Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 25., hétfő 11:33

mindorokke_barca írta:
Realista24 írta: Értsétek már meg, hogy az FFP ennél sokkal összetettebb.
Ha valaki 60 millió, és hat évre ír alá, akkor az adott évet csak 10 millióval terheli, és így tovább.
Viszont épp emiatt, egy 4 évvel ezelőtti, 5 évre leigazolt játékos "évi részlete" is terheli az idei évet. Mivel többnyire 4-6 éves szerződéseket szoktak kötni, így minden évben, a 4-6 éves intervallumban igazolt összes játékos ad egy szeletet. Így is össze lehet könnyen gyűjteni 100-120 milliót, csak nem 3-4 játékosból jön ki hanem mondjuk 16ból.
Ez nem ilyen egyszerű, de nevesebb külföldi oldalak/blogok jó összefoglalót csináltak erről, (jó) magyar fordítással még nem találkoztam.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 25., hétfő 11:31

Realista24 írta: Pogba most.
Reméljük, bár nagy a csend. Mondjuk szerintem 30.-a fele fog robbanni a bomba.

Ha meg nem..már félig zöldben látom magam.. :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 25., hétfő 11:27

mindorokke_barca írta:
Realista24 írta: Értsétek már meg, hogy az FFP ennél sokkal összetettebb.
Ha valaki 60 millió, és hat évre ír alá, akkor az adott évet csak 10 millióval terheli, és így tovább.
Viszont épp emiatt, egy 4 évvel ezelőtti, 5 évre leigazolt játékos "évi részlete" is terheli az idei évet. Mivel többnyire 4-6 éves szerződéseket szoktak kötni, így minden évben, a 4-6 éves intervallumban igazolt összes játékos ad egy szeletet. Így is össze lehet könnyen gyűjteni 100-120 milliót, csak nem 3-4 játékosból jön ki hanem mondjuk 16ból.
Így van, de minden más egyéb bevételt is hozzá kell kalkulálni, stb. Túl bonyolult ez, de ahogy írtam korábban is, egy jó könyvelő csapat játszva megoldja ezeket a dolgokat.
Akkor még robbanthatunk egy Poga-Falcao-Reus pakkért? :Đ
Pogba most.
Falcao télen.
Reus meg nyáron, igaz a Bayernbe :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mindorokke_barca
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:35

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mindorokke_barca » 2014. augusztus 25., hétfő 11:13

Realista24 írta: Értsétek már meg, hogy az FFP ennél sokkal összetettebb.
Ha valaki 60 millió, és hat évre ír alá, akkor az adott évet csak 10 millióval terheli, és így tovább.
Viszont épp emiatt, egy 4 évvel ezelőtti, 5 évre leigazolt játékos "évi részlete" is terheli az idei évet. Mivel többnyire 4-6 éves szerződéseket szoktak kötni, így minden évben, a 4-6 éves intervallumban igazolt összes játékos ad egy szeletet. Így is össze lehet könnyen gyűjteni 100-120 milliót, csak nem 3-4 játékosból jön ki hanem mondjuk 16ból.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 25., hétfő 11:03

csabi87 írta:Én valami olyasmit olvastam még nyáron,hogy amúgyis több pénze volt igazolásokra a csapatnak.Valami 150 millió rémlik.
De mindegy.Több volt a bevétel a BL győzelem miatt,szóval az FFP lényegtelen.
Remélem jön még valaki.Khediraval komolyan számolni nagy hülyeség lenne.
remélem jön még valaki, a herceg meg egy évig élvezheti a lelátó kényelmes székét.

aztán jövőre úgy tűnhet el, mint ahogy jött...ismeretlenül, a hátsó ajtón
Nem illik.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 25., hétfő 10:59

Én valami olyasmit olvastam még nyáron,hogy amúgyis több pénze volt igazolásokra a csapatnak.Valami 150 millió rémlik.
De mindegy.Több volt a bevétel a BL győzelem miatt,szóval az FFP lényegtelen.
Remélem jön még valaki.Khediraval komolyan számolni nagy hülyeség lenne.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 25., hétfő 10:53

Realista24 írta:
Kerlon írta:Szerintem nem lesz igazolás. Nem tudom elképzelni, hogy mi elbírtunk volna az FFP-vel meg a -110 millióval.
Értsétek már meg, hogy az FFP ennél sokkal összetettebb.
Ha valaki 60 millió, és hat évre ír alá, akkor az adott évet csak 10 millióval terheli, és így tovább.
Értettem főnök, ismétlem főnök. :D Akkor még robbanthatunk egy Poga-Falcao-Reus pakkért? :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 25., hétfő 9:41

Kerlon írta:Szerintem nem lesz igazolás. Nem tudom elképzelni, hogy mi elbírtunk volna az FFP-vel meg a -110 millióval.
Értsétek már meg, hogy az FFP ennél sokkal összetettebb.
Ha valaki 60 millió, és hat évre ír alá, akkor az adott évet csak 10 millióval terheli, és így tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. augusztus 25., hétfő 9:06

Abból a 10 millás bónuszból úgyse lesz semmi :lol:
Robinho és Özil után megint lehúzzuk az angolokat, nagyon nagy :lol:
Cristiano Ronaldo már 5 hónapja folyamatosan sérült. A játékos a Real Madrid utolsó 16 hivatalos mérkőzéséből csak 4-et tudott végig játszani.
Ez viszont egyáltalán nem vicces. El nem tudom képzelni hogy lehet ilyent megengedni. Akármekkora sztár CR valki meg kell tudja mondani neki, hogy ÜLSZ, majd egy hónap múlva beszélgetünk...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 25., hétfő 8:55

Toky írta:
BBeno írta:Amugyis azt olvastam valahol hogy a vetelnel szetosztjak a fizetend arat annyi reszre ahany evre irt ala a jatekos. Tehat nagyonis jol allunk dimaria sajnalatos eladasaval
De az is elég valószínű, hogy Di María árát sem fogjuk egyben megkapni. Ki tudja hány évig törleszt a ManU. :)
Nem egy olasz csóró klubról van szó azért... Szerintem hamar kipengetik. Ez a 75+15 meg elég jó summa, és a hírek szerint a 10 millás bónusz annyira nem nagy dolog, így 85millát simán kapunk érte. Az azért nem semmi...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. augusztus 25., hétfő 8:10

BBeno írta:Amugyis azt olvastam valahol hogy a vetelnel szetosztjak a fizetend arat annyi reszre ahany evre irt ala a jatekos. Tehat nagyonis jol allunk dimaria sajnalatos eladasaval
De az is elég valószínű, hogy Di María árát sem fogjuk egyben megkapni. Ki tudja hány évig törleszt a ManU. :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 25., hétfő 7:19

plusz remelem a hercegert is kapunk egy 10-15 korul.
hol van az, amikor arrol almodoztunk, hogy 30 korul kapunk erte :lol : jo ha ennyiert viszik...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 25., hétfő 1:42

Amugyis azt olvastam valahol hogy a vetelnel szetosztjak a fizetend arat annyi reszre ahany evre irt ala a jatekos. Tehat nagyonis jol allunk dimaria sajnalatos eladasaval
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 25., hétfő 0:07

Kerlon írta:Véletlen kifelejtettem, hogy kaptunk egy kevés alamizsnát idén. Szóval a -80. :D Az mondjuk valószínűleg belefér, akkor lehet jön még valaki. R24 majd megmondja. :shifty:
DM távozik ami tény. Kb 0 és a -5 között leszünk valahol. Vagy csak én vagyok túl hülye? :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 25., hétfő 0:04

volt írta:
Kerlon írta:Szerintem nem lesz igazolás. Nem tudom elképzelni, hogy mi elbírtunk volna az FFP-vel meg a -110 millióval.
Hogy mi? milyen -110 millió?
Véletlen kifelejtettem, hogy kaptunk egy kevés alamizsnát idén. Szóval a -80. :D Az mondjuk valószínűleg belefér, akkor lehet jön még valaki. R24 majd megmondja. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 24., vasárnap 23:55

Kerlon írta:Szerintem nem lesz igazolás. Nem tudom elképzelni, hogy mi elbírtunk volna az FFP-vel meg a -110 millióval.
Hogy mi? milyen -110 millió?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 24., vasárnap 23:53

Szerintem nem lesz igazolás. Nem tudom elképzelni, hogy mi elbírtunk volna az FFP-vel meg a -110 millióval.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 24., vasárnap 23:30

Ladislao Suarez írta:Amúgy ti kit látnátok szívesebben ( függetlenül a bbc,james,isco ötöstől) Falcao vagy Reus?
Falcao.
Őt nem bírom igazából,de csatár,az pedig nem árt. Reusnak szerintem DM posztja nem való. Benz helyére meg akkor inkább Falcaot hoznám. más stílus,lehet cserélgetni esetlegesen. Reus lehetne 12. ember,de ahhoz túl jó.
Amúgy meg Pogba. (meg nálam nyár elején jött volna Mandzukic,vagy más cserecsatár..)
(De hát kellett James... (nincs vele bajom,csak nálam nem igazán van helye,meg az ára.))
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. augusztus 24., vasárnap 23:26

Ladislao Suarez írta:Amúgy ti kit látnátok szívesebben ( függetlenül a bbc,james,isco ötöstől) Falcao vagy Reus?
Én Reust. Szimpatikus,tehetséges és fiatal is. Jó kis játékos.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. augusztus 24., vasárnap 23:24

Amúgy ti kit látnátok szívesebben ( függetlenül a bbc,james,isco ötöstől) Falcao vagy Reus?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég