Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:47

lehet a többiek fogják mondani CA-nak, hogy ha ő kezd akkor mi nem játszunk :lol:
mekkora grund lenne már :lol: :lol:
jaa,ő is velünk van?én így nem játszok... :mrgreen: :mrgreen:

amúgy ez kabaré,elképesztő hogy nem tudjuk eladni.
bár az lehet benne hogy nem tudunk/akarunk igazolni és így carlo is látja a kpn a gebaszt.
modric,kroos,alonso oks.
de lenne egy illara,meg egy isco esetleg,és itt le is főtt a kávé.
ez baromira kevés.
Mondjuk a "mennyibe került volna" érvet sosem tudtam komolyan venni, ha tényleg madridista, akkor nem fogadja el a pénzt...
ennyi pénznél ez nem erről szól..tetszik,nem tetszik,jó dobálózni hogy madridista stb,de ez óriási pénz.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:46

Mondjuk a "mennyibe került volna" érvet sosem tudtam komolyan venni, ha tényleg madridista, akkor nem fogadja el a pénzt...
Ikernek élő szerződése van, ergó ki kellett volna rúgni, ez pedig ezzel járt volna. Ő tegyen szívességet, amiért kirúgják?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:45

Realista24 írta:
Variáljunk csak :) Jobb ez így :)
Iker szerződésének felbontása 40 millió lett volna. Akár tetszik, akár nem, egy legendát, BL győzelemmel a nyakában nem lehet egyik napról a másikra kitenni.
Mondjuk a "mennyibe került volna" érvet sosem tudtam komolyan venni, ha tényleg madridista, akkor nem fogadja el a pénzt...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:41

lehet a többiek fogják mondani CA-nak, hogy ha ő kezd akkor mi nem játszunk :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:36

wZoLee7 írta:azt ne mondjátok, hogy DM megy, és Khedira marad...ha holnap kezdő lesz én megse nézem a meccset
Jól kibaszol a csapattal. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:35

azt ne mondjátok, hogy DM megy, és Khedira marad...ha holnap kezdő lesz én megse nézem a meccset

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:27

Realista24 írta:
2. DiMariaval ellentétben az ő rinyálását meghallgatják és megemelik a fizetését, hogy ezzel beindítsa a többi játékos fizu emelési nyavalygását..
A klub neki is ajánlott emelést, talán valahol 3,5-4,5 között rémlik. Ezt nem akarta elfogadni a hírek szerint. Szerintem nem marad.
Hát ez igaz, de szerintem DMnál elszakadt valami, mert már kért ő fizu emelést előtte is, de nem adták meg neki, so megsértődött, azóta meg a MU ajánlott neki mindent, de hát gondolom ami őt leginkább megfogta az h fix kezdő lehet ott... szóval igaz, ez egy kicsit másabb dolog
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:23

2. DiMariaval ellentétben az ő rinyálását meghallgatják és megemelik a fizetését, hogy ezzel beindítsa a többi játékos fizu emelési nyavalygását..
A klub neki is ajánlott emelést, talán valahol 3,5-4,5 között rémlik. Ezt nem akarta elfogadni a hírek szerint. Szerintem nem marad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:21

khedira marad
szerintetek
1. Ancelotti meg akarja várni míg le jár a szerződése, hogy aztán ingyen távozhasson a herceg őnagysága a kívánt klubjába?
vagy
2. DiMariaval ellentétben az ő rinyálását meghallgatják és megemelik a fizetését, hogy ezzel beindítsa a többi játékos fizu emelési nyavalygását..

mennie kell! különben is nem volt nevezve ő se már 2x egymás után (dimaria se játszott az utóbbi meccseken), meg most hazaszökött a vezetőség tudata nélkül h megnézze a bratyó játékát élőben (természetesen sértődöttségből)...

szerintetek marad?? :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 24., vasárnap 15:07

Iker szerződésének felbontása 40 millió lett volna. Akár tetszik, akár nem, egy legendát, BL győzelemmel a nyakában nem lehet egyik napról a másikra kitenni. Jött Navas. Casillas elkezd védeni, ha formában van, akkor jól járt a csapat, ha nem, akkor itt van a numerouno Navas, aki be tud ugorni. Legrosszabb esetben jövőre lesz fix 1-es.
Ezzel nem tudom mi a gond.
Csak sporszakmailag egyszerűsítettem be amit zalakrisz írt.
Félre értettél mit szerettem volna írni.
Én pl. Iker kezdőtagságának örülök. 99 óta vagyok Realos nekem Iker Casillas A KAPUS. Remélem h minden oké lesz a formájával és akár 1 évnél tovább is véd.
Nekem ami Navasról lejött az az, hogy a fiatalkori Iker. Brutális reflexekkel és ugyanazokkal a gyengeségekkel mint ami Ikernél is megvolt 10 éve is. (ezt szerintem le se kell írnom mik kb mindenki tudja)

Jamest értem is meg nem is, májusban jöhet az ítélet felette.
Én nem is akarok ítéletet mondani rá. Csak most ha marad a tavalyi taktika már pedig szerintem komoly ok nem volt a változásra csak finomításra akkor James nem létező posztal van kb. mint Isco. Váljon be elől annak örülnék. Csak ott se látjuk ugye a helyét a BBC mellett. Valaki látja? Azt le lehetett kb venni, hogy a kaput azért érzi tehát nem kp-ra való semmiképp.
Akkor viszont olyan jó lett volna ha nem variáljuk ennyire túl a kp-t. Nem volt az ennyire rossz, h 2 posztot is ki akarjunk cserélni a kezdő Modric-Alonso-DM hármasból. Megvolt az egyensúly. Kroosal minőségileg cseréltük volna Alonsot. Tökély.
De ezt a DM dolgot nem hiszem el h nem tudták volna jobban és időben megoldani. Ha meg a Realnak nem diktál Mendes akkor 1 hónapja minimum igenis le kellett volna tudni zárni a DM ügyet és időben nekilátni a helyettesének ügyéhez.

De így sem Benz alternatíva, poszt nélküli emberek, félmegoldások... új taktikára kényszerülés? az új reklámigazolás miatt és még sorolhatnám. Ettől persze még jöhet Pogba DM helyett és lehet a klasszisok mikor nem muzsikál Benz illetve ősszel amikor még nincs összeszokva a várható új középpálya eldöntik a meccseket és lehet Benz is elkap ismét egy jó időszakot mert amikor elkapja akkor nincs jobb nála szinte nekünk előre és összeforr minden tavaszra és viszünk mindent.

Egyszerűen úgy érzem kevesebb bizonytalansági tényezővel is lehetett volna zárni a nyarat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:50

R.M.C.F írta:Realista:
ez szép levezetés és egyet értek de továbbra is fennáll a fő kérdés. akkor minek hajtották el lopezt?
Talán iker miatt? igen. López maradt volna. saját nevelés.
probléma? Iker és a pozíciója.
ez egy rohadtul gusztustalan sztori......
Diegora csak összeesküvés elméletem van uram :mrgreen:
Rajta ment el a bajnokság - állítják a fehér házban - nem volt meg felé a bizalom. Casillas, két sorozat, két kupa. Nem volt kérdés. Ezt már a nyár elején tudni lehetett.
Casillas a BL-től függően fogja bejelenteni azt, hogy szezon végén távozik, így szépen mindenki felkészül, az Iker fanok ki tudják sírni magukat, és így tovább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:46

Realista:
ez szép levezetés és egyet értek de továbbra is fennáll a fő kérdés. akkor minek hajtották el lopezt?
Talán iker miatt? igen. López maradt volna. saját nevelés.
probléma? Iker és a pozíciója.
ez egy rohadtul gusztustalan sztori......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:45

RealMiki írta: Ráadásul Pogbát nem igazolta le egyetlen nagy csapat sem.
hát ez a baj :mrgreen:

Isco idén meg fogja kapni a lehetőséget, rajta fog múlni, hogy felnő-e hozzá. Illarra peremember lesz, több lehetősége madridban nem is lesz szerintem, vagy megelégszik vele vagy elmegy majd. Jesé meg azért necces, de reméljük a legjobbakat, szükségünk lesz rá.

De most is leírom, hogy szerintem lesz aug. legvégén egy nagy dobásunk, vagy Pogba vagy esetleg Falcao.
Nem illik.

RealMiki
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014. március 9., vasárnap 8:52
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMiki » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:42

Én sem érzem tragikusnak a helyzetet.

Az Isco-Jese-Illarra sornak kell bizonyítania az idei évben.

Ráadásul Pogbát nem igazolta le egyetlen nagy csapat sem.

DM-nek pedig további sok sikert!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:40

Variáljunk csak :) Jobb ez így :)
Iker szerződésének felbontása 40 millió lett volna. Akár tetszik, akár nem, egy legendát, BL győzelemmel a nyakában nem lehet egyik napról a másikra kitenni. Jött Navas. Casillas elkezd védeni, ha formában van, akkor jól járt a csapat, ha nem, akkor itt van a numerouno Navas, aki be tud ugorni. Legrosszabb esetben jövőre lesz fix 1-es.
Ezzel nem tudom mi a gond.

Kroos itt van, nincs gond. Mellette ott lesz Modric. Nem Alonso a probléma, hanem az, hogy nincs Pogbánk/Vidalunk, Di María meg lelép, minden próbálkozás ellenére.

Jamest értem is meg nem is, májusban jöhet az ítélet felette.
Bár jobb lett volna 1 hónapja ezt lezongorázni.
Ha DM és Mendes nyílt lapokkal játszott volna, akkor már rég el lett volna adva vagy megszületett volna már az új szerződés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:40

CS0ki írta: Egyébként meg valahol érthető a szűk keret, bár nem egy életbiztosítás, de ez az ára annak, hogy ilyen szintű játékosok vannak nálunk. Így is sok olyan játékos lesz, akinek baja lesz, hogy nem tud eleget játszani, a plusz embereknek tényleg nem jutott volna semmi idő. Ettől függetlenül egy csatárt még azért hozni kéne...
nekem nincs alabpól bajom a szűk kerettel, BM is szűkített most, Barca is úgy tolta mikor a csúcson voltak, de nálunk nem nagyon látok olyan tehetségeket (lehet nem vagyok eléggé képben..) akik be tudnának ugrani tehermentesíteni/kényszerhelyzetben..nekem ez hiányzik, remélem Zidane majd kifejleszt pár arcot, vagy csak feltolja a fiát... :D
Nem illik.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:36

zalkrisz írta: sportszakmai szempontokat nézzünk csak és kizárólag.
Túl bonyolult lett volna ha csak:

- Ikert kicserélik Navasra
- Alonsot kicserélik Kroosra

És hozzák mondjuk még Falcaot esetleg...

Variáljunk csak :) Jobb ez így :)

Na de ha még DM helyett jön mindannyiunk kedvence :) Pogba akkor még menthető a nyár. Bár jobb lett volna 1 hónapja ezt lezongorázni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:33

még azon röhögnék ha potom 60-at kapnánk érte azt is 5 év alatt
Miért, mit gondolsz? Hogy mindenki egyben utal? :)

Khedira meg nem fog maradni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:28

zalkrisz írta:Itt nem a látnoki képességekkel van a baj, hanem azzal, hogy egy jól induló átigazolási szezonból (Kroos), kihoztunk egy ilyet. Volt egy kész csapat, ami úgy ahogy van jó lett volna egy Kroos Xabi cserével a kezdőben és kész, esetleg egy csatár, de az nem létfontosságú. Erre ez van. Lehet építkezni. Persze megnyerhetünk idén mindent, nem arról van szó, csak ez az egész Casillas, DM, James ügy olyan dolog, amit ellehetett volna intézni máshogy, úgy, hogy sportszakmai szempontokat nézzünk csak és kizárólag.
valahogy így. ez egész onnan kezdhető hogy perez pénzt látott james-ben. nem james hibája hogy perez megint elkattant de ennek dimaria itta meg a levét és később a klub mert biztos hogy megkapta volna a pénzt dimaria ha nem jön james. mert persze james egyből maxi fizuval indul annyit tett már le. nem úgy mint dimaria aki csak sír aztán rendre motm a meccseken. casillas téma a másik amit szegény lópez ivott meg és aztán a klub mert ancselotti nem meri letenni padra végleg. a csapaton belüli összhang sincs meg. szerintem arbeloa - iker közti barátság mindent elmond. ebből lehet újra nagyon szép év de nagy bukás is lehet amit egyértelműen erre a james-iker dologra és ezáltal perez-ancselottira tudok fogni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 24., vasárnap 14:22

csak én nem látom ilyen tragikusan?
nem jött csatár, na bumm. eddig se a góllövéssel volt gond benzema góltalansági sorozata ide vagy oda.
elmegy dimaria aki állandóan rinyál ahogy kijön neki a lépés.
a kapuskérdés sokkal inkább negatívum mint dm eladása.
jött a vb egyik legjobb játékosa és amúgy gólkirálya és jött kroos, hát ez szerintem minden csak nem siralmas.
más csapatoknál ez lenne a történelmük legjobb nyara, ti meg itt rinyáltok. gg.
1: Benzema formája sem ad okot a hurráoptimizmusra, meg azért az se lenne hátrányos, ha nem a szezon végére lenne ismét ki a mezből a feneke, mert nincs alternatívája a padon. Szóval a pihenés kizárva nála (eltiltás, sérülés szintén)

2: Jogos, morálromboló elemekre nincs szükség, ha mindenképp menni akart, menjen!

3: :lol: Tavaly az egy hetes felmelegített kelkáposztát kellett nyámmogni a kapusok váltogatásával, idén még bele is vizeltek hozzá! Bon appetit!

4: Csillagászati áron számára egy valódi poszt nélküli csapatba. Legalább reklámbevétel lesz ideig-óráig belőle.

5: Kroos a legnagyobb nyereség a nyáron. Sőt eddig az egyetlen ami tényleg nélkülözhetetlen volt.

6: Amiről nem teszel említést, Alonso/Illara/Khedira posztja ismét el lett felejtve.

Sírni nem kell, de azt feltételezni, hogy mások a seggüket csapkodnák a földhöz 120 millió elszórása utánezekre a játékosokra az azért magabiztosságra vall!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég