Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. augusztus 6., vasárnap 1:27

Hakimi, 2025.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. augusztus 6., vasárnap 0:26

ANDS írta: Nem kellett volna Hakimit eladni, de utólag könnyű okosnak lenni.
Re: Kommentáld a híreket
Hozzászólás Szerző: petiamadridista » Tegnap, 23:04
Igen, jó barát. Utólag mindig okosnak lenni.

Mindekeztől függetlenül ha még idén jön bapppé akkor a következő évekre olyan szinten megvan az alap magunk,hogy még ilyen nem is volt.

Tchou-Cama-Fede-Jude
Rodry-Kisköcs(Kilyan)-Vinidzsuni átlagéletkor vmi 23 lehet... Ez maga lenne a csitkód.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 6., vasárnap 0:18

petiaoptimista :mrgreen: :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. augusztus 5., szombat 23:04

Nika91127 írta:
petiamadridista írta: Tegyünk már egy ajánlatot aztán hozzuk el.
Utána évekig nem kell igazolni aztán jólvan.
Lóf*szt nem kell. Kell egy kezdő szintü jhv, egy középső hátvéd aki vezéralkat, meg egy jobbszélső, ha Rodrygo idén nem lép szintet, vagy Fede nem hágja meg a világit mint Khal Drogo.

Mindig jöttök ezzel a jobbhátvéd dologgal.
Nevelni vagy a ligán belülről is lehet ilyet szerezni.
Esetleg brazilíából kukázni
Jobbszélsőt lehozza majd Rodrygo vagy Valverde.
Ezekre a posztokra nem fogunk többszázmilliót elverni,meddig se tettük,.hacsak nem tűnik fel vmi brutálisan nagy generációs tehetség akire megy a licitverseny.
Van most ilyen?
Nincs.
Na ennyi.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 5., szombat 22:51

petiamadridista írta: Tegyünk már egy ajánlatot aztán hozzuk el.
Utána évekig nem kell igazolni aztán jólvan.
Lóf*szt nem kell. Kell egy kezdő szintü jhv, egy középső hátvéd aki vezéralkat, meg egy jobbszélső, ha Rodrygo idén nem lép szintet, vagy Fede nem hágja meg a világit mint Khal Drogo.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 5., szombat 22:47

smck1337 írta:
kieg: ha ő valóban a 2024et helyezi előtérbe, akkor kizárólag a pénz érdekli és semmi más. Gáz.
Nem tudom mi a rosszabb, az, hogy faszságokat írnak a sajtóban, az, hogy elhiszitek, vagy az, hogy saját magatok is faszságokat kreáltok...
Amennyiben MBappe kiáll és azt mondja, idén távozni akarok, Ő is és mi is veszítünk az alkupoziciónkból. Addig amíg Pérez és MBappe is azt mondja, gyerekek 2024-ben ingyen lesz meg az átigazolás, addig a psg semmit nem tud csinálni. Akkor lehet menni az alacsonyabb ajánlatokkal és elhozni idén nyáron. Mind a 2 fél pontosan azt teszi amit kell, de azért gázozzunk meg hozzuk az origós marhaságokat. :lol: Vagy idén, vagy jövőre érkezik, de nekünk egyik sem lesz ingyen. A kérdés csak annyi, hogy nyár végéig mennyit enged aladin. Nekik lesz sürgős nem nekünk és mégegyszer leírom, addig vagyunk előnyben amíg MBappe minden felületen úgy nyilatkozik, Ő idén maradni akar és jövőre hozzánk jönni ingyen. Közben persze mindenkinek világos, már idén hozni akarjuk...

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. augusztus 5., szombat 22:40

Tegyünk már egy ajánlatot aztán hozzuk el.
Utána évekig nem kell igazolni aztán jólvan.

smck1337
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 11., csütörtök 0:08
Kedvenc játékosaid: CR, M12, B9, K8, M10
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: smck1337 » 2023. augusztus 5., szombat 22:38

🚨 𝐔𝐏𝐃𝐀𝐓𝐄: Kylian Mbappé rejected PSG new approach to extend with exit clause ⛔️🇫🇷

◉ Paris Saint-Germain offered Mbappé new deal with guaranteed sale clause ready for summer 2024.

◉ Mbappé said no — again, no intention to accept any proposal and his plan is to leave Paris Saint-Germain.

◉ PSG remain convinced Mbappé only wants Real Madrid move but pushing for summer 2024 on free deal. (@Romano)

kieg: ha ő valóban a 2024et helyezi előtérbe, akkor kizárólag a pénz érdekli és semmi más. Gáz.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 5., szombat 21:28

Süti írta: Ok hozták le azt hogy zsiru volt a francia válogatott kezdoje Benz helyett valami olyan írással hogy a keresztény hívő humble sztár aki legyozte az arab terroristát nem? :lol:
igen. aki realoskent origot kepes olvasni...

meg amugy is
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 5., szombat 21:21

Süti írta: Ok hozták le azt hogy zsiru volt a francia válogatott kezdoje Benz helyett valami olyan írással hogy a keresztény hívő humble sztár aki legyozte az arab terroristát nem? :lol:
Ugy ugy. Verlazito… :sly: Rendesen kerulom a cikkeiket.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. augusztus 5., szombat 21:00

Ok hozták le azt hogy zsiru volt a francia válogatott kezdoje Benz helyett valami olyan írással hogy a keresztény hívő humble sztár aki legyozte az arab terroristát nem? :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 5., szombat 19:29

csala írta:
Igen ez így van,én is egy szennylapnak tartom sok másikkal együtt,viszont meglepődtem ezen a cikken mert elég jól sikerül írás ami tényeken alapul
origo meg a tények :lol: :lol: :lol:
messi meglökésig jutottam a cikkben :lol:

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. augusztus 5., szombat 19:22

EmbroZZ írta:
csala írta: Ma olvastam egy jól összeszedett cikket Bappé psg időszakáról.Nem tudom de nekem nagyon gáz ez a pali...kétség kívül a világ legjobbja jelenleg,de szerintem többet fog veszíteni vele a reál mint nyerni.Szét fogja bomlasztani a csapatmorált amint valami úgy történik ami neki nem tetszik.Perez helyében vagy ingyen jövőre vagy sehogy.Itt a cikk ha valakit érdekel:https://www.origo.hu/sport/futball/2023 ... utm_source
Köszi, ott kezdődik, h origo, szóval skipp... Nem hiszem el, h értelmes felnőtt ember képes onnan bármit elolvasni...
Igen ez így van,én is egy szennylapnak tartom sok másikkal együtt,viszont meglepődtem ezen a cikken mert elég jól sikerül írás ami tényeken alapul

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2023. augusztus 5., szombat 19:15

csala írta: Ma olvastam egy jól összeszedett cikket Bappé psg időszakáról.Nem tudom de nekem nagyon gáz ez a pali...kétség kívül a világ legjobbja jelenleg,de szerintem többet fog veszíteni vele a reál mint nyerni.Szét fogja bomlasztani a csapatmorált amint valami úgy történik ami neki nem tetszik.Perez helyében vagy ingyen jövőre vagy sehogy.Itt a cikk ha valakit érdekel:https://www.origo.hu/sport/futball/2023 ... utm_source
Köszi, ott kezdődik, h origo, szóval skipp... Nem hiszem el, h értelmes felnőtt ember képes onnan bármit elolvasni...

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. augusztus 5., szombat 19:07

Nem konkrétan a mostani helyzet ami gáz vele,hanem úgy egészében.Olvasd el a cikket...Na de mind1 majd kiderül úgy is ha leigazolja a reál.ami kb 100%

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 5., szombat 18:59

csala írta: Ma olvastam egy jól összeszedett cikket Bappé psg időszakáról.Nem tudom de nekem nagyon gáz ez a pali...kétség kívül a világ legjobbja jelenleg,de szerintem többet fog veszíteni vele a reál mint nyerni.Szét fogja bomlasztani a csapatmorált amint valami úgy történik ami neki nem tetszik.Perez helyében vagy ingyen jövőre vagy sehogy.Itt a cikk ha valakit érdekel:https://www.origo.hu/sport/futball/2023 ... utm_source
Haver, egyreszt ez nem hiszti, amit csinal, hanem kijelentette, hogy koszoni szepen, de eleg volt neki a PSGbol. Joga van hozza, joga! Itt egy hisztizo van, au a PSG, elen Nasserrel, aki nem birja elviselni, hogy a penz nem minden.

Minden mas egy nagy ferdites, egy clickbait.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 5., szombat 18:57

Az ido Pereznek dolgozik. Csak egy kimenetel letezik, amibol nem gyoztesen jovunk ki, az pedig az, ha uj szerzodest ir ala a PSG-nel, ennek valoszinusege viszont minimalis. De meg ott sem arcpirito a helyzet, mert akkor vegleg eldolt, hogy ott sorvad meg Parizsban. Illetve szar szitu lenne, mert ra kellene menni Kane-re.

De nyugi, itt lesz, a kerdes csak az, hogy augusztus vegeig eltart e a hercehurca, vagy hamarabb erkezik.
:goat:

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csala » 2023. augusztus 5., szombat 18:54

Ma olvastam egy jól összeszedett cikket Bappé psg időszakáról.Nem tudom de nekem nagyon gáz ez a pali...kétség kívül a világ legjobbja jelenleg,de szerintem többet fog veszíteni vele a reál mint nyerni.Szét fogja bomlasztani a csapatmorált amint valami úgy történik ami neki nem tetszik.Perez helyében vagy ingyen jövőre vagy sehogy.Itt a cikk ha valakit érdekel:https://www.origo.hu/sport/futball/2023 ... utm_source

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 5., szombat 18:31

Bajnoki rajt előtt itt lesz.

Akkor már minden forgatókönyvet megírtunk, ma is. :sziv:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 5., szombat 18:21

Se. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég