Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. december 8., hétfő 23:37

Nem Bale tavalyi érdemeit akarom kisebbíteni, de aki a döntőben a győztes gólt fejelte, az Ramos volt. Akkor is, ha technikailag csak egyenlítő gól volt.
Egyébként remélem igazad lesz abban, amit írsz, és tavasszal egy jobb Bale-t láthatunk. Lehetséges, de össze kell szednie magát.

Az ő problémáját én ott látom egyébként, hogy nem ő van a rivaldafényben. Nem szó szerint, de az, hogy nem kimondottan rá van kihegyeződve a csapat, magyarázhatja, hogy nem spurs-ös teljesítményt hoz. Ideje lesz ezt leküzdenie valahogy.


Egyébként nem csodálkoznék, hogy ez utóbbit leszámítva, Khedira sérülései, jó kifogás, sose rossz alapon működtek.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 8., hétfő 23:34

Lucas Silva: Midfielder is becoming a media icon in Brazil

Remek...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 8., hétfő 23:25

Igazából Jesé felépülésével elől megleszünk nem is akárhogy.Cé,Benz,Bale,Jesé,Cicharito és akkor még variálható James-el és Iscoval.Hátul ugye mindig megvoltunk,most se lesznek gondok. Középen valóban Modric és Kroos pótolhatatlan kategória.De a középpálya legnagyobb gondja megint ez a semmire kellő khedira(igen most gonosz vagyok)...

Ugye a középső hármas alapjáraton egy Kroos-Modric+Isco/James(akkor is ha ők nem feltétlen érzik magukat ott jól,nekem eddig nem okoztak ott csalódást) és akkor tehermentesíteni ott van Illara és Khedira....Khedira erre lenne jó semmi másra,tehermentesíteni,Almeriák ellen beállni futkározni egy jót ne adj isten szerelni 1-et 2-őt,de hát mind amellett ,hogy éveken át keserített minket,egyszer amikor tényleg szükség lenne rá Rambo teste csődöt mond.

Tehát Khedira helyére kell igazolni mindenképpen még januárban,tehermentesítőt.


Bale gyenge formája miatt én egyenlőre nem aggódok, elsősorban azért mert ennél már csak jobb lehet tavaszra,másodsorban ő amúgy is a BL-ben lesz hasznos(és ne mondjátok ,hogy tavaly a bl-ben nem volt hasznos[Schalke-Dortmund-Bayern+a döntő ahol szar volt de mégis csak győztes gólt fejelt])...Persze csak akkor ha eléri minimum a tavaszi formát.De ha egy Tottenhemes Bale-t kapnánk az lenne a legkirályabb,sajnos olyat még itt madridban nem láttunk,lehet nem is fogunk.Mindenesetre én őt tavaszra várom a fontos meccsekre,addig meg amíg nem mennek el rajta meccsek engem különösebben nem hat meg ez a gyenge forma...de tényleg kíváncsi lennék hova lett a tavalyi hajtás,szerintem nem az a "magamtól elszállok" típus,valami más baja van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. december 8., hétfő 22:44

RealRaúl77 írta: Remélem érthető, amiről írok, ahogy látom a dolgokat.
Erről beszélek, hogy Carlo nem tud kihez nyúlni. Egy meccsen három védőt hoz be, mert nincs más. :D
Mi lenne, ha már a BL-tavasz lenne, sorsdöntő meccsekkel, ezt így nem lehet bírni, Kroos sem fogja sokáig, és akkor még CR vagy Benz ki sem esett. Igazolni kell télen, nincs mese. :|
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. december 8., hétfő 22:33

tubatibi írta:Vagy veszünk egy "Marcelot". :)
Én is erre gondoltam.

De hiába már keseregni a nyárért.. Viszonylag szűk kerettel terveztek, amit nem teljesen értek, főleg egy vb-s évben. Most lehet, és kell mélyíteni, változtatni ezen. Meg kell lépni.

Nem is feltétlen a létszámmal volt a gond. Mert azért a kp és a támadók: Kroos, Modric, Illarra, Khedira, Isco, James, Bale, CR, Benz, Chicha és a visszatérő Jesé.. azért létszámban elégnek kellene legyen..
De kicsit inkább olyan káosz szaga volt az egésznek, ha belenéz ebbe a névsorba az ember. Ott van rögtön Khedira. Nem kell magyarázni. Akkor Jamest és Iscot gyakorlatilag új szerepkörre kellett betanítani, az előbbi ráadásul új ember. Ott van Bale szar formája. És Jesé sérülten kezdte, ki tudja mikor lesz száz százalékos. Illarra és Chicharito nem túl meghatározó tagjai a kerenek, keveset játszanak. Talán előbbi majd most. Ráadásul még a 433 ill. a 442 kérdés is sokáig a levegőben lógott.
Megjegyezném, hogy mégis Carlo ebből olyat hozott ki, ami embertelen eredményt ért el, azért ez a 18 meccs, nem semmi. Modric kiválásáig mindez lenyűgöző játékkal.
Kialakult egy koncepció, ami 442-ben jól működött. Ott voltunk, hogy kezdett az egész túlzsúfolttá válni. 7 potenciális kezdő játékos volt 6 helyre. Ebből lett a "ki kezdjen a James, Isco, Bale hármas közül?" néhányszor rosszul feltett "kérdés-saga". Viszont a mögöttük lévő emberek nem igazán voltak/vannak tényezők. A spanyol most bizonyíthat, és reméljük él is vele.
Igazából szerintem túl lettek hajszolva már most a játékosok. Jönnek a sérülések. Modric, James... Kroos már hetek óta totál nyúzott. Csak idő kérdése szerintem, hogy ő is kidőljön néhány hétre.
Beütött, amitől többen tartottak/tartottunk még nyár végén.

Kell a brazil. Meg kell próbálni. Lehet, hogy beáll a használhatatlanok névsorába. De talán, és ha tényleg akkora nagy tehetség, akkor nem.
Megmondom őszintén, nem ismerem a játékát. De kit írjak? Másról az ég adta világon nincs hír. Európából úgy sem fogunk igazolni a bl miatt. Hát meg kell ezt próbálni, hátha bejön, veszteni nem veszthetünk.

Mert Modric kiesésével, most az eddigieknél is jobban felkavarodott az állóvíz. Ugye meghatározó ember volt, ezt mondani sem kell. A játékunk egyik pillére, meghatározó alakja. Nagy érvágás. Na ennek következménye még az, hogy a jól működő 4es megbomlik. Isco mehet mélyebbre, újabb szerepkör. Bale az istenért nem akar motiváltan focizni. Meg akkor, hogy ki játsszon melyik szélen.. Gyakorlatilag nincs csere. Nem véletlen voltak olyan cserék, hogy három védő jött be (vagy 2+Illarra) és gyakorlatilag 4 szélső védővel játszottunk ( ha jól emlékszem volt olyan periódus egyik meccsen, ahol mind a négyen fent voltak.), közülük kettő felhúzódott kp-ra. Ez minden csak nem normális. Egyszerűen nincs ember, akihez Carlo nyúlhat.

Nem tudom, hogy ki intézte így nyáron. De lehet korrigálni.

Remélem érthető, amiről írok, ahogy látom a dolgokat.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. december 8., hétfő 22:26

Kerlon írta:
Tádám írta:Én csak azt nem értem miért kell télen vészmegoldásokat keresni.. aztán veszünk megint egy Gagót... :roll:

Már a nyáron is látszott az eladások után, hogy ha lesz 1-2 sérült, akkor marad egy Khediránk meg Illarránk... be le sem gondolok mi lesz ha Kroos is megsérül. :cens:
Szerintem nem vészmegoldás, hanem a sok sérülés miatt már a télen jönni fog ahelyett, hogy a nyáron jönne Khedira helyére. Vagy is vész megoldás is, de előre megfontolt lehetett ez. Navas spanyol honosítása se véletlen készülhetett el. Amúgy meg nem tarthatsz 3 db Kroos/Modric szintű embert 2 helyre.
Nem hát. De Kroos-Modric-James volt az alap. Isco is csak Bale sérülése miatt kerülhetett oda. Most meg a többiek sérülése miatt. Kellett volna egy ember Khedira mellé még, aki bírja a padot, fiatal és tehetségesebb mint Illarra. Mert Khedirának és Illarrának sincs túl sok jövője itt már. Télen mindenképpen igazolni kell egy embert így, de nyáron jobb lett volna.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 8., hétfő 22:12

Tádám írta:Én csak azt nem értem miért kell télen vészmegoldásokat keresni.. aztán veszünk megint egy Gagót... :roll:

Már a nyáron is látszott az eladások után, hogy ha lesz 1-2 sérült, akkor marad egy Khediránk meg Illarránk... be le sem gondolok mi lesz ha Kroos is megsérül. :cens:
Szerintem nem vészmegoldás, hanem a sok sérülés miatt már a télen jönni fog ahelyett, hogy a nyáron jönne Khedira helyére. Vagy is vész megoldás is, de előre megfontolt lehetett ez. Navas spanyol honosítása se véletlen készülhetett el. Amúgy meg nem tarthatsz 3 db Kroos/Modric szintű embert 2 helyre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 8., hétfő 21:36

Vagy veszünk egy "Marcelot". :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. december 8., hétfő 21:32

Én csak azt nem értem miért kell télen vészmegoldásokat keresni.. aztán veszünk megint egy Gagót... :roll:

Már a nyáron is látszott az eladások után, hogy ha lesz 1-2 sérült, akkor marad egy Khediránk meg Illarránk... be le sem gondolok mi lesz ha Kroos is megsérül. :cens:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. december 8., hétfő 19:44

Lépjenek szerintem Modrictól függetlenül..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 8., hétfő 15:06

azt mondja, hogy megvárják, hogy halad a felépülése, és ha karácsony után is hosszas lesz még a felépülési ideje, akkor lehet hogy lépnek lucas esetében.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 8., hétfő 15:00

Viszont a Modricra vonatkozó szavakat nehezen értem. Jövő év eleje? Kapott egy csomagot katalóniából némi szörppel vagy mi?
A szövege alapján amúgy Kucas Silva eléggé biztos érkező.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 8., hétfő 14:22

Csabi írta:carletto szavaiból kivéve cé holnap kezdő lesz.
Megrúgja azt a hármat,utánna lejön... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 8., hétfő 14:08

Csabi írta:carletto szavaiból kivéve cé holnap kezdő lesz.
Helyes, csapassa neki, olyan formában van, hogy kár pihentetni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 8., hétfő 14:06

carletto szavaiból kivéve cé holnap kezdő lesz.

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2014. december 7., vasárnap 21:00

a múltheti esemény után keményített be a szövetség.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. december 7., vasárnap 20:46

"Sergio Ramos, hijo de puta " - ugye ez sem ismeretlen rigmus senki számára ... :roll:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. december 7., vasárnap 20:30

Gutit anno szunet nelkul buziztak, de nem emlekszek hogy barmifele szankcio lett volna. Persze lehet csak en nem figyeltem elegge.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 7., vasárnap 19:41

A Marca kérdéseire az LFP szóvivője megerősítette, hogy a szervezet feljelenti a Real Madridot, amiért a Celta Vigo elleni mérkőzés alatt Messi és Katalónia ellenes rigmusokat énekeltek a szurkolók. A csapat valószínűsíthetően most csak pénzbüntetést kap, de később az ehhez hasonló cselekedetek szektorbezárással is járhatnak. Forrás: Madridom.hu
Oke, mikor Ronaldot szidjak idegenben, az teljesen rendbe van.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 5., péntek 22:11

Erre már csak azt tudom mondani, hogy egy hibás ítéletre nem egy másik hibás ítélet a megoldás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég