Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. június 7., szombat 12:10

Nálam Pogba, Vidal, Verratti, Ramires a sorrend. Egyik zebrát le kell vadászni.

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 11:58

Géci írta:A MARCA ma azt írja, hogy Ancelotti Ramiresel és Verrattival szeretné megerősíteni a kp-t. Vélemény? :coffee:

Veratti elég jó kis playa, fiatal is(21), sokat fejlődhet még, de valamiért még sem a kedvencem, de nem sírnám el magam ha végül ő érkezne.
Ramireses hírt már olvastam ma, róla nem tudok véleményt alkotni, keveset láttam játszani.
Egyre jobban azt érzem, hogy ezen nyáron nem lesz se Paul se Arturo. :-(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 7., szombat 11:49

A MARCA ma azt írja, hogy Ancelotti Ramiresel és Verrattival szeretné megerősíteni a kp-t. Vélemény? :coffee:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. június 7., szombat 8:19

R.M.C.F írta:És attól miért érne többet? a tudás a lényeges. cr csucson van. messi meg sétáló üzemmódban. lehet messi soha többet nem lesz olyan jó mint volt.
jelenleg cr többet kellene hogy érjen
Kellene... Bár gondolom, hogy ilyenkor a 4 aranylaszti is számit...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 7., szombat 7:05

És attól miért érne többet? a tudás a lényeges. cr csucson van. messi meg sétáló üzemmódban. lehet messi soha többet nem lesz olyan jó mint volt.
jelenleg cr többet kellene hogy érjen
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 7., szombat 3:19

Vazze, január helyett kétszer is júniust értettem. Ha lesz frissítés jelezzétek, csak érdekességképp is lementettem a mostani állást.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 7., szombat 3:08

tucsoki írta:Haha-ha, fiatalabb, jó, CR meg BL gólrekordot döntött és BL-t nyert, na, most érted...
Bocs, de nem ertelek. Vagy legalabbis azt nem ertem, hogy mit nem ertessz meg ezen.
Van ket random jatekos, akik kozel ugyan azt a teljesitmenyt hozzak le. Az egyik 29 eves, a masik 27. Ki er tobbet? Az elso, aki elott meg van 3 ev a legmagasabb szinten, vagy a masodik, aki elott meg 5 ev van ezen a szinten.

Lehet nem fogalmaztam erthetoen, de ez az oldal utoljara januarban frissitette a jatekosok erteket. Tehat ami utana tortent (BL gyozelem, CR golrekordja, Modric, DM, Pepe jo teljesitmenye, Suarez goljai, Falcao serulese, Mata gyenge teljesitmenye, stb) nincsenek beleszamolva a jatekosok áraiba. Mondjuk ezt az NSO-nal se vettek eszre, de ez egyaltalan nem meglepo. Mondjuk a transfermarktosok is frissithettek volna a VB elott.

Viszont annyira nem erdekel a tema, hogy tovabb beszeljek rola, szoval ha nem valaszolok, akkor az ezert van.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 7., szombat 2:40

Haha-ha, fiatalabb, jó, CR meg BL gólrekordot döntött és BL-t nyert, na, most érted... Továbbra sem értem a definíciót.
Olvastam hogy mikor frissítették, de ha Hulk pár gólja a hulladék orosz ligában többet ér mint (és most szándékosan egy példát sem írok), akkor meg végképp nincs miről beszélni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 7., szombat 2:36

tucsoki írta:Rögtön az elején nevetségessé válik azzal, hogy szerintük Messi 120 millió, CR "csak" 100, de hunyjunk szemet
Messi 2 evvel fiatalabb, onnan a 20 millios kulonbseg.
tucsoki írta: - Falcao (össz-vissz 16 meccset játszott idén...) 6. helyen, Suarez 9., ami azt jelenti, hogy a kolumbiai cirka 8 millióval, még egy kuka szezonnal a háta mögött is értékesebb, mint az aranycipős, PL gólkirály...
- Modric egy árban van a Hamsik-Mata duóval (jézusom..), Özil, bár gólpasszokban szépen jeleskedett, de sérülésekkel tördelt, haloványabb szezon után is többet ér nála - még ha nem is egy poszt...
- Di María és Pepe nem fért be a TOP50-be, ők igen: Jackson Martinez, Julian Draxler, Axel Witsel, James Rodríguez, Piqué, Higuaín, Hamsik, Mata, Hulk.
Ezt irtam korabban: "Viszont nezegettem az osszegeket es feltunt, hogy januar vegen frissitettek oket. Tehat a tavaszi valtoztatasok meg nincsenek benne."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 7., szombat 2:20

h3x0r írta:Kozbe latom hogy van a transfermakt-nak van olyan angol nyelvu oldala is ami euroban szamol
Viszont nezegettem az osszegeket es feltunt, hogy januar vegen frissitettek oket. Tehat a tavaszi valtoztatasok meg nincsenek benne. Neymar pedig januarig jol jatszott, foleg Messi serulesekor. Tavasszal valoban visszaesett a teljesitmenye, mig Suarez es Hazard akkor jobbak voltak, viszont ez csak a VB utani frissitesben fog megjelenni.
A transfermarkt "árazását" nem lehet komolyan venni. Érdekelne ők hogyan definiálják a "market value" kifejezést. Rögtön az elején nevetségessé válik azzal, hogy szerintük Messi 120 millió, CR "csak" 100, de hunyjunk szemet, nézzünk egy két igazán feltűnő balgaságot:

- Falcao (össz-vissz 16 meccset játszott idén...) 6. helyen, Suarez 9., ami azt jelenti, hogy a kolumbiai cirka 8 millióval, még egy kuka szezonnal a háta mögött is értékesebb, mint az aranycipős, PL gólkirály...
- Modric egy árban van a Hamsik-Mata duóval (jézusom..), Özil, bár gólpasszokban szépen jeleskedett, de sérülésekkel tördelt, haloványabb szezon után is többet ér nála - még ha nem is egy poszt...
- Di María és Pepe nem fért be a TOP50-be, ők igen: Jackson Martinez, Julian Draxler, Axel Witsel, James Rodríguez, Piqué, Higuaín, Hamsik, Mata, Hulk.

Nyilván másba is belelehetne kötni, de fölösleges. "Market value".

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 7., szombat 1:54

Kozbe latom hogy van a transfermakt-nak van olyan angol nyelvu oldala is ami euroban szamol
Viszont nezegettem az osszegeket es feltunt, hogy januar vegen frissitettek oket. Tehat a tavaszi valtoztatasok meg nincsenek benne. Neymar pedig januarig jol jatszott, foleg Messi serulesekor. Tavasszal valoban visszaesett a teljesitmenye, mig Suarez es Hazard akkor jobbak voltak, viszont ez csak a VB utani frissitesben fog megjelenni.

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 1:36

h3x0r írta:
rikiramos írta:Tudom marketing meg minden..., de Neymar többet ér mint Suarez? Bale? Hazard?
Bale nem megy a VB-re.

amugy itt a transfermarkt-os teljes lista
Világi nagy elnézést kérek, felháborodásom közepette elfelejtettem, hogy a VB-re asszociálunk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. június 7., szombat 1:32

rikiramos írta:Tudom marketing meg minden..., de Neymar többet ér mint Suarez? Bale? Hazard?
Bale nem megy a VB-re.

amugy itt a transfermarkt-os teljes lista

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 1:31

MorataMartin írta:José Rodriguezt én is szívesen látnám a felnőtt keretben. Ügyes tehetséges srác. Kiegészítőembernek tökéletes lenne jövőre, ha Casemiro elmegy. Annak idején Őt is láttam élőben játszani a Puskás Suzuki Kupán! :)
Az a baj csak, hogy szeretnénk, hogy ott legyen.., de csak peremember lenne ami a fejlődését nagyban meggátolná. Ha lehetne én már most kölcsönadnám valami első osztályban szereplő csapatnak, ahol kezdő emberke lehetne, ha nem is kezdő, de első számú csere a középpályán.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. június 7., szombat 1:28

rikiramos írta:Nem tudom itt páran, hogy vannak vele, de én következő szezonra, simán felhoznám a nagy csapathoz José Rodriguezt, nem mint teljes kerettag, hanem mint Morata volt JM.-nél. Látok fantaziat a srácban. Fiatal, tehetséges, spanyol, real nevelés, és még a labda sem idegen számára. Furcsálom, hogy eddig még nem jött fel a neve. Bár az is lehet, hogy en vagyok elfogult, mert utanpotlas,fiatal és spanyol. :/ :)
José Rodriguezt én is szívesen látnám a felnőtt keretben. Ügyes tehetséges srác. Kiegészítőembernek tökéletes lenne jövőre, ha Casemiro elmegy. Annak idején Őt is láttam élőben játszani a Puskás Suzuki Kupán! :)

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 1:22

Nivo10 írta:Félreértés ne essék, ennek a 11-nek köze nincs a teljesítményhez, pusztán az alapján van összerakva, hogy ki mennyi dellát ér, úgyhogy nagyon vitatkozni nem lehet rajta
Tudom marketing meg minden..., de Neymar többet ér mint Suarez? Bale? Hazard?
Tudom a barcaban játszik, brazil meg minden, de akkor is, egy évet lenyomott a barcaban ahol annyira azért ki sem tűnt és egyből ő a ,megagiga császár futbalista? Szomorú...
Félreértés ne essék, én kamazom Neymit (örültem is volna ha hozzánk kerül), -bár a szinészi adottságait rühhelem- de ő már túl van copva nem kicsit nagyon.

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 1:18

Nem tudom itt páran, hogy vannak vele, de én következő szezonra, simán felhoznám a nagy csapathoz José Rodriguezt, nem mint teljes kerettag, hanem mint Morata volt JM.-nél. Látok fantaziat a srácban. Fiatal, tehetséges, spanyol, real nevelés, és még a labda sem idegen számára. Furcsálom, hogy eddig még nem jött fel a neve. Bár az is lehet, hogy en vagyok elfogult, mert utanpotlas,fiatal és spanyol. :/ :)

Nivo10
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 17:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nivo10 » 2014. június 7., szombat 1:14

Félreértés ne essék, ennek a 11-nek köze nincs a teljesítményhez, pusztán az alapján van összerakva, hogy ki mennyi dellát ér, úgyhogy nagyon vitatkozni nem lehet rajta

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 1:12

Bencze írta:Piquet es Albat hianyolom. :D
Xavit ás Alvest nem? :D

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2014. június 7., szombat 1:11


Fabregast és Iniestat biztos, hogy out-olnám. Nem azért mert barcasok.., kedvelem őket, de az idei teljesítményük hagy némi kivanni valót maga után.
Neymar helyett Suarez alap, és hát a kp-ja, hát Modricot és Mariskát is oda tenném, de akkor rám lehetne fogni, hogy elvakult real szurkoló, szoval maradok a Yaya Touré, Modric, Götze kp-nál. Igazi csapatvédekezéssel, letámadással, Götze kakukktojás amugy a csapatban, de fent hagyom a pályán, ha nem úgy alakulnak a dolgok majd lecserélem félidőben. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 253 regisztrált és 0 vendég