Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 5., csütörtök 12:23

Pepe amúgy mikorra várható vissza? :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1413
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. február 5., csütörtök 11:54

Legalább 3 hétig harcképtelen lesz a Real Madrid spanyol válogatott játékosa, Sergio Ramos. A védőt a tegnapi Sevilla elleni mérkőzés 8. percében sérülés miatt kellett lecserélni, és a tesztek megerősítették a gyanút: Ramos combhajlító izom sérülést szenvedett. Forrás: Madridom.hu
Na ez így aztán nagyon jó... Pepe és Coentrao sérüléséval mi a helyzet? Harcképesek lesznek hétvégére? Mert jelenlegi állás szerint összeállhat az álomszerű "Carvajal - Nacho - Varane - Arbeloa" védősorunk, ráadásul egy ilyen kiemelten fontos meccsen mint a derbi, amikor bosszút kéne állnunk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. február 5., csütörtök 11:53

Tisztelt Hírszerkesztők, mi lenne ha írnátok egy cikket a Real Madrid "örök ígéreteiről", hogy mi történt velük, miért nem sikerült nekik az áttörés stb...? (Olyanokra gondoltam, mint Portillo, Carlos Exposito, Alipio, akik még annyira sem vitték, mint Soldado, Negredo stb..)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. február 5., csütörtök 11:32

Szep kilatasok szombatra... Se ramos se pepe es valoszinuleg marcelo sem lesz. Mondjuk bizok a varane-nacho parosban de azert elegge zoldfuluek mindketten meg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 5., csütörtök 11:32

KAG írta:
miro írta:Carlo megerősítette hogy nem lesz az Atma ellen Hamesz,Ramos,viszont Coentrao már igen.

Mondjuk Ő is most jött vissza a sérüléséből nem? :roll:
Egy sérülés után meg mindig necces az első pár mérkőzés, bár most nemtudom, hogy mennyi időre esett ki Coentrao.
Hozzászoktam, hogy alig látom idén :ike:
En neha el is felejtem, hogy meg mindig nalunk jatszik. Majd jon egy hir, hogy meg mindig serult. :mrgreen:

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 5., csütörtök 11:21

Én azért bízok benne,hogy Marcelo sárga lapját eltörlik és ott lehet az Atletico ellen szombaton...

Mostanában ő az egyik legjobbunk... :)
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 5., csütörtök 11:18

miro írta:Carlo megerősítette hogy nem lesz az Atma ellen Hamesz,Ramos,viszont Coentrao már igen.

Mondjuk Ő is most jött vissza a sérüléséből nem? :roll:
Egy sérülés után meg mindig necces az első pár mérkőzés, bár most nemtudom, hogy mennyi időre esett ki Coentrao.
Hozzászoktam, hogy alig látom idén :ike:
ZIDANE

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 5., csütörtök 11:15

KAG írta:Kezdőről már lehet valamit tudni?
Olvastam, hogy Jesé elképzelhető, hogy kezdeni fog James helyett.
Isco már 100%-os?
Nem nehez kimatekozni...
Azt tudjuk hogy a BBC kezd, ezt Carlo megmondta. Kroos nyilvan kezd, ahogy isco is. Hatul adott a Carvajal, Varane, Nacho harmas. Kapuba Iker. Ez ami tuti. A kozeppalyan Illarra es Khedira az opcio a harmadik helyre, Lucas Silva meg nemvaloszinu hogy keszen all foleg nem idegenben az atma ellen. Hatul ha Coentrao jatekra kesz akkor o lesz a balon, ha nem akkor Arbeloa.

------------------Iker-------------------
Carvajal---Varane-Nacho---?????????
-----------????????-Kroos---------------
---------------------------Isco----------
----Bale--------------------------------
------------Benzema----Ronaldo-----
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 4., szerda 23:59

Carlo megerősítette hogy nem lesz az Atma ellen Hamesz,Ramos,viszont Coentrao már igen.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 4., szerda 19:46

miro írta:
revolver írta:
Szep uj logika, ha golt lő egy döntőben akkor nem ő nyeri meg, de ha kihagyja a helyzeteket, rajta megy el a meccs. Bravo :agree:
:agree:
Igen,ezt nem is mertem leírni.
Hát én ugye ilyet,sosem írtam.Sőt,mindig kiemelem ha lő gólt,még akkor is,ha nem meccset eldöntőt.
Ami meg a BL döntőt illeti...ha nincs Ramos,akkor már zuhanyzik a többivel kb abban az időpontban,mikor azt a gólt szerezte...
elvégre ez egy csapatsport és szerintem kollektíven is gyengén muzsikáltunk. 
Ilyenkor van az,hogy amikor adódik egy ziccer,azt egy világsztár beveri.Ettől világsztár.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 4., szerda 19:14

revolver írta:
Szep uj logika, ha golt lő egy döntőben akkor nem ő nyeri meg, de ha kihagyja a helyzeteket, rajta megy el a meccs. Bravo :agree:
:agree:
Igen,ezt nem is mertem leírni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 4., szerda 18:49

KAG írta:Kezdőről már lehet valamit tudni?
Olvastam, hogy Jesé elképzelhető, hogy kezdeni fog James helyett.
Isco már 100%-os?
Kezdés előtt egy órával hirdetik a kezdőt. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 4., szerda 18:47

Kezdőről már lehet valamit tudni?
Olvastam, hogy Jesé elképzelhető, hogy kezdeni fog James helyett.
Isco már 100%-os?
ZIDANE

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. február 4., szerda 18:41

Statisztika ide vagy oda,elment rajta 2 fontos meccs.Innentől nem érdekel,hogy mennyit védekezik(???),vagy mennyire "akar"(???),én nem várom el hogy fejben lekövesse a latin játékstílust,de azt igen hogy oldja meg a ziccereket...akár milyen a statisztikája.
Szep uj logika, ha golt lő egy döntőben akkor nem ő nyeri meg, de ha kihagyja a helyzeteket, rajta megy el a meccs. Bravo :agree:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. február 4., szerda 17:38

Statisztika ide vagy oda,elment rajta 2 fontos meccs.Innentől nem érdekel,hogy mennyit védekezik(???),vagy mennyire "akar"(???),én nem várom el hogy fejben lekövesse a latin játékstílust,de azt igen hogy oldja meg a ziccereket...akár milyen a statisztikája.
Melyik 2? A Valencia elleni még ok, bár ott sem feltétlenül csak rajta múlt, elvégre ez egy csapatsport és szerintem kollektíven is gyengén muzsikáltunk. Biztos, hogy csak ő tehet arról, ha épp nem megy és bukunk?
de ne szisszenjünk már fel ha az ember kritikus hangvételt üt meg vele szemben.
Sajnos indén sokszor jogos a kritika vele szemben, ugyanakkor azt sem lehet szerintem vitatni, hogy idén ő lett kikiáltva az első számú fekete báránynak itt a fórumon.

Nincs nagy formában ez tény, nem is egy Neymar típus, de abban biztos vagyok, hogy ennél több van benne. Jelen pillanatban szerintem leginkább azzal küzd, hogy megtalálja a maga helyét, szerepét a csapatban; tudja azt, hogy C. Ronaldo az első ebben a csapatban (bizonyos privilégiumokkal), de 26-hoz közeledve valahogy meg tudom érteni, hogy ő is szeretne "nevet" ebben a csapatban és feljebb kapaszkodni azon a bizonyos ranglétrán a világ futballjában és a csapaton belül is (kikerülni az árnyékból és saját történetet írni a klubnál) --> nyilván ez akkor kivitelezhető, ha az egyéni mellett a csapatérdek is megfelelően teljesül, illetve azzal párosul és egyensúlyban vannak egymással; jelen pillanatban erre az egyensúlyra kellene ráéreznie, ami láthatóan nem könnyű feladat és bizony a visszájára is üthet.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 4., szerda 17:09

morientes írta:de ne szisszenjünk már fel ha az ember kritikus hangvételt üt meg vele szemben.
Senki nem szisszen föl,szerintem ez egyértelmű,hogy jogos a kritika.

elment rajta 2 fontos meccs.
Meg akkor egyet hozott a 90+ percben.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 4., szerda 16:30

Az utóbbi időkben ha eladja a labdát,mindig próbálja visszaszerezni.
Akkor elég sokat kell védekeznie! :mrgreen: Egy visszafutására emlékszem a vége felé, amikor üldözte 20-30 méteren a gyereket. Valamikor régen írtam, hogy a játékosok helyében minden meccsen csinálnék egy ilyen látványos rohangálást a labda után (talán még DM vagy CR kapcsán írtam), mert az emberekben egyből az marad meg, hogy milyen lelkesen védekezik.
Engem speciel pont idegesít, amikor valaki elront valamit, akkor persze rohangál kijavítani, de ha más rontotta el, a csapat érdekében 3 métert nem képes megtenni. :vivo:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 4., szerda 16:22

Te észrevetted hogy mire válaszoltam? :kivagyhe:
Én észre.De nyilván hülyeségeket írtam mikor jeleztem,hogy marad benne néhány gól...ami mondjuk Ronaldonal gól...

A másik...én elhiszem hogy görcsös.Azt is hogy akar.(Habár én ezt idén nem látom,de majd este),de...Sehol,semmilyen csapatban,vagy munkahelyen,nem tolerálják hosszú távon,ha valaki nem a megfelelő teljesítményt hozza.Nyilván nála más a helyzet,tekintve az árát,ha keresztül-szalmát nem csinálna is itt boldogítana minket még évekig,(muchos gracias señor Presidente),de ne szisszenjünk már fel ha az ember kritikus hangvételt üt meg vele szemben.
Statisztika ide vagy oda,elment rajta 2 fontos meccs.Innentől nem érdekel,hogy mennyit védekezik(???),vagy mennyire "akar"(???),én nem várom el hogy fwjben lekövesse a latin játékstílust,de azt igen hogy oldja meg a ziccereket...akár milyen a statisztikája.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 4., szerda 16:03

Ödegaard bemutatkozott.
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 4., szerda 15:17

madridronie írta:
Inkább szerintem helyesebb, ha azt mondjuk csaszi szeretne lenni és az árának, a szurkolók, a vezetők valamint a média elvárásainak megfelelően valóban húzóember, nagy sztár akar lenni a Real Madridban is! Ha szigorúan azt nézzük; C. Ronaldo és S. Ramos után az elvárások alapján jelen pillanatban neki kellene a 3. zászlóshajónak lenni a csapatban, véleményem szerint ennek (+magának) szeretne görcsösen megfelelni, még ha kifelé full nyugodtságot (néhol nemtörődömséget) is sugároz/sugall, belülről igen is nyomaszthatja ez + a kritikák --> ezért sincs ott szerintem mostanában fejben, illetve választ sorozatosan rossz megoldást. Szerintem nem ő itt az egyedüli, aki rosszabb periódust is megél ennél a klubnál, meg olykor kihagy kihagyhatatlant is, de ilyen melyik nagy játékossal nem fordul elő(?).
+1. :salute:

Pontosan azért önző,és vannak olyan dolgai amiket sokkal egyszerűbben meg lehetne oldani mert iszonyúan görcsösen játszik.
Csak nem esik le neki hogy ezzel saját magát építi le.Átpróbál esni a ló másik oldalára,de pl múltkor lő egy hatalmas szabadrúgás gólt,utána 1-1-be viszi a kapusra a labdát,megpróbálja berúgni,erre kihagyja+Ronaldo le kurva anyázza.
Ezzel azt akarom kifejteni,hogy nem tud egyszerűen átesni,mert mindig csinál valami hülyeséget,ami miatt megint kell bizonyítania.Így huzamosabb ideig nagyon nehéz játszani,természetesen ezt magának köszönheti.
De a védekezést nem értem,ezen a hétvégén 4-4-2-be csatárt játszott,nem tudom mit várnak egyesek,talán hogy azt csinálja amit Torres meg Griezmann,hogy a saját térfelükön,25 méteren védekezzen?
Az utóbbi időkben ha eladja a labdát,mindig próbálja visszaszerezni.Szóval ebben változott.Még ha ugye ezt nem is veszik észre páran direkt.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 262 regisztrált és 0 vendég