Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 5., kedd 11:33

Realista24 írta:40-50-60 milla oly mindegy. Ha nem hozzuk, kit hozunk, aki megfelel a Real Madrid normáinak? Aki miatt Casillas képes félreállni? Kit? Senki más nincs a piacon.
Erősen benne van, hogy túl fogjuk fizetni, de 5-8 évre meglesz a kapusunk. A sokak által utált Casillas háttérbe kerül. Na meg, a többség dobálna 100 millát Pogbáért, az kb ugyanez a kategória.
Amúgy ja.Courtois mozdíthatatlan,spezielneuer megint csak,más meg nincs.Tudja ezt a MU is,azért akarja magához kötni,nem megvárni hogy leteljen a szerződése.
Navas szerintem sem kielégìtő,sztm Lopez volt ilyen jó,ha nem jobb.De cserének maximálisan ok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 5., kedd 11:24

Nyilt titok hogy lopeznek miert kellett mennie. Sajnos mi szurkolok hittuk el hogy navas a kezdobe jon de valszeg mar navas is tisztaban volt vele hogy iker a fonok. es ennek megfeleloen kerestek ra navasra aki turi a padot es nem pofazik ellenben megbizhato ha arra kerul a sor hogy vedenie kell.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 11:13

BBeno írta:Igen. Lattuk azt a bizonyos videot a ket kapus edzeserol hogy navas ugy mozog mint egy 20 eves iker meg mint egy 50 eves probal szokkenni. Sirva nevettunk. Aztan meg sirtunk hogy iker tenyleg beton kezdo maradt.
Remek videó, láttál az évi x száz edzésből egy összevágott három perces anyagot, aminek pont ez volt a célja. Engem legalább annyira idegesít Navasban az, hogy a legtöbb labdát középre üti, mint nálatok az, hogy Casillas szarul jön ki valamire. Hogy csak egy példát írjak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 5., kedd 11:09

Igen. Lattuk azt a bizonyos videot a ket kapus edzeserol hogy navas ugy mozog mint egy 20 eves iker meg mint egy 50 eves probal szokkenni. Sirva nevettunk. Aztan meg sirtunk hogy iker tenyleg beton kezdo maradt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 5., kedd 10:36

Realista24 írta: Mert azt hitték, hogy majd Navas jó lesz, és meg lehet húzni a Casillas pad - Navas kezdő dolgot, legalábbis szerintem.
Nálam már nyáron is egyértelmű volt, hogy azért ment el Lopez, mert közölték vele, hogy Casillas visszakapja a helyét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 10:28

Meg se próbáltuk komolyabban Navast.
Valószínű ők többet látnak belőle edzéseken, mint mi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 5., kedd 10:26

Realista24 írta:
Nyáron Casilla még szarabbnak tűnt, a vezetőség mégis nekiment ezzel a párossal a szezonnak, nem hiszem hogy ezt nem tennék meg mégegyszer, ha úgy alakul.
Mert azt hitték, hogy majd Navas jó lesz, és meg lehet húzni a Casillas pad - Navas kezdő dolgot, legalábbis szerintem.
Meg se próbáltuk komolyabban Navast.

Navasban tökéletesen megtalálták azt, hogy hallgat és türelmesen vár, amikor egy kiégett kapus szerencsétlenkedik a kezdőben hétről htére.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 10:23

Nyáron Casilla még szarabbnak tűnt, a vezetőség mégis nekiment ezzel a párossal a szezonnak, nem hiszem hogy ezt nem tennék meg mégegyszer, ha úgy alakul.
Mert azt hitték, hogy majd Navas jó lesz, és meg lehet húzni a Casillas pad - Navas kezdő dolgot, legalábbis szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 5., kedd 10:18

Szerintem meg létszükséglet. Navas kevés, Casillas már kevés.
Nyáron Casilla még szarabbnak tűnt, a vezetőség mégis nekiment ezzel a párossal a szezonnak, nem hiszem hogy ezt nem tennék meg mégegyszer, ha úgy alakul.
A L'équipe már jött is egy De Gea pótló tervvel a United számára. Llorris=Valdes+34M.
Tényleg, a nagy Valdes-szel mi a helyzet? Játszott egyáltalán egy meccset is akár?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 5., kedd 10:16

A L'équipe már jött is egy De Gea pótló tervvel a United számára. Llorris=Valdes+34M.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 9:59

Hát én biztos nem. :)
Azért nem azt írtam, hogy mindenki.
Nekünk nem látszükség az igazolása, van két kapusunk is, akik akár lehetnek kezdők.
Szerintem meg létszükséglet. Navas kevés, Casillas már kevés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 5., kedd 9:57

40-50-60 milla oly mindegy. Ha nem hozzuk, kit hozunk, aki megfelel a Real Madrid normáinak? Aki miatt Casillas képes félreállni? Kit? Senki más nincs a piacon.
De Gea-t. Csak jövőre, ingyen, komoly fizuért. Ez az egész a kapuson múlik. Ha nem akar jönni, 60-ért se tudjuk elhozni, ha ide akar jönni, akkor az MU örülhet, ha fizetünk nekik 30 milliót még idén, és nem ingyen jön jövőre.

Nekünk nem látszükség az igazolása, van két kapusunk is, akik akár lehetnek kezdők. Szerintem hozni kell De Gea-t, de nem vagyunk kényszerhelyzetben.
Na meg, a többség dobálna 100 millát Pogbáért, az kb ugyanez a kategória.
Hát én biztos nem. :)
ja, már amikor nem volt éppen sérült/eltiltott a szezon nyolcvan százalékában. nekem sincs nagy bajom vele, de ha marcelo kidőlésénél se lehetett annyira számítani rá, mert ő sem volt elérhető.
Jaja, nekem nem lenne bajom a faszival amúgy, de annyiszor volt sérült még játék nélkül is, hogy én már nem bíznék benne.

Isco meg játszott eleget, semmi oka nincs arra, hogy lépjen.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 5., kedd 8:10

Eddig is szépen lehozták azt a posztot Marceloval.
ja, már amikor nem volt éppen sérült/eltiltott a szezon nyolcvan százalékában. nekem sincs nagy bajom vele, de ha marcelo kidőlésénél se lehetett annyira számítani rá, mert ő sem volt elérhető.
Erősen benne van, hogy túl fogjuk fizetni, de 5-8 évre meglesz a kapusunk. A sokak által utált Casillas háttérbe kerül. Na meg, a többség dobálna 100 millát Pogbáért, az kb ugyanez a kategória.
+1. no meg, ki az a focista a mai világban, akiért nem fizetnek irreális összeget?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 8:08

40-50-60 milla oly mindegy. Ha nem hozzuk, kit hozunk, aki megfelel a Real Madrid normáinak? Aki miatt Casillas képes félreállni? Kit? Senki más nincs a piacon.
Erősen benne van, hogy túl fogjuk fizetni, de 5-8 évre meglesz a kapusunk. A sokak által utált Casillas háttérbe kerül. Na meg, a többség dobálna 100 millát Pogbáért, az kb ugyanez a kategória.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 5., kedd 8:05

Prométheusz írta: not bad....

uramatyám...

60 milla egy kapusért...

ne vicceljünk már.. not bad.
Jah, főleg, hogy 2016-ban jár le a szerződése...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 5., kedd 7:58

dannen írta:
isco, én akartam szerintem leginkább hogy hozzuk el, aztán perezt is meggyőztem, de a saját karrierje szempontjából jobb lenne ha lelépne, mert kérője tuti hogy lenne és máshol alap kezdő lenne, itt meg ha felépülnek az irreális áron vett márkanevek, akkor padozik, hiába tehetségesebb a keret 80%-ánál. de én megtartanám, és ígérnék neki minden szépet és jót.
én is valami ilyesmin gondolkoztam múltkor. ha van esze, úgyis lelép, mert itt nem bontakozhat ki kellően. nincs meg neki a garantált kezdő pozíció, a posztja se egy leányálom az ő focijának. magához képest túl sokat kell a védekezésre koncentrálnia, neki sokkal támadóbb szerep kéne, ahol marad energiája varázsolni előre. én is mindennél jobban szeretném, hogy maradjon, de nem valószínű, hogy hosszú távon ez megvalósul.
garantált kezdő volt egész évben a sérülések miatt, egyszerűen elfáradt, mint ahogy sokan mások is. van ilyen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 5., kedd 0:12

schranzer írta:
Realista24 írta:De Gea 60 milla vagy 50 millió és De Gea = Bale, napi pletyka.
Not bad, 50ert meg hozzuk Verrattit, tehát Bale = De Gea + Verratti :mrgreen:

not bad....

uramatyám...

60 milla egy kapusért...

ne vicceljünk már.. not bad.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 4., hétfő 23:58

BBeno írta:pont ezen gondolkodtam a sevilla meccsen hogy mivan ha coentrao mégis csak marad. eleve nem bánom mert birom a tagot. de gaya hosszabbított. Ronci meg imádja Coentraot és szerintem megbarátkozott a helyzettel már Coentrao is hogy nem lesz soha alaphátvéd viszont akárhányszor kell mindig odateszi magát.

Erre most olvasok egy pletykát hogy elvileg Coentrao mégis marad mert Ronci nagyon ragaszkodik a maradásához. :coffee:
Az lenne mindenki számára a legjobb.Eddig is szépen lehozták azt a posztot Marceloval.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 4., hétfő 23:06

pont ezen gondolkodtam a sevilla meccsen hogy mivan ha coentrao mégis csak marad. eleve nem bánom mert birom a tagot. de gaya hosszabbított. Ronci meg imádja Coentraot és szerintem megbarátkozott a helyzettel már Coentrao is hogy nem lesz soha alaphátvéd viszont akárhányszor kell mindig odateszi magát.

Erre most olvasok egy pletykát hogy elvileg Coentrao mégis marad mert Ronci nagyon ragaszkodik a maradásához. :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 4., hétfő 17:18

Mike írta:a bayern is érdeklődik állítólag, bár a forrás nem biztos h megbízható :D

de a 135 millió nem lenne rossz

135-ért mellécsapjuk Illarrát is, hogy cipelje Gareth bőröndjeit Münchenbe. :mrgreen:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég