Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 14., szombat 14:52

Bale után ne csodálkozzunk, takarítót is 30-ért fogunk tudni szerződtetni :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 14., szombat 13:22

Hátha Modric 30 volt - és ezt sokan sokallották :lol: -, akkor 25 fölé nem mehetünk. :mrgreen: Amúgy számomra 40-50 körül lennének, de ezek az ügynöki pofázások nevetségesek, persze nekik nagyobb a jutalékuk ebből, szóval érthető... Mondjuk én játékosként kapásból rúgnám ki az ügynökömet, mert neki az én érdekeimet kell képviselnie, azért fizetem. Így meg szinte ellehetetlenít egy álmot vagy egy jobb lehetőséget.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 14., szombat 13:00

dannen írta:verratti ügynöke: " azt mondják pogba 100 milliót ér. verratti ugyanennyit."
Egyébként ez nem egy elrugaszkodott állítás...
De kb nagy jóindukattal mindkettő nagyjából 50-et érhet.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 14., szombat 12:34

wZoLee7 írta:Jó kp lenne, de akkor ki lenne padon? Megint csak senki aki valami plusszt adhatna. Szerintem a Kroos, Modric, Pogba hármasból kellene valakinek a padon kezdenie minden meccsen, és a két szélre Isco-James lenne...szerintem. Viszont mivel ez a Real Madrid itt nem padozhatnak a nagy vételek :lol: Majd meglássuk...addig nem izgulok amíg valakit akarnak a kp-ra, akkor lesz baj ha helyette előre vesznek valakit a kp-n meg marad a B terv
James a szélen, de én vennék előre, plusz még Modric-Kroos mögé is valakit.
6 arc lenne kp-n, aki komolyabb minőséget képvisel, + nyilván Lucas is itt lesz.
Elől meg 3-an, plusz Jesé, ha marad.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 14., szombat 12:17

Jó kp lenne, de akkor ki lenne padon? Megint csak senki aki valami plusszt adhatna. Szerintem a Kroos, Modric, Pogba hármasból kellene valakinek a padon kezdenie minden meccsen, és a két szélre Isco-James lenne...szerintem. Viszont mivel ez a Real Madrid itt nem padozhatnak a nagy vételek :lol: Majd meglássuk...addig nem izgulok amíg valakit akarnak a kp-ra, akkor lesz baj ha helyette előre vesznek valakit a kp-n meg marad a B terv

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 14., szombat 12:07

wZoLee7 írta:
miVida írta:Amig Pogba nem jon addig eloszor epuljon fel James es Modric es ha meg mindig baj van akkor lehet Pogbarol is beszelni.
eleg jol ment amig casillas, carvajal-ramos-pepe-marcelo, kroos-james-modric, BBC volt. Igy azonban h ha jonne Pogba, szerintem Isco,Jese es Bale lesz a padon
Isco nem nagyon fog padozni...azt a bernabeu népe már nem tűrné el...Pogba csak akkor fog jönni ha Bale elmegy, egy James fogja átvenni Bale helyét. Lesz egy Modric, Kroos, Isco, Lucas Pogba kp...senkinek sem kellene megdöglenie a pályán, nem félnék a padtól sem...ha nagyon kell még oda valaki akkor Casemiro visszajöhet, de amíg CA az edző teljesen felesleges mert nulla rotáció megy. Értem h most gyenge a pad, de kis csapatok ellen is ugyan azok játszanak mint a nagy csapatok ellen.
Egyértelmű hogy a kp-ra kell hozni valakit, és a James-Isco duóból feljebb küldeni valakit.
Nem tudom ki, miben gondolkodik, de nekem egy 4 soros kp lenne szimpatikus, pont azért, amit felhoztak az elmúlt napokban. A három, inkább támadószellemű kp-s kevés. Lyuk marad mögöttük, kevesek védekezésben, kevés a kapcsolat a sorok között.. 4 kpval szerintem ez megoldódna.
Elől cr-benz. Mögöttük Isco-Modric-Kroos-Pogba sor. James meg nálam leülne padra, mint jjolly joker, előre is, szélső kp-ra is azért egy kutyaütőnek nem nevezhető csere lenne.
A többi, meg majd meglátjuk ki érkezik.. Most csak a Bale-Pogba cserére reagáltam.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 14., szombat 11:39

Ronci picit csalt a futásnál de odase neki :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 14., szombat 11:19

miVida írta:Amig Pogba nem jon addig eloszor epuljon fel James es Modric es ha meg mindig baj van akkor lehet Pogbarol is beszelni.
eleg jol ment amig casillas, carvajal-ramos-pepe-marcelo, kroos-james-modric, BBC volt. Igy azonban h ha jonne Pogba, szerintem Isco,Jese es Bale lesz a padon
Isco nem nagyon fog padozni...azt a bernabeu népe már nem tűrné el...Pogba csak akkor fog jönni ha Bale elmegy, egy James fogja átvenni Bale helyét. Lesz egy Modric, Kroos, Isco, Lucas Pogba kp...senkinek sem kellene megdöglenie a pályán, nem félnék a padtól sem...ha nagyon kell még oda valaki akkor Casemiro visszajöhet, de amíg CA az edző teljesen felesleges mert nulla rotáció megy. Értem h most gyenge a pad, de kis csapatok ellen is ugyan azok játszanak mint a nagy csapatok ellen.
Egyértelmű hogy a kp-ra kell hozni valakit, és a James-Isco duóból feljebb küldeni valakit.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 14., szombat 9:03

Jajj kérlek... Nem találomra írtam be egy számot, összekevertem egy másik Batalla-val.

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. március 14., szombat 8:56

Batalla 31éves?... :) legalàbb nézz utána... 96os születésű,u20as válogatott argentín kapus ;)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 14., szombat 8:46

h3x0r írta:
Di Marzio: “Batalla nyáron csatlakozik a Real Madridhoz egy évre, a spanyol csapatnak opciós joga lesz rá.” Forrás: Madridom.hu
Ő kicsoda? Valami Castillas igazolás?
31 évesen? Aligha. Ha igaz a hír akkor már én szégyellem magam...

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. március 13., péntek 22:33

Amig Pogba nem jon addig eloszor epuljon fel James es Modric es ha meg mindig baj van akkor lehet Pogbarol is beszelni.
eleg jol ment amig casillas, carvajal-ramos-pepe-marcelo, kroos-james-modric, BBC volt. Igy azonban h ha jonne Pogba, szerintem Isco,Jese es Bale lesz a padon
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 13., péntek 22:15

kapusgyerek
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 13., péntek 22:13

Di Marzio: “Batalla nyáron csatlakozik a Real Madridhoz egy évre, a spanyol csapatnak opciós joga lesz rá.” Forrás: Madridom.hu
Ő kicsoda? Valami Castillas igazolás?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 13., péntek 18:36

tucsoki írta:Az állítólagos Bale-t szapuló téglás hír volt már? Mondanám hogy nehéz elhinni, de nem az...
szerintem már a csapatnak is ki van vele a péló.. nyáron lépni fog, calma
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 13., péntek 18:32

Az állítólagos Bale-t szapuló téglás hír volt már? Mondanám hogy nehéz elhinni, de nem az...

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. március 13., péntek 17:03

Realista24 írta: Ne hazudj, 11 perc, és sehol egy KAK nem hangzott el, csalódtam.
Pont lekeverték már a hangomat, amikor dicsérni kezdtem volna a tehetséges francia játékost. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. március 13., péntek 16:26

sandorzolika írta:mínusz 7 a hátrány.
Ez lehetetlen, már nem fogjuk az a meccs után 7 ponttal vezetni a tabellát sehogy sem. (-7 pont hátrány = 7 pont előny...)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 13., péntek 15:50

torjack írta:Bale padozása max. akkor fog előkerülni, ha James is bevethető lesz. Addig nagyon alternatíva sincs, jelenleg Jesé sem különb. Bár Isco mehetne feljebb, Kroos és Modric mellé meg még egy kp-s.
Sajnos Bale helyzete már olyan, hogy már nem az a lényeg, hogy van-e alternatíva vagy nincs, mert ezt a teljesítményt tényleg bárki lehozza a csapatból. Még talán Keylor is... :roll: Le kell ültetni a padra, mert amíg ez nem teljesül, addig nem lesz változás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 13., péntek 15:40

Bale padozása max. akkor fog előkerülni, ha James is bevethető lesz. Addig nagyon alternatíva sincs, jelenleg Jesé sem különb. Bár Isco mehetne feljebb, Kroos és Modric mellé meg még egy kp-s.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég