Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 7., hétfő 23:27

SzB írta: James 22,4-ért lett. Callum Wilson is ennyiért ment a Bournemouth-ból a Newcastle-be. Hogy ki az a Callum Wilson?
Nem nagy a különbség köztük max marketingben, Jamesnek perpill csak a neve nagyobb. Örülni kell, hogy Ancelotti szerelmes belé, és egy lejáró szerződésre kaptunk egyáltalán pénzt.

96 milliós bevételnél járunk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 7., hétfő 23:21

Hol és milyen karriert mutatott fel James, hogy fizetni kellene érte valamit?

Itt leszerepelt, a Bayernben leszerepelt. Mindenhol megkapta az elején a lehetőséget, de a teljesítménye miatt nem kellett sehova sem.

Örüljünk, hogy nem egy zsák szotyiért ment el.

A legmegdöbbentőbb számomra, hogy milyen közszeretetnek örvend. A nemzetközi Madridista oldalakon sajnálkoznak a távozása miatt, meg tehetségről beszélnek, aki nem tudodd kinontakozni. Ja persze, mindenki hülye csak ő helikopter.

Túlfújt dolog ez. Jó ez így mindenkinek most.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 7., hétfő 23:03

SzB írta: James 22,4-ért lett. Callum Wilson is ennyiért ment a Bournemouth-ból a Newcastle-be. Hogy ki az a Callum Wilson?
Noname angol csatár :kalapos:
Ez a realitás szerintem, nem furcsaság
A Pl-ben a haza játékosok mindig túlárazottak mert kevesen vannak
James meg az elmúlt évek után ennyit ér..

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 7., hétfő 22:57

Lovagolhatunk ezen mindig, de egy Realból, barcából csak lefele vezet az út, ha eladnak valakit valószínűleg létszámon felüli. Csoda, hogy ennyit kaptunk érte, felét sem éri.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. szeptember 7., hétfő 22:54

James 22,4-ért lett. Callum Wilson is ennyiért ment a Bournemouth-ból a Newcastle-be. Hogy ki az a Callum Wilson?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 7., hétfő 20:55

KovaLlos írta: Mi lesz veletek,ha kikapunk és nem lehet Balet szídni,hogy elhagyta a stadiont a 85. percben? :roll: :D
Lehet Hazardot szidni vagy Asensiot pl
még jópár évig :mrgreen:

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2020. szeptember 7., hétfő 20:45

Anthony írta: Uhh gyerekek, ha Bale mégis távozna, azzal nálam már féig sikeres lenne az átigazolási szezon, még akkor is, ha nem jön senki.
Mi lesz veletek,ha kikapunk és nem lehet Balet szídni,hogy elhagyta a stadiont a 85. percben? :roll: :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. szeptember 7., hétfő 20:42

Uhh gyerekek, ha Bale mégis távozna, azzal nálam már féig sikeres lenne az átigazolási szezon, még akkor is, ha nem jön senki.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 7., hétfő 19:05

ateeemadrid írta:
Victorioo írta: Irigylem egynéhány ember túlzott optimizmusát. :mrgreen:
Ugyanez, nem tudom mi változik majd a következő szezonig, de szenvedés volt az egész idény 1-2 meccset leszámítva. Minden szezonban nem fogunk Ramos 11-esekkel nyerni alsóházi csapatok ellen. Egyedül én is 3 dologban látok rációt, hogy Hazard, Jovic ennél jobban szerepelnek, illetve hogy Ödegaard beválik.

De ugyanennyi erővel pl. lesérülhet Benz vagy Casemiro, és akkor megint teljesen komolytalan az egész. Nagy lutri lesz a szezon, szerencsére Barcáéknál még szarabb a helyzet.
Abszolút igaz! Annyi, hogy én még abban sem vagyok biztos, hogy barcáéknál tosszabb a helyzet. Legalábbis ami, a jelenlegi játékosállományt illeti.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 7., hétfő 13:26

Realista24 írta: Man United are willing pay up-to €30m for Sergio Reguilón and give the player a salary of €5m/season. Sevilla can't match that as they were willing to offer up-to €20m. [@EscalanteSenen]
Remélem legalább valami opciónk lesz rá, nem kéne Hakimi után őt is elbaszni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 7., hétfő 13:10

Man United are willing pay up-to €30m for Sergio Reguilón and give the player a salary of €5m/season. Sevilla can't match that as they were willing to offer up-to €20m. [@EscalanteSenen]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 7., hétfő 12:55

Victorioo írta: Irigylem egynéhány ember túlzott optimizmusát. :mrgreen:
Ugyanez, nem tudom mi változik majd a következő szezonig, de szenvedés volt az egész idény 1-2 meccset leszámítva. Minden szezonban nem fogunk Ramos 11-esekkel nyerni alsóházi csapatok ellen. Egyedül én is 3 dologban látok rációt, hogy Hazard, Jovic ennél jobban szerepelnek, illetve hogy Ödegaard beválik.

De ugyanennyi erővel pl. lesérülhet Benz vagy Casemiro, és akkor megint teljesen komolytalan az egész. Nagy lutri lesz a szezon, szerencsére Barcáéknál még szarabb a helyzet.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. szeptember 7., hétfő 11:24

igazából én sem értem mit foglalkozunk camaval pl, most jön? nem, bappe jön? nem. az hogy mi lesz 2022be meg 2024 ben a lényegen nem változtat kövi idény kemény lesz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. szeptember 7., hétfő 11:02

tubatibi írta:
Berti írta: Lényegében a Benzema és a Casemiro csere hiányzik jelenleg. Feltéve, hogy Jovic menni Milan és Marianot pedig sikerül elpasszolni. Amúgy a Benfica ajánlatot nem csodálkozom, hogy passzolta, mikor legalább 3an vannak ott előtte.

A vkp posztot lehozza Fede vagy valami castillas gyerek, ha Case kiesik. Bár ezt eddig csak itt forumon hallottam. Jövőre pedig jönni fog Camavinga, aki nagyon bíztató, de jelenleg kell egy szezon neki, ahol szinte maximális játékpercet kap.

Elől viszont tök homály az egész. Jovicnak elvileg bizalom volt szavazva még egy szezonig, de lehet hogy tele lett valakinek a töke vele és tényleg kölcsönbe lesz küldve. Ebben az esetben vagy Mariano lesz a második számú vagy igazolunk egy tehetséget/veteránt.
Tessék? Lemaradtam valamiről? Én pont ott tartok, hogy mégsem Minket választana...
Azóta már volt pár változat. Spanyolok szerint mi vagyunk az álma. Franciák szerint a PSG fő célpontja lesz jövő nyáron, tegnap nyilatkozta Leonardo, hogy figyelik. Majd kiderül, jelenlegi pletykák szerint mi vagy ők, de 2021 nyaráig lesz még pár verzió
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2020. szeptember 7., hétfő 10:48

Berti írta: Lényegében a Benzema és a Casemiro csere hiányzik jelenleg. Feltéve, hogy Jovic menni Milan és Marianot pedig sikerül elpasszolni. Amúgy a Benfica ajánlatot nem csodálkozom, hogy passzolta, mikor legalább 3an vannak ott előtte.

A vkp posztot lehozza Fede vagy valami castillas gyerek, ha Case kiesik. Bár ezt eddig csak itt forumon hallottam. Jövőre pedig jönni fog Camavinga, aki nagyon bíztató, de jelenleg kell egy szezon neki, ahol szinte maximális játékpercet kap.

Elől viszont tök homály az egész. Jovicnak elvileg bizalom volt szavazva még egy szezonig, de lehet hogy tele lett valakinek a töke vele és tényleg kölcsönbe lesz küldve. Ebben az esetben vagy Mariano lesz a második számú vagy igazolunk egy tehetséget/veteránt.
Tessék? Lemaradtam valamiről? Én pont ott tartok, hogy mégsem Minket választana...
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. szeptember 7., hétfő 10:00

Szerintem egy rutinos csatárra és jobb szélsőre lenne mindenképpen szükség.

Valami kész játékosokra, akik rutinosak és itt lehetnek amíg a fiatalok fejlődnek.

Jovicot nem tudom, hogy kellene-e erőltetni. Nagyon nem győzött meg semmiről, bár tény nagyon sok lehetőséget nem kapott.

De nem hiszem, hogy jön bárki is.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. szeptember 7., hétfő 9:57

Irigylem egynéhány ember túlzott optimizmusát. :mrgreen:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. szeptember 7., hétfő 9:52

Lényegében a Benzema és a Casemiro csere hiányzik jelenleg. Feltéve, hogy Jovic menni Milan és Marianot pedig sikerül elpasszolni. Amúgy a Benfica ajánlatot nem csodálkozom, hogy passzolta, mikor legalább 3an vannak ott előtte.

A vkp posztot lehozza Fede vagy valami castillas gyerek, ha Case kiesik. Bár ezt eddig csak itt forumon hallottam. Jövőre pedig jönni fog Camavinga, aki nagyon bíztató, de jelenleg kell egy szezon neki, ahol szinte maximális játékpercet kap.

Elől viszont tök homály az egész. Jovicnak elvileg bizalom volt szavazva még egy szezonig, de lehet hogy tele lett valakinek a töke vele és tényleg kölcsönbe lesz küldve. Ebben az esetben vagy Mariano lesz a második számú vagy igazolunk egy tehetséget/veteránt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. szeptember 7., hétfő 9:42

Jó dolog ez, hogy takarítjuk a felesleget, de így, hogy venni meg nem akarunk, elég szar lesz. Jovic lehet megy a Milánba, Mariano nem kell, Benzema marad csak. Ráadásul ő is egy évvel öregebb róka.

Casmiro helyére is kellene valaki, mert ha a brazil kiesik, végünk. Szélre talán megleszünk, ha Asensio és Hazard nem a sanitasban fognak ücsörögni, de Vinitől mindenképp kellene a szintlépés. Hátul is meglehetünk, remélem Odriozola nem lesz megint csalódás.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. szeptember 7., hétfő 9:03

Sztem Cavani sosem volt opció ZZnek sajnos, max ha Marianot meg Balet is ki lehet úgy paterolni, hogy nem mi álljuk a full fizetésüket, de az meg scifi.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég