Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 13., vasárnap 12:35

BBeno írta:ezt már szeretem mikor ilyen hangulatban telnek az edzések. nacho meg belenézett a bugyiba :mrgreen:
Kroos mivel nem tud beszállni a "buliba", hogy mutatja, hogy gyerünk, tovább! :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 13., vasárnap 12:00

ezt már szeretem mikor ilyen hangulatban telnek az edzések. nacho meg belenézett a bugyiba :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. december 13., vasárnap 11:51

BBeno írta:
A Le10Sport szerint Péreznek három név van a fejében, aki CR pótlására érkezhet, Hazard, Lewa és Agüero
mindhárom jöhet.
melléjük még Auba, meg Pogba vagy Verratti és kész is a világválogatott. :D
egyébként meg Agüero nem jönne, Hazardra látom a legnagyobb esélyt, de ő is 100 körül lesz.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 13., vasárnap 11:46

Hosszu távra max Hazard lenne jó...vagy Aubameyang
Augero kijelentette h a Cityből max haza fog menni és nem levezetés céljából.
Lewa nemkell ide.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 13., vasárnap 10:51

A Le10Sport szerint Péreznek három név van a fejében, aki CR pótlására érkezhet, Hazard, Lewa és Agüero
mindhárom jöhet.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 12., szombat 12:04

. lehet hogy fogalma sem volt róla hogy az a 3. sárga lapja a kupában.
Aha...neki nem kell tudni rola,de Beniteznek igen...vedd már le azt a kurva szemellemzot,már mondtam.
CS0ki írta:
Péreznek ehhez semmi köze szerintem kivételesen. Nehogy már az elnök tartsa számon, hogy ki hány lapot kapott.
Hibásnak nem hibás, felelősnek felelős. Így megy ez egy elnöknél. :)
Pontosan.Ez olyan mint mikor az államtitkár elbaltáz valamit,a miniszter meg lemond.(Nyilván règi bejáratott demokráciákban :D )
Ez meg jogos, csak én nem látom magam előtt, hogy az általam leírtak tükrében valaki is igazat adna nektek, ezért nem is értem, hogy miért harcol ennyire Pérez - itt meg jön megint amit írtál, ördögi kör.
Hátha csoda tortènik ahogy általában nálatok szokott :lol:
Legalább vmi felveri az eurobarca állovizèt :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 12., szombat 12:04

sentry írta:
Mondjuk amellett hogy igazad is lehetne, Barcásként meghúznám magam az ilyen kérdésekben/témákban, mert ha van csapat aki tud hisztizni, könyörögni, szabályt szegni, az a Barcelona. (Most a jelen és közelmúlt vezetőségre gondolok leginkább)
Most ennek mi értelme? Maradt pár értelmes Barcas az oldalon, de azert oltogassuk őket ok nélkül...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 12., szombat 10:56

Ha adót csaltunk volna akkor értenéd? :lol:

Nincs ebben semmi, nyilván próbálnak tüzet oltani, mert elég ciki a történet.
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 12., szombat 10:47

sentry írta:Mondjuk amellett hogy igazad is lehetne, Barcásként meghúznám magam az ilyen kérdésekben/témákban
Szerintem semmi provokáló nem volt benne, csak szimplán nem értem ezt a részét a dolognak.. De ha ez a Barcás mivoltom miatt nem fér bele, akkor hanyagolom az ilyen témákat, ezen ne múljon.
h3x0r írta:Ha mar elbasztak, annyi a minimum, hogy megprobaljak helyrehozni.
Ez meg jogos, csak én nem látom magam előtt, hogy az általam leírtak tükrében valaki is igazat adna nektek, ezért nem is értem, hogy miért harcol ennyire Pérez - itt meg jön megint amit írtál, ördögi kör.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 12., szombat 10:21

palesz77 írta:
lestat írta:nemtudom...ennyire bohócot csinálna magából amikor tuti bizonyítékok vannak hogy szóltak nekünk meg a játékosnak? Én mindenestre azért reménykedem. Hátha.
Az RFEF hivatalos oldalán fent vannak az eltiltások, innentől nem értem, hogy miért nem tudják Pérezék elengedni az ügyet.. :hmmm:
Mondjuk amellett hogy igazad is lehetne, Barcásként meghúznám magam az ilyen kérdésekben/témákban, mert ha van csapat aki tud hisztizni, könyörögni, szabályt szegni, az a Barcelona. (Most a jelen és közelmúlt vezetőségre gondolok leginkább)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. december 12., szombat 10:13

palesz77 írta:
lestat írta:nemtudom...ennyire bohócot csinálna magából amikor tuti bizonyítékok vannak hogy szóltak nekünk meg a játékosnak? Én mindenestre azért reménykedem. Hátha.
Az RFEF hivatalos oldalán fent vannak az eltiltások, innentől nem értem, hogy miért nem tudják Pérezék elengedni az ügyet.. :hmmm:
Ti is ugyanugy mentetek az RFEF-hez, FIFA-hoz, CAS-hoz, Platinihez, Messihez :mrgreen: , meg tudom is en meg hova Suarez eltiltasakor meg a transzfer ban kapcsan is. Turant jatekengedelyet is megprobaltatok szeptemberben lezsirozni, pedig tudtatok, hogy semmi esely.

Ha mar elbasztak, annyi a minimum, hogy megprobaljak helyrehozni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 12., szombat 9:51

lestat írta:nemtudom...ennyire bohócot csinálna magából amikor tuti bizonyítékok vannak hogy szóltak nekünk meg a játékosnak? Én mindenestre azért reménykedem. Hátha.
Az RFEF hivatalos oldalán fent vannak az eltiltások, innentől nem értem, hogy miért nem tudják Pérezék elengedni az ügyet.. :hmmm:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 11., péntek 23:13

El tudom képzelni, hogy nem értesítették a klubot, pedig szabály szerint kellett volna. El tudom képzelni, hogy a törvényt betűről betűre betartva találnánk egy kiskaput, ami alapján nekünk lenne igazunk. De a szövetség ezt nem engedheti meg magának azok után, hogy az Osasunát kizárták. Nem hiszem, hogy az Osasunánál nagyobb hibát követtek el, mint nálunk. Világbotrány lenne, ha minket nem zárnának ki. Innentől kezdve lehetetlen helyzetben vagyunk. Reálisan szemlélve ez a mi hibánk, nem fogják engedni, hogy a törvényt úgy csűrjük-csavarjuk, hogy miénk legyen az igazság.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 11., péntek 22:42

nemtudom...ennyire bohócot csinálna magából amikor tuti bizonyítékok vannak hogy szóltak nekünk meg a játékosnak? Én mindenestre azért reménykedem. Hátha.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. december 11., péntek 21:57

lestat írta:
Realista24 írta:MARCA | Real Madrid will continue to fight for their spot in the Copa Del Rey.
:lol:

Harcoljanak is ha már egy elba..ták az egészet. Még a végén kiderül hogy nekik volt igazuk és a Liga nem szólt :lol: mindenesetre érdekes hogy nem adják fel...mert ha tudnák hogy ők hibáztak akkor nemsok értelme lenne ezt folytatni nem?
Perez pont arról ismert hogy elismeri a hibáit. :lol: Na nem mintha ez az ő felelőssége lenne, de teljes mértékben az ő hozzáállását tükrözi a dolog.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 11., péntek 21:56

Realista24 írta:MARCA | Real Madrid will continue to fight for their spot in the Copa Del Rey.
:lol:

Harcoljanak is ha már egy elba..ták az egészet. Még a végén kiderül hogy nekik volt igazuk és a Liga nem szólt :lol: mindenesetre érdekes hogy nem adják fel...mert ha tudnák hogy ők hibáztak akkor nemsok értelme lenne ezt folytatni nem?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 11., péntek 21:53

MARCA | Real Madrid will continue to fight for their spot in the Copa Del Rey.
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. december 11., péntek 19:32

En inkabb azt nem ertem, hogy meccs elott a birok miert nem kapnak egy listat arrol, hogy aznap kik lephetnek palyara.

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2015. december 11., péntek 19:24

Én azon vagyok teljesen ledöbbenve, hogy tényleg nem létezik 2015-ben egy olyan elektronikus rendszer, ami minden ilyen adatot tartalmaz és ami besípol, ha olyan játékost neveznek egy meccsre, akinek eltiltása van? Vagy hogy működik a nevezés? Leadom egy cetlin és puszi? El nem hiszem, hogy ezt nem elektronikusan kell intézni, ha meg igen, akkor a rendszerben miért nincsenek ilyen ellenőrző mechanizmusok?

Szerencsétlen Cherysevet én nem venném elő, tekintve, hogy én azt sem tudom fejben tartani, hogy hányat hiányoztam egy-egy óráról az egyetemen a félévben... :mrgreen: De még ha tudta is, hogy összejöttek neki a lapok, simán elhiszem azt is, hogy azt hitte, hogy az eltiltás nem vonatkozik az új kiírásra, szerintem teljesen hülyeség átvinni az eltiltásokat, pláne az összegyűlt sárga lapok miattiakat.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 11., péntek 17:50

2015-ben ezért vannak a különböző rendszerek hogy ne neked kelljen ezekre figyelni. a Real tart erre egy(pár) embert hogy ezeket nézze, ha a szövetség küldött erre figyelmeztetést akkor főleg ezek az emberek a hibásak. ilyen nincs hogy az orosz szól az edzőnek hogy de rafa én nem is játszhatok. az már régen rossz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég