Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 16., szombat 21:18

Csabi írta:
Realista24 írta:

Keményen keverve vannak itt a bruttó és nettók sztem.
sztem itt mind bruttó. kb ülnek is a számok a médiában hallottak alapján.
Modric kevesebbet keres, mint Karim, pl.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 16., szombat 21:13

Realista24 írta:
Kerlon írta: Ezt a Jovic fizetest nem birom elhinni :lol:
Keményen keverve vannak itt a bruttó és nettók sztem.
sztem itt mind bruttó. kb ülnek is a számok a médiában hallottak alapján.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 16., szombat 21:10

ki volt az az okos
aki Jovic 1 jó (de az sem volt extra) szezon után ennyi pénzt adott? :roll:
(mint Pepe az Arsenalban.. ezek 1 szezonos játékosok eddig)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 16., szombat 21:09

Kerlon írta: Ezt a Jovic fizetest nem birom elhinni :lol:
Keményen keverve vannak itt a bruttó és nettók sztem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 16., szombat 21:07

Ezt a Jovic fizetest nem birom elhinni :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 16., szombat 21:05

kodo írta:
Csabi írta:
egy apró részlet kimaradt a hírbőll. geret úgy a 2. legjobban fizetett játékosunk, hogy nem nálunk játszik. :lol: (a fizetése fele is több mint a 3. legtöbbet kereső - ramos - fizetése)
Ez biztos?

A szovegkornyezetbol nem az jon le hogy a fizuja fele alapjan a 2. Legjobban kereső hanem hogy a teljes fizuja lenne annyi ha visszajonne.
tessék

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 16., szombat 21:04

G. V.tinho írta: Mi lenne, ha Bale balhátvédnek jönne vissza?
Nincs még április elseje.
Nem illik.

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2021. január 16., szombat 20:58

Mi lenne, ha Bale balhátvédnek jönne vissza?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 16., szombat 20:41

Torquemada írta: Én úgy látom, hogy most nem túl jók a lapjaink. Meglátjuk, hogy a relatív pénzbőség mire lesz elég nyáron. Ha olyan szarul lesz felhasználva, mint a legutolsó években, akkor baj lesz.
Milyen pénzbőségről beszélsz? Nincsenek jegybevételek lassan egy éve. Én már akkor örülök, ha igzolunk egyáltalán bárkit nyáron :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 16., szombat 19:33

Realista24 írta:
Torquemada írta: Így igaz. Ez a Bale féle hosszabbítás már-már merénylet volt a klub ellen. A Hazard témát is hagyjuk, nem hoztam volna a belgát ilyen feltételek mellett. De lehetne még sorolni. Nem nagyon érzi a ritmust már az öreg. Ha ZZ történelmi bravúreredményei nem mentik meg a seggét, lehet, hogy már ráborították volna a székházat. Én nem bánnám, ha a várhatóan valóban fasza stadion lenne a hattyúdala. Egy összességében sikeres, (bár a végén kudarcba fulladó elnökség) méltó lezárása lenne.
Ne haragudj, de ki a jó édes makkomrol beszélsz?

It volt a CKM, elől a BBC, hátul Szintén patika sor Ramosszal az élen. Ezt mind Perez hozta össze.
Mi az hogy ZZ megmentette a seggét?
:lol:
Ki a f..szom igazolt volna újabb világsztárt ilyen sor mellett Guardiolan kívül?
Akit próbált, meg nem jött, lásd Lewa vagy Mbappe vagy korábban Hazard.
főnökkel vok én is. igen, kb az utolsó szalmaszála volt Pereznek, amikor januárban jött Benitez helyett ZZ, de 2009 óta megkockáztatom az egyik legjobb elnök teljesítményt hozta össze úgy valaha, bárhol a futballban, amit látni lehetett idáig. abból a f*skupacból ami itt volt 2009ben, (megkockáztatom) tudatosan lett felépítve egy dinasztia.. már lehet Mou alatt is komolyabb dolgokat értünk vna el (azon kívül, h felkerültünk újra Európa térképére), ha hamarabb jött vna Modric+Kroos szintű playa.. de mind1.. a 2ik regnálására inkább a 3 jó döntésre 1 rossz arány a jellemző, nem a fifti-fifti, ami az elsőre :D
ahogy ZZ-nél is tartom, h jelenleg nehéz lenne jobbra cserélni, úgy Pereznél is remélem, h kitart még a ketyegő 10 évet.. nem hinném, h csak a retro húrok miatt gondolom h ez jó így... ez meg ahol most vagyunk, nem kudarc.. gazdasági válságos-nyomorék országban, átalakuló világ, telj. más körülmények mint 365 napja!!!, és nekünk azok a legnagyobb bajaink, amik.. nem a megszűnés, meg a hogyantovább..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. január 16., szombat 18:56

Leírtam. Összességében sikeres korszak a klub életében. Láttunk itt Calderónokat meg másokat is, érezhető a különbség. A pénzügyi rész is rendben volt. De igenis úgy érzem, hogy a BL sikerkorszak óta elvesztette a fonalat.
ZZ nélkül meg, (akit szintén ő hozott játékosként és edzőként is ide, és jól tette), biztos vagyok benne, akárki is lett volna az edző, nem jött volna ki ez a sorminta a kupákból. Akkor meg mindjárt paprikásabb lenne a hangulat.
Én úgy látom, hogy most nem túl jók a lapjaink. Meglátjuk, hogy a relatív pénzbőség mire lesz elég nyáron. Ha olyan szarul lesz felhasználva, mint a legutolsó években, akkor baj lesz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 16., szombat 18:43

Torquemada írta: Így igaz. Ez a Bale féle hosszabbítás már-már merénylet volt a klub ellen. A Hazard témát is hagyjuk, nem hoztam volna a belgát ilyen feltételek mellett. De lehetne még sorolni. Nem nagyon érzi a ritmust már az öreg. Ha ZZ történelmi bravúreredményei nem mentik meg a seggét, lehet, hogy már ráborították volna a székházat. Én nem bánnám, ha a várhatóan valóban fasza stadion lenne a hattyúdala. Egy összességében sikeres, (bár a végén kudarcba fulladó elnökség) méltó lezárása lenne.
Ne haragudj, de ki a jó édes makkomrol beszélsz?

It volt a CKM, elől a BBC, hátul Szintén patika sor Ramosszal az élen. Ezt mind Perez hozta össze.
Mi az hogy ZZ megmentette a seggét?
:lol:
Ki a f..szom igazolt volna újabb világsztárt ilyen sor mellett Guardiolan kívül?
Akit próbált, meg nem jött, lásd Lewa vagy Mbappe vagy korábban Hazard.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. január 16., szombat 18:32

Így igaz. Ez a Bale féle hosszabbítás már-már merénylet volt a klub ellen. A Hazard témát is hagyjuk, nem hoztam volna a belgát ilyen feltételek mellett. De lehetne még sorolni. Nem nagyon érzi a ritmust már az öreg. Ha ZZ történelmi bravúreredményei nem mentik meg a seggét, lehet, hogy már ráborították volna a székházat. Én nem bánnám, ha a várhatóan valóban fasza stadion lenne a hattyúdala. Egy összességében sikeres, (bár a végén kudarcba fulladó elnökség) méltó lezárása lenne.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 16., szombat 16:36

Csabi írta:
Pad'em írta: Gareth Bale is the second highest paid player at Real Madrid, if he comes back next summer and Real Madrid fails to sell him, it’ll be economically impossible to sign a big name in 2021 @abc_deportes

Még egy kis hab a fostorta tetejére :D
egy apró részlet kimaradt a hírbőll. geret úgy a 2. legjobban fizetett játékosunk, hogy nem nálunk játszik. :lol: (a fizetése fele is több mint a 3. legtöbbet kereső - ramos - fizetése)
Botrányos. Mérges vagyok ZZ-re a keretmenedzseles és a higfos játék miatt na de az ilyen infók mégjobban fel tudnak húzni. Perez és csapata is végre összekaphatná magát mert vállalhatatlan ami itt megy évek óta. Ha jól rémlik az utolsó értelmes igazolasunk minden tekintetben Kroos volt...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. január 16., szombat 16:35

Csabi írta:
Pad'em írta: Gareth Bale is the second highest paid player at Real Madrid, if he comes back next summer and Real Madrid fails to sell him, it’ll be economically impossible to sign a big name in 2021 @abc_deportes

Még egy kis hab a fostorta tetejére :D
egy apró részlet kimaradt a hírbőll. geret úgy a 2. legjobban fizetett játékosunk, hogy nem nálunk játszik. :lol: (a fizetése fele is több mint a 3. legtöbbet kereső - ramos - fizetése)
Ez biztos?

A szovegkornyezetbol nem az jon le hogy a fizuja fele alapjan a 2. Legjobban kereső hanem hogy a teljes fizuja lenne annyi ha visszajonne.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 16., szombat 16:22

Pad'em írta: Gareth Bale is the second highest paid player at Real Madrid, if he comes back next summer and Real Madrid fails to sell him, it’ll be economically impossible to sign a big name in 2021 @abc_deportes

Még egy kis hab a fostorta tetejére :D
egy apró részlet kimaradt a hírbőll. geret úgy a 2. legjobban fizetett játékosunk, hogy nem nálunk játszik. :lol: (a fizetése fele is több mint a 3. legtöbbet kereső - ramos - fizetése)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 16., szombat 16:17

Odriért áll. a Fiorentina érdeklődik (most 12.ek, 17 forduló után 18 pont (-5 gk)) mi szégyen mindenkire nézve, ha ide megy..
vmint a bayern figyeli Militaot s vmi Alaba dealt próbálnak kitalálni -> ezt meg nemár, adnánk a bayernnek egy frankó játékost, plusz Alaba brutál fizuigénye?? come on... :-@
azt nem hinném h Alabánál érv lenne, h gyere olcsóbban, mert adunk 1 játékost a csapatodnak.. ne mááár.. am. ha odri lép, lesz 22 ember a keretben, 2 kapus, meg a többi.. (mondjuk még ezt is soknak érzem :D, de vad lenne)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 15., péntek 17:27

Pad'em írta: Gareth Bale is the second highest paid player at Real Madrid, if he comes back next summer and Real Madrid fails to sell him, it’ll be economically impossible to sign a big name in 2021 @abc_deportes

Még egy kis hab a fostorta tetejére :D
Mindenhol orrba-szájba igazolnak (CIty, Chelsea, PSG, Juve, MU, Barca, stb), de persze egy Realon maradt Bale miatt ne lehetne igazolni?? Mert ha igen, akkor sötét idők jönnek, és meg merem kockáztatni, hogy még a top4 is necces lesz ezzel a levitézlett kerettel. Főleg hogy sokaknak már így is kifelé áll a szénája, mennének, eladnák őket, de a kutyának se kellenek... Elég durva bukta ez így. Régen legalább tudtak eladni, de így hogy joformán mindenki formán kívül van, így miért is kellenének bárkinek is? Érthető a dolog.
+ egy szem Haaland / Mbappé leigazolásával nem oldódik meg semmi. Hiába jönne az egyik nyáron, attól még nem lesz újra jó csapat a Realból. Belső védő is kéne, középpályás is, szélső támadó is, csatár is...

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 15., péntek 17:18

Csak intézni kell neki kéthetente egy pozitív covid tesztet és fel sem ülhet a gépre. Easy.

Hogy rohadjon meg. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 15., péntek 17:12

Gareth Bale is the second highest paid player at Real Madrid, if he comes back next summer and Real Madrid fails to sell him, it’ll be economically impossible to sign a big name in 2021 @abc_deportes

Még egy kis hab a fostorta tetejére :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég