Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 21:06

Részemről szó sincs arról, hogy Iscót ekézzem, sőt az egyik kedvencem :) De Jamest is kedvelem és szeretném itt látni, az más kérdés, hogy a valóságban is így lesz-e. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogyha anno nem a Monacóba ment volna, hanem pl. a MU-ba, akkor mi lenne a véleményetek :hmmm:.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 21:04

Sokakkal ellentétben én nem cserélném el Isco-t James-re, bőven van potenciál a spanyolban, de ilyenkor mindig az a vonzóbb aki nem a miénk. Ennyi erővel jövőre kukázhatjuk majd James-t is egy nem maximálisan kiemelkedő szezon után, egy új tehetség miatt, majd őt is, stb. Ráadásul nem értem, ha ekkora gigászi ász a gyerek, akkor miért nem repkedtek érte a 60-80 milliós ajánlatok a VB előtt(?). Ez inkább költői kérdés, mert nem azt mondom hogy rossz játékos, vagy nem lehet belőle világklasszis, de én végtelenül unom már ezt a vegyünk meg mindenkit felfogást.

Ui: Isco sem volt kisebb tehetség mielőtt megvettük, a City Pellegrini-vel az élen elég erősen csábítgatta...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 21:00

A REAL MADRIDBAN még semmit nem mutatott, így elég merész bármit is kijelenteni róla.
:fpalm: :fpalm:
Hát hogy mutatott volna, ha még nem a Real játékosa? :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 20:59

wxyz írta:
nagyi írta:Nagyon remélem Isco nem issza meg ennek a levét mert kuma ideges leszek.

Véleményem szerint most még más posztokra kéne koncentrálnunk.

Jó volt a vb és??? Láttunk már ilyet.....
és Iscotól mit láttunk?

Tetszik vagy sem James mutatott teljesítmény alapján jóval közelebb van a Real kezdőjéhez
Azért azt szögezzük le, hogy amíg a posztján játszott, a legjobbunk volt, rendre ő nyerte meg nekünk a meccseket, mindenki ámult-bámult a játékán. Ez a szezon eleji, a szeptemberi-októberi időszakra igaz. Bale visszatérésével kevesebb lehetőséghez jutott, más poszton kapott lehetőséget, majd Ancelotti teljesen elhozta a kapu közepétől. Mélyen játszott mint Modric, ami szemmel láthatóan nem feküdt neki, a védekezés minden energiáját felemésztette, így az előre játékába is sokkal több hiba csúszott. Nem mondom hogy esetleg nem teljesített erőn felül, előfordulhat, de a srác rendesen varázsolt, erre sajnos már senki sem emlékszik.
Kíváncsi vagyok mennyire tanulta be a visszavont szerepkört, vagy Ancelotti miként számol vele, mert egy csiszolatlan gyémánt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 18., péntek 20:53

wxyz írta: és Iscotól mit láttunk?

Tetszik vagy sem James mutatott teljesítmény alapján jóval közelebb van a Real kezdőjéhez
Oké, Isco szezonja nem volt a legfényesebb, de egyáltalán nem volt olyan rossz, mint milyennek itt már páran beállítják.

James, meg - szimpatikus gyerek, örülnék, ha jönne - eddig tényleg csak a VB-n mutatott kiugró teljesítményt. A REAL MADRIDBAN még semmit nem mutatott, így elég merész bármit is kijelenteni róla.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 20:53

Korábban Zidanehoz hasoníltottad, most CR-hez...mindezt úgy, hogy nem láttad csak a vb-n. Merész :)[/quote]



Ez tényleg korai lenne :). Viszont tényleg van benne potenciál B-)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 18., péntek 20:49

nagyi írta:Nagyon remélem Isco nem issza meg ennek a levét mert kuma ideges leszek.

Véleményem szerint most még más posztokra kéne koncentrálnunk.

Jó volt a vb és??? Láttunk már ilyet.....
és Iscotól mit láttunk?

Tetszik vagy sem James mutatott teljesítmény alapján jóval közelebb van a Real kezdőjéhez

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 20:45

Igen,nekem is az,főleg hogy mekkora madridista,ilyen csak cr volt,és ezek azok akik meghalnak a mezért a pályán,és húzzák a csapatot ezerrel......nem azok akik földrevetik magukat ha valaki repülőt kiállt.
Korábban Zidanehoz hasoníltottad, most CR-hez...mindezt úgy, hogy nem láttad csak a vb-n. Merész :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 18., péntek 20:32

isco mutassa meg h valaki. ha meg nem, akkor nem alkalmas a real madrid kezdő szintjére. így meg miről beszélünk? :)

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. július 18., péntek 20:28

Nagyon remélem Isco nem issza meg ennek a levét mert kuma ideges leszek.

Véleményem szerint most még más posztokra kéne koncentrálnunk.

Jó volt a vb és??? Láttunk már ilyet.....

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 20:27

Ladislao Suarez írta:Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon szimpatikus ez a James gyerek és szerintem nagyon tehetséges is. Már a Portós időszakából ismerem ott sem volt rossz B-). Nekem nyilvánvaló volt, hogy egy nagyobb csapat előbb-utóbb elviszi. Jó a Monacó inkább pénzeszsák, de ez most mellékes jöjjön a fiú :D

Igen,nekem is az,főleg hogy mekkora madridista,ilyen csak cr volt,és ezek azok akik meghalnak a mezért a pályán,és húzzák a csapatot ezerrel......nem azok akik földrevetik magukat ha valaki repülőt kiállt.

A jövő nagy alakja lehet,persze pogba is,ő sem lenne rossz,de ugye beszéltünk vele kapcsolatban pár dologról ami miatt :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. július 18., péntek 20:24

Én a Portós időszakából kimondottam nem kedveltem, de a VB-n nagyon keményen tolta.Tavaly nem volt szerencsém őt látni a monacoban. én azért még várnék vele. szerintem másra nagyobb szükségünk lenne. (mondjuk khedira eladására :mrgreen: )

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 20:12

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon szimpatikus ez a James gyerek és szerintem nagyon tehetséges is. Már a Portós időszakából ismerem ott sem volt rossz B-). Nekem nyilvánvaló volt, hogy egy nagyobb csapat előbb-utóbb elviszi. Jó a Monacó inkább pénzeszsák, de ez most mellékes jöjjön a fiú :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 20:02

ateeemadrid írta:Ez a kétlábasság is túl van misztifikálva. Tényleg sokkal kevesebben vannak, akik nagyon gyakran használják mindkét lábukat, de ettől még nem lesz feltétlen gyengébb a játékos.

Ottvan Messi pl., a jobblábát kb. szökőévente használja, mégis a legjobb volt egy-két éven keresztül. Igen, csak volt. :mrgreen:

Az már problémásabb, ha labdát vezetni sem tud a gyengébbik lábával az ember, mondjuk Özil, de pl. Jamesnél egyáltalán nem volt szembetűnő a dolog.

Igy van,csak kampózva jobban hangzott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. július 18., péntek 20:00

Nézegettem kicsit spanyol oldalakon, és a defensacentral-on van egy hír, amely szerint Vidal nyilatkozott, elvileg a Real is érdeklődik iránta a MU mellett. Persze jött a szokásos sablon rész is, nehéz más nagy csapatokról beszélni, amikor most is top klubban van, az esetleges távozása a Juve döntésén múlik, először beszélne Allegrivel...

Ha jól emlékszem nem a legmegbízhatóbb oldal (máshol nem találtam ezt a nyilatkozatot), meg sok hírt csak átvesznek, de nem lenne baj, ha ez igaz lenne véletlen. Továbbra is vagy Ő, vagy Pogba kellene még. Casemiro, Khedira és Illara (kölcsönbe) mehet Isten hírével.

Modric - Kroos - Pogba/Vidal :coffee:


Mondjuk amúgy akkor sem dőlök a kardomba, ha marad DM. Viszont ha megint rinyál bármi miatt, akkor adjuk el inkább. Sajnálnám az idei éve, a több poszton bevethetősége, és a középpályán mutatott játéka miatt, de nem szimpatikus az állandó szenvedés, a csapatnak sem tesz jót.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 18., péntek 19:20

Ez a kétlábasság is túl van misztifikálva. Tényleg sokkal kevesebben vannak, akik nagyon gyakran használják mindkét lábukat, de ettől még nem lesz feltétlen gyengébb a játékos.

Ottvan Messi pl., a jobblábát kb. szökőévente használja, mégis a legjobb volt egy-két éven keresztül. Igen, csak volt. :mrgreen:

Az már problémásabb, ha labdát vezetni sem tud a gyengébbik lábával az ember, mondjuk Özil, de pl. Jamesnél egyáltalán nem volt szembetűnő a dolog.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 18., péntek 19:09

hehe írta:ma megtudhattuk, hogy neymar is egylábas játékos.
:lol:
Esetek 90%-ban jobbra cselez, jobbal lövi el. Nem azt mondom, hogy teljesen haszontalan a bal lába, de nagyon ritkán vállalja el vele a lövést vagy az ívelést. Sokszor visszahúzza, ütemet veszít, inkább driblizik egyet... Ezeket pedig te magad is fel szoktad róni más játékosoknak.

De amúgy igen, CR dettó. Ő is megakasztja ez miatt elég sokszor a támadást, idegelem is rajta magam elégszer :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 18:54

palesz77 írta: Megszabadítunk mi titeket a kolonctól, jöhet hozzánk! :agree:
Thiago -> Bayern | Kroos -> Madrid | Isco -> Barca. :mrgreen: Így be is záródna a kör, mindenki kapna egy tehetséges irányítót, és egytől meg is válna. Tiszta sor. :shifty:
60 000 000 e-júúró és DEAL :agree:

Csak, hogy már mi is lenyúljuk egy kicsit a barca kasszát :Đ

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 18., péntek 18:35

ma megtudhattuk, hogy neymar is egylábas játékos.
:lol:
de akkor céronaldo is. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. július 18., péntek 17:52

Az a baj, hogy Isco űberfasza Gádmódban fogja tolni ott Modric és Tóni előtt, szóval Hámész max a fifában lesz kezdő. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég