Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 18:51

ViktoR4 írta: 🚨💣 BREAKING: The Havertz transfer has COLLAPSED. He's NOT coming. @jfelixdiaz #rmalive 1 perce


🚨🎖️| Real Madrid are SERIOUS about buying Kai Havertz. @MatteMoretto 5 perce


Jó hosszú nyár lesz :mrgreen:
Ezen én is röhögtem :lol:

Félix nagy kamugép, nem nagyon adnék a szavára. Már a Mbappe sztorinál is összehordott mindent, meg pár napja a Benzema marad maszlagot is ő hozta pár másik barommal.

A skysportos Florian szavára jobban adnék, ő meg ma is ezt írta:

News #Havertz: Real Madrid is really possible because a contract extension with Chelsea beyond 2025 is not in sight at this stage. Therefore #CFC is willing to sell him.
➡️ Havertz, open to join #RealMadrid
➡️ Concrete talks/negotiations expected to start soon
➡️ He’s not a 1:1 replacement for Benzema
➡️ €50-60m + bonus payments!

@SkySportDE
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. június 6., kedd 17:30

ViktoR4 írta: 🚨💣 BREAKING: The Havertz transfer has COLLAPSED. He's NOT coming. @jfelixdiaz #rmalive 1 perce


🚨🎖️| Real Madrid are SERIOUS about buying Kai Havertz. @MatteMoretto 5 perce


Jó hosszú nyár lesz :mrgreen:
Ez a Havertz sztori annyira santit, nem topjatekos es gyakorlatilag szukseg sincs ra. Csatart nem tud jatszani, golpasszokban is nagyon gyengek a szamai.

Bezzeg Szoboszlaival nem cikkeznek :'( :mrgreen:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 6., kedd 17:22

Realista24 írta: Juventus hivatalos levelet kuldott a Realnak es Barcanak, hogy kiszallnak a Szuperliga projektbol.

Az UEFA 5 éves kizárással fenyegette meg őket...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 6., kedd 17:19

realmadrid95 írta:
ViktoR4 írta: 🚨💣 BREAKING: The Havertz transfer has COLLAPSED. He's NOT coming. @jfelixdiaz #rmalive 1 perce


🚨🎖️| Real Madrid are SERIOUS about buying Kai Havertz. @MatteMoretto 5 perce


Jó hosszú nyár lesz :mrgreen:
En is ugy olvastam ma, hogy Poche ma is beszelt a tulajdonossal, hogy ne adjak el Havertzet.

Adjak el helyette Reecet 50-60 kozott.

Egyébként Havertz számomra nem az a kaliber akiert koslatnek egesz nyaron. Ha gyorsan nyelbeutottuk volna akkor köszönöm szépen, szodaval elfogyasztom, de egyebkent nem sok követ mozgatnek meg erte.

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 6., kedd 17:16

ViktoR4 írta: 🚨💣 BREAKING: The Havertz transfer has COLLAPSED. He's NOT coming. @jfelixdiaz #rmalive 1 perce


🚨🎖️| Real Madrid are SERIOUS about buying Kai Havertz. @MatteMoretto 5 perce


Jó hosszú nyár lesz :mrgreen:


En is ugy olvastam ma, hogy Poche ma is beszelt a tulajdonossal, hogy ne adjak el Havertzet.

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2023. június 6., kedd 17:09

🚨💣 BREAKING: The Havertz transfer has COLLAPSED. He's NOT coming. @jfelixdiaz #rmalive 1 perce


🚨🎖️| Real Madrid are SERIOUS about buying Kai Havertz. @MatteMoretto 5 perce


Jó hosszú nyár lesz :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. június 6., kedd 17:05

Santi írta:
___Samy___ a Benzema beszédét tartalmazó cikkben írta:A Real Madrid mindig olyan lesz nekem, mint egy család és mindig nem fogom nézni a mérkőzéseiket.
:kalapos:

Csak gondoltam valahol jelzem, de amúgy pacsi a gyors fordításért. :agree:
Kosz kosz :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 6., kedd 16:43

kecsu10 írta: Nyugalom, irónia volt. :) Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni. Ezért voltak kétségeim tegnap este a most felmerülő nevekkel kapcsolatban is. Az Arsenal volt az ő szintje, akik néha nyernek egy FA kupát, bajnokságot és ennyi. A Real Madridhoz nem volt ő elég. D3 cáfoljon rám az összes most érkező, mutassák meg mi a győztes mentalitás és a futball. Jó lenne. :)
Annyira itt sem volt kiemelkedő 1-2 erősebb szezontól eltekintve, bár bajnokságot ti is nyertetek vele. Én Fabregast, Cazorlát mindenképp előbbre pozicionálnám az Arsenalban betöltött szerepében, de lassan Ödegaard-t is.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. június 6., kedd 16:37

___Samy___ a Benzema beszédét tartalmazó cikkben írta:A Real Madrid mindig olyan lesz nekem, mint egy család és mindig nem fogom nézni a mérkőzéseiket.
:kalapos:

Csak gondoltam valahol jelzem, de amúgy pacsi a gyors fordításért. :agree:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 6., kedd 16:30

Pad'em írta: Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
Semmit,sok ember elment,ingyen itt lehet tartani,gondolom a milan nem akarja kifizetni a 20+(?) milliot.
Igy marad plusz sokadiknak egy evet,aztan jovore ha szerencsenk van eltudjuk adni,ha nem,akkor ul o is hazard meg mariano helyen.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 16:27

Havertz kozolte, hogy tavozni szeretne.
A Bayern a rivalis a legigazolasat illetoen. Chelsea bizik benne, hogy tobben lesznek, hogy fel tudjak verni az arat.
Juventus hivatalos levelet kuldott a Realnak es Barcanak, hogy kiszallnak a Szuperliga projektbol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 6., kedd 16:03

krisz24 írta:
Pad'em írta: Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
Hát azért azt kell mondjam, hogy a 6 fős támadó szekcióból amiből két nap alatt 2 fős lett, na oda bőven el is fér, rotacioban van helye a csapatban. Hosszú egy egy szezon kellenek a Ceballos, Brahim Diaz, Nacho szintű játékosok is akik ha jó formába kerülnek akkor hasznosak nagyon főként a bajnokságban.
Okes
de ha Ceballossal , még inkább Nachoval egy lapon említjük Brahimot, akkor azért oda teljesítményt is kell produkálni.
De, igazad van. Kelleni fog a minőségi ember.
Bár, a mesternek sem árt őket használni. Ancelotti.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. június 6., kedd 15:45

Pad'em írta: Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
Hát azért azt kell mondjam, hogy a 6 fős támadó szekcióból amiből két nap alatt 2 fős lett, na oda bőven el is fér, rotacioban van helye a csapatban. Hosszú egy egy szezon kellenek a Ceballos, Brahim Diaz, Nacho szintű játékosok is akik ha jó formába kerülnek akkor hasznosak nagyon főként a bajnokságban.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 6., kedd 15:40

mit látnak Brahimba nem tudom :hmmm:
én Arribast nevezném sz első keretbe nyártól..

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 6., kedd 15:32

Pad'em írta: Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
Az elmondható róla, hogy egy harcos kis kullancs, ilyen szempontból baj nem lesz vele, ha pályára kerül, Rodry mögé jó lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 15:30

Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. június 6., kedd 13:42

kecsu10 írta:
Sierra írta:

Ez durva amúgy, lelépett először a két legnagyobb vesztes Higuaín meg Özil és rögtön leesett egy BL. Di María az utolsó évére meg összekapta magát, meg is érdemelte a BL serleget. Aztán Khedira valahogy kibekkelt még 1 évet. :D Utána meg jött a tripla. Szóval jah, durva hogy ennyit számított a lúzer mentalitás eltakarítása.
Aztán tegnap este kaptam a mínuszokat, amikor ezt szóvá tettem. Mert most megint jönnek majd a hasonló stílusú emberek, amit persze nem tudok, csak tartok tőle, hogy úgy lesz. Ide a legjobbak és a legnagyobb győztesek kellenek. Amikor egy Carlos vagy Hierro, Ramos és CR arcát megláttam a kijáróban, tudtam, hogy jó kezekben van a csapat. Aztán meg évekig kiejtettek ilyen Arsenal-Lyon felé másod és harmadvonalas csapatok, köszönöm azt nem szeretném ismét. Egy Robben vagy Sneijder tudott karriert csinálni a Madrid után, mert ők oda illettek. Ide nem. Erről magyaráztam este is. De van aki szerint én lenézem Kanet, meg Havertzet. Nem. Csak egyik sem tűnik!!! olyannak, mint aki hosszútávon győzelemre tudná vezetni ezt a csapatot. (S itt nem a király kupára, meg az egynullárra kibekkelt ligára gondolok).
Pedig készülj fel, lesz ilyen, szerintem nem is 1-2 év.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 6., kedd 13:38

Sierra írta:
kecsu10 írta: Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni.
Ez durva amúgy, lelépett először a két legnagyobb vesztes Higuaín meg Özil és rögtön leesett egy BL. Di María az utolsó évére meg összekapta magát, meg is érdemelte a BL serleget. Aztán Khedira valahogy kibekkelt még 1 évet. :D Utána meg jött a tripla. Szóval jah, durva hogy ennyit számított a lúzer mentalitás eltakarítása.
Aztán tegnap este kaptam a mínuszokat, amikor ezt szóvá tettem. Mert most megint jönnek majd a hasonló stílusú emberek, amit persze nem tudok, csak tartok tőle, hogy úgy lesz. Ide a legjobbak és a legnagyobb győztesek kellenek. Amikor egy Carlos vagy Hierro, Ramos és CR arcát megláttam a kijáróban, tudtam, hogy jó kezekben van a csapat. Aztán meg évekig kiejtettek ilyen Arsenal-Lyon felé másod és harmadvonalas csapatok, köszönöm azt nem szeretném ismét. Egy Robben vagy Sneijder tudott karriert csinálni a Madrid után, mert ők oda illettek. Ide nem. Erről magyaráztam este is. De van aki szerint én lenézem Kanet, meg Havertzet. Nem. Csak egyik sem tűnik!!! olyannak, mint aki hosszútávon győzelemre tudná vezetni ezt a csapatot. (S itt nem a király kupára, meg az egynullárra kibekkelt ligára gondolok).

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 6., kedd 13:32

kecsu10 írta: Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni.
Ez durva amúgy, lelépett először a két legnagyobb vesztes Higuaín meg Özil és rögtön leesett egy BL. Di María az utolsó évére meg összekapta magát, meg is érdemelte a BL serleget. Aztán Khedira valahogy kibekkelt még 1 évet. :D Utána meg jött a tripla. Szóval jah, durva hogy ennyit számított a lúzer mentalitás eltakarítása.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 6., kedd 13:29

Nyugalom, irónia volt. :) Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni. Ezért voltak kétségeim tegnap este a most felmerülő nevekkel kapcsolatban is. Az Arsenal volt az ő szintje, akik néha nyernek egy FA kupát, bajnokságot és ennyi. A Real Madridhoz nem volt ő elég. D3 cáfoljon rám az összes most érkező, mutassák meg mi a győztes mentalitás és a futball. Jó lenne. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég