Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 7:28

Berti írta:
Realista24 írta: El Confidencial: The Alaba links are a bluff in the game of renewing Ramos. Florentino has rejected the demand of Alaba's agent which are too high. Real Madrid already have other names like Kounde, Pau Torres & Upamecano to consider if they want to sign a defender.
Minden egyes hosszabbításnál jól mozgatják a szálakat Ramosék.
Korábban is már biztosra vették rengetegen, hogy a MUval megálapodtak. A kínai kaland detto.

Véleményem szerint hosszabbítani fog és remélem, hogy így lesz. Alabara semmi szükség. Olyan ember kell a védelem közepébe, aki stabil kezdő tud majd lenni Ramos után legalább 5+ évig. Hogy Militao miért nem tud felnőni a feladathoz, rejtély. Majd itt kiserikék megmagyarázzák, hogy fafejű ZZ nem tanul a hibáiból, nem ad esélyt a fiataloknak és nem tud elszakadni a régi motorosoktól.

A Kounde, Pau, Upa hármasból leginkább Koundéra mennék rá, de mindegyik jó opció.
Én Upamecanora szavaznék (bár a három közül egyik játékát sem ismerem nagyon), de ahogy oly' sokszor írtam már, kell a fehér agy középre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. január 5., kedd 7:16

Realista24 írta: El Confidencial: The Alaba links are a bluff in the game of renewing Ramos. Florentino has rejected the demand of Alaba's agent which are too high. Real Madrid already have other names like Kounde, Pau Torres & Upamecano to consider if they want to sign a defender.
Minden egyes hosszabbításnál jól mozgatják a szálakat Ramosék.
Korábban is már biztosra vették rengetegen, hogy a MUval megálapodtak. A kínai kaland detto.

Véleményem szerint hosszabbítani fog és remélem, hogy így lesz. Alabara semmi szükség. Olyan ember kell a védelem közepébe, aki stabil kezdő tud majd lenni Ramos után legalább 5+ évig. Hogy Militao miért nem tud felnőni a feladathoz, rejtély. Majd itt kiserikék megmagyarázzák, hogy fafejű ZZ nem tanul a hibáiból, nem ad esélyt a fiataloknak és nem tud elszakadni a régi motorosoktól.

A Kounde, Pau, Upa hármasból leginkább Koundéra mennék rá, de mindegyik jó opció.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 6:48

El Confidencial: The Alaba links are a bluff in the game of renewing Ramos. Florentino has rejected the demand of Alaba's agent which are too high. Real Madrid already have other names like Kounde, Pau Torres & Upamecano to consider if they want to sign a defender.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 5., kedd 6:43

COPE: Real Madrid renewals

Ramos
1 year extension offered on same salary & 2 year extension offered with 10% wage cut
No answer yet.

Modric
1 year extension offered with 10% wage cut.
Accepted.

Vazquez
3 year extension offered on 10% wage reduction.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 5., kedd 1:56

ziro4vr írta: Azért a jó öreg alabástyát balvédőben szépen meg fogják futni a jesusnavasok, már msot látom az idegeskedést miatta. :mrgreen:
Az be is tenné a nagykaput, ha a 35 éves Navas megfutná Alabát :mrgreen: Nála a gyorsaság lesz a legkisebb probléma, mert piszok gyors játékos, inkább a helyezkedésére leszek kíváncsi, mert ott már volt nagy cumi a vb legjobbja Cannavaroval is :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 21:10

Jules Koundé is also a likely option to replace Sergio Ramos if he leaves Real Madrid. @AranchaMOBILE #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 4., hétfő 19:43

ziro4vr írta: Alapvetően behúzni ingyen (fizut elszámítva nyilván) egy klasszis, tapasztalt, elvileg legjobb korban levő játékost, aki több psozton is bevethető, önmagában ez egy remek dolog.

A bajom továbbra is az, hogy egyrészt lett egy pöcs ügynöke, már msot is folyamatosan sír valami miatt, lefelé zuhanó ívben van, valamint nekem ez nem áll össze, a kezdőbe nem fog beleférni, vajon jó lesz neki, hogy majd tesa néha játszhatsz Casemiro helyett az Elche ellen, néha Mendy helyett a Valladolid ellen, néha Ramos helyett a kupában? Ha nem hülye a tag akkor szerintem tudja, hogy alapvetően ez vár rá.

Más opció, ha Ramos tényleg megy és ez esetben sztem ZZ is, akkor egy új edzőnél meg lehet találni a helyét, bár akkor se jobb mint Mendy vagy Case vagy Ramos/sztem Nachonál se jobb khv.

Szóval nekem ez a bajom, hogy el tudom képzelni, hogy a jó fizuért ide jön üdülni.
abban egyetértek, hogy Ramosra nem cserélhető 1az1-ben, az vicc. de lehet ZZ újévi fogadalma a komoly rotálás?! mondjuk Fedét bírja, de normális csak corona-tavasszal használta, de ha egy másik koncepcióban gondolkodik a kopasz, akkor viszont minőségibb merítés, de az egyértelműen nem vállalható, h Ramos pá és helyette Alaba, az akkora visszalépés lenne, hogy :agree: ..... mert hibája azért van neki..
Ramos > Alaba, sokkal nagyobb...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. január 4., hétfő 18:12

Amúgy Pau Torrest írtam én is pár hete :mrgreen:
De ha jön Alaba, felesleges
Reméljük Nacho marad, jó beugró minden posztra, bár középen a legjobb :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 4., hétfő 17:47

Alapvetően behúzni ingyen (fizut elszámítva nyilván) egy klasszis, tapasztalt, elvileg legjobb korban levő játékost, aki több psozton is bevethető, önmagában ez egy remek dolog.

A bajom továbbra is az, hogy egyrészt lett egy pöcs ügynöke, már msot is folyamatosan sír valami miatt, lefelé zuhanó ívben van, valamint nekem ez nem áll össze, a kezdőbe nem fog beleférni, vajon jó lesz neki, hogy majd tesa néha játszhatsz Casemiro helyett az Elche ellen, néha Mendy helyett a Valladolid ellen, néha Ramos helyett a kupában? Ha nem hülye a tag akkor szerintem tudja, hogy alapvetően ez vár rá.

Más opció, ha Ramos tényleg megy és ez esetben sztem ZZ is, akkor egy új edzőnél meg lehet találni a helyét, bár akkor se jobb mint Mendy vagy Case vagy Ramos/sztem Nachonál se jobb khv.

Szóval nekem ez a bajom, hogy el tudom képzelni, hogy a jó fizuért ide jön üdülni.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:44

sonic írta:
füst írta: Semmi gond, Ramos vagy Varane megy 10 meccsre a padra? :D
Vagy vetésforgóban kéne őket játszani? Tudtommal a védőket nem nagyon szokás cserélgetni, mert attól stabil a védelem, hogy ugyanazok a tagok mosolyognak egymásra a kapus előtt. Ha valaki lesérül, akkor jön képbe a tarcsi.
Rendben van, o a tarcsi, kivarja a sorat. Ezzel nincs baj. De akkor minek is kellene igazolni ugyanerre a celra egy 50 millios jatekost a Villarrealbol, es Militaot eladni (feltehetoen bagoert)?

A masik pedig ha Varane vagy Ramos szar formaban van miert ne lehetne nehany meccsre leulnie a padra? Vagy az jobb ha nem jatszik semmit a tartalek tok mindegy milyen teljesitmenyt nyujtanak elotte a sorban, nincs semmi motivacioja, az elotte levoknek meg semmi felnivaloja mert ugyis tudja ha egeszseges jatszik. Ha meg leserul van egy kalapszar formaban levo tartalek akit be kell allitani zero morallal esnull kilometerrel. Ha ezt igy kell akkor Zidane mindent jol csinal. :D
Rengeteg hibája van és ami az egyik legnagyobb erénye, abból jön a legnagyobb gyengesége is.
A Zidane és a haverok képesek elérni bármit, de közben, akiben lenne potenciál, mehetnek a levesbe. Kérdés mi lenne fordítva, de ezt sosem tudjuk meg. Mondjuk eddig az eredmények Zidane-t igazolják.

Jöhetne egy párhuzamos dimenziós Real :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 4., hétfő 17:42

füst írta: Semmi gond, Ramos vagy Varane megy 10 meccsre a padra? :D
Vagy vetésforgóban kéne őket játszani? Tudtommal a védőket nem nagyon szokás cserélgetni, mert attól stabil a védelem, hogy ugyanazok a tagok mosolyognak egymásra a kapus előtt. Ha valaki lesérül, akkor jön képbe a tarcsi.
Rendben van, o a tarcsi, kivarja a sorat. Ezzel nincs baj. De akkor minek is kellene igazolni ugyanerre a celra egy 50 millios jatekost a Villarrealbol, es Militaot eladni (feltehetoen bagoert)?

A masik pedig ha Varane vagy Ramos szar formaban van miert ne lehetne nehany meccsre leulnie a padra? Vagy az jobb ha nem jatszik semmit a tartalek tok mindegy milyen teljesitmenyt nyujtanak elotte a sorban, nincs semmi motivacioja, az elotte levoknek meg semmi felnivaloja mert ugyis tudja ha egeszseges jatszik. Ha meg leserul van egy kalapszar formaban levo tartalek akit be kell allitani zero morallal esnull kilometerrel. Ha ezt igy kell akkor Zidane mindent jol csinal. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 4., hétfő 17:35

Magam sem ájulok el annyira Alabatól, de azért letargia ne legyen már egy 2x-es BL-győztes leigazolása után. :lol: Sok dologgal magyarázható a leigazolása, inkább az ő részéről nem értem, miért pont ide, mert nem sok változás lesz a müncheni szerepéhez képest.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 4., hétfő 17:31

ziro4vr írta: Azért a jó öreg alabástyát balvédőben szépen meg fogják futni a jesusnavasok, már msot látom az idegeskedést miatta. :mrgreen:
nem hiszem hogy olyan sokszor kiszorítana mendyt onnan. nekem ez hogy alaba jön inkabb ramos helyett mintha a vezetőseg ugy van vele inkabb legyen biztosítek ha meg marad sergio majd lesz vele valami. kb ilyen igazolasokat csinalunk evek ota

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 4., hétfő 17:30

Nekem nincs bajom Alabaval, de jelenleg teljesen felesleges igazolásnak tűnik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 4., hétfő 17:29

Semmi gond, Ramos vagy Varane megy 10 meccsre a padra? :D
Vagy vetésforgóban kéne őket játszani? Tudtommal a védőket nem nagyon szokás cserélgetni, mert attól stabil a védelem, hogy ugyanazok a tagok mosolyognak egymásra a kapus előtt. Ha valaki lesérül, akkor jön képbe a tarcsi.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 4., hétfő 17:26

Azért a jó öreg alabástyát balvédőben szépen meg fogják futni a jesusnavasok, már msot látom az idegeskedést miatta. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:23

poronty írta:
Karim meg Benzema fogadott fia
Perez?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. január 4., hétfő 17:22

Karim meg Benzema fogadott fia
Perez?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 17:20

sonic írta: Nem irtam ugy rola mint valami oriasi jatekosrol egyaltalan. Mindossze arra probaltam celozni hogy nem tudjuk hogy az-e vagy nem. Mint ahogy a kovetkezo ilyesmi osszegert igazolt fiatal hatvedrol sem fogjuk tudni amig le nem igazoljuk es nem jatszik jonehany meccset. Addig szerintem nincs ertelme eladni Militaot es hozni egy masik negyedik szamu vedot 50 vagy barmennyi millioert amig a brazilrol ki nem derul hogy nincs itt jovoje. Es reszemrol ami lehetoseget eddig kapott az nem eleg ehhez. Mert az hogy Zidane "kiprobalta" es nem tetszett neki, az szerintem keves.

Anno Mourinho is kiprobalta Benzemat (es nem ugy mint ZZ Militaot), nem tetszett neki. Mondta is hogy o nem akar macskaval vadaszni menni. Perezek meg nem azt mondtak neki hogy jolvan Jose, te vagy a fonok, eladjuk szarer hugyer es hozunk valakit csak mutass ra. Es mielott belekotnel, veletlenul sem akarom Benzemahoz hasonlitani Militaot, csak probalom egy masik iranybol is elmagyarazni hogy mire gondolok.
Nem célom belekötni :D csak tudok azonosulni a francia érveivel. Ő ilyen, és nem annyira ördögtől való.
Azt már hozzá sem teszem, hogy lehet az edzésmunkája egy szar.

Karim meg Perez fogadott fia, Josénak esélye nem volt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 4., hétfő 17:18

Nem irtam ugy rola mint valami oriasi jatekosrol egyaltalan. Mindossze arra probaltam celozni hogy nem tudjuk hogy az-e vagy nem. Mint ahogy a kovetkezo ilyesmi osszegert igazolt fiatal hatvedrol sem fogjuk tudni amig le nem igazoljuk es nem jatszik jonehany meccset. Addig szerintem nincs ertelme eladni Militaot es hozni egy masik negyedik szamu vedot 50 vagy barmennyi millioert amig a brazilrol ki nem derul hogy nincs itt jovoje. Es reszemrol ami lehetoseget eddig kapott az nem eleg ehhez. Mert az hogy Zidane "kiprobalta" es nem tetszett neki, az szerintem keves.

Anno Mourinho is kiprobalta Benzemat (es nem ugy mint ZZ Militaot), nem tetszett neki. Mondta is hogy o nem akar macskaval vadaszni menni. Perezek meg nem azt mondtak neki hogy jolvan Jose, te vagy a fonok, eladjuk szarer hugyer es hozunk valakit csak mutass ra. Es mielott belekotnel, veletlenul sem akarom Benzemahoz hasonlitani Militaot, csak probalom egy masik iranybol is elmagyarazni hogy mire gondolok.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég