Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 7., szombat 0:09

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... ba-2340789


Vélemények?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 6., péntek 17:57

Galacticos írta: na az ám a szintlépés.
+1
Ezzel nem lehet vitába szállni :agree:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. június 6., péntek 17:56

tavaly féltünk hogy elbasszuk a nyarat és annyi név merült fel hogy az hihetetlen. mindenki itt mást akart, a vezetőség mégis kurvára összerakta ezt a csapatot.
nem kell félni, idén ráadásul nem is nímandokkal hoznak minket szóba. és azt akarom hogy az legyen a legnagyobb problémánk/felmerülő kérdésünk hogy most akkor vidal vagy pogba. :lol:
én mindkettőnek tudnék örülni, ahogy suareznek is. és ez csak két ember(suarez meg vidal), elmegy casemiro meg morata és jönnek ők. na az ám a szintlépés.

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 6., péntek 17:50

numberone1 írta: Pogba meg talan 2 ev es akkor johet.
Pogbat 1-2 éven belül ugy is elviszi valamelyik nagy csapat, ami véleményem szerint nem mi leszünk, amilyen szerencsétlenek vagyunk. Elviszi a psg vagy a city és utána meg mozdíthatatlan lesz, vagy ha nem akkor meg 100+ milliókba fog kerülni :/


Én már idén örülnék ha jönne, de ahogy eddig a vezetőség nyilatkozott nem úgy tűnik, hogy fog. Vidal is tök király lenne meg minden, neki is örülnék, de hagyna egy kis rossz száj ízt azért, hogy nem Pogba jött. Csak azért van előrébb nálam a sorban Pogba mert fiatalabb.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. június 6., péntek 17:47

numberone1 írta:Mielott nekem esnetek azert irtam felteteles modban, HA...... kar,h szar a hata. :-(
Vidalnak is ugyanugy orulni fogok öreg :) Nagyon kell nekunk! Pogba meg talan 2 ev es akkor johet.
Én is örültem volna régebben ha hozzuk Gündogan-t de így már nem kell főleg hogy Modric is itt van akinek a szerepe nagyon hasonlít Gündoganéhoz ... két ugyanolyan típusú játékost meg kár lenne betenni a kezdőbe mert szerintem az inkább egymás kárára menne... cserének pedig túl jó. Viszont említetted az előző kommentedbe a balhátvéd kérdést. Eddig úgy nézz ki hogy nem lesz változás... egyszerűen nincs megfelelő szintű játékos.... Moreno egyes hírek szerint pedig már alá is írt a Liverpoolba. Siquera (vagy hogy írják) pedig az A. Madridhoz. Rodriguezt nem ismerem és nagyon híreket sem olvastam róla. Meg amugy is úgy nézz ki hogy Coentrao is kapni fog egy szerződést. És még annyit a balhátvéd kérdéshez hogy lehet még anyagilag is rosszabbul járnánk, így meg nem lesz semmi gond... Coentrao hosszabbítson aztán legalább ez is le lesz tudva.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. június 6., péntek 17:13

Mielott nekem esnetek azert irtam felteteles modban, HA...... kar,h szar a hata. :-(
Vidalnak is ugyanugy orulni fogok öreg :) Nagyon kell nekunk! Pogba meg talan 2 ev es akkor johet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 6., péntek 17:06

Jelenleg nagy kockázat lenne a német, plusz amíg van egy Xabi, meg a csúcson lévő Modric, addig felesleges. Aztán majd ha előbbi nem lesz már, utóbbi meg öregszik, akkor én is jobban örülnék neki, mint Kroosnak. De túl sok itt a feltétel, meg jó lenne majd egyáltalán látni játszani is a következő szezonban mondjuk.
Nem illik.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. június 6., péntek 16:51

numberone1 írta:Gundogannak jobban orulnek mint Vidalnak(vele is jol jarunk) abbol a szempontbol, h ha Gundogan egeszseges lenne akkor olcsobban fajna egy hasonlo
Hát persze ha egészséges lenne, de a Sanitas elintézi hogy a teszt vizsgálatoktól kidőljőn még 6 hónapra. :D

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. június 6., péntek 16:50

numberone1 írta:Gundogannak jobban orulnek mint Vidalnak(vele is jol jarunk) abbol a szempontbol, h ha Gundogan egeszseges lenne akkor olcsobban fajna egy hasonlo(v ugyanaz) a poszt ugyanolyan jo jatekos es akkor mellette meg Pogba is erkezhetne. Igy valszeg csak Vidal lesz... nem valoszinu, h elengedi a Juve mindkettot.
Pedig milyen kp lenne Pogba-Vidal(Gundogan)-Modric :salute:

Remelem a Cole-s hir csak kacsa, balhatvedben Marcelo moge hozzuk Morenot,Rodriguezt v tartsuk meg Coentraot.
szóval inkább igazoljunk egy játékost, aki nem játszott 1 éve, és kérdéses, hogy egyáltalán valaha még fog-e, csak mert spórolunk rajta 20 milliót? jó érv öreg :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. június 6., péntek 16:47

Gundogannak jobban orulnek mint Vidalnak(vele is jol jarunk) abbol a szempontbol, h ha Gundogan egeszseges lenne akkor olcsobban fajna egy hasonlo(v ugyanaz) a poszt ugyanolyan jo jatekos es akkor mellette meg Pogba is erkezhetne. Igy valszeg csak Vidal lesz... nem valoszinu, h elengedi a Juve mindkettot.
Pedig milyen kp lenne Pogba-Vidal(Gundogan)-Modric :salute:

Remelem a Cole-s hir csak kacsa, balhatvedben Marcelo moge hozzuk Morenot,Rodriguezt v tartsuk meg Coentraot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 6., péntek 15:54

fogynak a jó balhátvédek...remélem Marcelo és Coentrao még letud hozni pár jó évet...jobbat mint amit most sikerült

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. június 6., péntek 12:56

És mi van akkor, ha nem tervezünk komolyabb igazolást, ahogyan azt a vezetőink is kommunikálják? :)
Bár nagyon bízom benne, hogy ez csak altatás, 1-2 új arc minden évben kell a motiváció és stb. miatt.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. június 6., péntek 12:33

Suarez -Vidal csomag tökéletes lenne.
Vidal kell a középpályára. Ez egyértelmű. Khedirát és Moratat kiszórjuk. Aztán ezt a kettőst meg hozzuk a helyükre. (mondjuk én Illarát is kiszórnám, de ... na mindegy, még adjunk neki egy évet.)

Vidal leigazolása az elsődleges prioritás, aztán jöhet az uru.
Anno amikor Berlusconi még nem volt miniszterelnök, és a médiabirodalma mellett az AC Milan volt a mindene, akkor ő is évente, vagy kétévente hozott egy méregdrága klasszist a csapatba.
Mondván ez kell a szurkolóknak, és a feltüzeli a csapatot.
Igaza volt, az a Milan mindent vitt, mindenkit megerőszakolt. (a 80-as évek végén, 90es évek első felében most nem a kétezres évek nagy Milanjáról beszélek, bár az is hasonló koncepció alapján alakult ki, bár nem annyira látványosan, mint az azt megelőző Milan. )
Ha a posztokra veszed meg a legjobbakat, abból baj nem lehet.
Kell egy jó pszichológus a padra (megvan Carlo személyében) aztán mehet a bugi :)

Huuhu.. Alig várom már, hogy ilyen csapatunk legyen: Casillas- Carvajal (Arbeola),Ramos (Nacho) , Varane (Pepe), Marcelo (Coentrao)- Vidal (Xabi) Modirc (Illara), Di Maria (Isco), CRonaldo (Jesé) , Bale , Benzema/Suarez.
Ujjuj :mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 6., péntek 9:32

revolver írta:Idén nyáron szerintem komoly bevétel nem várható, Morata egy 15-20 között elmegy, aztán Casemiro meg 5-10 millió vagy inkább kölcsön.
azért én reménykedem h télleg lesz olyan barom angol csapat amelyik letesz 40et a hercegért :lol:
szurkoljunk neki a vb-n!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. június 6., péntek 9:24

@Sonny írta: Én csak azt nem értem,hogy a Barca mitől a 3. legesélyesebb.
A neve miatt. Sokkal kevesebben olvasnák ezeket az írásokat, ha nem lenne ott a Barca, szóval már csak pusztán marketing szempontból beleírják mindbe...

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 6., péntek 9:04

sonic írta:
A fogadóirodák szerint nem a Real Madrid a legesélyesebb a jövő évi Bajnokok Ligája végső győzelmére. A hír szerint az első helyen, 4,9-es szorzóval a Bayern München áll, majd a Real Madrid következik (5,12), a dobogó harmadik fokára pedig a Barcelona került (6,5). Forrás: Madridom.hu
Na! Mi tortent? Talalt a Bayern uj edzot? :hmmm:
Én csak azt nem értem,hogy a Barca mitől a 3. legesélyesebb.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. június 6., péntek 8:12

A fogadóirodák szerint nem a Real Madrid a legesélyesebb a jövő évi Bajnokok Ligája végső győzelmére. A hír szerint az első helyen, 4,9-es szorzóval a Bayern München áll, majd a Real Madrid következik (5,12), a dobogó harmadik fokára pedig a Barcelona került (6,5). Forrás: Madridom.hu
Na! Mi tortent? Talalt a Bayern uj edzot? :hmmm:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 6., péntek 6:56

Multkor en is nezegettem a keretet es tenyleg durva, hogy a regiek kozul mar csak Casillas (1999), Ramos (2005), Marcelo (2007) es Pepe (2007) maradtak.

papa....közben elszlisszant 10 év. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 6., péntek 6:04

Viszont az El Confidencial szerint a klub idei bevétele több mint 530 millió ami ismét rekord... :-*
Zsozsó van...
Mondjuk a bevétel egy dolog, a kiadás számai nélkül sokat nem ér. :)
Azt írtak, hogy kb 15 Milla korul lesz a profit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 6., péntek 0:08

CS0ki írta:..
Multkor en is nezegettem a keretet es tenyleg durva, hogy a regiek kozul mar csak Casillas (1999), Ramos (2005), Marcelo (2007) es Pepe (2007) maradtak. A 2009-esekbol is 4-en maradtak (Ronaldo, Benzema, Xabi, Arbeloa), pedig 9-en voltak (Kaka, Albiol, Granero, Lass, Adan + ugye a jelenlegi 4-es).
2-3 ev mulva mar tenyleg az lesz, hogy Casillas, Pepe, Xabi es Arbeloa visszavonulnak, Benzema szinte biztos hogy tavozik, marad Ramos, Marcelo(?) es Ronaldo. Pedig Ronaldo bemutatasa mintha csak tavaly nyaron lett volna. Raadasul ebben az esetben Khedira lenne a 4. szamu CSK :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég