Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 7., csütörtök 16:33

pavel írta:
Realista24 írta:Na már vennénk is vissza Moratát 30 millióért :lol:
remélem komoly, mert viccnek elég xar... :D :D

Amúgy Juvés ismerőseim szentül meg vannak róla győződve, hogy tök penge kis playa... :'(
Ha Juve szurkoló lennék, én is megbecsülném az ilyen játékosokat. Meg amúgy sem lóg ki lefelé a Juvéból (és ezt most nem rossz indulatból írom). A Real már más tészta.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2015. május 7., csütörtök 16:32

Realista24 írta:Na már vennénk is vissza Moratát 30 millióért :lol:
remélem komoly, mert viccnek elég xar... :D :D

Amúgy Juvés ismerőseim szentül meg vannak róla győződve, hogy tök penge kis playa... :'(
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 7., csütörtök 16:27

Realista24 írta:Na már vennénk is vissza Moratát 30 millióért :lol:
A Jó Isten mentsen meg minket tőle...csak nehogy a visszavágón is elpakoljon még párat, mert másnap akkor már be is jelentik a visszaigazolását...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 7., csütörtök 12:40

Realista24 írta:Na már vennénk is vissza Moratát 30 millióért :lol:
Ő még hiányozna...Csicsarito meg nem kell tìzért,pedig sztm hasznosabb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 7., csütörtök 11:24

Realista24 írta:Na már vennénk is vissza Moratát 30 millióért :lol:
Belebotlott egyszer a labdába...de ezt már megszoktuk.

Ha kiesünk a Juve ellen, akkor Perez tuti el fog onnan hozni valakit kerül amibe kerül. Nem nagyon csípem a fejét, de Pogba csak jobb, mint Illara vagy Ramos a kp-n...

Egy DeGea-Pogba pakkal, plusz ugye Danilo már itt van asszem ki is egyezhetünk a nyárra.







Ja igen, van még itt valami hosszú hajú egyén, azt el kéne cserélni egy zsák pénzre...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 7., csütörtök 11:02

Na már vennénk is vissza Moratát 30 millióért :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 7., csütörtök 10:23

Szépek ezek a Jordan-es idézetek, de kurvára elegem van belőlük. Minden nagy meccs előtt bizonyítják többen a csapatból is, hogy húúú mennyire odateszik majd magukat, aztán kapunk egy rakás szart.

"Győzni megyünk Torinoba!!!" Ja, aztán 1-2 embert kivéve futni nem akartak. :roll:

Szavak helyett most már lehetne teljesíteni is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 7., csütörtök 0:47

Roy Keane is megmondta a tutit.

"Miért is foglalkoznánk olyan véleménnyel, amelynek szerzője nem tudja, miről beszél, és amúgy is bukott edző? – tette fel a kérdést Jonathan Barnett, Bale ügynöke a BBC Sportnak. Ez a kérdés csak Angliában vetődött fel, Gareth a világ legnagyobb klubjánál játszik, a földkerekség egyik legjobb futballistája. Csak olyan véleményekkel foglalkozik, amelyek számítanak neki."

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 0:03

Pogba ügynöke meglátogatta a Real-t (vagy inkább Pérezt..bár azt írják, hogy nem) a csapat szállodájában ma a meccs előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 5., kedd 16:03

De Gea szituja szerencsere nagyon hasonlo Kroos-ehoz. A MU hosszabbitana, a spanyol lelepne, es jonnek a hirek hogy nem hajlando alairni. Szerintem a vegeredmeny is hasonlo lesz, hogy elhozzuk meglepoen olcson. Nem tudom elkepzelni hogy hosszabbitson, foleg hogy elvileg Mendes az ugynoke. A MU sarokba van szoritva itt, a portugal rohadek meg nem hulye, ha nem engedi el a MU most nyaron akkor jovore olyan lovet akaszt Mendes a Realrol mar megint, hogy meg o fogja szegyellni magat erte.

A MU-t sem irigylem annyira (de sajnalni se tudom oket). Kikepeztek maguknak egy top3 kapust, aki melto utodja Van der Saarnak, erre ugy nez ki el fogjak vesziteni. Azert en emlekszek mit muvelt mikor a MU-ba kerult, kb szettapostak a szogleteknel a favago angol vedok, teljesen sulytalan volt minden rogzitett szitunal. Most meg o a boss, emellett meg olyanokat ved hogy csak lesi az ember. Volt benne azert meloja a MU kapusedzoinek. :)


Egyebkent az ATMA-tol kene lenyulni a kapusedzoket. Eddig De Gea es Courtois notte ott ki magat, es most Oblak is ugy ved hogy elkepzelheto koveti az elodeit. Valamit tudnak ott...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 5., kedd 15:52

Most ezzel nem leszek népszerű, de szerintem Diego itt erősen túl volt értékelve a fórumon. Félreértés ne essék, jó kapusnak tartom, emberileg is ritka szimpatikus, de azért közel nem volt ő az az igazi klasszis. Amikor idejött, fél évig tényleg felszívta magát, és bitang jó időszaka volt. Utána a szezonban hozott egy biztos szintet, ami valahol az átlag és a klasszis között valahol félúton helyezkedett el. Nem volt sok látható megingása, de azért kapott ő is olyan gólokat, amiket egy 190+ -os kapusnak nem szabadott volna kapnia. Ráadásul a rögzített helyzeteknél (ami Iker nyakába volt/van varrva rendszeresen) egy dekával nem vált jobbá vele a védelmünk, ugyanúgy kaptuk szögletekből a gólokat.

Igazából ami miatt szerintem sok ember szívéhez nőtt itt, az az volt, hogy spanyol plusz saját nevelés, szimpatikus is, meg hát előtte volt az a bizonyos Mou vs Casillas és Ramos kavarás, aminél nagyon sokáig nem fogjuk még megtudni, hogy valójában mi folyt a színfalak mögött. Az egyik tábor szerint Iker szembeköpte a klubot - nekik felüdülésként hathatott Lopez leigazolása, megis értem, ha ők hajlamosabbak esetleg kicsit radikálisabban látni mindkét kapus teljesítményét. A másik tábor szerint meg inkább egy karaktergyilkosságot nézhettünk végig amelyiket Mou követte el Casillas kárára, a sajtó hathatós asszisztálásával. Ők talán egy picit objektívebbek maradtak Lopezzel szemben.

Casillas távozása esetén én csak De Geát tartom elfogadható opciónak, aki átveheti tőle a stafétabotot. A másik két topkapus egyrészt mozdíthatatlan, másrészt azért vannak velük kapcsolatban fenntartásaim. Curtois-sal kapcsolatban annyi, hogy a lapos lövésekre nem szokott leérni (tessék megnézni, hogy az előző 1-2 szezonban hány lapos lövésből származó gólt kapott csak tőlünk). Neuer meg ha elkezdi játszani a La Ligában azt, amit a Bundásban meg szokott engedni magának, és 1-2 gólt benyal a kis-középcsapatoktól a hülyeségei miatt, az itt azért annyira nem mindegy, és a bajnokságba kerülhet.

Kíváncsi vagyok, mi lesz az ügy vége, 30 millió körüli összeg nagyon erős túlzás egy kapusért - még De Geáért is, főleg most, hogy a tv-s jogból befolyó összeg csökkenni fog. Inkább akkor ki kell húzni még 1-2 évet a Navas - Casillas duóval, és a középpályát, valamint a védelmet erősíteni (főleg, ha Fabio meg Alvaro is lelép). Tartom magam ahhoz, hogy nem a kapusposzt a legégetőbb problémánk. Ha nem lép mindenképpen Iker, és De Gea sem lesz hozható nyáron, akkor inkább várjunk ki 1-2 szezont szerintem. Viszont ha bármelyik az előző két esetből mégis bekövetkezik, akkor természetesen azonnal lépni kell.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 5., kedd 15:10

Ha már úgy dönt még is a spanyol,hogy menne,azzal az új szerződéssel,maga a klub is többet profitálna belőle.Jó,nyilván mondhatná,hogy megvárja amíg letelik a penzum,de ki tudja hogyan hatna ki a karrierjére egy üzleti vita a MU-val.Sosem olyan egyszerű,sztm.
Ha aláír egy új szerződést, amiben nincs kivásárlási ár, akkor nem fogjuk leigazolni. Szép dolog, hogy hálás az MU-nak, de nehogy már ilyen szinten fizettesse ezt ki a Madriddal. És nem is fogjuk kifizetni. Azért továbbra is egy kapusról beszélünk, azok nem szoktak túl magas áron pörögni.
Szerintem nem fog aláírni, és szépen megegyezzünk 25-30 millióba, aztán nagyjából mindenki elégedett lehet. Vagy aláír egy új szerződést, és marad az MU-ban még sokáig.
Ha nincs rákényszerítve egy csapat(lejáró szerződés+játékos szándék), angol nagycsapatból nem nagyon fogunk elhozni senkit. Egyszerűen annyi pénzük van, hogy ez már nem igazán járható út. Több a pénzük, mint a jó játékosuk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 5., kedd 13:47

Az MU azért akarja magához kötni, hogy ő legyen a kapusuk hosszú távon, nem azért, mert a madrid nem tud mást igazolni. Ők nem akarják eladni, ha aláír egy új szerződést, akkor nem is fogják. De Gea térfelén pattog minden labda, nyárig szépen eldöntheti, hogy mit akar.
Hát én sem teljesen ezt mondtam,hanem felsoroltam 3 kapust aki elit,tudják hogy nem lenne könnyű pótolni,(most a másodvonalat hagyjuk),
DE
Ha már úgy dönt még is a spanyol,hogy menne,azzal az új szerződéssel,maga a klub is többet profitálna belőle.Jó,nyilván mondhatná,hogy megvárja amíg letelik a penzum,de ki tudja hogyan hatna ki a karrierjére egy üzleti vita a MU-val.Sosem olyan egyszerű,sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 12:53

Nem font ericco, euro. Félreérthetően irtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 5., kedd 12:51

Amúgy ja.Courtois mozdíthatatlan,spezielneuer megint csak,más meg nincs.Tudja ezt a MU is,azért akarja magához kötni,nem megvárni hogy leteljen a szerződése.
Hát nem tudom... Szűcs Lajost szerintem meg lehetne győzni a váltásról. :mrgreen:

Igazából a MU helyében én elengedném De Geát és rámennék Lloroisra. A francia bár idősebb, de teljesen jó kapus, igazából minőségben nem sokat romlanának, és kereshetnének a cserével néhány milliót... A Spurs szar helyzetben lesz, mert még az EL se biztos, hogy összejön.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 5., kedd 12:48

Varane helyett mehet a dealbe Coentrao vagy Arbeloa, úgy már oké. A portugált úgy is ő akarta anno, Arbeloa meg tökéletes katona bárhová. :lol:
Nem illik.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. május 5., kedd 12:45

Realista24 írta:Raphael Varane y Gareth Bale = 150 millió Chelsea pénz
Font? Az akárhogy is számolom, 180 millió €. Mourinhonak elgurult a gyógyszere?
Visznot az jó hír, hogy ennyire rá vannak kattanva a klubok Bale-re. Valamelyik csak meggyőzi őt a váltásról :D

Casillast pedig szerintem szivesen lecserélné a vezetőség, csak nem mindegy, hogy kire. Ha az új kapus nem fog azonnal god modeban védeni, egy-kettő visszasírja a Bernabeu Ikert, csatlakozik a média, és máris főhet a feje a vezetőségnek.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 12:45

Ezért lehetne nyugodtan gond nélkül cserélni ikert, senki nem pattogna miatta nagyon.
De Navas nem megoldás, ezért nem cserélik, én mindig ide lyukadok ki.

Bale azért többet ér 20 milliónál szerintem... :mrgreen:
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 5., kedd 12:43

Realista24 írta:Raphael Varane y Gareth Bale = 150 millió Chelsea pénz
Inkább menjen csak Gareth 100-ért. Varanet nem lehet pótolni kb, nincs nagyon a horizonton olyan 25 körüli/alatti védő, aki annyira meghatározó klasszis lehet évekig, mint ő.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 5., kedd 12:39

Amúgy ja.Courtois mozdíthatatlan,spezielneuer megint csak,más meg nincs.Tudja ezt a MU is,azért akarja magához kötni,nem megvárni hogy leteljen a szerződése.
De ha még spanyol is kellene,akkor meg pláne reális hogy egy új szerződéssel felnyomják az árát,mert tudják hogy nekünk mindenképpen kell.
Az MU azért akarja magához kötni, hogy ő legyen a kapusuk hosszú távon, nem azért, mert a madrid nem tud mást igazolni. Ők nem akarják eladni, ha aláír egy új szerződést, akkor nem is fogják. De Gea térfelén pattog minden labda, nyárig szépen eldöntheti, hogy mit akar.
Nyugodtságnak nevezed, hogy Iker nagyobb füttyöt kap a Bernabéuban, mint Messi? :smile:
Ezért lehetne nyugodtan gond nélkül cserélni ikert, senki nem pattogna miatta nagyon.
Raphael Varane y Gareth Bale = 150 millió Chelsea pénz
Bale azért többet ér 20 milliónál szerintem... :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég