Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 25., csütörtök 15:21

ziro4vr írta:
hehetheoriginal írta: sztem pofonegyszeru a keplet, belit vissza kell tenni toni szerepkorbe, az esze, tudasa megvan hozza, plusz a fizikuma, munkabirasa miatt a kapu ele is gyakrabban erhet fel. aztan bini meg papi tamadoban fix, a maradek 3 nyitott pozira meg lehet futtatni a kommandot, a tucatspanyolokat meg a feleszu urugvajit.
Tőled olyat vártam ,hogy bini el, musiala in, beli hátra és akkor szépek vagyunk. :mrgreen:

De ja, csak akkor meg Camavinga sehogyse fér be a kp-ra.
nem kivansagmusor, a realitast nezem.
es most még lagymatag trollkodást sem probalok be :lol:

tegnap voltak ismerősök a bayern-unionberlin meccsen, kérdeztem kit kell lecidázni, hogy musialat eladjatok nekunk, de az infok es hangulat alapjan tizkorommel ragaszkodnak hozza, es semmennyiert se elado.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2024. január 25., csütörtök 15:23-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
géza
Hozzászólások: 1139
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: géza » 2024. január 25., csütörtök 15:10

Jo konyvelokbol.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2024. január 25., csütörtök 15:01

Realista24 írta: 831.4m euros arbevetellel a Real Madrid lett a vilag legnagyobb bevetelevel rendelkezo klubja. Masodik a City 825.9 millioval, majd PSG 801.8m-val.
Miből van PSG-nek ennyi bevétele?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 25., csütörtök 14:59

831.4m euros arbevetellel a Real Madrid lett a vilag legnagyobb bevetelevel rendelkezo klubja. Masodik a City 825.9 millioval, majd PSG 801.8m-val.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. január 25., csütörtök 14:58

hehetheoriginal írta: sztem pofonegyszeru a keplet, belit vissza kell tenni toni szerepkorbe, az esze, tudasa megvan hozza, plusz a fizikuma, munkabirasa miatt a kapu ele is gyakrabban erhet fel. aztan bini meg papi tamadoban fix, a maradek 3 nyitott pozira meg lehet futtatni a kommandot, a tucatspanyolokat meg a feleszu urugvajit.
Tőled olyat vártam ,hogy bini el, musiala in, beli hátra és akkor szépek vagyunk. :mrgreen:

De ja, csak akkor meg Camavinga sehogyse fér be a kp-ra.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 25., csütörtök 14:56

ziro4vr írta: Nekem nem a viselkedéssel van a fő bajom, azzal is, de inkább a játékkal. Ha marad a két brazil meg jön bapi, kroos meg mondjuk visszavonul, akkor az kb hasonló felállás, mint ami most a psg-nél nem működik. Üres területeket jól megfutó, de nem annyira kombinatív emberek, a kp-n meg szintén inkább rakkoló arcok, sem mint olyan építők, mint toni sniper. Jude-ban ez még ott lehet, képesség megvan, de akkor nagyon más kell tőle, mint most, most sem látjuk, hogy viniciussal annyira megférnének.
sztem pofonegyszeru a keplet, belit vissza kell tenni toni szerepkorbe, az esze, tudasa megvan hozza, plusz a fizikuma, munkabirasa miatt a kapu ele is gyakrabban erhet fel. aztan bini meg papi tamadoban fix, a maradek 3 nyitott pozira meg lehet futtatni a kommandot, a tucatspanyolokat meg a feleszu urugvajit.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 25., csütörtök 14:14

Amíg perez elnök addig vini real jatekos lesz ez biztos :lol:

Teljesen rapszódikus az ember, neha fejbe rúgnám, máskor meg csak örülünk hogy különbséget jelent, de az elmúlt időben az első verzió a domináns sajna.


Bappéban én még mindig nem hiszek és nem ezért az ujsagirói koholmány végett a lovejaval kapcsolatban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. január 25., csütörtök 14:10

Nekem nem a viselkedéssel van a fő bajom, azzal is, de inkább a játékkal. Ha marad a két brazil meg jön bapi, kroos meg mondjuk visszavonul, akkor az kb hasonló felállás, mint ami most a psg-nél nem működik. Üres területeket jól megfutó, de nem annyira kombinatív emberek, a kp-n meg szintén inkább rakkoló arcok, sem mint olyan építők, mint toni sniper. Jude-ban ez még ott lehet, képesség megvan, de akkor nagyon más kell tőle, mint most, most sem látjuk, hogy viniciussal annyira megférnének.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 25., csütörtök 13:52

én biniciust a pályán nem bírom, a viselkedése, a teljesítménye. nyamvadék. pályán kivul lehet egy joravalo, de egyugyu, fasza krapek. csak az nem érdekel tulzottan.
pappe amilyen ember, az a hányásos orrfújás, viszont hogy futballban sokkal többet tud adni egy csapatnak, mint binicius, az is biztos.

namost a realitás, hogy biniciust nincs az az isten, hogy eladjuk, hamarabb fog rodrigo menni, ha megy, szoval ha pappe jön, akkor együtt lesznek a pályán.
aztán lehet szaladni a lavórért, hogy mikor ki miatt és milyen okból öklendezze fel az ember a töltött káposztát.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 25., csütörtök 13:48

ANDS írta:
wZoLee7 írta:
….
Rossz belegondolni, hogy mennyi éven keresztül fizettünk olyanoknak mint Hazard, Mariano meg Jovic, meddig foglaltak egy helyet és mennyire nagy semmit nem tettek le.
Mariano meg Jovic cserecsatárok voltak, mint most Joselu, csak akkor volt egy kiváló első számú 9- es, Benzema, na akkor helyette kellett volna játszani, most meg örülünk ha Joselu 20 helyzetből egyszer belebotlik úgy a labdába, hogy az bemegy.

De nekem mindegy ki, csak ne Mbappe ennyi pénzért meg a pénzéhes családja.
Ahogy nézem, páran már most sugárban hányunk a név hallatán.
Én meg Vinicius pályán mutatott viselkedésétől "hányok sugárban" de a győzelmek számítanak a végén. Az a fizetés amit írtak meg baromság, nem is lenne pénzünk fizetni

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 25., csütörtök 12:57

nem a teljesitmenyrol es az utolagosan beszopott masszivbréről van szó, hanem hogy milyen kalibert kell keresni és igazolni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. január 25., csütörtök 12:52

Miért? Ugyanolyan haszontalan volt nekünk, kétszer annyi pénzért. Mariano legalább lott golt clasicon, azar palyara se lépett. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 25., csütörtök 12:48

hazit kiveheted a sorból.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 25., csütörtök 11:25

Amit én MBAppetól láttam eddig az több mint meggyőző, Ő a különbség egy párharcban. Amit ellenünk is leművelt, meg az argentinok ellen a döntőben, egy ilyan kaliberrel a kp-nk és szélsőink, kb mint jelenleg az nfl-ben a 49ers, olyan skill sor ami ellen nem lehet védekezni, vagy többet rúgnának, mint mi vagy nyerünk. Carlo meg ha kapna még a védelem két szélére friss használható arcokat akkor a közepes és jobb napjainkon bárkit megverünk. Én sem akarok már B meg C megoldásokat, amennyit ezekrre elköltöttünk már abból bárki kijönne. Rossz belegondolni, hogy mennyi éven keresztül fizettünk olyanoknak mint Hazard, Mariano meg Jovic, meddig foglaltak egy helyet és mennyire nagy semmit nem tettek le.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 25., csütörtök 10:58

ANDS írta:
Donát írta: …..

MBappéról meg 2 éve is azt mondtuk, hogy kiderül milyen fejben, ha pénz miatt nem jön, vagy kevesebb pénzért jön nekünk win-win. Hát idén is ez van, csak az előzőek után nagyon repedezik ez már. :lol: Remélem Pérez tényleg tökös lesz, és irreális pénzt nem ad neki. Bár én továbbra is az érkezése ellen vagyok.
Ha hagyjak Ancelottit dolgozni, ő egy átlagos képességű játékost is be tud illeszteni a rendszerbe, csak center legyen, lásd Joselu 500 ezer euróért. Most, hogy nincs Madridben első számú center, talán könnyebben mozdíthatók olyanok, akiknek a jatékpercek a legfontosabb szempont. Pl.: Dovbyk. Biztos kevesebb lenne a pénzigénye, és még gólokat is lőne.
Az ilyen jatekosokat es igazolasokat hagyjuk meg a kozepszeru csapatoknak meg az angoloknak.
A Real Madridrol beszelunk...eleg volt az ilyen Jovic fele noname arcokbol. Csakis a minoseg johet szoba vagy Joselu egy kaliber, padra, helyettesiteni. Minden mas penzkidobas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. január 25., csütörtök 10:09

RealMadridFanatic írta: Nem attol eros az alkupozicio, mert O a messias, hanem attol, hogy a feneketlen penztarcaju arab klubok gond nelkul kikohognek neki barmit.

Itt mar nem errol szol a tortenet, csak rajta mulik, hogy legalabb megprobal-e legendava valni, vagy megelegszik a langyos vizzel es 3 hajo zsetonnal.
Teljesen mindegy hogy az arab klubok mennyit fizetnek neki. Ha a pénz a fontos, most se fogunk versenyezni ahogy eddig se. Ha pedig ide akar jönni, akkor attól lesz erős alkupozicioban hogy milyen a teljesítménye, és nem attól hogy a PSG 15x annyit fizetne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 25., csütörtök 9:12

gutihaz14 írta:
biztos hogy itt fog játszani.
múltkor pont azt mondtad hogy tuti hosszabbít

mondjuk így legalább akármi történik, megmondtad lesz :mrgreen:
Hehe a Madridom Donald Trumpja. Vagy Trump az USA hehéje! :lol:


MBappéról meg 2 éve is azt mondtuk, hogy kiderül milyen fejben, ha pénz miatt nem jön, vagy kevesebb pénzért jön nekünk win-win. Hát idén is ez van, csak az előzőek után nagyon repedezik ez már. :lol: Remélem Pérez tényleg tökös lesz, és irreális pénzt nem ad neki. Bár én továbbra is az érkezése ellen vagyok.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 25., csütörtök 8:23

Nem attol eros az alkupozicio, mert O a messias, hanem attol, hogy a feneketlen penztarcaju arab klubok gond nelkul kikohognek neki barmit.

Itt mar nem errol szol a tortenet, csak rajta mulik, hogy legalabb megprobal-e legendava valni, vagy megelegszik a langyos vizzel es 3 hajo zsetonnal.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2024. január 25., csütörtök 8:20

Szerintem nem is fogja. Ha 3 aranylabdaval jonne, meg bl sikerre vezette volna a psgt ötször, ok. De az elmúlt 3 évből sokmindent nem tud felmutatni, hiába jó játékos, szóval annyira azért nem erős az az alkupozicio hogy azt kérek amit akarok.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 25., csütörtök 8:19

Nem is fog rendszert borítani, Perez nem adta meg magát az itt levő legendáknak sem, CR, Ramos, mindegyikkel kemény, de rendes tárgyalást tolt. A francia is hamar rájön, hogy nem Ő diktál, ha jönni akar akkor elfogadja amit a prezi ad vagy megy máshová. Viszont szerintem már rég megvan a deal, összegekkel, mindennel.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég