Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. július 29., péntek 13:42

kiserik írta: Én csak azt nem értem, hogy ez: https://youtu.be/kA4oZ15Wb40 , hogy a kóchengeresbe bukott meg az eye teszten :D
Mindenkiről lehet csinálni egy jutubvideot.
Bohócok ellen könnyű.
Már itt látszik hogy esetlen.

:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 13:41

kiserik írta: Én csak azt nem értem, hogy ez: https://youtu.be/kA4oZ15Wb40 , hogy a kóchengeresbe bukott meg az eye teszten :D
Vissza lehet olvasni miket írtam rola.
Meg a forum nagy resze az elso szezonjaiban itt...
Megint hulyeseget beszelsz
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 29., péntek 13:39

kiserik írta: Én csak azt nem értem, hogy ez: https://youtu.be/kA4oZ15Wb40 , hogy a kóchengeresbe bukott meg az eye teszten :D
Azta. :ozil: Ezt a videót nem is láttam róla, elég komoly összeállítás. Ez alapján nem csoda h leigazoltuk. :D Ebben aztán van minden.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. július 29., péntek 13:13

Én csak azt nem értem, hogy ez: https://youtu.be/kA4oZ15Wb40 , hogy a kóchengeresbe bukott meg az eye teszten :D

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1773
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 29., péntek 13:12

hehetheoriginal írta:
mert ez a többi nyomorult is képvisel értékeket,
igen, egy nem real madrid drukkernek, akinek eleg az FA kupa vagy a kozepmezony
Okay boomer

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 13:04

cart írta: Es mit er az eye-test onmagaban ha melle olyan mentalitasu mint Pato meg a brazilok 90%-a mondjuk, hogy inkabb a kocsmaba jarnak edzes helyett?
Valaszra sem erdemes mar, el lett mondva ezerszer
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 13:03

Sierra írta:
hehetheoriginal írta: nem is értem néha, hogy egyesek miert real madrid drukkerek.
a címek, trófeák miatt kizárólag?
Ehhez még annyit, hogy ezt úgy írod mintha csak falábú, tucat játékosok lennének a csapatban.
Azért nézzük már végig az elmúlt 10 év kiemelkedő arcait... Marcelo, Carvajal, Ramos, Kroos, Modric, Céronaldo, Benzema... mind magas kvalitású játékosok, akiknek élmény nézni a játékát, mert bennük van a jogabonito is.
En mikor kutyaztam ezeket, akiket felsoroltal? Modricot kb ketszer, amiota itt van, amikor osszevissza adta el a labdakat par meccsen, de abszolut semmi gond nincs vele.
Carvajal evekig vakon volt, most volt egy jo tavasza.
Mindenki mas, akit szidok, bőven ad ra okot, vagy mert balfasz, vagy mert ezen a szinten tehetsegtelen es keves.
Szoval akkor mirol beszelunk?
mert ez a többi nyomorult is képvisel értékeket,
igen, egy nem real madrid drukkernek, akinek eleg az FA kupa vagy a kozepmezony
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1773
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 29., péntek 13:01

hehetheoriginal írta: igen meg mario jardel meg inzagi meg a tobbi nyomorult, akik csak belekurni tudtak a labdaba ha épp arra jott, pont amilyen irányban álltak, de bármi másban szobanövény kategória.
nem is értem néha, hogy egyesek miert real madrid drukkerek.
a címek, trófeák miatt kizárólag?
De azért nem lehet így nézbi, nincsen semmi értelme, mert ez a többi nyomorult is képvisel értékeket, és legalább annyi sikert értek el, mint az eye test pozitív játékosok, ha elfogadod, ha nem. Azt meg, hogy ki miért néz focit, talán eldöntheti mindenki magának, pont annyira szubjektív, mint pl a bármilyen ízlés, kedvenc zene, film, könyv, ruha, stb...
Én úgy látom te azt nem vagy hajlandó elfogadni, hogy nem az egyetemes igazságot mondod, hanem a saját véleményedet. Szubjektív gondolatokat, ami se többet, se kevesebbet nem ér, mint másé. (a szakmabelieket nem számítva, de te sem vagy az tudtommal)

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 29., péntek 12:57

Es mit er az eye-test onmagaban ha melle olyan mentalitasu mint Pato meg a brazilok 90%-a mondjuk, hogy inkabb a kocsmaba jarnak edzes helyett?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 29., péntek 12:47

hehetheoriginal írta: nem is értem néha, hogy egyesek miert real madrid drukkerek.
a címek, trófeák miatt kizárólag?
Ehhez még annyit, hogy ezt úgy írod mintha csak falábú, tucat játékosok lennének a csapatban.
Azért nézzük már végig az elmúlt 10 év kiemelkedő arcait... Marcelo, Carvajal, Ramos, Kroos, Modric, Céronaldo, Benzema... mind magas kvalitású játékosok, akiknek élmény nézni a játékát, mert bennük van a jogabonito is.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 29., péntek 12:31

hehetheoriginal írta:
RealMadridFanatic írta: En ertem mi az eye-test lenyege, de nem lehet vele vitatkozni, mert ilyen formaban egy adott jatekos pillanatnyi lenyomata csupan. Tehat sok szakmai erteke nincs.

Mondhatjuk, hogy Patoban oriasi potencial volt, az akkori eye-test nyilvan nem tevedett, de mi ertelme volt? Ilyen-olyan okokbol kisiklott a palyafutasa, nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. A vegen csak az szamit, hogy mit ert el az adott egyen a palyafutasa soran, amihez manapsag sokkal tobb kell, mint ero, fizikum, robbanekonysag, finesz es technika. Olyan tenyezok, amiket nem tudsz eye-testelni, hanem a jatekos korul tevekenykedo megfigyelok, ugynokok, edzok, szakemberek dolga felismerni a megletuket vagy hianyukat.
tény, igy van, egyetértek.
de inkább olyan embert keressunk, nézzunk es igazoljunk le, aki legalább az eye test alapján nem egy kutyauto balfasz.
mert akkor az ilyen jovity, faubert, gravesen, woodgate, huntelár es társai még csak szóba se jöhetnek, nem hogy egy real madridban mezt es játékpercet kapjanak....
Igen, azt mar nem irtam bele, hogy alapvetoen a fenti ertekek kellenek nekem is, nem a droidok erdekelnek, akiket futoszalagon termelnek az akademiak. Mas kerdes, hogy a mai fociban a sikerek eleresehez kellenek a taktikailag fegyelmezett arcok akik becsukott szemmel is tudjak hova kell helyezkedni, passzolni, presszingelni, stb. Meccset nezni viszont "Ronaldinho" miatt ulok le.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 29., péntek 11:44

hehetheoriginal írta:a címek, trófeák miatt kizárólag?
ZZ korszak alatt kb vallatni lehetett a bajnoki meccsekkel.
Ott nem a szép játék volt a jellemző. Mégis eredményesek voltunk.

Én amúgy az ilyen BL menetelések miatt imádom ezt a csapatot, mint az idei. Lehet nem játszottunk faszon pörgetős flikkflakk meccseket, de ezerszer inkább ilyen küzdős, hajtós csapat legyen, mint semmitnemérő joga bonito. Ha valaki arra vágyik, nézzen brazil ligát. Vagy futsalt, esetleg strandfocit.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 11:41

igen meg mario jardel meg inzagi meg a tobbi nyomorult, akik csak belekurni tudtak a labdaba ha épp arra jott, pont amilyen irányban álltak, de bármi másban szobanövény kategória.
nem is értem néha, hogy egyesek miert real madrid drukkerek.
a címek, trófeák miatt kizárólag?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 29., péntek 11:25

Mondjuk Huntelaart idevenni, aki több mint 400 gólt szerzett karrierje során, elég balgaság.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 11:21

RealMadridFanatic írta: En ertem mi az eye-test lenyege, de nem lehet vele vitatkozni, mert ilyen formaban egy adott jatekos pillanatnyi lenyomata csupan. Tehat sok szakmai erteke nincs.

Mondhatjuk, hogy Patoban oriasi potencial volt, az akkori eye-test nyilvan nem tevedett, de mi ertelme volt? Ilyen-olyan okokbol kisiklott a palyafutasa, nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. A vegen csak az szamit, hogy mit ert el az adott egyen a palyafutasa soran, amihez manapsag sokkal tobb kell, mint ero, fizikum, robbanekonysag, finesz es technika. Olyan tenyezok, amiket nem tudsz eye-testelni, hanem a jatekos korul tevekenykedo megfigyelok, ugynokok, edzok, szakemberek dolga felismerni a megletuket vagy hianyukat.
tény, igy van, egyetértek.
de inkább olyan embert keressunk, nézzunk es igazoljunk le, aki legalább az eye test alapján nem egy kutyauto balfasz.
mert akkor az ilyen jovity, faubert, gravesen, woodgate, huntelár es társai még csak szóba se jöhetnek, nem hogy egy real madridban mezt es játékpercet kapjanak....
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 29., péntek 11:04

En ertem mi az eye-test lenyege, de nem lehet vele vitatkozni, mert ilyen formaban egy adott jatekos pillanatnyi lenyomata csupan. Tehat sok szakmai erteke nincs.

Mondhatjuk, hogy Patoban oriasi potencial volt, az akkori eye-test nyilvan nem tevedett, de mi ertelme volt? Ilyen-olyan okokbol kisiklott a palyafutasa, nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket. A vegen csak az szamit, hogy mit ert el az adott egyen a palyafutasa soran, amihez manapsag sokkal tobb kell, mint ero, fizikum, robbanekonysag, finesz es technika. Olyan tenyezok, amiket nem tudsz eye-testelni, hanem a jatekos korul tevekenykedo megfigyelok, ugynokok, edzok, szakemberek dolga felismerni a megletuket vagy hianyukat.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. július 29., péntek 10:57

Igazából mindig ez van. :D Ki van tiltva, fórum vs hehe, kitiltják, aztán fél év múlva visszajön, majd megint összerúgja a port vkivel akivel vita lesz, megint kitiltják, fél év - 1 év múlva visszajön és folytatódik minden. :D Csak ezen az oldalon ez már a 3. reged asszem. :D És akkor még ott volt a madridista is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 29., péntek 10:21

hehetheoriginal írta: mivel is mosdatom?
mikor volt más nálam az eye test fogalma, mint most?
vagy csak ti nem értitek még mindig? :hmmm:
Mi, teljesen biztos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 10:20

mivel is mosdatom?
mikor volt más nálam az eye test fogalma, mint most?
vagy csak ti nem értitek még mindig? :hmmm:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 29., péntek 10:18

hehetheoriginal írta:
Süti írta:


Hát ez azért így elég biztonsági játék. Ha bejön, akkor megmondtam, ha nem, akkor potenciálról beszéltél, csak nem jött ki belőle. Ez alapján aztán tényleg bárkire rá lehet mondani, mert max megmondod utólag, hogy nem jött ki belőle. :mrgreen:
áá geci miert bonyolitod tul?
ti maszatoltok itt pályafutásokrol, meg hogy pato meg ganso mi lett beloluk, stb.
en arrol beszelek, hogy pl kinek mennyi labdaerzeke van, milyen a fizikuma, gyorsasag, robbanekonysag, ero, kreativitas, technika, finesz, mennyire lat a palyan, stb. ABBAN AZ ADOTT PILLANATBAN, a jelenben, minden ami a konkret labdarugas mint tevekenyseghez kapcsolodik, es a potencial, hogy ha minden oke lesz (nincs serules, profi felfogas, etrend, eletmod, edzes, stb), akkor vki fasza lehet. (feltételes mód, általános iskola tananyag, bár ma már sztem nem tanitanak ilyesmit :lol: )

csak es kizarolag ti beszeltek itt, hogy na ez se jott be az se jott be, tehat szar az eye test, nem ertem mit nem lehet ezen erteni, tenyleg geci mintha millionyi birkaval beszelne az ember, mint egy politikus, le kell menni ovodasba, hogy szot ertsen az ember...
Nem kell lemenni ovodásba, simán kereshetsz a szintedhez való társaságot, mert mi nyilván nem ütjük meg a mércédet.
Lehet máshol nem tűnne fel, hogy miként mosdatod magad időről időre, itt sajnos sok az annyira hülye, hogy észreveszi.

Read test alapján az egyik pillanatban normálisnak tűnsz, a másik alapján meg egy barom vagy. Ennyit ér a pillanatnyi eye tested is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég