Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 20., kedd 12:56

Engem kicsit sem lepne meg, ha az olasz inkább olyan játékost hozna akivel már dolgozott és megbizik. Mint például Verratti vagy Ramires, de valamiért az olaszra több esélyt látok, és szerintem hamarabb be is próbálkozunk nála mint Pogbánál. Már csak az ára miatt is. :hmmm: :kivagyhe:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 20., kedd 12:42

Kerlon írta: Ramos? Max a hibái, meg mikor reklamál. C-nek is vannak hülye szokásai, de Pogba... Amikor lassított felvételben fut neki a 11-esnek, akkor szívem szerint odamennék és megcsapkodnám ásóval. Remélem egyszer kihagyja és jól kifütyülik, de ne Madrid mezben, hanem Juveba, mert a Juve bukása egy plusz öröm lesz. :mrgreen:
Ilyen az alap termeszete, ha nem tudsz vele meg bekelni, akkor kosd fel a gatyodat, mert meleg pillanatokat fog okozni.

En nagyon birom a sracot. :)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 20., kedd 12:41

Na, eddig nagyon úgy néz ki, hogy Reus és Pogba (+ talán még Casemiro és Cheryshev) jönni fog...és gondolom Chicharito, Khedira, Arbeloa + még egy meglepetés név (Illaramendi vagy Bale) távozik...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 20., kedd 12:22

Én szerintem hamarosan eljön az az időszak a futballban amikor nem csak a kezdő 11 lesz brutál,hanem a pad is, mivel van annyi meccs,hogy mindenki bőven szóhoz jusson és szerintem ebben mi leszünk az úttörők.
Ezt tudja Ancelotti is?Mert ha a világválogatott ücsörögne a padon,az öreg akkor is a 80. perc környékén kezdene el cserélni :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 20., kedd 12:15

2 milláért elég win-win szaga van ennek az Ödegaard biznisznek.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 20., kedd 12:13

Valamiről lemaradtam? Messit mostmár irányító középpályásnak jegyezzük? Mondjuk abból kiindulva, hogy már a gólpasszok számítanak, nem csodálom :lol: :lol:
:lol: neeem, köszi, véletlen középpályást utána írtam (a címben nem szerepel), pedig az angol forrásban play-maker, azaz irányító (támadást vezető játékos) állt. át is írtam.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. január 20., kedd 12:05

Martin Odegaard hat évre szóló szerződést fog aláírni, és a Real Madrid 2 millió eurót fizet érte, ami bizonyos feltételek elérése esetén akár a duplájára is nőhet. A fiatal játékos csütörtökön fog családjával Madridba érkezni, hogy aláírja szerződését. Forrás: Madridom.hu
Ezek az összegek azért elég alacsonyak. Odegaard a hallottak alapján korosztálya egyik legjobbja. Ha nem is lesz belőle klasszis "csak" egy korrekt kis játékos akkor is 5-6 millióval lehet számolni. De ha már egy Morata, Cherysev, Soldado stb. szintet megüt akkor már 5,6-szorosát kaszálta a klub. És akkor nem beszéltünk arról, hogy ha igazán beválik. Ezekkel nagyot nem lehet bukni, nekem úgy tűnik, nem véletlen nagy a verseny. Persze a másik oldalról meg hogy kérjenek el egy sehol nem bizonyított tiniért 5-10 milliót? Egyébkén az a 600 millió forint, amit ér így is sok nb1-s klub nem egy éves költségvetése.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. január 20., kedd 10:51

Toni Kroost választotta meg 2014 legjobb irányító középpályásának a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó szervezet (IFFHS). A német válogatott középpályás két ponttal előzte meg a listán Lionel Messit, a Barcelona argentin játékosát (110-108 pont), ezzel megtörve a Barca évek óta tartó uralkodását, ugyanis 2008-2011-ig Xavi, 2012-ben és 2013-ban pedig Iniesta kapta az elismerést. Forrás: Madridom.hu
Valamiről lemaradtam? Messit mostmár irányító középpályásnak jegyezzük? Mondjuk abból kiindulva, hogy már a gólpasszok számítanak, nem csodálom :lol: :lol:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 10:47

Kerlon írta:Ha már gólörömök, akkor is agyon csapnám. C nek a csöcsmarkólászós, meg az itt vagyok itt vagyok, meg ez a mostani valami förtelmes. Mondjuk nem lehet mindenki olyan laza, mint Karim. B-)
Figyelj hamarosan eléri CR-t is Totti "Selfis" gólöröme... :D Egyébiránt Klose gólöröme közbe az edzője biztos fog(ta)ja a fejét mikor odatett egy szaltót. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 20., kedd 10:44

Ha már gólörömök, akkor is agyon csapnám. C nek a csöcsmarkólászós, meg az itt vagyok itt vagyok, meg ez a mostani valami förtelmes. Mondjuk nem lehet mindenki olyan laza, mint Karim. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 10:43

GT37 írta:..
Ezért írtam, hogy Bors értékű pletyka. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 10:40

Ramos? Max a hibái, meg mikor reklamál
Agyonrúg valakit, aztán még neki áll feljebb, pofázik, reklamál, amikor ő volt az idióta, stb.
C-nek is vannak hülye szokásai, de Pogba.
Ahogy te Pogbát ütnéd agyon egy büntető nekifutásakor, én meg mondjuk Cét régen a gólörömei 50%-a után. Irritáló volt. De ettől még nem rosszabb focista egyik sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 20., kedd 10:39

Kerlon írta:komoly külföldi médiumok?
MesQueUnClub írta:Gallardo
Itt akkor meg is bukik a dolog. Gallardo egy bohóc. :D

Persze ettől még Modric visszatérhet majd Angliába, remélem, egy-két szezont lehúz majd még a White Hart Lane-en. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 20., kedd 10:37

Realista24 írta:
Irritál egy csomó megnyilvánulása a pályán.
Engem is irritál Cé, Ramos stb pályán mutatott több cselekedete is... :)
Ramos? Max a hibái, meg mikor reklamál. C-nek is vannak hülye szokásai, de Pogba... Amikor lassított felvételben fut neki a 11-esnek, akkor szívem szerint odamennék és megcsapkodnám ásóval. Remélem egyszer kihagyja és jól kifütyülik, de ne Madrid mezben, hanem Juveba, mert a Juve bukása egy plusz öröm lesz. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 10:35

Kerlon írta:Modric-Angliáról írnak valamit a komoly külföldi médiumok? A Borsban, annyira nem hiszek, de jelenleg Modricot senkire se cserélném le, főleg ne menjen a Chelseabe...
"Modric is the engine of Real Madrid, but the problem it is his wife who did not fit into Madrid in Spain," Gallardo told French outlet Le 10 Sport
(Modric a Real Madrid motorja, de a probléma, hogy a felesége nem érzi jól magát Madridban) Gallardo nyilatkozata

(én ezt találtam külföldi médiumon.. de sztem Bors értékű pletyka annyira nem hiszek az expressnek)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 10:30

Irritál egy csomó megnyilvánulása a pályán.
Engem is irritál Cé, Ramos stb pályán mutatott több cselekedete is... :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 20., kedd 10:27

Realista24 írta:A nagyképű Pogba:
“I’m worth zero euros. You’re worth nothing if you don’t work hard on the pitch in every game.
Én még ettől a nyilatkozatától sem tartom egy szerény embernek. Irritál egy csomó megnyilvánulása a pályán.

Modric-Angliáról írnak valamit a komoly külföldi médiumok? A Borsban, annyira nem hiszek, de jelenleg Modricot senkire se cserélném le, főleg ne menjen a Chelseabe...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 20., kedd 10:18

Géci írta:
csabi87 írta:Az mennyire igaz,hogy Modricot állítólag az asszony fűzi,hogy go Anglia mert Madridban nem érzei jól magát? :roll:
Az asszony mehet... :lol:
Modricnak odaadjuk Irinát :mrgreen:
Amúgy szerintem vissza is fog menni 2016 nyarán. Legalábbis ha idén pogbát leigazoljuk...kroos/illara/casemiro?-modrid/pogba-isco/james lesz jövőre azt gondolom

Ha meg már belemerültünk, akkor bale és chicharito távozása esetén (utóbba biztos, bale remélem nem...) a cr7-benzema-reus-jesé pakk mellé, ha csak 1 játékos érkezik akkor annak komolyabb játékosnak kellene lennie, aki nem csak a létszám miatt jön...egyelőre nincs jelöltem

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 10:09

Chris írta:
És az a vicc, hogy ezt másképp nem is lehet értelmezni. Hát őt sem az eszéért szeretjük. :lol:
De lehet, azt akarja ezzel definiálni, hogy nem Euroban mérik az értékét, hanem ha a pályán nem tesz semmit akkor ő értéktelen (és nem csak ő, hanem az összes futballista.).. Ne haragudj de ne értelmezz sok angol szöveget. :D

Géci írta:

Az asszony mehet... :lol:


"Bőrönd a sarkokban.. cipőd a helyén küldj képeslapot.." :DDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2015. január 20., kedd 10:11-kor.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 20., kedd 10:08

csabi87 írta:Az mennyire igaz,hogy Modricot állítólag az asszony fűzi,hogy go Anglia mert Madridban nem érzei jól magát? :roll:
Az asszony mehet... :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég