vitáztam haverokkal edzés után. Állításuk szerinte CR már 3x hozta vissza az árát, és már James is visszahozta az árát a mezekből. Szerintem ez baromság, de biztos van itt olyan aki jobban képben van. R24 is számolgatta is a James mezeket... :Đ
A lényeg, hogy szerintem ez nem ilyen egyszerű... :kivagyhe:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 3., szerda 11:20

Realista24 írta:Nem ezt írtam, csak arra regáltam, amit felvetettél.
Ja értem, nem is úgy gondoltam. Ezeket a pénzügyi dolgokat mi nem tudhatjuk, csak nem tűnik túl kifizetődőnek.

A fogast tavaly nyáron kellett volna hozni. Akkor még nem került volna 80-ba, és nem is harapott még.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 3., szerda 11:04

Anthony írta:
Realista24 írta:A bevételeink évről évre nagyjából az áremelkedések mértékével nőttek, a profit meg szintén stagnál.
És ezt megoldja szerinted egy n-edik sztár igazolása? 80 millát mennyi idő alatt fog visszahozni? Soha?
Nem ezt írtam, csak arra regáltam, amit felvetettél.

530 milliós árbevételre jutott az elmúlt években 20-30 milla profit, ami nem rossz, de stagnál évek óta. Megjöttek az arabok, jönnek a MU féle szerződések, nekünk csökkennek a tv-s bevételek, stb., Muszáj ilyen irányba is elmozdulni.
Az egész lavinának az okozója pedig Suarez, ha az a tökkelütött nem harap, akkor már itt kergetné a labdát nálunk és James fel sem merült volna, hogy jön, Di Marát meg az egyik Juvéssal pótoltuk volna.
PONT :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 3., szerda 10:49

Anthony írta:
Realista24 írta:A bevételeink évről évre nagyjából az áremelkedések mértékével nőttek, a profit meg szintén stagnál.
És ezt megoldja szerinted egy n-edik sztár igazolása? 80 millát mennyi idő alatt fog visszahozni? Soha?
Hát ha nem is hozza vissza, de Kolumbiában biztos, hogy sokkal népszerűbbek leszünk, ami azért jelenthet nem kevés pluszt. Ráadásul, ha beindul James és róla fog szólni pár meccs is...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 3., szerda 10:47

Realista24 írta:A bevételeink évről évre nagyjából az áremelkedések mértékével nőttek, a profit meg szintén stagnál.
És ezt megoldja szerinted egy n-edik sztár igazolása? 80 millát mennyi idő alatt fog visszahozni? Soha?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 3., szerda 10:38

Annyira magasak így is a bevételeink, itt van nekünk egy CR, meg egy jól eladható BBC (lassan már fogalom lett akárhogy is), a pink mez hihetetlenül jól fogy. Mit tud dobni ezen James leigazolása?
Sajnos a bevételeink lehet magasak, de valahol a plafon körül lehetünk.
A pink mez jól fogy, de óriási előrelépést nem jelent éves árbevétel szempontjából.
A bevételeink évről évre nagyjából az áremelkedések mértékével nőttek, a profit meg szintén stagnál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 3., szerda 10:35

Matt009 írta:mert rarepultunk egy 5 meccses facebooksztarra, mert talan sok penzt generalhat...
Ez az, amit én nem tudok megérteni. Annyira magasak így is a bevételeink, itt van nekünk egy CR, meg egy jól eladható BBC (lassan már fogalom lett akárhogy is), a pink mez hihetetlenül jól fogy. Mit tud dobni ezen James leigazolása? Kolumbia hirtelen akkora vásárlóerő lett vagy mi? Inkább vettek volna egy noname kínai srácot 5 milláért, és ha csak minden 10.000-ik kínai megveszi a mezét ott a biznisz.
Komolyan, keressenek egy marketingest, építse fel a mi játékosainkat, csak így megy a reklám, ha vásárolunk rekord összegekért?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 3., szerda 9:40

Illetve még valami; ha már itt a 2016-ban lejáró szerződésről beszélünk; az itt persze már fel sem merül, hogy a klub előzetes tervei szerint már csak jövőre volt betervezve egy újabb nagyágyú érkezése a középpálya közepére (kedvezőbb áron, a játékos részéről nagyobb eltökéltséggel és az eladó klub áldásával együtt), miután Xabi Alonsoval bőven terveztek még a keretben, hisz a maestroban vélhetőleg egy jó évet még mindenképp láttak és így a középpálya lefedettsége adott volt erre szezonra és a klub számára is, egészen az utolsó hétig, amikor is ....!
Igazad van. Nem is ez a problema. A problema gyokere, hogy az igazolasaink nem sportszakmai alapon tortentek. James abszolut gazdasagi befektetes, ami oltari nagy bukas lehet gazdasagilag is, ha fel even belul nem kezd el jol teljesiteni. A reklam amilyen gyorsan es intenziven ment a VB ota, az olyan gyorsan el is illan, ha a jatekos nem teljesit.
Carlo meg sem volt kerdezve, hogy mit akar, amikor meg megvolt (Falcao-Chicharito), akkor meg Carlo rosszul dontott, mert valamilyen csoda folytan bele van esve Karimba. Falcao sportszakmailag egy fontos igazolas lett volna (kuzdelemre kenyszeriti Benzemat a csapatba kerulesert, legjobb pozicios csatar a vilagon, a taktikai diverzitasa megnott volna a csapatnak...), ehelyett jott egy minosegben éleg erosen megkerdojelezheto csatar, aki azert szinten pozicios tipusu, de a fizikuma annyival rosszabb Falcaonal, hogy ezen a szinten a vedokkel szemben nehezen fog tudni ervenyesulni. Persze Pereznek ekkor nem jott elo a megaloman enje...

Ertem en, hogy a klub nem akart meg egy nagy igazolast. De James helyett Pogba siman belefert volna. Mert abban Fuentealbilianak igaza van, hogy 80-100 millaert egy egesz nyaron at tarto huzavonaval elhozhato lett volna, ha Pogba valtani akart volna. Arrol meg csak meg kellett volna gyozni a franciat. Varane a nagy haverja, plusz egy Perez Zidane kombo, plusz friss BL gyoztes csapatban garantalt kezdocsapat tagsag nehogy mar ne lettt volna eleg. Nem a sportszakmaisag volt a donto nalunk, es ennek isszuk/ihatjuk meg iden a levet. Egyszeruen nem birom felfogni, hogy egy olyan csapatnal, ahol csak a gyozelem szamit, es talan a vezetosegnek a legnagyobbak az elvarasai a sajt csapataval szemben, ott miert nem a sportszakmaisag az elso szempont. A gazdasagi mutatok is fontosak, de nagyon sokszor ossze lehet a kettot hangolni. De ha ezt nem lehet, akkor miert nem a sportszakmaisag az elsoszamu donto tenyezo? Plane azok utan, hogy az elmult evekben mennyit szoptunk a Barcatol, es a BL-ben, es mennyi szopas aran sikerult elerni a 12 eve kituzott celt. Itt volt a lehetoseg, hogy a csapatot a kritikus helyeken atalakitva letrehozzunk egy dominans, vilagvero csapatot, amire Perez talan mindenki masnal jobban ahitozik, es veghezvigyuk azt, amire a BL indulasa ota senki sem volt kepes. De ezt a lehetoseget eldobtuk magunktol, mert rarepultunk egy 5 meccses facebooksztarra, mert talan sok penzt generalhat... Perez elfelejtette a 2000-es evek elejet, meg az elmult 5 ev szopkolodasat?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 3., szerda 9:38

Jaj, ezt most ne vedd magadra, de ismerjük a vezetőséget. Így értettem.
Rendben, nem vettem! B-)
Álmodozok én, és még bízom abban is, hogy az oroszok igazolhatnak és elviszik Khedirát :lol:
:cheers:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 3., szerda 9:34

madridronie írta:
Álmodozz csak :lol: :mrgreen:
Te egész nyáron azt tetted! Mellesleg inkább álmodozok, mint sem telesírom a párnám, meg bosszankodom olyan dolgokon, amibe egyrészt teljesen nem látunk bele, másrészt semmifél ráhatásunk nincs arra! Ahogy te is mondtad, inkább előre nézek, mintsem hátra. :)
Jaj, ezt most ne vedd magadra, de ismerjük a vezetőséget. Így értettem. Álmodozok én, és még bízom abban is, hogy az oroszok igazolhatnak és elviszik Khedirát :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 3., szerda 9:33

Álmodozz csak :lol: :mrgreen:
Te egész nyáron azt tetted! Mellesleg inkább álmodozok, mint sem telesírom a párnám, meg bosszankodom olyan dolgokon, amibe egyrészt teljesen nem látunk bele, másrészt semmifél ráhatásunk nincs arra! Ahogy te is mondtad, inkább előre nézek, mintsem hátra. :) Valami nagyobb spíler úgy is jön oda középre jövőre, ebben 100%-ig biztos vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. szeptember 3., szerda 9:34-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 3., szerda 9:27

Az igaz, hogy jobb ha maradtak a seggükön. A baj annyi, hogy így érdekes lesz címet védeni. Lett volna egy ütős és bővebb keretünk, bizakodóbb lennék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 3., szerda 9:27

Így la. az esély megmaradt a megfelelő korrigálásra! B-)
Álmodozz csak :lol: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 3., szerda 9:24

Ha el tudták volna valamelyik kulcs játékost, akkor más lett volna a leányzó fekvése
És vajon valóban el akarták volna adni a kulcsjátékosaikat? Kit Cavanit, aki mostanában az egyetlen épkézláb emberük a 33 éves Ibra mellett; ne adj' isten egy Lavezzit tényleg nem lehet már senkire sem rásózni? :hmmm:
egész nyáron üldözték a franciát.
Szerintem nem jobban, mint Di Maríát; mondjuk lényegtelen. Én azt mondom, hogy még mindig jobban jártunk azzal, hogy minden nagyobb spíler (Pogba, Vidal, Verratti, stb.) maradt az aktuális klubjában, mint hogy idén ezek közül bárki is csapatot váltott volna! Mert igazán csak akkor lennénk szarban, lekorlátozva és valóban kényszerhelyzetben a jövő nyáron. Így la. az esély megmaradt a megfelelő korrigálásra! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 3., szerda 9:09

Mert a PSG nem állt jól azon a poszton? :)
Jól állnak vagy sem, egész nyáron üldözték a franciát. Ha el tudták volna valamelyik kulcs játékost, akkor más lett volna a leányzó fekvése
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 3., szerda 9:08

Conte nem véletlenül mondott fel.
És talán pont ez volt az a pont, amikor a Juve vezetők is észbe kaptak és csúnyán behúzták a kéziféket, Allegriről már nem is beszélve! :roll:
A ManU kiköltekezte magát
De mikorra? Az átigazolási szezon legeslegvégére... :coffee: Érdekes Di Maríára volt 75 milla a végén, de az egész nyáron át kergetett Vidalra júliustól augusztus közepéig meg nem, na hagyjuk már.
a City meg jól állt a poszton.
Nem. PSG vitte volna őket
Mert a PSG nem állt jól azon a poszton? :)
2014-ben még valaki elhiszi, hogy a pénz nem minden?
Persze vannak extrem esetek... amikor 1-1 klub elhatárolódik a transzfertől, de aki szerint olyan jól áll akár a Juve akár az olasz foci, hogy nem lehet megvenni onnan játékost illetve nem lehet elcsábítani onnan játékost nagyobb célokért az vakon van.

Egy 2016-os lejáratú szerződésből nehogymár ne lehessen egy Pogbát 80 millióval elhozni példának okáért... Ha nem adja Juve mégsem akkor Pogbát meggyőzni (egy zsíros szerződéssel) , hogy ahogy Bale is illetve a foci történelemben jópár játékos erőszakolja ki az eladását
Ha már a nyári pletykákat és a játékosok hozzáállását, viselkedését nézzük, idén szerintem Vidal távozására eleve nagyobb esély mutatkozott volna, mint a franciáéra! Már június végén világos és elég egyértelmű volt, hogy a csoki nem akar feltétlenül és minden áron távozni Torinóból, miközben az olaszok is erősen ragaszkodnak hozzá, sőt; utóbbi a Juvéval való egyeztetések során nyilván a Real Madrid számára is elég világos lett! --> szépen el is halkultak a vele kapcsolatos pletykák és akkor kezdtek előtérbe kerülni a Kroos-os hírek! Ami pedig a zsíros szerződéseket illeti, az itt Madridban csak a kivételezetteknek és az igazán nagyágyúknak jár alanyi jogon; arról nem is beszélve (több hírt lehetett ezzel kapcsolatosan is olvasni), hogy a francia maffiózó ügynökének, Mino Raiola-nak a viselkedése és tárgyalási szokásai finoman szólva sem bejövős Perezéknek és egyáltalán nem ápol jó kapcsolatot az ürge a Real Madriddal!

Illetve még valami; ha már itt a 2016-ban lejáró szerződésről beszélünk; az itt persze már fel sem merül, hogy a klub előzetes tervei szerint már csak jövőre volt betervezve egy újabb nagyágyú érkezése a középpálya közepére (kedvezőbb áron, a játékos részéről nagyobb eltökéltséggel és az eladó klub áldásával együtt), miután Xabi Alonsoval bőven terveztek még a keretben, hisz a maestroban vélhetőleg egy jó évet még mindenképp láttak és így a középpálya lefedettsége adott volt erre szezonra és a klub számára is, egészen az utolsó hétig, amikor is ....! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég