Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 4., szerda 13:58

realistahuni jól beszél, vegyünk meg minden fiatalt! :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 13:54

Igazából az derül ki a videóból, hogyha van területe, akkor meglódul, aztán szevasz.
Oké.
Igazából nem tudom, hogy miért kéne megvennünk egy olyan játékost, aki egy szutyok olasz közép csapatból nem bír igazán kitűnni.

Még jó, hogy Illara kitűnt a Sociedadból.
Még jó, hogy Khedira kitűnt a Stuttgartból.

Oh wait... :lol:


De még Varane is francia másodosztályból jött, nem is értem mi a fasznak vettük meg? :(
Love football, hate antifa.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 4., szerda 13:50

Mike írta:
tucsoki írta:Ébresztő! azért DM relatíve mondhatni, kiforrott játékos, rutinos, jól ismeri a társakat (sorolhatnánk..), míg a fiatal horvát gyerek maximum egy Inter - Milan derbit élt meg, és pályafutásának legfontosabb évei következnek. Hogy lehetne már jobb...
nem mondom h jobb DM-nél, mer sose láttam még játszani, de ez az indoklás a csapatok neveit leszámítva egy az egybe illene a Khedira-Pogba összehasonlításnál is :lol:

szoval csak annyit akartam, h nem jelent ez semmit...
Csak érdekességképpen: Pogba becsült piaci ára 45 millió euró, a fiatal horvátot 3x kevesebbre tartják. Ha mégse értenéd, nem a számokon van a hangsúly, ahogy az előbb sem csak a "megélt derbiken" volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 13:47

Kerlon írta:Igazából az derül ki a videóból, hogyha van területe, akkor meglódul, aztán szevasz. RH-nál most ő a bálvány, lassan egy hónapja nyomatja Kovacicot. :D Igazából nem tudom, hogy miért kéne megvennünk egy olyan játékost, aki egy szutyok olasz közép csapatból nem bír igazán kitűnni.
Őőő Di Maria nem ez dettóban? Van hely akkor tolja neki, mint süket az ólajtónak. Mai dinamikus fociban jó ez, de ebből a Kovacicból hiányzik a "pimaszság". Az pedig az ő posztjára kell, nem elég futni föl-alá, mint a marha. Ennyiben jobb Di Maria jelenleg, a latin véréből adódóan. Benne van a csel, a váratlan. Persze ezzel együtt a faszságait is el kell viselni, amikor 4 ember közé beviszi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 4., szerda 13:38

Igazából az derül ki a videóból, hogyha van területe, akkor meglódul, aztán szevasz. RH-nál most ő a bálvány, lassan egy hónapja nyomatja Kovacicot. :D Igazából nem tudom, hogy miért kéne megvennünk egy olyan játékost, aki egy szutyok olasz közép csapatból nem bír igazán kitűnni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 4., szerda 13:37

és a hajuk is rövid :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 13:33

A közös nevező max annyi, hogy horvát mindegyik, egyébként teljesen más stílus. Di Maria mellé jöhetne, de a probléma még mindig Khedira szerepköre, amire gyakorlatilag nincs rendes játékosunk.
Van hasonlóság, szerintem, ha nem is sok. Pl. mindkettő gyakran hátramegy egészen a felezőig, elkéri, testcsel, 1v1, aztán adja tovább. Én azt mondom jó kis univerzális kp-s lesz Kovacicból és nagyon bánnám ha nem hozzánk jönne. :'(
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 4., szerda 13:21

tucsoki írta:Ébresztő! azért DM relatíve mondhatni, kiforrott játékos, rutinos, jól ismeri a társakat (sorolhatnánk..), míg a fiatal horvát gyerek maximum egy Inter - Milan derbit élt meg, és pályafutásának legfontosabb évei következnek. Hogy lehetne már jobb...
nem mondom h jobb DM-nél, mer sose láttam még játszani, de ez az indoklás a csapatok neveit leszámítva egy az egybe illene a Khedira-Pogba összehasonlításnál is :lol:


szoval csak annyit akartam, h nem jelent ez semmit...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 13:18

wZoLee7 írta:Modric utódjának jó lenne
A közös nevező max annyi, hogy horvát mindegyik, egyébként teljesen más stílus. Di Maria mellé jöhetne, de a probléma még mindig Khedira szerepköre, amire gyakorlatilag nincs rendes játékosunk. :D

De amúgy mondtam én, hogy nem lehet jobb Di Mariánál? Szerintem nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2014. június 4., szerda 13:22-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 13:17

Nem jobb, mint Di Maria.

Még nem, viszont 20 éves, úgyhogy bőven fejlődőképes. Modric meg már 29, szóval meglenne majd az utód.Én ha most Perez helyében lennék megvenném és hagynám egy évet kölcsönbe az Interbe, aztán jövőre lehetne rotálni szépen és szép lassan beépíteni .Nem akarom tovább feszegetni a témát, de kurva nagy szégyen, hogy 24 éves full sablon Illarakért kiadunk 35+ millát és az ilyen arcokat észre sem vesszük. Igen, tudom, nem ugyanaz a poszt, de a tehetség se. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 4., szerda 13:15

Modric utódjának jó lenne

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 4., szerda 13:11

Ébresztő! azért DM relatíve mondhatni, kiforrott játékos, rutinos, jól ismeri a társakat (sorolhatnánk..), míg a fiatal horvát gyerek maximum egy Inter - Milan derbit élt meg, és pályafutásának legfontosabb évei következnek. Hogy lehetne már jobb...

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 4., szerda 13:09

nmate írta:Nem jobb, mint Di Maria. Kevesebb elszórt labda, de az argentin veszélyesebb. Egyben közösek: sokat cipelik a labdát.

Na jó, erősebb a testfelépítése is.
Kicsit a stílusa tényleg hajaz Di Maria-ra,nem rossz játékos egyébként így videó alapján,de nem hiszem,hogy rá lenne szükségünk. Bár igazán nem akarok rá ítéletet mondani egy videóból,mert egy Inter meccset sem láttam ebben a szezonban.
Lőni nem tud amúgy,vagy csak a videóban nincsenek benne a góljai? :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. június 4., szerda 13:04

Nem jobb, mint Di Maria. Kevesebb elszórt labda, de az argentin veszélyesebb. Egyben közösek: sokat cipelik a labdát.

Na jó, erősebb a testfelépítése is.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 4., szerda 12:58

ziro4vr írta:En nem tudom sracok, Modric a kiraly, de mi ez a horvat mania...rakitic, kovacic, randomovics. Na jo a vb-n megsasolom oket, de nekem ez mar sok :D

https://www.youtube.com/watch?v=-HTC6uSQsxU
élvezd. :D

0:28 Pogba :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. június 4., szerda 12:53

En nem tudom sracok, Modric a kiraly, de mi ez a horvat mania...rakitic, kovacic, randomovics. Na jo a vb-n megsasolom oket, de nekem ez mar sok :D
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. június 4., szerda 12:45

Géci írta:Suarezért erősen kapálózik a MU is. Állitólag elsőre 65 millió fontot ajánlottak. Nagy pénz szórás lesz ott is, de az, hogy nem indulnak se EL se a BL be eléggé megnehezíti a dolgukat. Azt valamiért kétlem, hogy megvesszük Suarezt. Nem lesz itt olyan mocorgás mint azt sokan gondolják. Szerintem Casemiro meg Morata helyére jön valaki azt csókolom. Az is lehet, hogy jön 2 valaki kp-ra, Isco meg lesz Benzema cseréje... Nagy mozgásra nem számítok. Viszont, ha Vidált tudjuk hozni akkor rá tuti lecsapunk vagy Verrattira. A másik akiről olvastam Kovacic...

Lehet akkor odaadjuk nekik Casemirot visszavásárlási opcióval + egy kis zsetont Kovacic-ért? Én még életemben nem láttam a gyereket játszani? Jó? Technikás? Fineszes? Gyors, erős? Jól tud védekezni? :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. június 4., szerda 12:33

BBeno írta:Olasz hírek szerint Casemiro nagyon közel került az Interhez. Az átigazolást hamarosan bejelenthetik, a Real Madrid egy év után visszahívhatja a játékost.

hát ott sem játszana sokkal többet..Hernanes, Kovacic páros mellett. Valami olyan csapat kell neki ahol egy évet míg van rá opciónk játszhat is rendszeresen.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 4., szerda 12:11

Géci írta:Suarezért erősen kapálózik a MU is. Állitólag elsőre 65 millió fontot ajánlottak.
Az angol ujsagok is a katalan Sportra hivatkoznak :lol:

Az MU meg tenyleg mindenkit meg akar venni, csak senki se akar oda menni, mivel nics se BL, se EL.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 4., szerda 12:06

Suarezért erősen kapálózik a MU is. Állitólag elsőre 65 millió fontot ajánlottak. Nagy pénz szórás lesz ott is, de az, hogy nem indulnak se EL se a BL be eléggé megnehezíti a dolgukat. Azt valamiért kétlem, hogy megvesszük Suarezt. Nem lesz itt olyan mocorgás mint azt sokan gondolják. Szerintem Casemiro meg Morata helyére jön valaki azt csókolom. Az is lehet, hogy jön 2 valaki kp-ra, Isco meg lesz Benzema cseréje... Nagy mozgásra nem számítok. Viszont, ha Vidált tudjuk hozni akkor rá tuti lecsapunk vagy Verrattira. A másik akiről olvastam Kovacic...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég