Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. január 14., csütörtök 19:05

Mi lesz a kölcsönben szereplő játékosokkal?
Továbbra is nevezhetik őket a klubok. A Real Madrid esetében hét játékos is visszatérhet bármikor a büntetés ideje alatt. Jelenleg a következő játékosok szerepelnek kölcsönben: Fabio Coentrao (AS Monaco), Lucas Silva (O.M.), Marco Asensio (Espanyol), Jesús Vallejo (Zaragoza), Llorrente (Rayo Vallecano), Álvaro Medrán (Getafe) és Omar Mascarell (Sporting de Gijón).
Vissza visszahozhatóak, csak nem regisztrálhatóak, tehát az eredménye ugyan az.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 14., csütörtök 19:05

Kerlon írta:
hehe írta:mi miatt is kaptuk ezt a büntit konkrétan?
nem látom itt sehol.
pedofília miatt, túl sok fiatalt tettünk a magunkévá
hát ez kurvára nem konkrét.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 14., csütörtök 18:55

Már vagy fél éve lehetett tudni, hogy jön a bünti.

Ha Perez nem készült semmilyen tervvel, akkor újabb szarvashiba részéről. Eskü én még nem láttam embert ennyi hibát elkövetni..

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 14., csütörtök 18:50

Vosztok írta:Nem hiszem,hogy véletlen lenne Griezmann kivásárlási árának hirtelen növekedése. Griezmann képes lenne helyettesíteni CR-t és Karimot is -nem egyszerre-, tipikus Jolly Joker lenne a BBC mellett.
Ezen csak ezt tudom :lol:

CS0ki írta:
Ja, persze, ez pont így működik...Nem véltelenül szokott hónapokig tartani komolyabb játékosok átigazolása.
Ráadásul most pláne szopón vagyunk, gond néálkül benyöghetnek akármilyen árat, mivel tudják, hogy rácseszünk amúgy. Ráadásul téli átigazolási szezon van, az idény közepe, ilyenkor kisebb tranzakciók is nehezen jönnek össze, nem hogy komolyabb igazolások. Zidane még fel sem tudta térképezni a jelenlegi csapatot.
Pogbanal mar igy is szaz milliok repkednek...nem hinnem, h most tobbet kellene lecsengetni, mint mondjuk a nyari atigazolasi szezonban. Mondjuk sokat segitene, ha Pogba tenyleg ide akarna jonni...akkor megoldhato lenne.
Hat tudjak, h CR v Bale(v mind ketto) lepni akar a szezon vegesztevel(biztos, h az illetekesek mar tudnak vmit), akkor mar most le kell zsirozni ket nagy aszt...de csak abban az esetben. Annak nem lenne ertelme, h hoznank Pogbat es Hazardot, kozben senki nem megy.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 14., csütörtök 18:49

hehe írta:mi miatt is kaptuk ezt a büntit konkrétan?
nem látom itt sehol.
pedofília miatt, túl sok fiatalt tettünk a magunkévá
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 14., csütörtök 18:34

hehe írta:mi miatt is kaptuk ezt a büntit konkrétan?
nem látom itt sehol.
Én sem láttam sehol. Egyszer csak kiírták, hogy mi is büntit kapunk. Elvileg ugyanazért, amiért a Barca is kapott a szájára.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 14., csütörtök 18:31

mi miatt is kaptuk ezt a büntit konkrétan?
nem látom itt sehol.
Kép
Kép
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 14., csütörtök 18:14

Célszerű lenne egy új fax is, just in case.
Ezen felröhögtem.. :lol:

Amúgy nem tudom mennyire üt ez most szíven titeket.. Egyedül balbekk, és cserecsatár kéne nektek valamennyire, de előbbit a Danilo-Nacho páros simán megoldja - lehet ők oldották volna meg amúgy is, de tűzoltónak Coentrao is jó lehet -, csatárnak meg most volt pont hír, hogy a Castillából érkezik jövőre valaki, simán benne van, hogy Zizu vele számolt volna alapból is. Egyedül a Karim ügy ami miatt gondok lehetnek nálatok elől, CR és Bale a hírek alapján maradnak, nem hiszem, hogy bármelyikük távozott volna - CR talán, de nagyon nyomták most a "CR marad" szlogeneket, sanszos, hogy van alapja. De ahogy ferni írja itt alattam, még CR kiválása esetén is bőven meg tudnátok oldani. A középpálya meg úgy jó ahogy van, oda alapból nem hoztatok volna senkit szerintem.

A főoldali cikkben amúgy ott vannak a kölcsönjátékosok, ha Pepe annyire tré lesz, még a Zaragozás srácot is vissza lehet rendelni. Legalább különösebb nyomás nélkül lehet mély vízbe dobni, lehet mondani, hogy nincs más opció..

u.i.: Na meg Zidane is jól járt így, transferbanos csapathoz klasszis edzőt hozni.. Necces, így tuti mégtöbb bizalmat kap.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. január 14., csütörtök 18:07

Coentraot vissza kell rendelni nyáron, azt máris van cserebalhátvéd :mrgreen:
Nem kell itt befosni... :coffee:

Kapuban rendben vagyunk, hátul is, tényleg max a balbunkó poszt kérdéses, középpályán is meg vannak az odakellő emberek, csak össze kéne ott rakni a dolgokat, előre meg egy Bale Benzema James Isco Jesé Lucas, meg még Mariano+ Asensio legyen már elég.... még CRt kihagyva is elégnek kell lennie, ha jól működik a csapat.

Meg még Ödegaardot se felejtsük el, van itt ember bőven.

Engem túlzottan nem vág földhöz a dolog.
De amiatt viszont néznék nagyokat ha a Barcának engedték elhúzni az ügyet, mi nekünk pedig nem engednék.....

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2016. január 14., csütörtök 18:02

Nem hiszem,hogy véletlen lenne Griezmann kivásárlási árának hirtelen növekedése. Griezmann képes lenne helyettesíteni CR-t és Karimot is -nem egyszerre-, tipikus Jolly Joker lenne a BBC mellett.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 14., csütörtök 18:00

3 nap van rá, ha minden igaz.
Na pasztmek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 14., csütörtök 17:50

Mindegy de ezt megszivták ez biztos.
Ebben a szezonban minden jön.
Kizárás itt kizárás ott edző menesztés minden.
Én biztos vagyok benne hogy nem fognak tökölni a két csapattal.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 14., csütörtök 17:43

Ha szerencsénk van, akkor egy-egy fellebbezésre 30 nap lesz, amire gondolom nem azonnal fognak válaszolni....necces.
3 nap van rá, ha minden igaz.
A Barcelonának 3 hónap volt mindennel együtt valami ilyesmit ovastam.Szóval nyárig ezt nem fogják tudni húzni.
Leírtam, hogy meddig tartott nekik, nem volt benne semmi 3 hónap. Három hónap az első büntetés kihírdetés és a következő átigazolási szezon megkezdése között volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 14., csütörtök 17:35

csabi87 írta:A Barcelonának 3 hónap volt mindennel együtt valami ilyesmit ovastam.Szóval nyárig ezt nem fogják tudni húzni.
Szerintem a Barca nem húzta nagyon az időt, mert bíztak az ártatlanságukban. El tudom képzelni, hogy nem várták meg mindig a fellebbezési határidő utolsó napját. Ha szerencsénk van, akkor egy-egy fellebbezésre 30 nap lesz, amire gondolom nem azonnal fognak válaszolni....necces.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 14., csütörtök 17:30

A Barcelonának 3 hónap volt mindennel együtt valami ilyesmit ovastam.Szóval nyárig ezt nem fogják tudni húzni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. január 14., csütörtök 17:21

a, persze, ez pont így működik...Nem véltelenül szokott hónapokig tartani komolyabb játékosok átigazolása.
Ráadásul most pláne szopón vagyunk, gond néálkül benyöghetnek akármilyen árat, mivel tudják, hogy rácseszünk amúgy. Ráadásul téli átigazolási szezon van, az idény közepe, ilyenkor kisebb tranzakciók is nehezen jönnek össze, nem hogy komolyabb igazolások. Zidane még fel sem tudta térképezni a jelenlegi csapatot.

Nincs mese, rá kell menni az időhúzásra...rmélhetőleg a CAS végső itéletéig függesztik fel a dlgot, az nem hiszem, hogy júli 1-ig megszületne.
Egyetértek, viszont reménykedem kicsit, hogy ha valaki, ők tudták, hogy mire számíthatunk, így dolgoztak kicsit előre.. Ha nem, akkor esélytelen, hogy bárkit jó áron hozzunk.

A második résszel meg nem tudom, hogy valóban így lesz-e. Van már precedens döntés, így könnyebb ítéletet hozni, mármint gyorsabban meghozható. Ez a Magyarországon is így van, legalábbis a közig. eljárásokban. Persze, csak ha van hasonlóság a mi ügyünk és a Barca ügye között..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 14., csütörtök 17:18

WOHOOOO zsír! Komolyan örülök ennek, mert így legalább csapattá érhetünk! Ez volt mindig is a legnagyobb problémánk, most meg kényszerből MEG KELL csinálnunk, hogy nem szarjuk szét a csapatot. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 14., csütörtök 17:09

aha, tehát eu-n kívüliek számítanak, akiket a foci miatt költöztettünk át. Ez már csak azért is érdekes, mert minket valamiért 2005-ig visszamenőleg vizsgálnak. 10 év... nem is értem. Akkor már mehetnének visszább is az időben, mert a világ jelenlegi legjobb labdarúgója pontosan így került a mostani klubjához
.

Messi leigazolásakor még nem létezett ilyen szabály a FIFánál. (és most nem ironikusan írtam, hanem tényleg nem voltak még ilyen megkötések)
2 het mire nem eleg? Bele kell nyulnunk a penztarcaba,ha most,hat most,kuldeni kell a menedzsereket mindenfele,targyaljatok bmeg,kerdezzetek meg mennyi De Gea ara... 45 jo lesz? Oke. Hol kell alairni? Persze nem ilyen egyszeru,na de azt nem hiszem el hogy Perez igazolni akar mert ki leszunk zarva akkor 2 het alatt ne tudna megszerezni x y jatekost.
Ja, persze, ez pont így működik...Nem véltelenül szokott hónapokig tartani komolyabb játékosok átigazolása.
Ráadásul most pláne szopón vagyunk, gond néálkül benyöghetnek akármilyen árat, mivel tudják, hogy rácseszünk amúgy. Ráadásul téli átigazolási szezon van, az idény közepe, ilyenkor kisebb tranzakciók is nehezen jönnek össze, nem hogy komolyabb igazolások. Zidane még fel sem tudta térképezni a jelenlegi csapatot.

Nincs mese, rá kell menni az időhúzásra...rmélhetőleg a CAS végső itéletéig függesztik fel a dlgot, az nem hiszem, hogy júli 1-ig megszületne.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 14., csütörtök 16:46

Ez miatt én pont, hogy nem aggódok. Nem fognak ész nélkül eladni mindenkit. A fellebbezés biztos meglesz, valószínűleg nyáron lesz még idő igazolni, vagyis inkább regisztrálni.
Kapus, Marcelo csere. Ezek kellenek szerintem. A kp nem rossz, ha mégis érkezne egy Pogba-Verratti kaliberű játékos akkor még jobb. Előre igazolunk, szóval lehet költeni fog Pérez elég szépen. Kapuba ismerjük a jelölteket, ha a kapusok is úgy akarják még csere is lehetséges. Támadóra csak akkor van szükség, ha CR távozik, mert ennek nyáron éppen eljön az ideje. Van kölcsönben egy Asensio, és van az utánpótlásban egy Mariano. Padon meg egy James-Isco páros, akikből Iscot én a kp-ra tenném. Lucas, Jesé, Cheryshev hármasból kettőt el is lehetne adni.
Amennyiben nem sikerül már nyáron igazolni, vagy erre lát esélyt a vezetőség, most pengetnék egy kapusért, bl-ben úgy is Navas tolná. Marcelo mögé van Nacho és ha nagyon kell Danilo. Támadóba már említettem kik jöhetnek. Zidane ismeri az utánpótlást, ha nagyon kell játszhatnak 442-ben ahol Benzema-Bale elöl megoldja, mögöttük meg aztán végtelen a sor, főleg hogy a kis norvég is beugorhat egy-egy kupa meccsre.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2016. január 14., csütörtök 16:45

No para.
Aki kell,meg kell állapodni most vele oszt csókolom.Bár ezt hamarabb kellett volna mert így mindenki 100 milliókkal fog dobálózni majd. :lol:
Utána úgysem költhet pénzt Perez.
Nem is tudom hogy fogja ezt átvészelni. :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég