Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 13., kedd 14:47

Inkább Bellinghamet továbbadja a Citynek 200-ert és az megy egyből a PSG-nek :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 13., kedd 14:37

Pad'em írta:
Galacticos írta: Kiadasba mi ferhet bele az idei atig szezonba? 300m- 400m? Vagy attol fugg hany evre tudjuk le amortizalni az arakat a szerzodesekkel?
Az FFP úgy nézi igen.

200M-nk van Mbappére elkülönítve ezt olvastam pár perce, valójában meg csak Perezék tudják pontosan. Erre a pillanatra vár évek óta, ha tényleg meg van az eladási hajlam akkor megoldja, max ha kell eladunk valakit gondolom.
Modric hosszabbitasa megy is a levesbe egy kis felszabaditando loveert :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 14:35

Galacticos írta: Kiadasba mi ferhet bele az idei atig szezonba? 300m- 400m? Vagy attol fugg hany evre tudjuk le amortizalni az arakat a szerzodesekkel?
Az FFP úgy nézi igen.

200M-nk van Mbappére elkülönítve ezt olvastam pár perce, valójában meg csak Perezék tudják pontosan. Erre a pillanatra vár évek óta, ha tényleg meg van az eladási hajlam akkor megoldja, max ha kell eladunk valakit gondolom.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 13., kedd 14:30

Kiadasba mi ferhet bele az idei atig szezonba? 300m- 400m? Vagy attol fugg hany evre tudjuk le amortizalni az arakat a szerzodesekkel?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 13., kedd 14:25

Azért ha idén eljön, gecire sajnálom hogy Benyával nem toltak le legalább 1 közös szezont, mekkora duó lett volna. :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 13., kedd 14:25

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Ronaldinho 2003-ban igazolt a Barcaba. Sejkek sehol nem voltak meg akkor.
en arrol beszelek, hogy kb alakulasuk ota boldog boldogtalant odavittek, akar nagy sztart levezetni, vagy csak felkapott jatekosokat, nemzetkozi sztarokat, akiket meg tudtak venni. Mint a 90-es évek barcájában vagy milanjaban, minden nyáron kicserélték sorozatosan a fél keretet, husdarabként adták-vették mindig is a játékosokat.
erre tett rá a tevés még egy lapáttal az elmult pár évben.
Ezt irtad:
én mai napig azt nem értem, hogy anno ronaldinho hogy tudott onnan ugy kiszabadulni,
En erre reagaltam. Azok meg nem rabszolgatartok voltak, hanem ahogy irod, emberkereskedok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 13., kedd 14:24

Ott kezdodik a dolog, hogy nem 100 volt ra, hanem 200. Ezt is irta a kollega.
Meg azt is hogy 100 elment Judera belőle ;)

De mindegy, a lényeg hogy ennyi cash biztos nem hever készen elköltésre, de biztos vagyok benne hogy elő tudjuk teremteni gond nélkül a forrásokat.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 14:24

Realista24 írta:
Pad'em írta: Azt írja a Parisien hogy most minden klappol. Mbappé most akar jönni, mi is akarjuk, pénz is megvan, és a PSG sem áll az útjába :ozil:

Na kurva kiváncsi leszek.
Ennyit Brahim prezentaciojarol is :lol: Mar ot is Mbapperol kerdeztek...es szerintem mindenki a twittert bujta kozben :lol:
Ja én is ezen röhögtem, szegény gyereket elsöpörte ez a hírcunami. Mondjuk a nyilatkozatából is az jött le nekem, hogy inkább maradt volna Milánóban, gondolom érzi, hogy sok sansza nem lesz itt, csak tölteléknek kell.

További sorok a Parisien lenti cikkéből:

× Mbappé thinks that he is not or no longer in the right place to win trophies. Both collective and individual like the Ballon d'Or.

× There's a usual bad joke amongst Kylian Mbappé's entourage that keeps repeating: "PSG = Prison Saint-Germain.

× Kylian Mbappe dreams of joining Real Madrid and be the club’s LEADER & HERO.

× Nasser Al-Khelaifi and the Emir of Qatar are both angry at Kylian Mbappé and are READY to sell him now.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 13., kedd 14:24

flori írta: Egyértelmű, hogy most kell leigazolni. A tavalyiból tanulni kell, nem lesz olyan, hogy csak ingyen átsétál Madridba. Naivitás volt ez akkor is...

Clutch player, ahogy lentebb is írták, mindenhol bizonyított már. Nincs ilyen játékos a piacon, még Haaland sem. Haragszom rá a múltkoriért, de nem csak a pénzről szólt az. Nem gondolnám toxic játékosnak sem, abban a PSG-ben kb minden az. Nem egy csendes gyerek, de nem látok semmi negatívumot mellette.

Ami nekem kicsit hihetetlen, és zavarossá teszi a képet, az a múltkori Perezes videó, illetve Vini hetese. Furcsa a két időzítése. Azt nem tudom elképzelni, hogy az öreg nem tudott Mbappé terveiről. Furcsa, na. :D Az is lehet, hogy kicsit felrázta ez a lehetséges Haaland aranylabda, és rájött, hogy nincs hova húzni már ezt a bohóckodást. Remélhetőleg gyorsan kiderül.
Hat az biztos, hogy eszbe kapott, mivel iden Haaland el fogja vinni az Aranylabdat, a psg-vel megint lebogtek, Neymar hulladek lett, nem lehet ra alapozni, Messi lelepett, az az oltozo egy lelketlen ures szoba, teli egoista bekepzelt kozepszeru jatekossal, minek maradjon? Itt meg brutalis kp lesz, Vinivel es Rodrygoval a szeleken, hatul rendben vagyunk a jobb oldal kivetelevel, de meg Hakimi is kovetheti a kis cimborajat, aztan ossze is dol az a parizsi kartyavar. Vagy johet mas is meg a jobb oldalra, aztan keszen van a csapatunk, hatradolve nezhetjuk, ahogy Ancelotti osszerakja a szezonkezdetre a brigadot :shifty:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2023. június 13., kedd 14:25-kor.
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 14:23

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
nem ez lenne az első alkalom, evtizedek óta megy ez már, én mai napig azt nem értem, hogy anno ronaldinho hogy tudott onnan ugy kiszabadulni, hogy a megfelelő ugródeszka volt neki

megint ki tosz talál ki ilyen faszságokat?
legjobban egymást megértő duó volt azon a kevés meccsen, amikor együtt játszottak, hogy lehet ilyen faszságot leirni?
:coffee:
Ronaldinho 2003-ban igazolt a Barcaba. Sejkek sehol nem voltak meg akkor.
en arrol beszelek, hogy kb alakulasuk ota boldog boldogtalant odavittek, akar nagy sztart levezetni, vagy csak felkapott jatekosokat, nemzetkozi sztarokat, akiket meg tudtak venni. Mint a 90-es évek barcájában vagy milanjaban, minden nyáron kicserélték sorozatosan a fél keretet, husdarabként adták-vették mindig is a játékosokat.
erre tett rá a tevés még egy lapáttal az elmult pár évben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. június 13., kedd 14:24-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 13., kedd 14:23

hehetheoriginal írta:
Karim Benzema's departure to Saudi Arabia has changed everything.
megint ki tosz talál ki ilyen faszságokat?
legjobban egymást megértő duó volt azon a kevés meccsen, amikor együtt játszottak, hogy lehet ilyen faszságot leirni?
:coffee:
Nem az a kérdés, hogy elférnek-e egymás mellett, hanem hogy az volt a terv, hogy idén jön Bellingham nagy pénzért, a balhátvéd posztra is igazolunk; a jobb oldalt Rodrygo, Valverde, Asensio/Brahim/Kubo megoldja, Benzema mögé érkezik egy Marianonal hasznosabb csere csatár, ezzel 1 évet kihúzunk, jövő nyáron pedig ingyen jön Mbappe és egy jobbhátvéd, esetleg Davies, ha Fran Garcia nem váltja meg hirtelen a világot.

Csak Karim váratlanul borította az asztalt, így már idén lépnünk kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2023. június 13., kedd 14:24-kor.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 13., kedd 14:22

Benzema deal ( és CR7 deal) azért változtathatott meg mindent, mert így az arabok a saját pályájukon játszhatnak, szabályok nélkül. Kirakatcsapatbak ott a City, vagánykodásnak meg a sok öreg aranylabdás a sivatagban. Így egy PSG projektre izmozás céljából már nincs szükség. Szal ja. Összeomolhat az európai arab részvétel, kérdés h kiket szipkáznak el a sivatagba.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 13., kedd 14:18

Durva amúgy hogy 2017 óta üldözzük a gyereket, azaz 6 éve. :D Most már tényleg pont kerülhetne a dolog végére. :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 13., kedd 14:15

hehetheoriginal írta:
Marky írta: Tul szep, hogy igaz legyen :lol: Nehezen akarom elhinni, hogy egy nyar alatt osszeomlik a PSG projekt, mint egy kartyavar.
nem ez lenne az első alkalom, evtizedek óta megy ez már, én mai napig azt nem értem, hogy anno ronaldinho hogy tudott onnan ugy kiszabadulni, hogy a megfelelő ugródeszka volt neki
Karim Benzema's departure to Saudi Arabia has changed everything.
megint ki tosz talál ki ilyen faszságokat?
legjobban egymást megértő duó volt azon a kevés meccsen, amikor együtt játszottak, hogy lehet ilyen faszságot leirni?
:coffee:
Ronaldinho 2003-ban igazolt a Barcaba. Sejkek sehol nem voltak meg akkor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. június 13., kedd 14:14

Én csak egyet kérek. Bármi is legyen a végkimenetel, legyen gyorsan vége :lol: Nem bírom már ezt a szappanoperát, 5 éve megy mindig ugyanaz :roll:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 14:14

hehetheoriginal írta: megint ki tosz talál ki ilyen faszságokat?
legjobban egymást megértő duó volt azon a kevés meccsen, amikor együtt játszottak, hogy lehet ilyen faszságot leirni?
:coffee:
Parancsolj, írhatsz nekik panaszt :D
https://www.leparisien.fr/sports/footba ... al%20media

Tictac van megint pucuk :lol: Hihetetlen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 13., kedd 14:13

Pad'em írta: Azt írja a Parisien hogy most minden klappol. Mbappé most akar jönni, mi is akarjuk, pénz is megvan, és a PSG sem áll az útjába :ozil:

Na kurva kiváncsi leszek.
Ennyit Brahim prezentaciojarol is :lol: Mar ot is Mbapperol kerdeztek...es szerintem mindenki a twittert bujta kozben :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 13., kedd 14:13

Pad'em írta: Azt írja a Parisien hogy most minden klappol. Mbappé most akar jönni, mi is akarjuk, pénz is megvan, és a PSG sem áll az útjába :ozil:

Na kurva kiváncsi leszek.
Na jo, ha ez a level volt a felmondolevel es otthagyja oket es atkoltozik Madridba, akkor megbocsajtok neki, meg mindig inkabb o mint Kane, vagy barki mas. Engem az erdekel, hogy a Real Madrid minden cimre eselyes legyen, es olyan labdarugoink legyenek, akikert leulok a tv ele vagy jegyet valtok egy madridi gepre… kurvaeletbe de szep lenne ez a nyar, nagyon kellene Benzema helyere a kezdobe, es akkor :shifty: :shifty: :shifty: :shifty:
:goat:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 14:11

halamadrid írta: Jaj de cuki ez a szavazás. Még emlékszem, hogy 1 éve hányan mészárolták volna le egész Párizst miatta :D
futballkurvák vagyunk mi is :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 14:09

Marky írta: Tul szep, hogy igaz legyen :lol: Nehezen akarom elhinni, hogy egy nyar alatt osszeomlik a PSG projekt, mint egy kartyavar.
nem ez lenne az első alkalom, evtizedek óta megy ez már, én mai napig azt nem értem, hogy anno ronaldinho hogy tudott onnan ugy kiszabadulni, hogy a megfelelő ugródeszka volt neki
Karim Benzema's departure to Saudi Arabia has changed everything.
megint ki tosz talál ki ilyen faszságokat?
legjobban egymást megértő duó volt azon a kevés meccsen, amikor együtt játszottak, hogy lehet ilyen faszságot leirni?
:coffee:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég