Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 11., szerda 22:18

Én csak azt írom, amit gondolok, amit tapasztaltam, ami az emlékeimben van. És amit én mint laikus szurkoló láttam. Nem látok bele olyan mélyen a dolgokba, mint te. De nem hallgathat el a világon az összes laikus.

És attól, hogy megfogalmaztam egy negatív véleményt, még nem jelenti azt, hogy nem ismerem el Mou-t, nem tisztelem őt. Mert tudom, és kijelentem, hogy elismerem, és tisztelem őt, a hibáival együtt is. És ha valamikor úgy érzed, hogy tiszteletlen lennék vele kapcsolatban, nyugodtan dörgöld a képem alá ezt, sőt meg is kérlek rá.
Anthony írta:
tubatibi írta: Egyébként sokan elfelejtik, hogyha Carlo elbukja a BL-döntőt, valószínűleg nem ő ülne a kispadon, ezenkívül mindenki idegbeteg lenne, a fél keretet elküldte volna az elvtársak nagy része és lehet, hogy mi tartunk nagy bevásárlást a Barca mellett.
Ez pontosan így van, és ilyen egyszerű. Carlo megnyerte a BL-t a csapattal, Mou nem. Egyszer lehet szerencséd/balszerencséd, de három az már egy trend. Win or go home.
Nagyon felületes dolog lenne így kisarkítani ezt a dolgot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealRaúl77 2014. június 11., szerda 22:20-kor.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 11., szerda 22:18

R.M.C.F írta:Kérd ki magadnak.....én is kikérhetem mint olyan real drukker,aki tiszteletet kér az felé akinek az egyik legtöbbet lehet köszönni. Helyette túlzol.....mert azt teszed.
Modric kényszerből játszott csak? na persze.....talán ha itt lett volna még faubert akkor abszolut nem is tette volna be.
Arra nem kell esetleg gondolni,hogy egyéni edzéssel tudott készülni az őszre,ami kb alap dolgokra elég.....volt sajnos szerencsém több nyarat egyénileg készülni,és amikor hónapok után beálltam csapatedzésbe majd meghaltam,szart sem ér a fociban az egyéni edzés....illetve egyénileg- alkattól is függhet,de jelentős elmaradása lehetett modricnak......azon felül ki tudja,lehet JM a 4-2-3-1 be mint szerkezetbe nehezebben illesztette be......főleg egy esetleges kondicionális elmaradással.

Az meg eléggé érdekes lenne ha egy JM nak egy MU elleni villanás kellett a megvilágosodáshoz.
Amilyen makacs, önfejű farok simán kinézem belőle. Miért lett volna nagy probléma beilleszteni, amikor a Spursben is sokszor játszottak 4231-et? A taktikai elemek persze eltértek, de az alapja még is csak hasonló lehetett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. június 11., szerda 22:13

tubatibi írta: Egyébként sokan elfelejtik, hogyha Carlo elbukja a BL-döntőt, valószínűleg nem ő ülne a kispadon, ezenkívül mindenki idegbeteg lenne, a fél keretet elküldte volna az elvtársak nagy része és lehet, hogy mi tartunk nagy bevásárlást a Barca mellett.
Ez pontosan így van, és ilyen egyszerű. Carlo megnyerte a BL-t a csapattal, Mou nem. Egyszer lehet szerencséd/balszerencséd, de három az már egy trend. Win or go home.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 11., szerda 22:04

Kérd ki magadnak.....én is kikérhetem mint olyan real drukker,aki tiszteletet kér az felé akinek az egyik legtöbbet lehet köszönni. Helyette túlzol.....mert azt teszed.
Modric kényszerből játszott csak? na persze.....talán ha itt lett volna még faubert akkor abszolut nem is tette volna be.
Arra nem kell esetleg gondolni,hogy egyéni edzéssel tudott készülni az őszre,ami kb alap dolgokra elég.....volt sajnos szerencsém több nyarat egyénileg készülni,és amikor hónapok után beálltam csapatedzésbe majd meghaltam,szart sem ér a fociban az egyéni edzés....illetve egyénileg- alkattól is függhet,de jelentős elmaradása lehetett modricnak......azon felül ki tudja,lehet JM a 4-2-3-1 be mint szerkezetbe nehezebben illesztette be......főleg egy esetleges kondicionális elmaradással.

Az meg eléggé érdekes lenne ha egy JM nak egy MU elleni villanás kellett a megvilágosodáshoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 11., szerda 21:47

ArjenMagicRobben írta:
RealRaúl77 írta:És láttuk akkor is, csak sajnos kevésszer, és látjuk most is, hogy mit jelent ennek a csapatnak az, akit a portugál több mint fél évig teljesen indokolatlanul mellőzött...
Az nem elég indok, hogy a teljes előszezont kihagyta? Voltak hülyeségei a portugálnak de azért nem kell mindent a nyakába varrni.
torjack írta:
Lehet gúnyolódni, de átéltük mindezt, amikor a fórum majdhogynem egy emberként követelte a horvátot a kezdőbe, és ő csak akkor rakta be, ha muszáj volt. Emlékszem miféle felháborodások mentek itt.
Az, hogy az edző másképp állítja össze a csapatát, mint a fórum, még nem jelenti azt, hogy az edző a hülye...Modricnak kimaradt az előszezon. Maga a játékos is elismerte, hogy ősszel nem volt valami jó kondiban épp emiatt.
Kösz, ezt a két érvet teljesen megveszem, elfogadom.
De az állításom továbbra is tartom egy kis kiegészítéssel: indokolatlanul sokat volt mellőzve szerintem. Egészen a MU elleni párharcig javarészt csak kényszerből játszott. Ott oroszlánrészt vállalt a továbbjutásban, és hopp stabil kezdő lett.
Nyilván Mou agyába nem látok bele (és ti sem), nem tudom mi a valódi ok, de nekem úgy jött le, hogy itt "hirtelen észbe kapott", hogy ezt a gyereket játszani kell. És én csak azt mondom, amit láttam.
Az előszezon hiánya tényező, de szerintem nem ennyire, nem ilyen sokáig.. Láthattuk pl Bale-nél teljesen máshogy kezelték a dolgot.

Ez az én véleményem, lehet vele nem egyetérteni.

És ha emlékeim nem csalnak a fórum zöme hasonlóan gondolta, csak most ma már, ha ilyeneket felelevenítünk, akkor rögtön az van, hogy Mou fikázzuk csak azért, hogy fikázhassuk.


R.M.C.F írta:
De ez a divat....a mou fikázás,ez már életérzés lett. Voltak hibái? Mint sok másnak is ahol meg kussolás volt,még is a legkomolyabb munkát ő végezte itt el az elmúlt 10 évben. Fikázzátok,meg túlozzatok,meg verjetek rá mindent,de csak magatokat teszitek ezzel nevetségessé. Nyilván nem a sok divatfikázónál....hanem azoknál akik átlátják mit melózott,mit épitett fel,hová tornászta fel azt az öreguras mindenhol esélytelen csapatot,mit küzdött a szemét médiával akinek a gúnytárgyai voltunk,elsöpörte az öltözői egyeduralmakat(részben mert ikerbe belebukott).
Mindegy....fikázzátok. a magyar már csak ilyen...orbánozzatok......mourinnyózzatok.... :salute: :salute:
Egyrészt, nem szoktam agyba főbe fikázni a portugált, néha leírok egy negatív véleményt róla, azt még nem tartom divatfikázásnak. A saját véleményemhez jogom van. És most épp egy negatív témáról volt szó, amivel egyetértettem.
Másrészt pontosan belátom az érdemeit, és épp ezért, nem csak negatív hangban írok róla. Persze elveszik a sok hozzászólás között, vagy ha volt is hozzá szerencséd, minek is jegyezted volna meg? De attól ez még tény. Szóval ezt most egész nyugodtan kikérem magamnak.
Harmadrészt, ha a fentiekhez hasonlóan megfogalmaztál volna egy érvet, és nem gúnyos, lekezelő módon reagáltál volna meg sem szólalok.....

Az a mindenki szerintem erős túlzás, az értelmesebbik része a fórumnak biztos nem küldte volna el Carlot, és egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy a klub sem. De hálisten sosem tudjuk meg, mi lett volna ha. :)
Én sem küldtem volna el, és erről írtam is. És lehet, hogy anno sok mindenért tele volt a tököm a portugállal, az ő elküldése mellett sem kardoskodtam...
Ha már ekkora a Mourinho utálat(nekem se volt a szívem csücske, sőt...), hogy elbuktak a küszöbön
Szerintem nagyrészt köze sincs ennek a hozzá való viszonyhoz. Legfképp nem azért volt ő itt szidva , mert nem nyerte meg a bl-t.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 11., szerda 21:44

Egyébként sokan elfelejtik, hogyha Carlo elbukja a BL-döntőt, valószínűleg nem ő ülne a kispadon, ezenkívül mindenki idegbeteg lenne, a fél keretet elküldte volna az elvtársak nagy része és lehet, hogy mi tartunk nagy bevásárlást a Barca mellett.
Az a mindenki szerintem erős túlzás, az értelmesebbik része a fórumnak biztos nem küldte volna el Carlot, és egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy a klub sem. De hálisten sosem tudjuk meg, mi lett volna ha. :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 11., szerda 21:41

Egyébként sokan elfelejtik, hogyha Carlo elbukja a BL-döntőt, valószínűleg nem ő ülne a kispadon, ezenkívül mindenki idegbeteg lenne, a fél keretet elküldte volna az elvtársak nagy része és lehet, hogy mi tartunk nagy bevásárlást a Barca mellett.

A fent említett dolgok 2 percen múltak, 2 árva percen. :)

Ha már ekkora a Mourinho utálat(nekem se volt a szívem csücske, sőt...), hogy elbuktak a küszöbön...hát Carlo is elbukhatott volna egy kicsivel nagyobb küszöbön. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 11., szerda 21:26

ArjenMagicRobben írta:
RealRaúl77 írta:És láttuk akkor is, csak sajnos kevésszer, és látjuk most is, hogy mit jelent ennek a csapatnak az, akit a portugál több mint fél évig teljesen indokolatlanul mellőzött...
Az nem elég indok, hogy a teljes előszezont kihagyta? Voltak hülyeségei a portugálnak de azért nem kell mindent a nyakába varrni.

De ez a divat....a mou fikázás,ez már életérzés lett. Voltak hibái? Mint sok másnak is ahol meg kussolás volt,még is a legkomolyabb munkát ő végezte itt el az elmúlt 10 évben. Fikázzátok,meg túlozzatok,meg verjetek rá mindent,de csak magatokat teszitek ezzel nevetségessé. Nyilván nem a sok divatfikázónál....hanem azoknál akik átlátják mit melózott,mit épitett fel,hová tornászta fel azt az öreguras mindenhol esélytelen csapatot,mit küzdött a szemét médiával akinek a gúnytárgyai voltunk,elsöpörte az öltözői egyeduralmakat(részben mert ikerbe belebukott).
Mindegy....fikázzátok. a magyar már csak ilyen...orbánozzatok......mourinnyózzatok.... :salute: :salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. június 11., szerda 20:57

Lehet gúnyolódni, de átéltük mindezt, amikor a fórum majdhogynem egy emberként követelte a horvátot a kezdőbe, és ő csak akkor rakta be, ha muszáj volt. Emlékszem miféle felháborodások mentek itt.
Az, hogy az edző másképp állítja össze a csapatát, mint a fórum, még nem jelenti azt, hogy az edző a hülye...Modricnak kimaradt az előszezon. Maga a játékos is elismerte, hogy ősszel nem volt valami jó kondiban épp emiatt.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2014. június 11., szerda 20:43

RealRaúl77 írta:És láttuk akkor is, csak sajnos kevésszer, és látjuk most is, hogy mit jelent ennek a csapatnak az, akit a portugál több mint fél évig teljesen indokolatlanul mellőzött...
Az nem elég indok, hogy a teljes előszezont kihagyta? Voltak hülyeségei a portugálnak de azért nem kell mindent a nyakába varrni.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 11., szerda 20:24

R.M.C.F írta:
Anno Modricot és Varanet is azért kezdte játszatni, mert abba a kényszerhelyzetbe került, ki tudja meddig jegelte volna őket, ha az nincs
Szerintem soha nem játszottak volna,meg a többiek sem. Akkor játszott volna bárki is,ha senki sincsen más. :D

Istenem.
Lehet gúnyolódni, de átéltük mindezt, amikor a fórum majdhogynem egy emberként követelte a horvátot a kezdőbe, és ő csak akkor rakta be, ha muszáj volt. Emlékszem miféle felháborodások mentek itt. Azt meg nem mondom, hogy te tagja voltál-e.
És láttuk akkor is, csak sajnos kevésszer, és látjuk most is, hogy mit jelent ennek a csapatnak az, akit a portugál több mint fél évig teljesen indokolatlanul mellőzött...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 11., szerda 20:09

Anno Modricot és Varanet is azért kezdte játszatni, mert abba a kényszerhelyzetbe került, ki tudja meddig jegelte volna őket, ha az nincs
Szerintem soha nem játszottak volna,meg a többiek sem. Akkor játszott volna bárki is,ha senki sincsen más. :D

Istenem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. június 11., szerda 19:58

Donát írta:
Realista24 írta:Mourinho most már Modricot akarja Ramiresért :lol: :lol:
Anno Modricot és Varanet is azért kezdte játszatni, mert abba a kényszerhelyzetbe került, ki tudja meddig jegelte volna őket, ha az nincs... Most meg vinné őket... Pedig anno mennyire azt hitte mindenki (én legalább is igen), hogy jó szeme van a tehetséghez, de a nagy sz***t, neki is a bejáratott nevek kellenek...
A foci világában még ekkorát nem csalódtam emberben, mint Mouban. :)

És ha csak ez lett volna az egyetlen dolog, ami miatt csalódni kell benne...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. június 11., szerda 19:26

Realista24 írta:Mourinho most már Modricot akarja Ramiresért :lol: :lol:
Anno Modricot és Varanet is azért kezdte játszatni, mert abba a kényszerhelyzetbe került, ki tudja meddig jegelte volna őket, ha az nincs... Most meg vinné őket... Pedig anno mennyire azt hitte mindenki (én legalább is igen), hogy jó szeme van a tehetséghez, de a nagy sz***t, neki is a bejáratott nevek kellenek...
A foci világában még ekkorát nem csalódtam emberben, mint Mouban. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 11., szerda 19:07

A La Sexta szerint Kroos elfogadta a Real Madrid ajánlatát, akik az Arsenallal és a Manchester Uniteddel versengtek a játékos aláírásáért. Forrás: Madridom.hu
Gyere csak Toni, gyere! Nagyon jó lenne, szinte odateszed a középpályán ahova akarod.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. június 11., szerda 18:55

A Marca szerint még nem egyztek meg, csak ajánlatot küldött a Real, bár lehet őők elmaradottak, vagy a La Sextának élénk a fantáziája, mint Mourinhónak.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 11., szerda 18:32

Az FGY csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=89GZzPaZJpI

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 11., szerda 17:56

Mourinho most már Modricot akarja Ramiresért :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 11., szerda 17:15

nem is illik, mert ő már öreg buzi


:lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 11., szerda 17:14

tubatibi írta:Egy jó Ramires-Khedira csere? :D
Mou megmondta hogy Ramires nem megy sehova. Másfelől pedig elment Luiz, Lampard. még egy harmadik nem fog elmenni a kp-ról! röviden ennyi a story szerintem. Ramires marad Londonban, Khedira attól még mehet(ne) oda. de mivel 3/3 edzőnél favorit volt, maradni fog szerintem, hacsak nem jönnek ketten is a kp-ra.
hehe írta:nem illik bele a jövő real madridjába, mert buzi. :mrgreen:
akkor xabi sem illene/illett volna, ő is "smacizott" 1et Gerrardal.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég