Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 22., szombat 18:50

Nem ertem MBappe miert van ugy beallitva mint aki nem tud golokat loni. En lattam rossz meccseit vagy azok nem lattak egyet sem akik ugy irnak tola, hogy jo meg minden de nem lesz gollovonk :lol: Haaland megmutatta tavaly a bl utolso meccsein mennyire hasznos gollovo, konkretan momentuma nem volt, csak epp a tobbiek ott voltak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 22., szombat 18:18

Nehogymar tucsipöcsi kezdo legyen egy toni helyett.
Aztan lehet modricban is van meg kakao, miutan pihent egyet.
Majd ha erdekelni fogja a csoportos foglalkozas meg nem csak a csekkeket, utalasokat vizslatjuk, hanem teszunk is cserebe valamit, akkor mehet a kezdobe.
Lattam par videot, mar ott vannak usaban edzesen, ugyanugy setalgat meg kocog, mint egesz evben.
Ez a válogatottban boven eleg, egészen egy vb dontoig, vagy akar győzelemig is, de itt lofasz.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 22., szombat 17:59

Pad'em írta: Amúgy ha már diamondot próbálgat Carlo edzésen, a Tchoua-Cama-Fede-Bellingham; Mbappé-Vini se lenne szar.
Nekem ez a gyémánt alakzat tetszene, kp-ra megvagyunk mennyiségben, így előre se kéne fixen 3 támadó. Milannal annak idején nagyot ment az öreg gyémántban. Igaz volt neki hátul egy world class Cafuja jobbra meg balra egy Seginho/Paldini páros.. :lol: Kell 2 klasszis szélsőhátvéd. Fran Garcia talán az lesz, Carvajal meg... lapozzunk. Oda kéne még egy másik gyémánt. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 22., szombat 17:27

Én nem áldozgatnék semmit, nyerjünk meg mindent. Fontossági sorrend nyilván van, de Real vagyunk, az összes cím kell.
Tjacks írta:
Btw : már várom az oficial topikját ahol mennek a magömlős hsz-ek ugyanazoktól akik tavaly a jó büdös picsába küldték el :-* :sziv:
Szerintem inkább a többség megkönnyebbülne, hogy vége ennek az évek óta tartó bohózatnak. Magömlés az első góloknál lesz, én erre számítok. Illetve, hogy amikor R24 nyitja a topicot azelötti percben kibassza Remyt, hogy ne köszönthesse. Elég, hogy Hazardot tönkrevágta :mrgreen:

Lássuk be ha ide igazol ezen a nyáron akkor egyértelmű lesz amit eddig is sejtettünk, hogy csak a politikai nyomás miatt maradt tavaly. Ha csak a pénz számítana maradna 24ig, lehívná a plusz 1 évét felvenné a világ összes pénzét és utána megint eljátszhatná az egészet.

Persze én is hánytam attól ami tavaly történt, meg nem akartam itt látni soha, de ez a nyár azért árnyalja a sztorit. Feltételezve, hogy tényleg odaér a tictac gőzös Madridba szept 1ig. Ha viszont az egy év lelátót választja a hűségbónuszért meg az itteni beígért aláírás pénzért, na akkor hivatalosan kisk****g marad :D

***
Szaudiak dobtak egy rekord bid-et a PSGnek, jóval a Neymar 222M felett.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 22., szombat 16:22

Gascoigne írta:
hehetheoriginal írta:
Teljesen erdektelen púp-a-háton semmi sorozat gyenge szar csapatok ellen.
Egyetértek, bár én a bajnoksággal is majdnem így vagyok. Csak a Bl számít hosszútávon.

En jovore egy bajnoki cimert bealdoznam a blt. Termeszetesen egyutt lenne a legjobb, de most mar eleg szar aranyban nyerjuk.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2023. július 22., szombat 16:15

hehetheoriginal írta:
Süti írta:

Pont a CdRt érzed out of reach egy triplahoz? :mrgreen:
Teljesen erdektelen púp-a-háton semmi sorozat gyenge szar csapatok ellen.
Egyetértek, bár én a bajnoksággal is majdnem így vagyok. Csak a Bl számít hosszútávon.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. július 22., szombat 16:13

Süti írta: Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy kitől/kiktől lenne ez a keret végre prime, ha nem embapétól. Kevés dolgot irigylek az angoloktól, de ők az utolsó semmirekellő tularazott Anthonykhoz is úgy állnak hozzá, mintha a megvaltot szereztek volna meg, legalább addig, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét.

De most megint olyan érzésem van mint vini jr-nál : a franciánál sem a minőséget kérdőjelezi meg itt a legtöbb ember, csupán kicsit fázunk a nagy arctól. Ennyi a történet.

Btw : már várom az oficial topikját ahol mennek a magömlős hsz-ek ugyanazoktól akik tavaly a jó büdös picsába küldték el :-* :sziv:

idézek - pontatlanul - a mestertől: jézusottfentazégben agy erőt bazdmeg" :mrgreen:

swormer
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2023. július 7., péntek 17:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: swormer » 2023. július 22., szombat 16:11

Halfkey írta:
Nézd már meg mit írtál abban a hszben amire reagáltam ember. De mindegy, nem kell érv senkitől. Csak ne morogj hogy jön szembe a sok hülye az autópályán.
Szerinte ez a támadósor nem lenne annyira jó, megindokolta, a fifával gúnyolódó Remynek jegyezte meg, hogy írhatna valami normális érvet ehelyett.
Hol van ebben a morgás?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 22., szombat 16:07

Süti írta: Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy kitől/kiktől lenne ez a keret végre prime, ha nem embapétól. Kevés dolgot irigylek az angoloktól, de ők az utolsó semmirekellő tularazott Anthonykhoz is úgy állnak hozzá, mintha a megvaltot szereztek volna meg, legalább addig, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét.

Arsenalos cimbi odáig meg vissza van egy overpriced középszer Ricetol, itt meg egy esetleges Bellingham Mbappé nyár után is lehetne azt olvasni, hogy azért a jó nem ilyen, mert miért nincs egy Haaland a padon.
Én minden igazolással többnyire úgy vagyok, hogy kell az új impulzus a keretnek, lehet pont jó is lesz. Mondjuk ez a nyár eddig szerintem pont nagyon erős. Egy új jhv-el szerintem 5 csillagos nyarunk lenne

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 22., szombat 16:00

hehetheoriginal írta:

Az biztos, hogy ezzel ha nem is triplazni, de a bajnoki cim, plusz a beellert eselyesen versenyben kell lenni.
Amit én várok, és lényegében, ha nem így történik, akkor csalódott leszek. Ha a Bappé - Vini kettőssel nem domináljuk le végre a spanyol ligát.

Egyszerűen nem szabadna, hogy ez a barca ellenfél legyen a következő X évben. Nem csak bajnoki címet, de címvédést is elvárok a csapattól. Sőt... Elnézve a jelenlegi csapatokat a La ligában, ha a következő 5 bajnokságból 4et nem húzunk be, akkor hagyjuk is...

Nincs Messi a barcában, nincs meg a fullextra a barcában. Nem engedhetjük nekik, hogy nyerjenek.
hehetheoriginal írta:
Süti írta:

Pont a CdRt érzed out of reach egy triplahoz? :mrgreen:
Teljesen erdektelen púp-a-háton semmi sorozat gyenge szar csapatok ellen.
Kell a tripla, már csak azért is, mert hiányzó achievement. Már a Citynek is van...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 22., szombat 16:00

Süti írta:
hehetheoriginal írta:

Az biztos, hogy ezzel ha nem is triplazni, de a bajnoki cim, plusz a beellert eselyesen versenyben kell lenni.
Pont a CdRt érzed out of reach egy triplahoz? :mrgreen:
Teljesen erdektelen púp-a-háton semmi sorozat gyenge szar csapatok ellen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. július 22., szombat 15:59

Arsenalos cimbi odáig meg vissza van egy overpriced középszer Ricetol, itt meg egy esetleges Bellingham Mbappé nyár után is lehetne azt olvasni, hogy azért a jó nem ilyen, mert miért nincs egy Haaland a padon.
Valahol ez mozgatja az egész klubot. :lol: Jön egy bl, utána két napig boldogság, aztán újra felmerül a kérdés, hogy Carvajal mi a fszt keres még itt. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. július 22., szombat 15:56

hehetheoriginal írta:

Az biztos, hogy ezzel ha nem is triplazni, de a bajnoki cim, plusz a beellert eselyesen versenyben kell lenni.
Pont a CdRt érzed out of reach egy triplahoz? :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 22., szombat 15:54

Kezdek megbekelni, hogy legalabb focistat igazolunk, valszeg nem nyerjuk romma magunkat, mint a korabbi par evben, de így eldől, hogy hali sohasem fog itt jatszani, ami nem is baj, mert fajdalom nezni az erolkodest, meg hogy majd szetszakad, de semmi finomsag, technika, esz, kreativitas nincs a jatekaban, annyira faek ketbites az egesz.

Az biztos, hogy ezzel ha nem is triplazni, de a bajnoki cim, plusz a beellert eselyesen versenyben kell lenni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. július 22., szombat 15:50

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy kitől/kiktől lenne ez a keret végre prime, ha nem embapétól. Kevés dolgot irigylek az angoloktól, de ők az utolsó semmirekellő tularazott Anthonykhoz is úgy állnak hozzá, mintha a megvaltot szereztek volna meg, legalább addig, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét.

Arsenalos cimbi odáig meg vissza van egy overpriced középszer Ricetol, itt meg egy esetleges Bellingham Mbappé nyár után is lehetne azt olvasni, hogy azért a jó nem ilyen, mert miért nincs egy Haaland a padon.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 22., szombat 15:37

rashidm írta:
Halfkey írta:

Ja jó, akkor jól értem hogy te belekötsz az emberekbe hogy ők hozzanak már érveket, de neked nem kell? :) Jó világkép.
Olvass vissza, nem kötöttem bele senkibe. Pont, hogy en kaptam a savazast, pedig semmi olyat nem írtam le. Ha nem tetszett vagy nem egyezett a véleményed az enyémmel semmi baj nincs vele, lehet vitázni értelmes keretek között. Azzal nem lehet mit vitázni hogy kapcsoljam ki a fifat. :lol:
Nézd már meg mit írtál abban a hszben amire reagáltam ember. De mindegy, nem kell érv senkitől. Csak ne morogj hogy jön szembe a sok hülye az autópályán.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. július 22., szombat 15:35

Halfkey írta:
rashidm írta:

Minek kellene? Elmondtam a véleményemet, hogy sztem leszunk még gondban, papíron lehet fasza csavok vagyunk, a gyakorlat viszont sokszor mast mutat. Tudtommal ez egy fórum, ahol leírhatom a véleményem.

Majd 1-2 év múlva meglátjuk, mennyire fér el egymás mellett Vini és Bappe illetve Bappe mennyire kompatibilis a Realhoz.
Ja jó, akkor jól értem hogy te belekötsz az emberekbe hogy ők hozzanak már érveket, de neked nem kell? :) Jó világkép.
Olvass vissza, nem kötöttem bele senkibe. Pont, hogy en kaptam a savazast, pedig semmi olyat nem írtam le. Ha nem tetszett vagy nem egyezett a véleményed az enyémmel semmi baj nincs vele, lehet vitázni értelmes keretek között. Azzal nem lehet mit vitázni hogy kapcsoljam ki a fifat. :lol:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 22., szombat 15:06

rashidm írta:
Halfkey írta:

Ebben a témában neked kellene értelmes érveket mutatnod, mert a te véleményed szélsőséges. Pl nevezz meg három csapatot, akiknek a támadósorára elcserélnéd a mi Mbappéval boostolt sorunkat.
Minek kellene? Elmondtam a véleményemet, hogy sztem leszunk még gondban, papíron lehet fasza csavok vagyunk, a gyakorlat viszont sokszor mast mutat. Tudtommal ez egy fórum, ahol leírhatom a véleményem.

Majd 1-2 év múlva meglátjuk, mennyire fér el egymás mellett Vini és Bappe illetve Bappe mennyire kompatibilis a Realhoz.
Ja jó, akkor jól értem hogy te belekötsz az emberekbe hogy ők hozzanak már érveket, de neked nem kell? :) Jó világkép.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 22., szombat 15:02

Na hogy-hogy nem kiszivárgott a PSG levele :D

LEAKED: PSG’s full letter to Kylian Mbappé.

“First of all, it is essential to remember that the spirit that dictated our discussions in the spring of 2022 was always to see you continue with Paris Saint-Germain - a family that has done the impossible for your career for so many years while allowing us, when agreed with you, to respond favorably to a transfer request.”

“This spirit was found in all our discussions, which are continually carried out in the benevolence that we maintain within our Club. It is moreover in this spirit that you appeared on May 21, 2022 at the Parc des Princes to announce your collaboration with a "2025" flocked jersey, which was very clear to all our fans and the world football community.”

“You will therefore understand that your letter - apparently signed a few weeks after your extension announcement and its global impact (and well before the end of the summer transfer window 2022) and its "leak" (one year later) concomitant with its reception did not fail to cause us enormous damage, going contrary to the spirit of our discussions and moreover announcing to the market that you would be free on June 30, 2024, thus aggravating the damage caused to the club.”

“PSG recalls that given its investments in the world of football, Mbappé's future can only be a transfer this summer or an extension beyond June 30, 2024, "which was clearly established between us. That's how all the great players, like you, left their clubs, leaving a lasting legacy and, in turn, helping the club that has helped you - and supported your family - since you were a teenager.”

“The club also wants to justify itself on the famous failed transfer window last summer, pointing to the French and European "regulatory constraints" and recognizes that the "very ambitious" recruitment envisaged could only be "partially achieved". "Conditions completely beyond our control but despite which we have tried to meet your demands (unlike what we would have for any other player), without being fatal to the club.”

“The fact that you apparently signed your letter of non-renewal only a few weeks after the start of the transfer window underlines the lack of sincerity of this position.”

“It is urgent to be able to meet in order to define together the best option for the parties, namely: a renewal for the 24/25 season or a transfer from this transfer window, these are the only options to avoid a lasting paralysis of the club caused by your recent actions.”

“The Deputy Director of Professional Football will get in touch with your advisers in order to quickly agree on this appointment. We hope that these years of commitment, goodwill and unprecedented investment in your future will lead you to think about the future and the supporters of the great club who have supported you all this time.”

@RMCsport
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2023. július 22., szombat 14:20

Remy írta:
Gascoigne írta: Elbeszéltek egymás mellett. Mbappéval ez a támadósor és középpálya brutális, és ettől függetlenül továbbra is igaz, hogy nincs befejőcsatárunk.
De mit jelent azt, hogy befejezőcsatár? Mármint a CR érában sem volt, mert Benzema nem azt játszotta, nem is ő lőtte a gólok nagyrészét.

Bappéban benne van, hogy hozza a kiugró gólmennyiséget, cserébe gólpasszokat is jól termeli. Ő a befejezőcsatár, nem kell ide más.
A CR érában ott volt CR, egy all-time top3 befejező. Amit ő hozott, azt nem reális elvárni bármelyik mai játékostól egyedül. Ahogy mondtam, nagyon jók leszünk a kis franciával, de tovább tudnánk erősödni, ha találunk egy Haaland lightot.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 223 regisztrált és 0 vendég