Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:26

Média keveri a szart rendesen. Nem kell ezeket komolyan venni. Következtetéseket sem vonok le pár meccs után. Ha idén motiválatlan lesz a csapat, főleg tavasszal akkor elmehetnek a picsába a játékosok. Kell nagyobb motiváció a BL címvédésnél? Illetve a bajnokságot is ideje lenne behúzni.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:22

Rohadtul nem tetszik ez Cristiano féle üzengetés a sajtón keresztül...lehet, hogy nagy részben igaza van, de mióta lezárult az átigazolási piac, folyamatosan az MU-t szopkodja...szerintem ő jövőre lépni fog, szerintem most lett elege a Reálból...aranylabda, UEFA év játékosa díj és BL cím megvan már neki...egyre jobban fogy neki is a motiváció...estlég még Raúl gólrekordja maradt neki, de ahhoz még 2-3 év kellene számára, annyit már nem fog maradni...
Egyszerűen valami totál összeomlott csapaton belül a 10. után...senki sem egy irányba evez már...motiválatlan, lelketlen szinte az egész csapat...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:11

tubatibi írta: Ami lehet itt nem jó, ezért szeretném nagyon Klopp-ot látni a kispadon.
Én azért szerettem volna Kloppot, mert Ő is azaz idegbetegféle edző, aki folyamatosan tüzeli a játékosokat. CR-nek sokszor ez hiányzik, hogy nincsenek meg a társai, akik menekülnének a győzelembe. De, hát mindegy... Carlo is bizonyított már, nem vagyok elégedetlen, de Kloppot azért még szeretném majd egyszer a Real kispadján látni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. szeptember 4., csütörtök 12:07

CR-ben meg van az, hogy ő akkor is akar játszani, amikor félholt. Ez így nagyon nem jó, ráadásul nem ültethetjük le a padra csak úgy. Abból is egyre több konfliktus fog akadni.
Írom ezt úgy, hogy CR a legnagyobb kedvencem a csapatból.

Ancelotti meg nem egy motivátor, ő egy nagyon nyugodt, nem temperamentumos egyéniség. Ami lehet itt nem jó, ezért szeretném nagyon Klopp-ot látni a kispadon. Persze őt is úgy, hogy szabad kezet kap a keret kialakításában.

Tényleg, elnökválasztás mikor lesz? Szerintem ez az utolsó regnálása Perez-nek. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. szeptember 4., csütörtök 11:59

Realista24 írta:Cristiano húzzon a vérbe Mendessel meg az egyéni rekordajival együtt Manchesterbe, ez a véleményem jelenleg.
Mi ez az ellenszenv? Csak mert kimondta (burkoltan) amit sokan nyíltan? Vagy szimplán Mendes miatt?
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 11:51

Cristiano húzzon a vérbe Mendessel meg az egyéni rekordajival együtt Manchesterbe, ez a véleményem jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 4., csütörtök 11:50

CR levezetni a MU-ban? Minek? Ennyi erőből maradhatna itt is. Itt már történelmet ír, ott meg csak egy volt a klub nagyobb játékosai közül. Én nem örülnék, ha oda menne vissza. Persze tudom, hogy innen el fog menni, sőt... Ha tényleg jön jövőre Reus, akkor én már a legrosszabbra készülök fel... :-( Inkább menjen egy PSG-be. A gazdag csapatok közül az még szimpatikus is.

Amúgy hihetetlen, hogy nem tudunk lehúzni 3-4 szezont nyugodtan. Mindig van valami probléma. Vagy XY játékosnál, vagy Pereznél... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. szeptember 4., csütörtök 11:16

dannen írta:
Cristiano Ronaldo: “Imádom a Manchestert, ezt mindenki tudja, sokszor elmondtam már. A United a szívemben van, sok jó barátomat hagytam ott, a szurkolók elképesztőek és azt kívánom, hogy egyszer majd visszatérhessek. Boldog vagyok a Real Madridban, és négy évem hátra van még itt, de sose lehet tudni, mit hoz a jövő, mert Manchesterben hihetetlenül kezeltek engem”. Forrás: Madridom.hu

pár gondolat ehhez.

várható volt, hogy nem itt fogja befejezni a pályafutását. meglátjuk meddig marad, attól is függ, hogy idén le tudja-e küzdeni a sérülését vagyis mennyi gólt termel. ha sikerül hoznia a szintjét, akkor szerintem maradni fog, hogy ő legyen a real valaha volt legnagyobb góllövője, ha így folytatja 2 év múlva meg is lenne ez és akkor utána lépne le. ha viszont marad a sérülése és látja, hogy esélytelen lehet már jövő nyáron váltani fog. igazából nem is ez a lényeg, hogy mikor, de nemsokára eljön ez az idő és nekünk fel kell készülnünk rá, változások kellenek majd.

olyan csapatot akarok utána aki játssza a focit, nem egy ember szórja a gólokat és kis túlzással más nem képes villanni az esetek nagyobb százalékában. technikás, fineszes, gyors, focit játszani akaró és tudó playerek kellenek majd. végre elhagyhatjuk majd a csatárunk előkészítő szerepét is, oda is jöhet végre egy góléhes vérbeli befejező. sokat lehetne filózni, hogy hogy legyen majd, miként, egy gyors kezdőt összeraktam a fejemben:

----------------kapus---------
carvajal-ramos-varane-marcelo
--------kroos---pogba---isco--------
------james---sturridge---reus--- edző:klopp

igazából james helyén bale/isco is lehetne, ha isco akkor az ő helyén modric. modricot azért nem írtam a kezdőbe, mert ő sem lesz már fiatalabb és ez egy 2-3 év múlva lévő kezdő lenne körülbelül. ki tudja mi lesz vele. pogbából meg igazi vkp-t nevelnék itt. szóval én kb.így képzelem majd el cr nélkül, persze valószínűleg nem lesz így, isco nagy eséllyel lép jövőre plusz ki tudja mi lesz egy csomó játékosunkkal addigra. mindenesetre nagyon elhittem
:mrgreen:
Ezt én is nagyon adnám. :)
Bár szerintem Klopp nem lesz a Real edzője soha, sajnos. Ha meg lenne is, akkor is Perez fogja mozgatni a szálakat az igazolások terén. Pedig, ha Klopp szabad kezet kaphatna, akkor szerintem hihetetlen mód erősek lennénk, mind eredmények, mind pedig játék terén.
A kapus poszton meg legszívesebben a belgát vagy pedig De Gea-t látnám. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. szeptember 4., csütörtök 10:45

Abszolut megertem. Oke jott Mou anno, vele is atparkolt hozzánk par ügyfele, lehúzott minket. Ugye most mar kezd világos lenni miert volt minden Portugáliából jovo játékos annyi amennyi. Most meg megmozgatja a Mu-t is. A nagy csapatokat egymással huzatja le, sajnos minket is. Jamesen irto sokat keresett, tudta, h kikoltekeztunk, felismerte a DM bankot is, es meg ugy akarja előadni, h o a segítségünkre sietett. Ilyen levelet senki nem ir, akit kiraknak a hátsó kapun az sem. A lehet, h foci minőségben semmit nem erő James-DM cseren keresett egy sztár kozeppelyasnyi eurót. Egyszeruen nem hiszem el. Félreértések elkerülése végett, DM nem hiszem, h csak miatta akart menni, de h mozgatta a szálakat az tuti. Meg CR eseteben is fix, amikor "nem érezte jol magat". Erdekes dolgok ezek...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. szeptember 4., csütörtök 9:42

numberone1 írta:Gondolod, h Mendes diktalta neki(el tudom kepzelni )
Nem, Mendes lerakta elé, hogy ez lesz kitéve, mert ebből lesz jó sok cikk és lájk, és senki sem fog már törődni azzal, hogy mennyit is fogsz keresni.
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 4., csütörtök 9:00

Realista24 írta:Di María búcsúlevele tette be a kaput Pérezéknél, mivel az is Mendes műve, nagyjából 95%, elvi kérdés lett belőle a fehér házban, ezért (is) nem jött Falcao.
Gondolod, h Mendes diktalta neki(el tudom kepzelni :mrgreen: )
Szoval mi lesz ezek utan? Megvalunk az embereitol(Coentrao,Pepe)es csak CR es James marad? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 8:55

Di María búcsúlevele tette be a kaput Pérezéknél, mivel az is Mendes műve, nagyjából 95%, elvi kérdés lett belőle a fehér házban, ezért (is) nem jött Falcao.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 4., csütörtök 8:20

El Unico írta:CR-nek akkora marketing értéke van,hogy 34 évesen is simán eladható lesz. Ő nem csak egy futballista hanem egy márka. Szerintem sem Madridból fog visszavonulni. Vissza fog menni a Unitedbe,vagy a Sportingba. Mendes pedig kaszálni fog.
Gondold át még egyszer. A Sporting hogyan fizetne érte súlyos tízmilliókat? MU, PSG, ez a kettő, ha valóban le akar majd vezetni, akkor szerintem közel a negyvenhez hazatér majd.
A teljes lista (millió euró): Cristiano (100), Bale (80), James (60), Modric (55), Ramos, Kroos, Benzema (45), Khedira, Isco (35), Marcelo, Varane (25), Coentrao (20), Carvajal (18), Pepe, Jesé (15), Hernández (14), Illarra (12), Navas (10), Casillas (8), Nacho (6), Arbeloa (5). Forrás: Madridom.hu
Érdekes a tm-t. Eddig úgy működtek, ha jól tudom, hogy a friss igazolásoknál az érték mindig az volt, amennyiért átigazolt az adott játékos. Ez itt több esetben is megdőlt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 4., csütörtök 7:43

CR-nek akkora marketing értéke van,hogy 34 évesen is simán eladható lesz. Ő nem csak egy futballista hanem egy márka. Szerintem sem Madridból fog visszavonulni. Vissza fog menni a Unitedbe,vagy a Sportingba. Mendes pedig kaszálni fog.
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 4., csütörtök 6:56

realfan91 írta:
kecsu10 írta:Pereznek tökéletesen igaza van Mendes kapcsan. Senki ne gondolja h CR itt fog megoregedni. O a legnagyobb penzgyara, max ket éven belul találni fog egy 100 millás vevőt ra, h ismet, immár utoljára kaszáljon rajta 20,30, vagy akar 50 millát is. Ne legyen kétségünk, nem fogja kihagyni. Gusztustalan amit művel, johogy beragott ra az oreg...
Hát ha mondjuk két év múlva is talál olyan barmot aki ennyi pénzt kiad...CR már nem fiatal, 30 fölötti játékosért nem szokás 100 milliókat kiadni. CR bár még nem esett vissza, de ő sem fog ezen a szinten játszani egész életében. A sérülése meg kérdés h rendbe jön-e teljesen.
Pedig 2 év mùlva, még egy PSG, City vagy akár egy MU még simán adna érte annyit. Én MU-ra tippelek amùgy...

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 4., csütörtök 1:07

kecsu10 írta:Pereznek tökéletesen igaza van Mendes kapcsan. Senki ne gondolja h CR itt fog megoregedni. O a legnagyobb penzgyara, max ket éven belul találni fog egy 100 millás vevőt ra, h ismet, immár utoljára kaszáljon rajta 20,30, vagy akar 50 millát is. Ne legyen kétségünk, nem fogja kihagyni. Gusztustalan amit művel, johogy beragott ra az oreg...
Hát ha mondjuk két év múlva is talál olyan barmot aki ennyi pénzt kiad...CR már nem fiatal, 30 fölötti játékosért nem szokás 100 milliókat kiadni. CR bár még nem esett vissza, de ő sem fog ezen a szinten játszani egész életében. A sérülése meg kérdés h rendbe jön-e teljesen.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2014. szeptember 4., csütörtök 0:43

Pereznek tökéletesen igaza van Mendes kapcsan. Senki ne gondolja h CR itt fog megoregedni. O a legnagyobb penzgyara, max ket éven belul találni fog egy 100 millás vevőt ra, h ismet, immár utoljára kaszáljon rajta 20,30, vagy akar 50 millát is. Ne legyen kétségünk, nem fogja kihagyni. Gusztustalan amit művel, johogy beragott ra az oreg...

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. szeptember 3., szerda 23:48

realfan91 írta:Di Maris gól, és 3(!) assziszt a németek ellen. :lol: Szarul játszhatott.
Di Maria mutatja a fukkot :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 3., szerda 23:20

de kellett volna a pali a vb döntőre is. :-(
dehogy kellett, jó volt az úgy... :Đ

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. szeptember 3., szerda 23:11

'shutterisland írta:de kellett volna a pali a vb döntőre is. :-( [/color]
Hát mondjuk ha a VB donton ugyanezt a teljesitmenyt lehozta volna, amit ma, akkor lehet hogy az egesz atigazolási szezonunk maskepp alakul :mrgreen: (meg mielott valaki írná, tudom, h nem jatszott, es azt is h ez csak baratsagos meccs volt :D )
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég