Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 1., hétfő 14:54

Csabi írta:aza baj h nekünk nem verratti kéne. nem elég jó felépítésű ahhoz, hogy védekezésben olyat adjon, ami nekünk kéne.
lehet, de jobb mint Khedira, hiába magasabb vagy 20cm-el, egyszerűen kell valaki még a középpályánkra, sok problémát meg tudnánk oldani vele, meg aztán pár órával a deadline előtt nem nagyon tudunk válogatni, el van egy *szva kicsit ez

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. szeptember 1., hétfő 14:53

szerintem már egy varratti is több mint a semmi. azaz illarra meg khedira. akármi van , középre kell valaki. ancselottinak meg sem fordult a fejében hogy pogbát elhozza. ez van. nincs tele a juve hogy 60-70 milliónak nemet mondjon. ráadásul tudjuk hogy pogba is imádja a pénzt amit nálunk megkapott volna. ez egy olyan üzlet lett volna amit nem nehéz összehozni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. szeptember 1., hétfő 14:52

Csabi írta:lehet is, mert az atlétikó jön, akik ilyen hozzáállással szállítják majd az újabb szopatást.
Nem baj,majd felszívják magukat...:D
Iker-Arbe,Ramos,Pepe,Marcelo-Khedira,Kroos,Modric-Hamesz,Benya,Béluska(lába mint a géppuska :D)
Ronaldo ide nem fér be.... :mrgreen:
Deal és VAMOS!!! :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 14:48

aza baj h nekünk nem verratti kéne. nem elég jó felépítésű ahhoz, hogy védekezésben olyat adjon, ami nekünk kéne.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: czier » 2014. szeptember 1., hétfő 14:47

dannen írta: ez hol van? én nem találom
According to Spanish sports daily, AS’s Joaquin Maroto, Real Madrid president, Florentino Perez opened negotiations with PSG in Monaco this past Thursday and the talks are said to be so advanced that the move could be announced within the next several hours.

Maroto, who is the former Communications Director for Real Madrid, goes on to add that Florentino is personally handling the negotiations and is keen to not let the transfer slip away.

Verratti has been linked with a move to Real Madrid for over a year, as the Italian international was personally brought in from Pescara to Paris Saint Germain in the summer of 2012 by then manager, Carlo Ancelotti.

After Ancelotti’s move to Real Madrid last summer, it was believed that he had requested Verratti join him, but the Ligue 1 champions refused to sell.

Verratti currently has three years remaining on his original five-year contract.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 14:46

lehet is, mert az atlétikó jön, akik ilyen hozzáállással szállítják majd az újabb szopatást.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. szeptember 1., hétfő 14:43

én már csak egy nyilatkozatot várok hogy ancselotti elégedett a kerettel és előre kell tekinteni a sociedad elleni meccset meg el kell felejteni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 1., hétfő 14:43

czier írta:
Banán írta:korán van még, belefér egy középpályás B-)
Az AS-nel Verrattit emlegetik. Ennek szerintem lehet alapja. Csak remenykedni lehet :kivagyhe:
a tegnapi meccs és az eddigiek alapján én is benne bízom, kellene ő ebbe a csapatba, Xabi helyén menne neki, mondjuk a rögzített helyzeteknél nem lennénk erősebbek

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. szeptember 1., hétfő 14:42

Amugy en elegedett vagyok a nyari atigazolasokkal, vegre jott egy klasszis kp Kroos szemelyeben, innentol kezdve mar pozitiv a dolog. Jott james, aki hasonloan a jovo embere lehet mint Isco. Kapuskerdes is megoldodott. Nem igazoltunk Faubert meg Pedro leonokat es ez is pozitiv. Persze leetne meg faragni itt ott a csapaton, de nem hinnem, hogy egy meccs utan mar temetni kellene mindenkit.
Ja,Kroos az ok,csakhogy ő sem az a tipikus szűrő,inkább épít a pályán,ahogy Modric is,és így aztán úgy jöttek át tegnap a san sebastianiak rajtunk mint kés a vajon...
És magam is hülledezek hogy miket írok,de Khediraval valamivel azonnal stabilabb lett a kp...akkor gondoljunk bele,ha egy igazán real szintű futballista van ott...Az meg,hogy Hamesz a jövő embere e,az elválik,a baj az,hogy ide a jelen emberei kellenének elsősorban,mert talán még ezt a szezont kivárják vele kapcsokatban,de a következőt már nem biztos.Az oke,hogy Iscoval meg Illarraval is kivártak,de ez a szezon,azaz a tavalyi,az sikeres volt.Ez az idei....hááát az elején vagyunk még nagyon de...
Chicherito meg...sztm is a padra hozzák,amolyan vésztartaléknak,és asszem,ezzel a nyári biznisz le is zárult....:(
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 1., hétfő 14:41

Verrattival is csak többen lennénk. 3 jó képességű, azonos stílusú középpályás (Modric, Verratti, Kroos), egy még kérdőjeles képességű Illarra meg lenne egy Khedira, akiről nem szólnék egy szót sem. Ezen felül Isco, aki előrébb érzi jól magát és James aki szintén, ráadásul még be is van szarva.

Elcsesztük ezt már, egy Pogba vagy Vidal tudna még enyhíteni a helyzeten, de rájuk szerintem már semmi esély.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: czier » 2014. szeptember 1., hétfő 14:36

Banán írta:korán van még, belefér egy középpályás B-)
Az AS-nel Verrattit emlegetik. Ennek szerintem lehet alapja. Csak remenykedni lehet :kivagyhe:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 1., hétfő 14:32

korán van még, belefér egy középpályás B-)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 14:32

nem, nem mendes az ügynöke. azért tudom mert bennem is felmerült és utánanéztem ma délelőtt. :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 1., hétfő 14:07

El Unico írta:Csak azt ne mondjatok hogy Chicharito ugynoke is Mendes,mert akkor menten berosalok :D
Akkor 60 millióba került volna, minimum. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 1., hétfő 14:05

Csak azt ne mondjatok hogy Chicharito ugynoke is Mendes,mert akkor menten berosalok :D
:goat:

CRonika77
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 13:52
Kedvenc játékosaid: CR7, Varane,S.Ramos
Kedvenc csapatod: Szerinted?

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CRonika77 » 2014. szeptember 1., hétfő 13:58

Caye írta: Nem igazoltunk Faubert meg Pedro leonokat es ez is pozitiv.
Nah ha már említetted megnéztem 1 videót az említett úriemberekről....kár volt, szomorúbb lettem mint tegnap este. :ozil: :(
Borzasztó....

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 1., hétfő 13:53

Van egy alapvető stílusbeli különbség a ligák között. Néztem a múltkor is a Pool meccset, olyan iram volt a pályán, hogy csak kapkodtam a fejem. Ahhoz képest egy spanyol bajnoki lassított felvételnek néz ki. Pedig ha megnézed a számokat nem hiszem, hogy sokkal kevesebbet szaladnának. Robbanékonyság, na az sincs túl sok.

Nálunk valami összességében nem stimmel, 2 meccset sikerült nyerni a felkészülés megkezdése óta. Máskor legalább a barátságos meccseken ment a dolog :(

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. szeptember 1., hétfő 13:42

CS0ki írta: Erről beszélek. Nem lustaságból, hanem egyszerűen szar dolgokat csinál. Ahogy sokan mások is, nálunk jellemző ez régóta. Itt senki nem lett gyorsabb, csak lassabb.

és hogyne vesznének el az adottságok, ha nem megfelelően fejleszted őket.
Igen, írtam is az első hozzászólásomban, hogy valamit itt szarul csinálhatnak az edzők, de az is fix, hogyha valaki céltudatosan dolgozna erre külön, akkor azt meg lehetne oldani.
Adottságoknál a genetikára gondoltam, mert azon múlik a robbanékonyság meg a gyorsaság nagy része, minden embernek más és más az izomtapadása, szóval ezek nem vesznek el. :)

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. szeptember 1., hétfő 13:39

hunmadridista írta:Amúgy én többekkel ellentétben, nem vagyok csalódott Chicharito érkezése miatt...szerintem Moratánál előrébb leszünk vele...viszont azt nem értem, hogy akkor miért nem Falcao jön...középpályás érkezésről, még csak nem is hallani, úgyhogy Javier Hernandez valószínűleg az utolsó érkezőnk lesz...ami szerintem az utóbbi évek leggyengébb átigazolási piacát zárja le nálunk...egyszerűen elképesztő, hogy hogyan lehet ennyire szétbarmolni egy BL győztes csapatot ennyire...nagyot csalódtam és nem csak Perezben...
Szerintem Hernandez leigazolasaval csak annyi volt a cel, hogy Benzemanak legyen legalabb egy alternativaja. Falcao persze, hogy nem kell mert hova? Carlo a franciat reszesiti elonyben, Padra vagy rotalni a kolumbiai meg velemenyem szerint sokmillio euroert felesleges lett volna. Cicharito kenyszermegoldas az egyertelnu, de legalabb van csatar a padon aminek orulok. Egy ev mulva meg lehet egy egesz nyaron at gondolkodni, hogy melyik vilagklasszis csatar szoritsa ki vegre Benzemat.

Amugy en elegedett vagyok a nyari atigazolasokkal, vegre jott egy klasszis kp Kroos szemelyeben, innentol kezdve mar pozitiv a dolog. Jott james, aki hasonloan a jovo embere lehet mint Isco. Kapuskerdes is megoldodott. Nem igazoltunk Faubert meg Pedro leonokat es ez is pozitiv. Persze leetne meg faragni itt ott a csapaton, de nem hinnem, hogy egy meccs utan mar temetni kellene mindenkit.
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 1., hétfő 13:39

Maradjunk annyiban, hogy nem igazán látszik az az állítólagos plusz munka, és de, a lustaság miatt van a lassúság. Érdemes meglesni, hogy a Lyonban mennyivel robbanékonyabb és gyorsabb volt, jók az adottságai, azok nem vesznek el. Csak azzal nem lehet fejlődni a focistáknak, hogy csak becsapódnak a konditerembe és kész.
Erről beszélek. Nem lustaságból, hanem egyszerűen szar dolgokat csinál. Ahogy sokan mások is, nálunk jellemző ez régóta. Itt senki nem lett gyorsabb, csak lassabb.

és hogyne vesznének el az adottságok, ha nem megfelelően fejleszted őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CS0ki 2014. szeptember 1., hétfő 13:39-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég