Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 10:17

Varane ismét kapós lett, már a télen vinné Mourinho és Van Gaal is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. november 13., csütörtök 10:08

csabi87 írta:Azért Mourinho hibázott is elég rendesen.
Elég csak a Bayern elleni meccsre gondolni a Bl-ben. Az odavágón is meg a visszavágón is.
Vagy ott a Dortmund elleni szintén Bl meccs.
Ő szerintem azért bukott meg,mert azt hitte hogy ő itt bármit megtehet a játékosokkal a bírókkal az edzőkkel.Az újságíróknak meg más sem kellett rászáltak és onnan indult meg lefelé az egész dolog.
Senki nem gondolja, hogy nem hibázott sztem, ezért felesleges is kiragadni pár meccset. Ők csak leírták az érdemeit és összefoglaltak pár nagyon fontos dolgot amellett, hogy szinte mindenki megemlítette a baromságait: makacs (ami egy bizonyos mértékben kell is ezen a szinten, ő persze túlzásba vitte), tapintatlan, túl szenvedélyes stb. Mindez egyébként a stílusából fakad.

Tény, hogy nem kicsit rászaladt erre a special one-féle mindenkit helyreteszek vonalra. Egyébként az a vicces, hogy elvileg a játékosokkal bármit megtehetne, legalábbis elvileg ilyen lenne egy komoly edző. Persze Madridban egyszerre túl nagy falat volt mindez. Ettől még a bírókat és a többi edzőt hagyhatta volna sztem is! :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 13., csütörtök 10:06

Amúgy fura, mert minden edzőnél vannak nagyon jó és nagyon lehúzó eredmények. Scolari is pl. érdekes, mert VB győztes, EB ezüst érmes, de ha megnézzük, hogy akkor milyen keretei voltak... Amúgy meg felsült az öreg az utóbbi 10 évben rendre. Mourinho sem hozta a Realban, amit... Illetve a csapatai stílusára senki se fog élvezkedve visszatekinteni. Del Bosqué meg most farigcsálja tovább az amúgy tökéletes szobrát, de talán így is őt mondanám a legjobbnak. Mindent megnyert hiába a rengeteg hiba már 2 éve tőle...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 13., csütörtök 10:01

R.M.C.F írta:
balhésan távozott
A balhéi nagy része a média állandó és már korábban(előtte is) meglévő hazudozásai,ferdítései voltak...egyszemélyes harcot vállat fel amit más nem tudott,vagy nem mert,vagy csak túl okos volt hozzá és hagyta a fenébe.....JM ellene ment annak,ami pl nekem már évtizede rosszul esett,a negativ megkülönböztetésnek pl...vagy az öltözői kiskirályságoknak.

JM rendet rakott,a játékot nem csiszolta tökéletesre,ez igy van,de ebben nem csak maga volt a ludas,hanem a két kapitány is.....ca meg tökéletesítette,ilyen a foci. CA-t mindenkinek ell kell ismernie......


...sajnos josét nem ismerik el azon a szinten amit megérdemel....
Megint a média...igaz, de annó sem a média kérte, hogy vállalhatatlanul viselkedjen a pályán, vagy a játékosait valósággal uszítsa az ellenfél ellen. Ő is szereti ezzel kimagyarázni a tetteit, pedig csak szimplán egy arrogáns agresszív ember. Amíg többet foglalkozik a médiával mint a saját csapatával nem lehet a legjobb...és most sincs ez máshogy, kikapnak, egyből jön a mellébeszélés a bírókra, a közönségre, lassan már az időjárásra...unalmas...lehet csak én látom így.
CA alatt is ugyan úgy jönnek a média szarságai, vagy a negatív megkülönböztetés, de ő is és mindenki más is a csapaton belül leszarja. Így meg 1-2 napnál egyik firkász csoda sem tart tovább.
Wenger, Hiddink, Van Gaal, Heynckes, Capello vonal
Azért Heynckes nem kicsit összerakta azt a bayernt, szépen végig is vertek mindenkit. Nálam ő a felsoroltaktól egy kicsit feljebb áll.

TrueColours
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014. szeptember 20., szombat 9:48
Kedvenc játékosaid: A jó formában lévő játékosaink
Kedvenc csapatod: Találd ki!:D

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TrueColours » 2014. november 13., csütörtök 9:58

tucsoki írta:...
Köszönöm szépen, hogy ezt leírtad, remek volt erre indítani a napom!! :) Kirázott a hideg wááááá!
Én is hasonlóképpen gondolkodtam eddig is Mourinhoról, de nem volt meg ennyire részletesen a munkássága, azokban az időkben még csak a Madrid körüli dolgokat figyeltem, azt sem volt sajnos lehetőségem olyan aktívan mint most.
Jó végre érzelmektől túlfűtött vélemények helyett egy érvekre alapozott eszmefuttatásban látni a teljes képet!

Egyébként grat Benzemanak, ez egy ilyen ligában ilyen társak mellett szvsz hihetetlenül nagy dolog, hogy elérte! Főleg annyi fütty után!!!! Remélem nem megelégszik hanem hajtja tovább előre!

Szép napot mindenkinek!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. november 13., csütörtök 9:57

Azért Mourinho hibázott is elég rendesen.
Elég csak a Bayern elleni meccsre gondolni a Bl-ben.Az odavágón is meg a visszavágón is.
Vagy ott a Dortmund elleni szintén Bl meccs.
Ő szerintem azért bukott meg,mert azt hitte hogy ő itt bármit megtehet a játékosokkal a bírókkal az edzőkkel.Az újságíróknak meg más sem kellett rászáltak és onnan indult meg lefelé az egész dolog.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 13., csütörtök 3:24

dzsi91 írta:Imádom Ancelottit de ő nem tudta volna felépíteni így a Real Madridot, ahogy Mourinho tette, romokban hevert az egész klub, José rendet rakott, erőt adott, szervezettséget,harciasságot, Ancelotti tavaly meg hozzárakta a kellő higgadtságot. Ez a Mai már Ancelotti csapata, gyönyörű csapat, de a Decima-t még Mourinho csapata nyerte meg és a kontráinkat, amiben a legjobbak vagyunk ami miatt nyerünk és nyertünk, azt Mourinho építette fel.Ancelotti élt a lehetőséggel, amihez Mourinho túl makacs volt és learatta a Babérokat helyette, idén ez már Carlo csapata, és nagyon tetszik a csapat, de a tavalyi még 70%ban Mourinho csapata volt, ahogy kellet az eredmény Ancelotti szépen visszanyúlt a Mourinho recepethez(kupadöntő). Mind2 óriási edző, Ancelotti számomra inkább a Galaktikus edző, aki nagy játékosokból legendákat csinál (Milan,Real), de Mourinho az a szarból várat típus, akinek tényleg mind1 még ebből a Barcából is képes lenne egy szervezett csapatot csinálni.

Nagyon elferdíti azaz 1db év Mourinho megitélését... Isten a pali, tisztelni kéne, őrült de egyszerre zseni is.Ancelotti meg a keresztapa, mind2re szükség volt, mind2 részese a 10iknek, de ez a mai már Ancelotti madridja ez tény, ez az ő érdeme, a tavalyi nem teljesen....
RMFC hozzászólását most nincs erőm idézni és lényeget vonni belőle. A lényeg, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Ehhez az irományhoz amivel szintén tökéletesen egyetértek, hozzáfűznék pár gondolatot, hosszú leszek, szóltam....

Untam. Mélységesen untam azokat a meccseket, ígéreteket, fogadkozásokat, nyilatkozatokat miszerint most odacsapunk a pályán. Untam hogy nem volt bennük az a tűz, hogy most igen is, kimegyek, ha csillagokat látva ájulok el is de lehozom ezt a meccset lehetőleg nyertesen. Mourinho-val megkaptuk az ellenszert. Úgy bánt a sajtóval ahogy a sajtó bánt vele. Angliában még egy újságírói hadjárat sem indult ellene, a spanyolokat pedig elkapta a láz, adjunk el minél több cikket vele kapcsolatban. Ezt a részéről nagyon sajnálom, innen könnyű okosnak lenni, de talán kezelhette volna jobban is a médiát, de ha a másik oldalról vizsgálom, szükség volt az egójára, makacsságára ahhoz hogy épüljenek a dolgok. Perez sem véletlenül hívta fel az AS vagy MARCA figyelmét, hogy jó lenne most már befejezni a mocskolódást, vagy különben problémák lesznek... Kitérhetünk még arra hogy volt-e a csapatban tégla vagy sem, de most tényekhez próbálok ragaszkodni, nem az ördögi körökhöz. Esetleg részletezhetnénk az itteni munkásságát, viszont nem tartom lényegesnek, koncentráljunk az előzményekre is, mielőtt teljesen "lehülyézzük".

José előtt 1993-ban nyertünk Copa del Rey-t, előtte rendre bohócot csinált belőlünk bárki, emlékszünk, hogy még egy negyedosztályú ellenfél ellen is milyen csúfosan kellett kizúgni? (költői kérdés). Az utolsó szuperkupa - ahogy bajnoki - győzelmünk is 2008-ban volt, és azóta nem szégyen kimondani, a Barca úgy vert meg minket ahogy akart (és most semmilyen bírót ne keverjünk ide). Remegő lábakkal, hittelenül léptünk pályára a klasszikusokon, már talán egyes szurkolók sem hitték el hogy az adott találkozót most behúzzuk. A BL-ben 7 éven keresztül a legjobb 16-ig jutottunk, nyilván a balszerencse is közrejátszott, de ha jól emlékszem, még olyan sorsolás is volt hogy átkerültünk a második kalapba, ezáltal minden tekintetben lemaradva Európa legjobb csapatai mögött. Szégyen.

A félreértések elkerülése végett, én nem érzem úgy Carlo aratta le a babérokat. Igen is, el kell ismerni hogy nagyon-nagyon nagy munkát végzett és végez jelen pillanatban is, de aki csak annyit látott hogy a nagyképű Mou befürdött, Ancelotti meg kisujjból kirázott egy BL-t, azt nem is kommentálnám. Még azt hozzátenném, hogy én köztudottan maximálisan szkeptikus voltam Carlo-val kapcsolatban, de nagyon hamar (nem a BL győzelemmel) megvett kilóra. Remélem sokáig ő marad az edzőnk.

-----

Ha már szóba jött Guardiola is, én alig várom hogy megmutassa mit tud kezdeni egy olyan országban, ahol épp nem a világ legelitebb, legjobb korában lévő játékosokat irányítja. Kénytelen vagyok párhuzamot felhúzni José és közte.

Kezdjük talán a Porto-tól, úgy tisztességes. Hallottam már pár fórumtárstól hogy azzal a Portugál válogatottal könnyű dolga volt, de én azért kifejteném. Carvalho, José érkezéséig nem volt kezdő, az első igazi szezon ahol felcsillant az UEFA kupában lévő menetelés volt, majd a következő évben BL-t nyertek. Az első válogatottsága 2003 nyarán volt. Külön érdekesség, hogy 25 éves korára lett kezdő khv a Porto-ba, valamiért addig nem bíztak benne. Leegyszerűsítve, Carvalho-t nem sokra nézték Mou érkezéséig. Ferreirrát úgy vették meg 2002-ben, de végül nála lett felnőtt válogatott, eléggé hasonló sztori. Minimális különbség annyi, hogy az UEFA győzelem előtt már bemutatkozott, de Miguel-t akkor lehetetlen volt kiszorítani. Deco már 2 éve kezdő volt Mou érkezése előtt, az tény, viszont az is, hogy (brazil lévén....) 2003-ban lett csak válogatott, amikor már oszlopos tagja volt a nagy UEFA menetelésben. Megkérdőjelezhetetlen hogy az ottani teljesítménye, kivirágzása felkeltette a Barcelona érdeklődését (2004-ben egyébként a BL legjobb játékosának választották). Ott van a személyes kedvencem, Nuno Valente. Elnézést a fanjaitól, de az az ember nem sok mindent ért el. Mou az União Leiria-ból nézte ki, semmire nem vitte a karrierjében, de akkor kihozott egy teljesen átlagos játékosból mindent ami ki lehetett. Derlei is hasonló cipőben járt, a Leiria-ból hozta őt is, nem volt fiatal, se világsztár, de aztán a BL-ben meg olyanokat mutatott hogy csak lestek az emberek. Tegyük hozzá itt is, hogy a karrierje szintén nem felfelé indult meg... Maniche Benfica-i karrierje elég zavaros, de igazán fontos játékos lett a Porto-nál, ahova Mou vitte. Meglepő módon itt is igaz az állítás: válogatott játékos csak akkor lett miután Mou-nál játszott. Pedro Mendes ugyan ez, kivétel annyi, hogy ő mindössze már egyszeres válogatott volt. Baía és J. Costa voltak kivételek, de talán ennyi beleférhet. Costinha-t azért jegyezzük még meg, aki bár volt válogatott, és nem ő hozta oda, de jelentősen lendített a karrierjén.
Pedro Emanuel is fontos igazolása volt a védelembe, mert végül egész komoly karriert futott be, de ő sosem volt válogatatott, itt nincs is kérdés. Alenichevek meg Jankauskas, a Portoban sem volt biztos helyük, az orosz válogatott akkor egy nulla volt (hiába Karpin vagy Mostovoi), a Mou éra után már csak süllyedtek. Hélder Postiga Porto nevelés, ő is Mourinho alatt lett jegyzett játékos csak, aztán a BL sikerből ki sem vehette részét, miután a Tottenhambe adták el jó pénzért. Válogatott is csak azután lett, hogy Mourinho már a Porto edzője volt. Azóta talán nem kell leírni hogy meddig jutott.

Az Inter-t kár is ennyire részletezni. Ibra árából (70 millió) megvette a Eto'o-Sneijder-Milito-Motta-Pandev csomagot (akik akkoriban a világ legjobbjaik voltak... vagy nem....),aztán mindent megnyert velük, még a legyőzhetetlennek tűnő Barcán is átverekedve. Győztest faragva egy nemzetközileg teljesen súlytalan csapatból. Azóta tessék megnézni hol járnak az olaszok.

A Chelsea pedig alapból neki köszönheti azt hogy ma ilyen státuszú klubként szerepel. Sokat költött? Egy "erős" középcsapat voltak akkoriban, max. a fél kezdőt (talán annyit se) lehetett/kellett megtartani ha akartak valamit. Már pedig Abra akart, és Mou sem olyan jelenség a mai napig sem, akik nem akartak/nak semmit (itt engedjétek meg hogy megjegyezzek egy statisztikát, Mou regnálása alatt a Real kevesebbet költött mint a Barcelona). A 2004-2005-ös igazolásai (Cech, Drogba, Essien), és az általa kérvényezett szerződéshosszabbítások (Abra pénzt akart belőlük látni pedig, Terry-ről és Lampard-ról van szó), adták a gerincét még a 2012-es BL győztes csapatnak is. A balhé köztük nem véletlenül alakult ki, Abra olyanok embereket is hozott akikre José-nak nem volt szüksége, de még beleszólása sem. Pl. Seva, Jarosik, Rajkovic, stb.). Hozzájuk véve, Nistelroy, CR, Rooney, Scholes, Rio Ferdinand, Giggs csak vakok voltak, akiknek edzőjük sem volt, de beszélhetnénk Wengerről is mindegy, ne legyen hosszabb ez a poszt. Ezeket összevéve, és hogy a CFC 2003-as kerete mennyire volt bajnokesélyes, brutál hamar csinált belőlük egy masszív, TOP3-as, milliárdok elköltése nélküli félelmetes csapatot a 2004-05-ös szezonra, amelyik pl. a legkevesebb gólt kapta a szezonban (19 - azaz 3 meccsenként kaptak 1 gólt - ebből összesen idegenben 9-et), nem beszélve a 25 clean sheetről, esetleg a 95 szerzett pontról, mely rekordokat a mai napit nem döntöttek meg.

Lehet szeretni, utálni, de a tények tények maradnak.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 13., csütörtök 2:02

El Unico írta:
Nálam:
1. Mourinho (nem kérdés)
2. Klopp
3. Ancelotti
+1 Rafa Benitez (nem röhög)
Ez most mi? Ez most komoly?

Szerk.: bocsánat. Azt hittem másról van szó... :mrgreen: Most már értem,miután visszaolvastam.

Nálam is Mourinho az első. Megosztó személyiség,lehet vitatkozni,de ha én dönteném el,hogy ki legyen az edzőm,Mourinhot mondanám. Azonnal.
Emlekszem amikor kopkotted az utolso eveben....foleg ilyen nick nevvel. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 13., csütörtök 1:46

Ui.:Guardiola egy bohóc
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na ő például nálam nincs benne az első 10-ben... :roll: Nem tartom nagy edzőnek. Csak "iskolásokkal" tudott sikereket elérni,ahogy volt egy kis probléma (Ibra,Yaya stb), máris intézkedett. No meg inkább Messi a főnök Barcelonában.
Aztán átment egy tökéletesen összerakott Bayernbe,és szétkúrta az idióta tiki-takájával. :lol: Ezért SEM Top10-es nálam.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 13., csütörtök 1:35

Az én listám
1.Mourinho
2.Ancelotti


3.Klopp,Simeone... 2 különböző stílus mégis óriási munka amit véghez vittek/visznek,a nagy szakadék az első kettőhöz szándékos.Amíg nem látom őket egy top csapat élén,na jó az Amta meg a Dortmund is top csapat..szóval egy olyan csapatban akaromőket látni,ahol már nincs az Underdog szerep,ahol virítani kell,ugy azért nehezebb a szakma..Ezért tarom kimagaslónak Mourinhot és Carlo-t,óriási rajtuk a nyomás mégis virítanak mindenhol,ahol csak megfordulnak...

Ui.:Guardiola egy bohóc
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 13., csütörtök 1:31

2 hete még azt mondtam volna, Marcello Lippi. De mivel most vonult vissza, ezért Mourinho, de inkább úgy mondanám a legsikeresebb. Viszont évek kérdése és Simeone vagy akár Klopp felérhet mellé, akár elé is. Carlo papa még egy szint most Mourinhoval, aztán azután jön egy kisebb lépcső a Wenger, Hiddink, Van Gaal, Heynckes, Capello vonal. Közülük persze azért volt aki legnagyobbak között volt valaha, csak lejjebb csúszott.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 13., csütörtök 1:07

Nálam:
1. Mourinho (nem kérdés)
2. Klopp
3. Ancelotti
+1 Rafa Benitez (nem röhög)
Ez most mi? Ez most komoly?

Szerk.: bocsánat. Azt hittem másról van szó... :mrgreen: Most már értem,miután visszaolvastam.

Nálam is Mourinho az első. Megosztó személyiség,lehet vitatkozni,de ha én dönteném el,hogy ki legyen az edzőm,Mourinhot mondanám. Azonnal.
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 13., csütörtök 0:25

balhésan távozott
A balhéi nagy része a média állandó és már korábban(előtte is) meglévő hazudozásai,ferdítései voltak...egyszemélyes harcot vállat fel amit más nem tudott,vagy nem mert,vagy csak túl okos volt hozzá és hagyta a fenébe.....JM ellene ment annak,ami pl nekem már évtizede rosszul esett,a negativ megkülönböztetésnek pl...vagy az öltözői kiskirályságoknak.

JM rendet rakott,a játékot nem csiszolta tökéletesre,ez igy van,de ebben nem csak maga volt a ludas,hanem a két kapitány is.....ca meg tökéletesítette,ilyen a foci. CA-t mindenkinek ell kell ismernie......


...sajnos josét nem ismerik el azon a szinten amit megérdemel....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 13., csütörtök 0:16

Nálam:
1. Mourinho (nem kérdés)
2. Klopp
3. Ancelotti
+1 Rafa Benitez (nem röhög)
:|
Jó éjt
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 12., szerda 23:59

numberone1 írta: Jose utan is rendett kellett tenni, az oltozoi legkor sem volt jobb mint elotte. Tovabba kozepszeru jatekosokat elpateroltuk akik Mou hagyateka volt....es meg van par belole. Casillas is javulo tendenciat mutat. Van boven amit Carlonak kellett helyre raknia.
Persze ,hogy van.Ancelotti sem csak vakarászta a tökeit tavaly, de a magot Mourinho rakta össze, Carlo-nak a fejekben kellett rendet rakni, de védekezni, harcolni,kontrázni(nem akárhogy) és végül NYERNI(mert ez a csapat olyan szinten lúzer volt 2011 előtt...) Mourinho tanította meg nekik...

Nem tudom, akkora káoszt nem hagyott itt Mourinho, balhésan távozott, de egy nagyon harcias keretet hagyott itt, egy keretet amely megtanult szervezetten focizni, a személyes problémák ellenére a dolgok amiket tanított nem felejtődtek el lásd kontrajáték.Aztán jött Ancelotti, hozta a nyugalmat, és feltupírozta a 90%os árut 100%ra.Ancelotti munkája igazán csak most érződik, tavaly szerintem gyakran nyúlt vissza Mourinho focijához(ami nem csak bekkelés volt,nem csak 2012-13ban volt ő itt, előtte nagyon jól toltuk,sőt szerintem a 2011-12es brigád erősebb volt mint a tavalyi)...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 23:34

dzsi91 írta:Imádom Ancelottit de ő nem tudta volna felépíteni így a Real Madridot, ahogy Mourinho tette, romokban hevert az egész klub, José rendet rakott, erőt adott, szervezettséget,harciasságot, Ancelotti tavaly meg hozzárakta a kellő higgadtságot. Ez a Mai már Ancelotti csapata, gyönyörű csapat, de a Decima-t még Mourinho csapata nyerte meg és a kontráinkat, amiben a legjobbak vagyunk ami miatt nyerünk és nyertünk, azt Mourinho építette fel.Ancelotti élt a lehetőséggel, amihez Mourinho túl makacs volt és learatta a Babérokat helyette, idén ez már Carlo csapata, és nagyon tetszik a csapat, de a tavalyi még 70%ban Mourinho csapata volt, ahogy kellet az eredmény Ancelotti szépen visszanyúlt a Mourinho recepethez(kupadöntő). Mind2 óriási edző, Ancelotti számomra inkább a Galaktikus edző, aki nagy játékosokból legendákat csinál (Milan,Real), de Mourinho az a szarból várat típus, akinek tényleg mind1 még ebből a Barcából is képes lenne egy szervezett csapatot csinálni.

Nagyon elferdíti azaz 1db év Mourinho megitélését... Isten a pali, tisztelni kéne, őrült de egyszerre zseni is.Ancelotti meg a keresztapa, mind2re szükség volt, mind2 részese a 10iknek, de ez a mai már Ancelotti madridja ez tény, ez az ő érdeme, a tavalyi nem teljesen....
Jose utan is rendett kellett tenni, az oltozoi legkor sem volt jobb mint elotte. Tovabba kozepszeru jatekosokat elpateroltuk akik Mou hagyateka volt....es meg van par belole. Casillas is javulo tendenciat mutat. Van boven amit Carlonak kellett helyre raknia.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 23:23

dzsi91 írta:Imádom Ancelottit de ő nem tudta volna felépíteni így a Real Madridot, ahogy Mourinho tette, romokban hevert az egész klub, José rendet rakott, erőt adott, szervezettséget,harciasságot, Ancelotti tavaly meg hozzárakta a kellő higgadtságot. Ez a Mai már Ancelotti csapata, gyönyörű csapat, de a Decima-t még Mourinho csapata nyerte meg és a kontráinkat, amiben a legjobbak vagyunk ami miatt nyerünk és nyertünk, azt Mourinho építette fel.Ancelotti élt a lehetőséggel, amihez Mourinho túl makacs volt és learatta a Babérokat helyette, idén ez már Carlo csapata, és nagyon tetszik a csapat, de a tavalyi még 70%ban Mourinho csapata volt, ahogy kellet az eredmény Ancelotti szépen visszanyúlt a Mourinho recepethez(kupadöntő). Mind2 óriási edző, Ancelotti számomra inkább a Galaktikus edző, aki nagy játékosokból legendákat csinál (Milan,Real), de Mourinho az a szarból várat típus, akinek tényleg mind1 még ebből a Barcából is képes lenne egy szervezett csapatot csinálni.

Nagyon elferdíti azaz 1db év Mourinho megitélését... Isten a pali, tisztelni kéne, őrült de egyszerre zseni is.Ancelotti meg a keresztapa, mind2re szükség volt, mind2 részese a 10iknek, de ez a mai már Ancelotti madridja ez tény, ez az ő érdeme, a tavalyi nem teljesen....

Ez így van....hozzátenném még azt a fontos dolgot,hogy a világ és a foci történelem valaha ismert,létező és élt legjobb és legszimpatikusabb csapatát egy év után verte.....és ez ott a legnagyobb dolog volt,főleg nekünk madridistáknak akiknek ez az egyik legfontosabb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 12., szerda 23:17

Sok oka van annak, hogy szerintem miért nem lehet első Mou. Azzal a focival amit a csapataival játszik, 1 gól után beállni védekezni, számomra nem szimpatikus.
Ha eredmény kell, biztos eredmény, mindegy milyen áron, akkor Mourinhot kell hívni elsőnek. Ha egy olyan csapatot akar az elnök/tulajdonos, ami egy "korszakos csapat lehet, amire azt mondják az emberek, hogy soha nem volt még ilyen jó csapat a klubnál, a szurkoló úgy megy ki a meccsekre, hogy csodát fog látni, akkor nyugodtan törölheti is a portugál telefonszámát. A 90%-ot talán ő hozza ki a legtöbb csapatból, de a 100-at talán egyikből sem. Mert biztosra megy. Mert mindent szabályoz, mindent korlátok közé szorít, mert az ilyen rendszerekből lehet kihozna a biztos működést. De ezzel meg is szünteti az esélyét annak, hogy valami több is kijöjjön az egészből, hogy a határokat ledöntve több jöjjön ki a csapatból, mint amit a biztosra menő szerkezet enged.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 12., szerda 23:17

Imádom Ancelottit de ő nem tudta volna felépíteni így a Real Madridot, ahogy Mourinho tette, romokban hevert az egész klub, José rendet rakott, erőt adott, szervezettséget,harciasságot, Ancelotti tavaly meg hozzárakta a kellő higgadtságot. Ez a Mai már Ancelotti csapata, gyönyörű csapat, de a Decima-t még Mourinho csapata nyerte meg és a kontráinkat, amiben a legjobbak vagyunk ami miatt nyerünk és nyertünk, azt Mourinho építette fel.Ancelotti élt a lehetőséggel, amihez Mourinho túl makacs volt és learatta a Babérokat helyette, idén ez már Carlo csapata, és nagyon tetszik a csapat, de a tavalyi még 70%ban Mourinho csapata volt, ahogy kellet az eredmény Ancelotti szépen visszanyúlt a Mourinho recepethez(kupadöntő). Mind2 óriási edző, Ancelotti számomra inkább a Galaktikus edző, aki nagy játékosokból legendákat csinál (Milan,Real), de Mourinho az a szarból várat típus, akinek tényleg mind1 még ebből a Barcából is képes lenne egy szervezett csapatot csinálni.

Nagyon elferdíti azaz 1db év Mourinho megitélését... Isten a pali, tisztelni kéne, őrült de egyszerre zseni is.Ancelotti meg a keresztapa, mind2re szükség volt, mind2 részese a 10iknek, de ez a mai már Ancelotti madridja ez tény, ez az ő érdeme, a tavalyi nem teljesen....
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 23:15

Anno remek kerete volt.....ha találtak egy gólt,10 percen belül lenn ült az összes csatár a lelátón. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég