Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. május 20., csütörtök 12:17

Melyik szerencsétlen volt a Sevilla ellen? Őt kéne elásni...

Ez a hétvégi szerintem már nem sokat fog számítani, annyira lúzer nem lehet az Atletico, hogy nem verik meg a Valladolidot...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 20., csütörtök 12:13

Pad'em írta: - De Burgos Bengoetxa lesz a VARos kollega a Villarreal ellen. Ő szórta ki Cét egyszer Clasicon, meg ő nem fújt 11est mikor Lenglet széttalpalta Varane-t. Sok jóra számíthatunk megint...
Nem lehet megfellebbezni ezt a Burgos g***t? Vagy bejelenteni covid kontaktnak? Hát használja már az eszét ott valaki :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 12:10

Pad'em írta: - Holnap közli elvileg ZZ Perezzel megy vagy marad. @SergioValentin

- De Burgos Bengoetxa lesz a VARos kollega a Villarreal ellen. Ő szórta ki Cét egyszer Clasicon, meg ő nem fújt 11est mikor Lenglet széttalpalta Varane-t. Sok jóra számíthatunk megint...

Mickey írta: Ránéztem a hírekben erre az új mezre, ha ez lesz, akkor nem tetszik....
Az idegenbeli meg a 3.számú sztem elég fasza. A hazai viszont ja, megint elég gány.
Jók ezek a hírek. " Holnap közli ".....Okes. :mrgreen: Remélem így is lesz , le kell ezt zavarni gyorsan, de így vagyok Ramos, Varane meg LV kapcsán is, jó lenne tudni, miből mennyi lesz, és ki nem lesz.

Ezzel a varral együtt kell élni, meg a zseniális bírókkal. Az ember szépen felcseszi az agyát, de csak ennyit tud tenni sajnos.

A mezeket nem néztem végig, csak amit egyből bedobott, azt láttam. Megnézem többit is.

Jobban utána olvastam, Cibeles meg minden...ez adta az inspirációt, ok. Ez szép dolog. De ugyan úgy nem tetszik. a hazai.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. május 20., csütörtök 12:14-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 20., csütörtök 12:07

- Holnap közli elvileg ZZ Perezzel megy vagy marad. @SergioValentin

- De Burgos Bengoetxa lesz a VARos kollega a Villarreal ellen. Ő szórta ki Cét egyszer Clasicon, meg ő nem fújt 11est mikor Lenglet széttalpalta Varane-t. Sok jóra számíthatunk megint...

Mickey írta: Ránéztem a hírekben erre az új mezre, ha ez lesz, akkor nem tetszik....
Az idegenbeli meg a 3.számú sztem elég fasza. A hazai viszont ja, megint elég gány.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 20., csütörtök 11:55

Ránéztem a hírekben erre az új mezre, ha ez lesz, akkor nem tetszik....

De igazából nekem a Tekas, Benq Siemens mezek óta, nem túl sok jött be...mióta az emirátusokkal repülünk.
Bár az aranyozott az tetszik.

Na mindegy, csak sok gólt lőjünk benne.

szrk:
Bár volt asszem fekete/fehér-arany is, az sem volt rossz, sőt. Meg türkiz színezésű, az is tetszett.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 19., szerda 16:45

Na, már honosítasz is ? eddig külhoni nyelven adtad elő a nők lapját.
Így egyszerűbb, nem kell használnom a fejemet :mrgreen: :kalapos:


Ez a Zidane meg Ramos kálvária meddig tart majd? Júni eleje aztán szabadon igazolható, ZZ meg majd előszezon előtt szól egy héttel? Remélem nem.
Marci és a Beckham házassága jól hangzik, az is hogy nem akar teher lenni, szimpatikus.

Aztán még LV kapcsán kellene lezavarni a dolgot, esetleg jó lenne Varanet sem az utolsó pillanatban eladni, vagy hasonlók....

Teli leszünk kacsákkal, a komplett keretre jön majd az áradat sztm, lehet csemegézni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 19., szerda 16:10

Kisszínes:

Mbappé:
▪︎továbbra is Mbappé a célunk a nyárra. @FabrizioRomano

▪︎ha Zidane távozik az nem lenne akadálya a Mbappé transzfernek. @SQuirante

Zidane:
▪︎ha távozna Allegri az első számú jelöltünk, utána jön Raúl

▪︎ Zidane továbbra sem közölt semmit sem a játékosokkal, sem a klubbal. Benne van a levegőben a távozása, de még semmi nem dőlt el.

▪︎nem volt még kontakt a Juve és Zidane között.
@FabrizioRomano

Ramos:
▪︎csak a PSG van kapcsolatban Ramossal. Továbbra sincs fejlemény, marad e vagy megy.
@FabrizioRomano

Marcelo:
▪︎Beckham Miamija vonzó opció Marcelo számára, ugyanis nem akar teher lenni.
@diarioas
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 19., szerda 9:51

_Bushido_ írta: edzőtől is függ , hogy kire kéne rámenni. Zidane taktikába jobban illene szerintem Mbappé, egy Allegris félébe Haaland
Ezt nem ertem miert. A Zidane fele ivelgetos / neha kontrazos taktikaba szerintem jobban illene Haaland.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. május 18., kedd 15:26

Én hamar bele tudnék nyugodni abba is, hogy mindenkettő menjen idén.
Valami net 25 millió fizetéstől szabadulnánk és Varanért még egy 50-es simán leakasztható.
Alaba-Militao-Nacho mellé lehetne valami veteránt hozni, aki elvan a padon. Plusz Vallejo 5. szamúnak, ha ég a ház. Érte sokat ugysem kapnánk már.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 18., kedd 15:21

Jó kérdés, nagy a csönd. De Varane is kérdőjel...az sem lenne fényes, ha Ramos távozna, jövőre meg Varane lépne ingyen.
Nekem ez nem szimpatikus forgatókönyv, akkor Ramos írjon alá, aztán nem muszáj már rá építeni a kezdőt, Varane meg legyen bevétel, mintsem free a kövi szezon végén.

Na de kva élet, hogy azért ezt átrágták már Perezék is legalább annyiszor, mint ahányszor itt ki lett tárgyalva. csak még sehol nem látni a végét.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 18., kedd 15:13

És akkor Ramosszal mizu?
Szépen offolta magát idén, EB-n részt vesz, vagy már azon se?
Mivel már csak bő 1 hónapig a játékosunk, szívesen megkérdezném, hogy marad-e végül vagy se, de gondolom senki nem tud semmit.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 18., kedd 14:57

Korban pont jó, fiatalabb mint Ramos,Nacho,Carvajal, Marci....talán 2-4 évre még jó lesz, csak az a kérdés, milyen szerepet kap, az alap felállásban nem látom a helyét, hogy kit szorítana ki...de ha több poszton is hoz egy megfelelő minőséget, akkor lesz játékperce, ha nem is mindig kezdőként.
Azt sem gondolom hogy a fiatal tehetségeink látnák a kárát, mert valószínű nekik is adott lesz némi játékidő, 1-2 évig még eléggé erőltetett menet lesz úgy is.
Pár éve nagyon örültem volna neki, de sztm még mindig a minőségi játékos kategória, ha csak ránézünk a keretünkre, vagy globálisan nézve is.
(bár ezt már leírtuk kb 66x, és az sem biztos hogy mindenki örül majd neki, ezt is meg tudom érteni.)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 18., kedd 14:19

_Bushido_ írta: Másfelől végre valahára talán egy igazolás, ami nyár előtt megtörténik, így már tud vele kalkulálni az edző.
De melyik? :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 18., kedd 14:14

Pad'em írta: The first part of the contracts for David Alaba transfer to Real Madrid has been signed and completed. He’s joining as a free agent, confirmed. Official announcement only expected at the end of the season, when all documents will be completed. @FabrizioRomano

€12m lesz a fizetése.
amolyan Jolly joker igazolás, ami a vélhető Ramos/Varane távozás miatt kell.
egyedül a fizuja a problémás, de mivel ingyen jön, nézzük el neki! :D
Másfelől végre valahára talán egy igazolás, ami nyár előtt megtörténik, így már tud vele kalkulálni az edző. Épp ez volt az egyik legnagyobb baj hosszú éveken át, hogy egész nyáron üldöztek egy-egy játékost.

Eközben Allegri a Real megkeresését várja!
Contacted again by Italian clubs, Massimiliano Allegri has not changed his mind: he’s waiting for Real Madrid. Florentino is not planning to sack Zidane - he’s working to appoint a new manager if Zizou officially decides to leave. Allegri would be the ‘main option’ as Raúl.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 18., kedd 13:52

The first part of the contracts for David Alaba transfer to Real Madrid has been signed and completed. He’s joining as a free agent, confirmed. Official announcement only expected at the end of the season, when all documents will be completed. @FabrizioRomano

€12m lesz a fizetése.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 17., hétfő 16:46

ikarus93 írta:
flori írta: If PSG are open to selling Mbappé this summer, Haaland will have to wait until 2022, something he is willing to do. If PSG refuse to sell Mbappé, he'll have to wait until 2022, and Haaland will come this summer. Both players have said yes to Madrid. @as
Sztem Haaland a BM be fog igazolni jövőre Lewa helyére.
Kahn nyilatkozta pár napja, hogy nem érdekli őket Haaland (gondolom csak egyelőre), bőven jó nekik Lewa. Mbappé bizniszbe simán bele lehetne vonni a Hazard, Vini, Varane triót is akár (vagy ugye Varane go to England, de pénzügyileg ugyanúgy okés a dolog)

Brahimot meg szerintem jobb lenne ilyen Sevilla, Villarreal féléknek eladni, Milan úgyis garasoskodni akar.

edzőtől is függ , hogy kire kéne rámenni. Zidane taktikába jobban illene szerintem Mbappé, egy Allegris félébe Haaland

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 17., hétfő 16:42

Teljesen kizártnak tartom hogy mindkettőt behúzzuk.
Nem illik.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. május 17., hétfő 16:36

flori írta: If PSG are open to selling Mbappé this summer, Haaland will have to wait until 2022, something he is willing to do. If PSG refuse to sell Mbappé, he'll have to wait until 2022, and Haaland will come this summer. Both players have said yes to Madrid. @as
Sztem Haaland a BM be fog igazolni jövőre Lewa helyére.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. május 17., hétfő 16:29

flori írta: If PSG are open to selling Mbappé this summer, Haaland will have to wait until 2022, something he is willing to do. If PSG refuse to sell Mbappé, he'll have to wait until 2022, and Haaland will come this summer. Both players have said yes to Madrid. @as
Don't give me hope! :(

Tegnap is elhittük, hogy az Osasuna megcsinálja...

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 17., hétfő 16:15

If PSG are open to selling Mbappé this summer, Haaland will have to wait until 2022, something he is willing to do. If PSG refuse to sell Mbappé, he'll have to wait until 2022, and Haaland will come this summer. Both players have said yes to Madrid. @as
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég