Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 17., péntek 8:01

Én anno olyanokról olvastam, hogy Gündogan 150.000 fontos fizetést akar, amit a MU nem akart megadni neki.
A PSG elvileg adta volna, de hozzájuk meg nem akart menni.
Gondolom úgy volt vele, hogy csak akkor lép, ha sokkal többet keres a jelenlegi fizunál.

Pogba ügynöke nyilatkozta, hogy: Ha Laporta nyeri a választásokat, akkor Pogba nagy eséllyel a barca játékosa lesz . . .
ZIDANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 17., péntek 5:15

palesz77 írta:
Gündogan ... Nem tudom mennyi az ára meg a fizuja, de szerintem nem lehetetlen küldetés őt elhozni értelmes áron.
Az ára még nem lett volna gáz, de nem véletlen, hogy annak ellenére, hogy kijelentette, hogy idén távozik, mégis hosszabbított, és nem a Barca vagy a München játékosa már.. Eléggé túlértékeli magát - jelenleg -, és irreálisan magas fizetést kér.
Erre azert kivancsi lennek, talan vki tobbet tud rola, mert erzek egy kist ellentmondast palesz hsz-ben.
Azert az erdekes, h a Barca, Bayern es a MU nem tudta megfizetni, de a Dortmundal hosszabitott, ahol nagysag rendekkel kevesebb a love. Foleg a MUnal dobaloznak nagy fizetesekkel, es meg sem tudtak vele megegyezni?... :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 17., péntek 0:01

Gündogan ... Nem tudom mennyi az ára meg a fizuja, de szerintem nem lehetetlen küldetés őt elhozni értelmes áron.
Az ára még nem lett volna gáz, de nem véletlen, hogy annak ellenére, hogy kijelentette, hogy idén távozik, mégis hosszabbított, és nem a Barca vagy a München játékosa már.. Eléggé túlértékeli magát - jelenleg -, és irreálisan magas fizetést kér.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 16., csütörtök 23:37

Gündogant megpróbálnám, ha nem jön össze a Verratti-Pogba-Vidal pakkból egyik sem. Persze ő nincs jelenleg egy szinten az előző hárommal, így nem is a kezdőbe hoznám, de simán lehet, hogy kiharcolná a kezdőt magának. Ha nem, akkor pedig lenne egy rohadt jó emberünk, akivel nyugodt szívvel lehet rotálni Kroost és Modricot. Nem tudom mennyi az ára meg a fizuja, de szerintem nem lehetetlen küldetés őt elhozni értelmes áron.
Tényleg, Gündi... :lol: A Dortmunddal már 2 éve megállapodtunk, hogy tavaly nyáron elhozzuk. :lol: :lol:
Most meg már fel sem merül a neve.

Gago nem rossz ötlet, hozzuk vissza szerintem. :mrgreen:

#futureredondo.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 16., csütörtök 22:52

KAG írta:Hm.
Én sajnos nem látom annyit játszani (idén kb 5 meccsnél többet nem láttam tőle, azok alapján nem teljesen ez a kép jött le. Azt láttam, hogy gyengébb védekezés és bruszt-harc terén) szóval hiszek neked.

Érdekes amúgy ez a kp-s téma. Vidal tényleg megoldás lehetett volna, de számára úgy tűnik, hogy csábítóbb a Budás.

Te amúgy RMCF hoznál valakit vagy hagynád a csába és nekimennél így az idénynek (KP-ra értendően)?

Az attól függ mi lesz a szerkezet. Egyelőre várok,az edző még alig ismeri őket,kell 2-3 meccs.....persze ez alapvető baj nálunk,az állandó körforgás,2-3 évente változó edző,alapkoncepció,sokszor annak a hiánya,hiányposztok,bebetonozott emberek..stb....
Az egész vezetés amatőr....az. Vállalom.

Én nem hajkurásznám DDG-t 40 ért,nevetséges,jövőre ingyen jöhet.....magasabb bérért,oké,de nehogymá egy mu diktáljon,meg szabjon feltételeket egy lejáró szerződéses embernél....nevetséges az egész.
Ramos elmegy? Fenéket....van pénz 40 egy évre egy kapusért? akkor ramosnál 4 évre évente 2 millán megy a vita? Nevetséges.
Megvették az a vatrangy faubertett 6 hónapra 2 millió euróért.....hát ki ezért a felelős? vannak ott egyáltalán felelősük,vagy ez egy kibaszott monopoly a bérletesek és a tagok pénzével?
Nevetséges.
Nem mondok többet,csak annyit 6 hónap alatt rendet tennék az kurva isten.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 16., csütörtök 22:38

Hm.
Én sajnos nem látom annyit játszani (idén kb 5 meccsnél többet nem láttam tőle, azok alapján nem teljesen ez a kép jött le. Azt láttam, hogy gyengébb védekezés és bruszt-harc terén) szóval hiszek neked.

Érdekes amúgy ez a kp-s téma. Vidal tényleg megoldás lehetett volna, de számára úgy tűnik, hogy csábítóbb a Budás.

Te amúgy RMCF hoznál valakit vagy hagynád a csába és nekimennél így az idénynek (KP-ra értendően)?
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 16., csütörtök 22:32

KAG írta:Amúgy, ha nagyon-nagyon kéne idén egy kp én nem baszakodnék és leraknék Yaya ért 30-40 milliót
Szerintem még egy 1+1 éves szerződésre bőven jó lenne.
Aztán akkor utána meg Verratti jöhetne és helószia :salute:

Persze erről sajnos (vagy nem) szó sincs...


Úgyis basszuk el a pénzt ezerrel mindenfelé fölösleges jöttment senkire. Ő legalább hasznos is lenne

Nem lenne jó,túl fent játszik,alig védekezik,a faszi brutál korrekten játszik,de eléggé beszűkült a játéktere.Sokat sétál,kis területet játszik be. Én nagyon szeretem,és 2 éve abszolut ő volt a nr1...persze ronaldo és messi mellett....őket nem nagyon lehet megverni,de touré legalább annyit mutatott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. július 16., csütörtök 22:29

nemértem én ezt a pesszimizmust. A keretünk erősödött. Lehet röhögni, de így van. Casemirot sokan leírják, de nem rossz ő, jött Danilo, a kapuban is jobbak leszünk. Cherysev is itt van, plusz egy változtatási lehetőség. Én nem tudom mit várnak egyesek. Meg lehet nézni a többi csapatnál milyen cserék vannak. A kezdőnknél meg nehéz jobbat találni.
Egy komoly változás volt, edzői poszton, de nem vagyok benn biztos h rossz irányba befolyásolja majd a teljesítményünket.

Persze, én is örülnék egy nagy névnek a kp-ra, sőt szeretnék is, mert annak mindig örülök ha erősödik a csapat. De a jelenlegi kerettel is elvárás a min 2 kupa. Mert a Barca nem jobb! Triplázás ide vagy oda.

a tavalyi szezon a sérüléseken és Carlo hülyeségein ment el. Utóbbi már nincs, előbbi meg minden csapatnál megeshet, reméljük idén nagyobb szerencsénk lesz.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 16., csütörtök 22:26

Amúgy, ha nagyon-nagyon kéne idén egy kp én nem baszakodnék és leraknék Yaya ért 30-40 milliót
Szerintem még egy 1+1 éves szerződésre bőven jó lenne.
Aztán akkor utána meg Verratti jöhetne és helószia :salute:

Persze erről sajnos (vagy nem) szó sincs...


Úgyis basszuk el a pénzt ezerrel mindenfelé fölösleges jöttment senkire. Ő legalább hasznos is lenne
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 16., csütörtök 22:00

KAG írta:Alex Song a westhamből :mrgreen:

Mondjuk ő top vkp. Lehet túl jó lenne nekünk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. július 16., csütörtök 21:44

Alex Song a westhamből :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. július 16., csütörtök 21:35

tucsoki írta:Ha lúd legyen kövér: Gago-Kroos-Banega
Hogy kerül ezekhez Kroos? Legyen Gago-Biglia-Banega, és mindenki boldog. Ráadádul mindhárman foghatják Messi-t.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 16., csütörtök 21:16

Ha már kötelező elhozni egyet, akkor biglia helyett legyen Banega, bár amilyen labilis egy fazon max Coentraoval lennének jó haverok.
Adom amúgy.Inkább ő,mint Bihijja :D

Shutter?Ne sértegess màr Ziro :lol: Sztm Messi óta fan :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 16., csütörtök 21:09

Ha lúd legyen kövér: Gago-Kroos-Banega

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 16., csütörtök 21:05

morientes írta:
Mondjuk Riquelme maximuma öt emelettel feljebb volt, mint Banega maximuma. 
Az életpályamodell volt hasonló,arra gondoltam.


Ez off,de az egyik részegen ment edzésre valenciában,a másik barcelonában oda se talált :lol:
Tudom hogy erre gondoltál amúgy, jobban vágod az argentín focit nálunk. Mondjuk ez még mindig csak a második helyre elég shutter mögött. :mrgreen:

Ha már kötelező elhozni egyet, akkor biglia helyett legyen Banega, bár amilyen labilis egy fazon max Coentraoval lennének jó haverok.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 16., csütörtök 21:04

cart írta:
numberone1 írta:Banegat le lehet tenni a padra, legalabb egy minosegit lehetne behozni.
Aztán megint átmegy kocsival a saját lábán...
Nem sok lehetoseg van ahogy latom a kp megerositesere, ez is csak azon kevesek egyike lehetne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 16., csütörtök 21:00

Mondjuk Riquelme maximuma öt emelettel feljebb volt, mint Banega maximuma. 
Az életpályamodell volt hasonló,arra gondoltam.


Ez off,de az egyik részegen ment edzésre valenciában,a másik barcelonában oda se talált :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 16., csütörtök 20:59

numberone1 írta: Maradona meg ot emelettel Riquelme folott, nem ertem ezt az osszehasonlitast. :hmmm:
Maradona hogy került ide azt nem értem. Morientes írt valamit, amire reagáltam. Ne haragudj.
Nem illik.

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 16., csütörtök 20:55

numberone1 írta:Banegat le lehet tenni a padra, legalabb egy minosegit lehetne behozni.
Aztán megint átmegy kocsival a saját lábán...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 16., csütörtök 20:50

Vidalnak is van negativ oldala, de attol meg nagyon jo jatekos. Banegat le lehet tenni a padra, legalabb egy minosegit lehetne behozni. Biglia meg azert szoritotta ki, mert DM es Pastore kevesebbet vedelezett a Copan, kellet vki aki Mascherano mellett marad a kp-n.
ziro4vr írta: Mondjuk Riquelme maximuma öt emelettel feljebb volt, mint Banega maximuma.
Maradona meg ot emelettel Riquelme folott, nem ertem ezt az osszehasonlitast. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég