Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2024. február 15., csütörtök 11:55

weah írta:
Realista24 írta: Lunin uj szerzodest kap, nagyobb fizuval. Kerdes, hogy elfogadja-e.
Kepa meg mehet vissza.
Megérdemli,de szerintem attól sokkal jobb kapus hogy kispadozzon a Belga mögött.Sokat köszönhet neki a Real a BL és a bajnokságban is idén.Ilyen ez amikor hiába vagy nagyon jó,van valaki aki még jobb.(kellemes probléma)
Én azt mondom várjuk ki a végét, azért ez egy komoly sérülés Courtoisnál és nem mindenki bírt visszatérni arra a szintre utána, ahol volt. 32 évesen már ő se a nagyon fiatalok közé tartozik. Valószínűleg a neve meg a múltja miatt megfogja kapni a bizonyítási lehetőséget, de én látok rá esélyt, hogy Lunin kiszorítsa.

weah
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 15., csütörtök 9:43

Realista24 írta: Lunin uj szerzodest kap, nagyobb fizuval. Kerdes, hogy elfogadja-e.
Kepa meg mehet vissza.
Megérdemli,de szerintem attól sokkal jobb kapus hogy kispadozzon a Belga mögött.Sokat köszönhet neki a Real a BL és a bajnokságban is idén.Ilyen ez amikor hiába vagy nagyon jó,van valaki aki még jobb.(kellemes probléma)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 15., csütörtök 9:01

Lunin uj szerzodest kap, nagyobb fizuval. Kerdes, hogy elfogadja-e.
Kepa meg mehet vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 13., kedd 17:15

filatáska írta:
hehetheoriginal írta: egy keserű szomorú lelkinyomorék lesz a világ összes pénzével, aki nem találja a helyét, sosem lesz elégedett és boldog.
Saját tapasztalat, hehito? :D
mínusz a világ összes pénze, gondolom nem fizet úgy a kamionozás. :mrgreen:
Nyilván :fpalm: :coffee:
thereisonly1ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. február 13., kedd 16:11

hehetheoriginal írta: egy keserű szomorú lelkinyomorék lesz a világ összes pénzével, aki nem találja a helyét, sosem lesz elégedett és boldog.
Saját tapasztalat, hehito? :D
mínusz a világ összes pénze, gondolom nem fizet úgy a kamionozás. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 13., kedd 14:11

raul 4 ever írta:

Nem Klopp a hülye, nincs kivel stabilizálni a középpályát, Mac hordja a vizet, de muszáj Dominiktól is a visszafogottabb, védekezőbb játék. Megkapnák Tchouaméni-t vagy Camát maguk mögé Endo helyett, az komoly középpálya lenne.
biztos vagyok benne meg lehetne ezt oldani valahogy

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 13., kedd 14:07

ferni írta: Egyetértek hehével, vak is látja, hogy faszság amit Klopp művel Szoboszlaival, főleg annak tekintetében mennyire együgyű kőbuta játékosaik vannak elől.

Diaz+Nunez játékintelligenciájával vallatni lehetne, emiatt meg Salah is inkább elönzőzik mindent :lol:
Nem Klopp a hülye, nincs kivel stabilizálni a középpályát, Mac hordja a vizet, de muszáj Dominiktól is a visszafogottabb, védekezőbb játék. Megkapnák Tchouaméni-t vagy Camát maguk mögé Endo helyett, az komoly középpálya lenne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 13., kedd 13:58

Egyetértek hehével, vak is látja, hogy faszság amit Klopp művel Szoboszlaival, főleg annak tekintetében mennyire együgyű kőbuta játékosaik vannak elől.

Diaz+Nunez játékintelligenciájával vallatni lehetne, emiatt meg Salah is inkább elönzőzik mindent :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 13., kedd 13:54

Szoboszlainak jól áll a védekezés
nem ertek egyet, feleslegesen szaladgal ide oda, aztan mivel se az induloja/robbanekonysaga, se a megalloja/iranyvaltas sebessege nincs meg nala, ezert folyamat elkuldik egy testcsellel vagy későn er oda.
Kivulrol persze az latszik, hogy hajt meg küzd, de kb feleslegesen fut a labda meg az ember utan.
Elpazarolja/elpazaroltatjak vele az energiat, amit tamadasban tudna extrakent hozzátenni.
Sztem hatalmas hiba.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. február 13., kedd 13:50

Szoboszlainak jól áll a védekezés, a posztján top benne, ezt hülyeség lenne visszafogni.
Picit Judeosan kellene használni, hogy ne 8bit Nuneztől várják a gólokat, hanem Dominik is érjen be többször befejezésre és akkor fogja hozni a számokat.
Salah távozásával vélhetően nagyobb szerepet fog kapni, szerintem a büntetőket is megkapja majd.

Pad'em írta:
Kérdés Perez mennyire akarja még. Szükségünk van is rá meg nem is, gólvágó kéne nincs 9-esünk, de idén is megoldjuk valahogy, Endrick is jön. Ha nagyon cigánykodnak én bebasznám az ajtót a prezi helyében most már végleg, de kitudja mi van Perez fejében.
Florentinot ismerve még mindig nagyon akarja, szóval nagyon túl kell tolják a cigánykodást hogy azt mondja az öreg hogy basszátok meg.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 13., kedd 13:50

Berti írta: Teljesen egyetértek még hehevel is :D

A poolos story viszont alakulhat másképp, ha behúznak egy Xabit edzőnek, menne Mbappe plusz azért ott is vannak jó kis játékosok, lehetne baszó a klub ami sok mindent nyer.
Pláne úgy, hogy a Citytől Pep 1-2 éven belül lépni fog, a többi angol klubnál pedig nem túl fényes a jövő még. Az is jó opció lehet összességében, de sok benne a HA.

Nálunk nincs sok HA, itt kb garantált a siker.
Ha azt kevesli a klánja amit mi ajánlunk fizut, akkor amit a Pool ajánlana neki azt pláne keveselni fogják.

Szerintem most próbálják Perezt rávenni hogy emeljünk az ajánlaton. Gondolom úgy érzik van még mozgástér és Perez nem akar ismét vereséget szenvedni, bíznak benne hogy csak a papírok hasábjain játszuk a kemény fiút. Ha igaz a tegnapi cikk akkor szerintem ez mehet a háttérban.

Kérdés Perez mennyire akarja még. Szükségünk van is rá meg nem is, gólvágó kéne nincs 9-esünk, de idén is megoldjuk valahogy, Endrick is jön. Ha nagyon cigánykodnak én bebasznám az ajtót a prezi helyében most már végleg, de kitudja mi van Perez fejében.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 13., kedd 13:44

ha szoboszlait beteszik végre kötetlen játékszervezőbe kevés védekező feladattal, akkor még azt se bánnám, ha xabival meg pappéval nyernek ezt azt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. február 13., kedd 13:41

Teljesen egyetértek még hehevel is :D

A poolos story viszont alakulhat másképp, ha behúznak egy Xabit edzőnek, menne Mbappe plusz azért ott is vannak jó kis játékosok, lehetne baszó a klub ami sok mindent nyer.
Pláne úgy, hogy a Citytől Pep 1-2 éven belül lépni fog, a többi angol klubnál pedig nem túl fényes a jövő még. Az is jó opció lehet összességében, de sok benne a HA.

Nálunk nincs sok HA, itt kb garantált a siker.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 13., kedd 12:53

igy gondolom én is, főleg beli érkezésével és hatására megfordult a kocka, eddig pappéék követelhettek/várhattak bármit, a csillagos égig, most mi vagyunk felül alkupozícióban.
erősebb kutya baszik.

ha egy szemernyi iq megtalálható pappénál meg a sleppjében kezdve mamin át az összes tanácsadóig, akkor ezt tisztán látják mára már.
sleppnek fontosabb a pénz, gyereknek - sztem mélyen legbelül - fontosabbak már a pénz után a sikerek, kérdés ki lesz az erősebb, de nekem van egy sejtésem, hogy elnyomja mama meg papa meg a kiccsalád a gyerek vágyait, aztán visszavonulása után belül egy keserű szomorú lelkinyomorék lesz a világ összes pénzével, aki nem találja a helyét, sosem lesz elégedett és boldog.

augusztus végéig kiderül :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. február 13., kedd 11:57

Tökéletes helyzet, itt elválik a szar a víztől véglegesen.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2024. február 13., kedd 11:12

Az ajánlat ja, már csak azért is kell, hogy alacsonyabb legyen mert 2 évvel idősebb...
Saját magát értékeli le ha marad. Pool? Hajrá, 4 év alatt hátha leesik nekik 1 valamire való kupa.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 13., kedd 11:08

sztem eddig se volt a bármi áron muszáj hozzáállás részünkről.
sikeres időszak van, a mostani stratégia beválik, hogy a világ legjobb fiataljait szedjük össze posztra, akiket a még sokat nyerő tapasztalt öregek kikupálnak a visszavonulásukig.
nem ugyanaz a helyzet, mint pl 2009-ben mikor bármelyik madridista az anyját eladta volna, és épp ezért volt annyira hihetetlen, hogy céronaldo (plusz kaka, benzi) jöttek.
az akkora céronaldo ugyanaz a kaliber, mint a mostani pappe kb, de most sokkal jobb és erősebb a csapat, mint anno - plusz nem vagyunk akkora kényszerben, mert nincs egy baszó godmode barcelona se.

mi diktálunk, perez megmondta mennyi az annyi, gyerek vagy elfogadja vagy odarohad párizsba vagy elmegy máshova. annyi évet elvesztegetett, hogy sokan - én is - már csak legyintenek, ha pl elmenne a poolba, vagy akár hosszabbitana. nem beli kategória, hogy 20 éves és bő 10 év van előtte ezen a szinten.
thereisonly1ronaldo

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. február 13., kedd 10:33

Ugyanúgy megkapni mindent, csak kizben nálunk változott a helyzet, ennek sok köze nincs szerintem a korábbi eseményekhez. Most egyszerűen kevésbé van rá szükségünk. Most is sokat fizetnénk, de már nincs az a minden áron meg kell szerezni hozzaallas.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. február 13., kedd 7:37

De most mégis mit vártak?
Kibasztak a klubbal hülyét csináltak mindenkiből.
Erre ők azt várták hogy ugyanúgy mindent meg fog kapni?
:lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. február 12., hétfő 23:24

Pad'em írta: Mbappé camp még mindig vonakodik, hogy jóval kevesebb lesz itt a lóvé mint Párizsban, ezért késik a process :D Perez a megszokottnál jobban benne van az ügyben, és a klub úgy érzi mindent megtett. Januári optizmus megbicsaklott kicsit mert nem jött még válasz, odaát cigánykodik anyuka szokás szerint. Továbbra is várjuk a válaszukat.

@MarioCortegana

Bővebben:
https://theathletic.com/5269640/2024/02 ... -transfer/

Most akkor nem az volt, hogy ha januar 15.eig nem adott valaszt, akkor a Real elzarkozik mindentol vele kapcsolatban?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég