Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:58

Elolvastam először is, azért írom, hogy majdnem végig jó volt, legtöbb gólpassz is a számlájára írható, szerintem kevesebbet hibázott, mint pl. Xabi, de sokkal több kulcsmomentuma is volt. Amúgy nem vagyok oda érte, de ez a gyerek élete formájában van, előbb adnám el Xabit, mint őt.
Nem is Xabival kell összehasonlítani. :)
Xabi nálam sem tényező, fix pados lenne nálam, mert jó az öreg a háznál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2014. július 3., csütörtök 13:57

Realista24 írta: Kroos, Vidal, Falcao. Szerintem jelenleg így nézünk ki.
:agree: Így legyen. Khedira,Morata,Casemiro el, és nagyon nyugodtan indulhatunk a szezonnak. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 3., csütörtök 13:56

Realista24 írta:
Ennél azért ő jóval többet tett le az asztalra, mind a 2 döntőben kulcsfontosságú momentumai voltak és egész évben jól játszott. Jobban meg kéne becsülni!
Olvasd el újra, amit írtam. :)
Elolvastam először is, azért írom, hogy majdnem végig jó volt, legtöbb gólpassz is a számlájára írható, szerintem kevesebbet hibázott, mint pl. Xabi, de sokkal több kulcsmomentuma is volt. Amúgy nem vagyok oda érte, de ez a gyerek élete formájában van, előbb adnám el Xabit, mint őt.

Más: elvileg Modirc megkapja a 8-ast a következő szezonban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Banán 2014. július 3., csütörtök 13:58-kor.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2014. július 3., csütörtök 13:56

Vidal kicsit magasabb és jobb szint arra a posztra..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:55

Megnyugattál. Amugy Dm és Vidal között csak fél év van. :hmmm: :hmmm:
Vidal 87.05.22, DM 88.02.14.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 3., csütörtök 13:54

Realista24 írta:
attareal írta:Ez mind szép és jó, de nehogy már Hameval kelljen pótolni őt, mert ő megsem közelíti azt-azon a poszton persze-, mint amit DM nyom ott. Megfelelő pótlás esetén felőlem mehet. Azaz: Pogba, Vidal, Isco-félve írom, mert még sokat kell tanulnia, és kitudja hol számítanak rá-, és kb. ennyi, aki tudná őt pótolni. Csak ez gond.
James nem fog Madridba igazolni, erre rá merem tenni RMCF egy heti piaadagját. :mrgreen:

Kroos, Vidal, Falcao. Szerintem jelenleg így nézünk ki.
Megnyugattál. Amugy Dm és Vidal között csak fél év van. :hmmm: :hmmm:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. július 3., csütörtök 13:53

BOcs,amit irtam nem engedte torolni,mert elneztem az oldalt,egy korabbi hszre valaszoltam vna vele :P
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:50

attareal írta:Ez mind szép és jó, de nehogy már Hameval kelljen pótolni őt, mert ő megsem közelíti azt-azon a poszton persze-, mint amit DM nyom ott. Megfelelő pótlás esetén felőlem mehet. Azaz: Pogba, Vidal, Isco-félve írom, mert még sokat kell tanulnia, és kitudja hol számítanak rá-, és kb. ennyi, aki tudná őt pótolni. Csak ez gond.
James nem fog Madridba igazolni, erre rá merem tenni RMCF egy heti piaadagját. :mrgreen:

Kroos, Vidal, Falcao. Szerintem jelenleg így nézünk ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 3., csütörtök 13:49

Realista24 írta:
dzsi91 írta:Azért valahol meg lehet érteni Di Maria-t is ... Egy ilyen szezon után sem zárkózunk el az eladásától (legalábbis nyár eleje óta ilyen hírek vannak) ... De ha menni akar menjen, komoly szezon jön, nincs helye a balhéknak majd pótoljuk.
De most komolyan, milyen szezon után? Volt egy jobbnak mondható fél éve, a sok szerencsétlen megoldását szerencsére sok esetben tudta kompenzálni, de ez egyre kevésbé lesz megengedhető. Ennyi hibával azon a poszton nem lehet játszani.
+1, az előző szerződés hosszabbítása előtt is lehozott két jó hónapot, aztán ment a sírás. Elég link alak ilyen téren és lehet, hogy egyénileg több benne a veszély, mint Kroosban, Pogbaban vagy Vidalban, de ha 50 millió felett valaki elvinné és ennyiért lehetne hozni valamelyik juvest vagy a feléért Kroost, akkor szívfájdalom nélkül elengedném. Igazából cserének lenne tökéletes, mert a lendülete sok meccsen jelentene áttörést, de a fix kiegészítő szereppel nem fog megelégedni. Rá kellene sózni a Unitedre, úgy sincs értelmes szélsőjük és úgy is sokat fizetnek mindenkiért. :Đ
és egész évben jól játszott.
Na persze. :lol: Télen lapáttal kergettem volna el olyan tré volt az ember...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. július 3., csütörtök 13:49

Olyan nincs hogy mind madridista... Legalabbis szerintem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 3., csütörtök 13:48

dzsi91 írta:Azért valahol meg lehet érteni Di Maria-t is ... Egy ilyen szezon után sem zárkózunk el az eladásától (legalábbis nyár eleje óta ilyen hírek vannak) ... De ha menni akar menjen, komoly szezon jön, nincs helye a balhéknak majd pótoljuk.
Igazából nem lehet tudni, hogy mi megy a háttérben. Senki nem mondta, hogy eladó. Carló kimondottan kardoskodott érte, mint ahogyan CR is. Lehet Mendes buziskodik egy kis plusz lecsóért neki. Valamiért viszont az az érzésem, hogy Carló lebeszéli a váltásról. :hmmm:
Viszont amennyiben menni akar, el kell engedni egy értelmes összegért, és reménykedni, hogy nem megy sehova Pogba. Jövőre meg lecsapni rá, és ott a rég áhított csúcsnéger :mrgreen: :D

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 3., csütörtök 13:48

Ez mind szép és jó, de nehogy már Hameval kelljen pótolni őt, mert ő megsem közelíti azt-azon a poszton persze-, mint amit DM nyom ott. Megfelelő pótlás esetén felőlem mehet. Azaz: Pogba, Vidal, Isco-félve írom, mert még sokat kell tanulnia, és kitudja hol számítanak rá-, és kb. ennyi, aki tudná őt pótolni. Csak ez gond.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:47

Ennél azért ő jóval többet tett le az asztalra, mind a 2 döntőben kulcsfontosságú momentumai voltak és egész évben jól játszott. Jobban meg kéne becsülni!
Olvasd el újra, amit írtam. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 3., csütörtök 13:45

Realista24 írta:
dzsi91 írta:Azért valahol meg lehet érteni Di Maria-t is ... Egy ilyen szezon után sem zárkózunk el az eladásától (legalábbis nyár eleje óta ilyen hírek vannak) ... De ha menni akar menjen, komoly szezon jön, nincs helye a balhéknak majd pótoljuk.
De most komolyan, milyen szezon után? Volt egy jobbnak mondható fél éve, a sok szerencsétlen megoldását szerencsére sok esetben tudta kompenzálni, de ez egyre kevésbé lesz megengedhető. Ennyi hibával azon a poszton nem lehet játszani.
Ennél azért ő jóval többet tett le az asztalra, mind a 2 döntőben kulcsfontosságú momentumai voltak és egész évben jól játszott. Jobban meg kéne becsülni!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 3., csütörtök 13:41

dzsi91 írta:Azért valahol meg lehet érteni Di Maria-t is ... Egy ilyen szezon után sem zárkózunk el az eladásától (legalábbis nyár eleje óta ilyen hírek vannak) ... De ha menni akar menjen, komoly szezon jön, nincs helye a balhéknak majd pótoljuk.
De most komolyan, milyen szezon után? Volt egy jobbnak mondható fél éve, a sok szerencsétlen megoldását szerencsére sok esetben tudta kompenzálni, de ez egyre kevésbé lesz megengedhető. Ennyi hibával azon a poszton nem lehet játszani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 3., csütörtök 13:40

Di María nem szeretne Madridban maradni. Az argentin játékos elégedetlen a helyzetével és úgy érzi nem becsülik őt Spanyolországban. Forrás: Madridom.hu
csodálkozol bazmeg? Ittvagy 4 éve, és leszámítva egy kb 3 hónapos időszakot Mou alatt, meg most egy fél évet, folyamatosan csak fejfájást okoztál a rengeteg bugyuta, kapkodó, értelmetlen megoldásoddal. Amik amúgy most is ugyanúgy megvoltak...

hozz le még1 hasonló teljes szezont, és talán közönségkedvenc is lehetsz
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 3., csütörtök 13:38

Azért valahol meg lehet érteni Di Maria-t is ... Egy ilyen szezon után sem zárkózunk el az eladásától (legalábbis nyár eleje óta ilyen hírek vannak) ... De ha menni akar menjen, komoly szezon jön, nincs helye a balhéknak majd pótoljuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 3., csütörtök 13:36

Géci írta:
attareal írta:De végülis, nemtom mit rinyálok én DM miatt, amikor tudjuk, és fogjuk őt pótólni, ha elmegy.
A másik, amiről már írtam, hogy sztem Isco ki fogja szorítani őt, ha nemis idén, de jövőre biztos. Nagyon bízom a tökiben.
Isco-Modric-Kroos kp sem lenne rossz, de DM sebessége nagyon hasznos volt a kp-n, főleg a kontráknál. Én DM-et csak Pogbára cserélném le jelenleg. Amúgy marasztalnám, de ez se cukor, hogy évente sír a szája valamiért...
Adom, adom.
Teljesen igazad van.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 3., csütörtök 13:35

attareal írta:De végülis, nemtom mit rinyálok én DM miatt, amikor tudjuk, és fogjuk őt pótólni, ha elmegy.
A másik, amiről már írtam, hogy sztem Isco ki fogja szorítani őt, ha nemis idén, de jövőre biztos. Nagyon bízom a tökiben.
Isco-Modric-Kroos kp sem lenne rossz, de DM sebessége nagyon hasznos volt a kp-n, főleg a kontráknál. Én DM-et csak Pogbára cserélném le jelenleg. Amúgy marasztalnám, de ez se cukor, hogy évente sír a szája valamiért...

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 3., csütörtök 13:24

De végülis, nemtom mit rinyálok én DM miatt, amikor tudjuk, és fogjuk őt pótólni, ha elmegy.
A másik, amiről már írtam, hogy sztem Isco ki fogja szorítani őt, ha nemis idén, de jövőre biztos. Nagyon bízom a tökiben.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég