Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. február 16., péntek 12:45

NEW: Loan is an option for Arda Güler. @relevo 🇹🇷

Ha jön mbappe és Endrick, remélem Joselu marad a padra, Rodrygo, Vini, Brahim 3as is.
Akkor Güler lehet jó lenne kölcsönbe adni valahova. Most se játszik, pedig a lehetősége adott lenne a sok sérült miatt. 5 percekkel meg nem szerezve tapasztalatot.

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 16., péntek 12:42

Kylian Mbappé told Nasser Al-Khelaifi his decision wasn't about money, but his personal goals of trying to compete at the top level in another league and environment. @MatteMoretto 🇫🇷

Kylian Mbappe’s message to Real Madrid:
“I just want to play at Real Madrid.” @jfelixdiaz

Florentino Perez is PERSONALLY involved in negotiations to sign Kylian Mbappé, which is highly unusual. @MarioCortegana #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. február 16., péntek 12:20

Szerintem nagy upgrade lehetne Mendy/Fran helyett, nálam belefér az 50 még úgy is, hogy csak 1 év van hátra a szerződéséből. Többet nem adnék.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 16., péntek 12:15

Dupla D írta: Amúgy Daviestől miért ódzkodik mindenki? Nem rég sérült meg, de már futóedzéseket végez, hamarosan bevethető. Volt tavasszal egy izomszakadása meg előtte a szívizomgyulladás, de azóta játszott rendszeresen idén sokat. Nem látom, hogy rendszeresen ugyanolyan jellegű sérülései lennének.
En inkabb azert, mert 50 milliot kernek erte. Ha feleert ideadjak, deal. Akkor viszont Fran is mehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2024. február 16., péntek 12:08

Amúgy Daviestől miért ódzkodik mindenki? Nem rég sérült meg, de már futóedzéseket végez, hamarosan bevethető. Volt tavasszal egy izomszakadása meg előtte a szívizomgyulladás, de azóta játszott rendszeresen idén sokat. Nem látom, hogy rendszeresen ugyanolyan jellegű sérülései lennének.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 16., péntek 12:00

A mostani keretbol, akit elkuldenek:
Kepa nyilvan.
Alaba, ilyen fizetessel luxus, de nem fog elmenni, igy Nacho. Helyere Yoro.
Modric, koszonunk mindent. :sziv:
Ceballos, penzt is kapnank erte, de ha elul a padon meg a lelaton, akkor maradhat, nem tenyezo. Bar a helyet atvehetne egy igeretes Castillas, ha van, arra a nehany kupameccsre, amit kapna.
Elorol ahogy a masik topicban irtam, senkit, de ha elegedetlen valaki, mar mehet is. Ha muszaj penzt csinalni, akkor Rodrygoban jo penz van, es lehet neki is jot tenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. február 16., péntek 11:29

Berti írta: Yoro simán jöhetne, van összesen vagy 30 első osztályú meccse, az is egy francia bajnokságban, a kezdő még távol áll tőle. Szép lassan beépítjük, mint Varanet.
Ehhez az Alaba/Nacho kettősből egyet el kell engedni, bármelyik távozásának örülnék.

Musiala meg hova? Nincs helye.

Úgy vagyok vele, hogy Mbappe és Endrick jön, azzel már elégedett vagyok, bárki a védelembe már extra.
Az Alaba-Nacho-Ceballos hármasból kettőt el kell küldeni, Kepa mehet vissza angliába, Modric pedig akassza szögre, Kroos maradjon egy évig.

Olyan csapattal megyünk így neki a szezonnak, hogy a triplázás is akár elvárás lehet. :agree:
Alaba Ceballos Nacho 3as miert van egy lapon? :lol: Luka megy, Ceballos kvazi igy naradhat (nem kotelezo) , de ha a masik 2 megy, akkor 3 vedonk van, ha jon Yoro, de egy felkesz Alabat senki se fog leigazolni.

Szoval santak a felvetesek. Ha neg Kroos is abbhagyna, hat... hagyjuk is.

Endrick, MBappe fix, gratis lehet Davies, akkor Fran/Mendy off, kp-n Kroos es Modric tavoztaval is megvagyunk es szerintem kell egy khv mindenkeppen.

4erkezo, 3 tavozoval szamolok, esetleg +1gyel.

Joselut meg kell tartani amugy.

Keret kb idealis lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. február 16., péntek 11:19

hehetheoriginal írta: alaba fizujától meg kell szabadulni, akkor davies jöhet, kb nullszaldóval kijövünk.
+ Modric is valószínű lép, mindkettőnél nagy pénz szabadul(na) fel.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. február 16., péntek 10:57

Yoro simán jöhetne, van összesen vagy 30 első osztályú meccse, az is egy francia bajnokságban, a kezdő még távol áll tőle. Szép lassan beépítjük, mint Varanet.
Ehhez az Alaba/Nacho kettősből egyet el kell engedni, bármelyik távozásának örülnék.

Musiala meg hova? Nincs helye.

Úgy vagyok vele, hogy Mbappe és Endrick jön, azzel már elégedett vagyok, bárki a védelembe már extra.
Az Alaba-Nacho-Ceballos hármasból kettőt el kell küldeni, Kepa mehet vissza angliába, Modric pedig akassza szögre, Kroos maradjon egy évig.

Olyan csapattal megyünk így neki a szezonnak, hogy a triplázás is akár elvárás lehet. :agree:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 16., péntek 9:41

alaba fizujától meg kell szabadulni, akkor davies jöhet, kb nullszaldóval kijövünk.

nem tudom mennyire jó ötlet ezt a yolot hozni, 3 kezdő kaliber harcolna 2 helyért, oda meg kell a stabilitás.
ilyen embert ma bárhova köpök kb, találunk.
de nem ellenkezem, ha jön nyilván.

nekem az öreg musialára fáj a fogam még akkor is, kihozni belőle a potenciált végre.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 16., péntek 9:26

Anthony írta: Ha ez összejön sok kérésünk nem lehet.

A védelemben lehetne frissítés, de gondolom most nem lesznek erre források, habár a Yorro gyereket mind emlegetik ugye.

Még az lehet érdekes hogy kik lesznek a távozók, mert ha érkezik 3 játékos, akkor gondolom mennie is kell valakinek.

De ezen a csapaton és Mbappen hatalmas nyomás lesz, az biztos.
Miert ne lenne forras? A PSGnek szant 200 millio megmarad. Mbappe fizetese sem lesz annyi, amennyi lett volna korabban. A Bernabeu termelni fogja a profitot brutalis modon, a jegyarakat megint megemelik gondolom es meg akkor ott a HP deal is.

Yorro siman belefer, nalam Davies kerdeses, en nem hoznam, csak nagyon olcson.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 16., péntek 8:19

Ha ez összejön sok kérésünk nem lehet.

A védelemben lehetne frissítés, de gondolom most nem lesznek erre források, habár a Yorro gyereket mind emlegetik ugye.

Még az lehet érdekes hogy kik lesznek a távozók, mert ha érkezik 3 játékos, akkor gondolom mennie is kell valakinek.

De ezen a csapaton és Mbappen hatalmas nyomás lesz, az biztos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 16., péntek 7:26

Szoval a tegnapi hirek szerint, Mbappe tavozik a PSGbol es nem kell erte fizetnunk.
Davies kozben igent mondott szinten.

Ha utobbi nem is jon letre valamilyen okbol, amit amugy nem bannek, azert lassan elkezdek aggodni azokert, akik allandoan elegedetlenek, hogy nyaron mi lesz a bajuk :lol:
Gondolom, hogy meg nincs itt Haaland, meg keves a tucatspanyol.

Bytheway, most mar igazan orulok, hogy Carlo maradt az edzo, megerdemli, hogy ilyen fullos csapata legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. február 15., csütörtök 22:47

Realista24 írta: Biztos volt már de mi az hogy a sejk azt mondja Mabaplenak hogy vagy lemondasz a bonuszokrol vagy az új klubtól kapott aláírási pénz egy részét le kell adnod :lol:
Mert azt hiszi hogy otthol van az araboknál. :lol:
Azt aki beengedte őket ide Európába verném de nagyon.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 15., csütörtök 22:41

CS0ki írta:.
Szerintem is eselytelen, hogy mashova igazoljon. Newcastle? Ugyan…

Ahogy a hireket olvasni, sokkal kevesebbet kapna, mint parizsban es a 22-es ajanlatunknal is joval alacsonyabb a mostani. Bizom bent, hogy ez a brutto 25-30 kornyeken van. Elvileg Kroos keres a legtobbet 24-gyel capology szerint.

Daviesnel 40-50 kozotti vetelarrol irnak evi 10es fizuval, ha jol remlik. Mendy, Ceba, Vazquez van abban a kategoriaban



🇫🇷 Mbappe 0M€
🇺🇾Valverde 5M€
🇺🇦 Lunin 8M€
🇫🇷Camavinga 30M€
🇹🇷Arda 30M€
🇧🇷Endrick 35M€
🇧🇷Vinicius 45M€
🇧🇷Rodrygo 45M€
🇧🇷Militao 50M€
🇫🇷Tchouameni 80M€
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Bellingham 100M€


Arda 20 volt, nem? Flo :salute:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 15., csütörtök 22:26

https://twitter.com/realdreamla14/statu ... Fd07g&s=19

ideje volt történjen valami teknős részről is

komoly brigád lesz itt jövőre, Ancelottinak fel lesz adva a lecke a játékperceket illetően
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. február 15., csütörtök 21:56

Nem tudom mik ezek a szövegek, hogy ebbe meg abba a csapatba megy. Nyilván egy része poén, de van aki komolyan gondolja, hogy nem ide jön? Nagyon kicsi az esélye, hogy nem itt köt ki. Ez szerintem már tavaly nyáron látszott. Nekem nincs bajom vele, eddig sem volt. Két éve nyilván közölhette volna már januárban, hogy maradni fog, de miért lenne olyan hihetetlen, hogy még maradni akart, és csak a végén derült ez ki? Kapott a környezetéből kellően nagy nyomást, és azért fiatal is volt még. Nekem azzal a döntéssel sem volt bajom, egyedül azzal, hogy eldönthette volna korábban is. tavaly nyáron meg egyértelmű volt, hogy nem jön. PSG-től nem fogjuk megvenni, ez tiszta volt. És a mostani helyzetet is szerintem korrekten kezeli, ha igazak a hírek, lemond bónuszról a PSG-nek, ilyesmi.
Ha idejön, akkor biztos nem végtelen összegért.

Jelenleg meg a legjobb támadó, szerintem ez nem kétség. Nyilván a pontos összeget nehéz belőni, hogy mi mennyit ér, és hirtelen túl sokan is leszünk elöl jövőre, tehát biztos lesz majd áldozata a dolognak, de Carlo profi abban, hogy megtalálja a legjobb helyét a játékosoknak.
Szóval nyilván mi jobban jártunk volna, ha már 18 évesen idejön, de nekem nincs vele gondom amúgy.

Daviest meg óriási fizuval, nagy átigazolási összegért nem hoznám. Sérülékenység, illetve amiatt, hogy neki is kell a hely, védekezésben persze a sebessége miatt nem rossz, de bankot nem robbantanék érte. Pláne, ha jön Mbappe, nem nálunk lesznek a legönfeláldozóbb támadók, a védőknek még inkább a védekezés lesz a fontosabb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 15., csütörtök 21:23

Biztos volt már de mi az hogy a sejk azt mondja Mabaplenak hogy vagy lemondasz a bonuszokrol vagy az új klubtól kapott aláírási pénz egy részét le kell adnod :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2024. február 15., csütörtök 21:19

Még egy szar meccs sem kellett, de már Haaland kell. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. február 15., csütörtök 21:12

Ha hivatalos lesz és aláír "kevesebbért", akkor egy picit visszahozza az imidzset, picit, nem elfelejtve az eddigi szarságait. A többit majd a pályán illik törleszteni.

Azoknak gratulálok, akik még most is kárognak és sírnak , beszarok rajtatok. :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég