Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. június 13., hétfő 13:36

Kubo egy Bundesliga középmezőny szint max, ő jó helyeken volt kölcsönben és játszott is rendszeresen (talán a Villarealt kivéve), de 1-2 villanáson kívül semmi olyat nem mutatott, amiért itt lenne a helye, nem emelkedett kis egyik csapatból sem. El lehet engedni, ha valakinek kell, akár 5-10 milláért is.

Nkunku meg posztidegen nekünk. Csatár mögött játszó támadó, szabadon játszik és kimozog oldalra, de nem igazán szélső. Lényegében Karim helyén tudnánk használni, a jobb szélső problémáinkat nem oldaná meg.

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. június 13., hétfő 13:35

hehetheoriginal írta: https://www.youtube.com/watch?v=5_uMXuK ... RealMadrid

öreg marci megy az idő azistenbasszameg, :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
15 év baszki, mintha csak egy csettintés lett volna :'( Mennyire fog hiányozni azzal a vigyorral és a kócos hajával. :'(
Grande Marcelo :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 13., hétfő 13:09

https://www.youtube.com/watch?v=5_uMXuK ... RealMadrid

öreg marci megy az idő azistenbasszameg, :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 13., hétfő 12:53

Realista24 írta:
Pad'em írta: Ja, Kubo sajnos off. Pedig 3 éve mikor hoztuk, hogy csorgattuk rá :D Technikás nagyon, de tényleg ezzel a Barca ifi testtel támadóként esélytelen manapság.

Azt olvastam elakarjuk adni végleg, ha jön érte vmi ajánlat.
El kell adni, se helye, se szükség nincs rá. Plusz szerintem még csak kiemelkedőt sem nyújtott, mert egy árva hír nincs arról, hogy értelmes csapat jelentkezett volna érte. Legalábbis én nem láttam.
Egyszer (egész sokat játszva) kiesett a mallorcával, aztán alig játszott 2 csapatnál 1 év alatt, aztán megint majdnem kiesett. Ha ez egy "sima" játékos pedigréje és nem egy kölcsönemberünké, még csak meg sem említené senki.

Én espec. sajnálom a kölyköt, focizni tényleg tud, nem vak a játékhoz és melózik becsülettel. Ha nem volna LV/Rodry a keretben, csere/beugrónak megfelelne, de vannak ilyenek..

Egyébként egy alsóházi csapatban ellenne, valami ilyen csak lecsap rá.. De még serie-a-ban is próbálkozhatna, mert egyébként ügyes, ha Brahim elél, ő is simán jó lehetne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 13., hétfő 12:42

Pad'em írta: Ja, Kubo sajnos off. Pedig 3 éve mikor hoztuk, hogy csorgattuk rá :D Technikás nagyon, de tényleg ezzel a Barca ifi testtel támadóként esélytelen manapság.

Azt olvastam elakarjuk adni végleg, ha jön érte vmi ajánlat.
El kell adni, se helye, se szükség nincs rá. Plusz szerintem még csak kiemelkedőt sem nyújtott, mert egy árva hír nincs arról, hogy értelmes csapat jelentkezett volna érte. Legalábbis én nem láttam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 13., hétfő 12:15

tubatibi írta: Elvileg nyitott az eladásra, 80-100 között kéne lerakni érte. A pénz is megvan rá, de gondolom először kiakarják szórni a létszámfelettieket(Asensio, Mariano, Jovic, stb...).
Hmmm nem rossz opció.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 13., hétfő 11:38

Ja, Kubo sajnos off. Pedig 3 éve mikor hoztuk, hogy csorgattuk rá :D Technikás nagyon, de tényleg ezzel a Barca ifi testtel támadóként esélytelen manapság.

Azt olvastam elakarjuk adni végleg, ha jön érte vmi ajánlat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. június 13., hétfő 11:33

Nkunku PSG nevelés, ugye? :mrgreen:

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. június 13., hétfő 11:33

Sierra írta: Kubo gyerekkel vajon mi a terv? Ennyire használhatatlan? Mallorcával idén 31 tétmeccs 2 gól, elmúlt 3 szezonban 68 meccsen 4 gól, nagyon nagyon karcsú.
Lehet idén a csapatnál tartanám, megnézni mit tudna csereként. Bár valszeg lófasz játékpercet kapna, így nem hiszem, hogy megtartanák.
Sima bukta a gyerek. Túl kellene adni rajta mert soha nem lesz meghatározó a csapatnál mint csere se...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 13., hétfő 11:14

Sierra írta: Kubo gyerekkel vajon mi a terv? Ennyire használhatatlan? Mallorcával idén 31 tétmeccs 2 gól, elmúlt 3 szezonban 68 meccsen 4 gól, nagyon nagyon karcsú.
Lehet idén a csapatnál tartanám, megnézni mit tudna csereként. Bár valszeg lófasz játékpercet kapna, így nem hiszem, hogy megtartanák.
Áh, nagyon gyenge. Lehet védekezni azzal, hogy nincsenek meg a megfelelő társak mellette, de egy erősebb széllökés és elnyomja. Csapaton belül is amikor láttam a másik japán sokkal jobb volt nála. Maximum Asensio szintű csereember lehetne, aki 10-ből 1-szer villant egy nagyot, de azon kívül láthatatlan. Bár ez az én véleményem, de még gyorsnak sem gyors, a mai fociban pedig csak akkor lehetsz meghatározó támadó ha gyors és erős vagy, lepattannak rólad a védők vagy a pélón pörgetve szopatsz meg mindenkit. Nála egyik sincs meg.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. június 13., hétfő 10:54

tubatibi írta: Elvileg nyitott az eladásra, 80-100 között kéne lerakni érte. A pénz is megvan rá, de gondolom először kiakarják szórni a létszámfelettieket(Asensio, Mariano, Jovic, stb...).
tubatibi írta: Elvileg nyitott az eladásra, 80-100 között kéne lerakni érte. A pénz is megvan rá, de gondolom először kiakarják szórni a létszámfelettieket(Asensio, Mariano, Jovic, stb...).
Először természetfelettieket olvastam :lol: Amúgy én Asensiót megtartanám, ha nem jön jobbszélső, már pedig sztem nem fog. Maximum Benzema mellé hozunk cserecsatárt. Aztán lezárjuk az átigazolásokat.

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2022. június 13., hétfő 10:52

Sierra írta: Kubo gyerekkel vajon mi a terv? Ennyire használhatatlan? Mallorcával idén 31 tétmeccs 2 gól, elmúlt 3 szezonban 68 meccsen 4 gól, nagyon nagyon karcsú.
Lehet idén a csapatnál tartanám, megnézni mit tudna csereként. Bár valszeg lófasz játékpercet kapna, így nem hiszem, hogy megtartanák.
Plusz non-EU... nincs és valszeg nem is lesz spanyol útlevele soha, szóval nem tudná a csapat regisztrálni sem. Jelenleg Militao, Vini Jr. és Rodrygo viszik a non-EU-s helyeket.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 13., hétfő 10:50

Kubo gyerekkel vajon mi a terv? Ennyire használhatatlan? Mallorcával idén 31 tétmeccs 2 gól, elmúlt 3 szezonban 68 meccsen 4 gól, nagyon nagyon karcsú.
Lehet idén a csapatnál tartanám, megnézni mit tudna csereként. Bár valszeg lófasz játékpercet kapna, így nem hiszem, hogy megtartanák.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. június 13., hétfő 10:44

Elvileg nyitott az eladásra, 80-100 között kéne lerakni érte. A pénz is megvan rá, de gondolom először kiakarják szórni a létszámfelettieket(Asensio, Mariano, Jovic, stb...).
"If you don't like your destiny, don't accept it."

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 13., hétfő 10:33

wZoLee7 írta: De Nkunku tovabbra sem szelso hanem center, ha letudja hozni a szelet is akkor Ő az idealis igazolas es nem kell ketto ember hozni, a Benzema, Vini, Rodrygo, Hazard, Nkunku sor 3 posztra boven idealis lenne
De eladja a Lipcse?
Mert amúgy van benne potenciál az biztos.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 13., hétfő 10:11

De Nkunku tovabbra sem szelso hanem center, ha letudja hozni a szelet is akkor Ő az idealis igazolas es nem kell ketto ember hozni, a Benzema, Vini, Rodrygo, Hazard, Nkunku sor 3 posztra boven idealis lenne

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. június 13., hétfő 10:07

Megelégszek azzal, hogyha idén még jön a Gnabry/Nkunku/Mané hármasból valaki + egy cserecsatár (Mayoral, Cavani, Gabriel Jesus, Isak( :mrgreen: ). )

Jövőre pedig lehet bankot robbantani Reece-ért. :kalapos:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. június 13., hétfő 9:53

álmodni? álmodni bármiről lehet :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 13., hétfő 9:37

Akkor most ott tartunk, hogy kivárunk ki az, akit el tudunk passzolni, és helyükre, ha kell akkor veszünk játékost?

Mariano, Jovic, Odri, Asensio, Ceballos gondolom azok, akiket szeretnénk kidobni (utolsó kettő, ha nem hosszabbít). Gondolom a két csatár max kölcsönbe menne, a maradék háromból egy 60-70 milliót össze kéne szedni. Helyükre meg egy Gnabry, olcsó cserecsatár a reális. Jobbhátvédről ne álmodjuk idén gondolom.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 13., hétfő 9:03

Kerlon írta: Nkunkuval nekem csak az a bajom, hogy regi hamis 9es poszton erzi magat igazan jol szabadon es em a jobb oldalon.


Dumfries meg mitol erne 50-60 milliot? Oruljenek, ha kapnak erte 30at.
mert elvileg a mu erdeklodik, nem hiszem hogy 50 alatt eladnak
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég