Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 19., szombat 12:05

Realista24 írta:Eszembe jutott egy nyár...Pérez...és a nagy bevásárlás...Pérez egy nyár alatt behúzná a Kroos, James, Pogba pakkot? A jelenlévőket és távozókat figyelembe véve képtelenségnek hangzik, de ki tudja? :hmmm:
Ha ez a három igazolás egy nyáron megtörténne, akkor ismét nem kéne igazolni legalább két évig, maximum a védelembe majd.
Korban, minőségben és létszámban is nagyon ott lennénk. Nem tudom, merjünk nagyot álmodni?
Csak ebben az a vicces, hogy ha a hármasból lehagyod James-et, a csapat ugyanannyit erősödik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 19., szombat 12:05

Galacticos írta:persze mert te csak oblakot nézted. :D
Ez jó volt! Betalált! Jössz Te még az én utcámba :shifty:

Amúgy, ha belegondolunk baromi szegényes a padunk a támadók terén. Lehet Carló nem akarja többet Bale helyén nyomatni DM-et ami azért érthető :mrgreen: . CR cseréje Jesé lenne papíron, Benzemának nincs, és igazából Balenek sincs. Kp-ról esetleg lelép Casemiro és ott is megvagyunk. Viszont, ha lép Khedira vagy DM akkor szerintem tuti, hogy jön Vidal/Pogba párosból valamelyik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. július 19., szombat 12:04

Realista24 írta:Nem tudom, merjünk nagyot álmodni?
Pont te mondtad elég sokszor, hogy mindig kell igazolni, frissíteni a kereten, amivel egyet is értek, hogy kicsit friss legyen, motivált, nem egy befásult, motiválatlan csapat :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 19., szombat 12:01

Eszembe jutott egy nyár...Pérez...és a nagy bevásárlás...Pérez egy nyár alatt behúzná a Kroos, James, Pogba pakkot? A jelenlévőket és távozókat figyelembe véve képtelenségnek hangzik, de ki tudja? :hmmm:
Ha ez a három igazolás egy nyáron megtörténne, akkor ismét nem kéne igazolni legalább két évig, maximum a védelembe majd.
Korban, minőségben és létszámban is nagyon ott lennénk. Nem tudom, merjünk nagyot álmodni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 19., szombat 11:59

Ez papíron egyébként beleférne az FFP szabályba?
Az FFP ennél sokkal bonyolultabban számol, ha csak az igazolásokat nézzük, a teljes szerződésének az időtartamára osztja szét a vételárat, az eladást meg a szerződése szerint hátralévő időre, stb. De véleményem szerint simán belefér nekünk ekkora mínusz.
Lehet, hogy egyedül vagyok ezen a véleményen, de szerintem Di Maríat 60 körül el kell adni. Láttunk már tőle fellángolásokat. 2011/2012-es bajnokságban is volt pár hónap amikor ilyen szinten játszott, aztán jött egy sérülés és leeresztett.
Én simán eladnám, ha tudnám, hogy hogyan pótoljuk. De jelenleg ezt nem látom. Az biztos, hogy ennél többért nem tudjuk később eladni

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. július 19., szombat 11:57

Lehet, hogy egyedül vagyok ezen a véleményen, de szerintem Di Maríat 60 körül el kell adni. Láttunk már tőle fellángolásokat. 2011/2012-es bajnokságban is volt pár hónap amikor ilyen szinten játszott, aztán jött egy sérülés és leeresztett. Most is simán lehet ez. Meg ugye volt, amikor kapott fizu emelést és utána félévig megint nulla volt. Fejben nem lesz soha jobb, és ezt a tempót amit diktál az új posztján szerintem nem bírja évekig fent tartani. A fő ok amiért eladnám az a nagyon sok elszórt labda. Tavaly szerencsére nem éreztük meg és sokszor ő nyerte meg nekünk a meccseket, de ez nem mindig lesz így.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 11:57

Banán írta:James egyértelműen Benzi helyére/cseréjének jönne, jó is lenne abba a szerepkörbe. Egyiknek sem csak a befejezés a feladata, annál sokkal többet tudnak.
ennyi pénzért nem lesz James csere. Benzema sem lesz cserepados. Mindketten kezdőben lesznek.
But he is a good boy...

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 19., szombat 11:55

James egyértelműen Benzi helyére/cseréjének jönne, jó is lenne abba a szerepkörbe. Egyiknek sem csak a befejezés a feladata, annál sokkal többet tudnak.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. július 19., szombat 11:54

És egy ilyen magasröptű poénért aztán mindenképpen érdemes lenne korunk legjobbját és 2 aranylabdás világsztárját kitenni a csapatból.
Jó, akkor Ronaldo megint nyomjon le 60 meccset pihenés nélkül, és mi meg nézzük végig fapofával, hogy tavaszra kiég szegényke :roll:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2014. július 19., szombat 11:50

ha jön james, nem hiszem, hogy ancelotti kérésére....azt hittem kinőtte már ezt perez. :coffee:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 19., szombat 11:48

Sastre írta:Meg hát a poénért néha áldozatokat kell hoznunk a felállással kapcsolatban :mrgreen:
És egy ilyen magasröptű poénért aztán mindenképpen érdemes lenne korunk legjobbját és 2 aranylabdás világsztárját kitenni a csapatból.

On:
Jamesnek már saját szobája is van Valdebabasban. Az AS szerint a kolumbiai játékos a 110-es szobát fogja kapni. Cristiano a 107-esben van, Kroos a 108-asban. Forrás: Madridom.hu
Na ilyeneket honnan tudnak meg? :) Sok lehet a "kém" Valdedasban :ike:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fuentealbilla 2014. július 19., szombat 11:51-kor.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. július 19., szombat 11:43

Én úgy vagyok vele, hogy meg kell bíznunk Ancelottiban, neki már biztosan van terve. Eddig elég tudatosnak mutatkozik az idei átigazolási szezonunk, úgy néz ki, még új kapust is igazolunk... nem hiszem, hogy csak úgy Perez gondolt egyet, és azt mondta, hogy őt mindenképpen leigazoljuk. Tuti kikérte Ancelotti véleményét a srácról, és hogy be tudná e illeszteni a csapatba. És ha jön a srác, akkor arra Ancelotti is az áldását adta, ő biztos tud olyat, amit mi nem. Meg kell benne bízni, főleg ilyen első év után :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 19., szombat 11:43

El Unico írta: Nem lehet véletlen,hogy kiadunk egy felfedezettért ennyi pénzt.
ja csak nehogy egy válasz legyen suarezre...
simán kinézem perezből.
Géci írta:Nem is tudtam, hogy van csatárunk.
persze mert te csak oblakot nézted. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6620
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. július 19., szombat 11:40

de tényleg nem értem.
adnátok 80 milliót egy játékosért akinek nincs is a csapatunkba posztja, de ahová akarjátok az a csatár poszt ami nem az övé.
kis túlzással mintha beckhammel akarnánk vkp-t játszatni. csak ő nem volt 80 milla.
és még valószínűleg iscot is bebukjuk.
Biztos vagyok benne,hogy meg van a terv,hol fog játszani James,és Ancelottiék végig gondolták ezt az egészet. Nem lehet véletlen,hogy kiadunk egy felfedezettért ennyi pénzt. Meg van az oka,biztos,hogy nem a hasukra ütöttek,amikor eldöntötték,hogy megvesszük ennyi pénzért.

Én abszolút nyugodt vagyok,bízom Ancelottiékban. Amúgy meg,rengeteg barcás haverom ki van akadva,hogy 3 ilyen játékossal erősítjük meg a keretet (Navas,Kroos,James). Szinte mindegyik azt mondja,hogy most bivalyerős lesz a Real Madrid egy darabig. Már ezért megéri megvenni a kolumbiait,sokan nem örülnek,hogy őt is becserkésztük :Đ
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. július 19., szombat 11:35

Galacticos írta:de tényleg nem értem.
adnátok 80 milliót egy játékosért akinek nincs is a csapatunkba posztja, de ahová akarjátok az a csatár poszt ami nem az övé.
kis túlzással mintha beckhammel akarnánk vkp-t játszatni. csak ő nem volt 80 milla.
és még valószínűleg iscot is bebukjuk.
így van. és ha Iscot nem is biztosan, de Di Máriat igen. lehetne egy szavazás, hogy megtudjuk, hogy a fórum mekkora része örülne neki.

mármint úgy értem, hogy mivel most már kb 80%-ra veszem, hogy jön, ezért egy "igen vagy nem" válaszlehetőségűt, hogy ki örülne neki.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 19., szombat 11:31

Galacticos írta:azért remélem azzal mind tisztába vagytok akik csatárnak akarjátok jamest esetleg karim helyére, hogy pont hogy a csatár mögött kellene játszania mert területe is van, és nem két védő szorításába van egész meccsen.
Nem is tudtam, hogy van csatárunk. :hmmm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 19., szombat 11:29

de tényleg nem értem.
adnátok 80 milliót egy játékosért akinek nincs is a csapatunkba posztja, de ahová akarjátok az a csatár poszt ami nem az övé.
kis túlzással mintha beckhammel akarnánk vkp-t játszatni. csak ő nem volt 80 milla.
és még valószínűleg iscot is bebukjuk.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. július 19., szombat 11:28

Meg hát a poénért néha áldozatokat kell hoznunk a felállással kapcsolatban :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 11:26

Galacticos írta:azért remélem azzal mind tisztába vagytok akik csatárnak akarjátok jamest esetleg karim helyére, hogy pont hogy a csatár mögött kellene játszania mert területe is van, és nem két védő szorításába van egész meccsen.
Nem mindenki van tisztában vele megnyugodhatsz. Már kiderült, hogy 180 centi felett van meg mittoménhány kiló és megél a védők mögött :lol: szerk azaz között na. Buzi telefon.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 19., szombat 11:25

azért remélem azzal mind tisztába vagytok akik csatárnak akarjátok jamest esetleg karim helyére, hogy pont hogy a csatár mögött kellene játszania mert területe is van, és nem két védő szorításába van egész meccsen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég