Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 28., péntek 17:18

GT+ Olvasd el a forditást kint a főoldalon, és úgy már jobban érteni fogod :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 28., péntek 17:02

dannen írta:http://www.realmadrid.com/en/news/2014/ ... nouncement

hivatalos válasz platininak. na én nem tudom ez jó döntés volt-e. de tetszik :mrgreen:
Én mondjuk látok benne pár önellentmondást, de alapvetően érthető, hogy hivatalos közleményt adott ki emiatt a Real, és valahogy örülök is, hogy Platini megint kapott egy kisebb pofont. :mrgreen:
the Ballon d'Or is an individual rather than collective prize
the vote should take into account exclusively the individual professional achievements of the players
Aztán a Ronaldóról szóló részben:
has claimed the Champions League
as well as the Copa del Rey
has won the European Super Cup
Aztán lehet, hogy én vagyok túl szőrszálhasogató, de ezt feltűnt valamiért. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. november 28., péntek 16:31

Toky írta:
Babinho írta:Egyébként engem nem érdekel, főleg úgy, hogy csak nálunk nem lesz rajta. Tőlem aztán miki egér fejével is felcserélhetik a címert. A hagyományt és a múltat ettől lehet tisztelni, semmi nem változik. Az üzlet pedig erről szól.
Ez csak nekem tűnik ellentmondásnak? A címer, ahogy a sokak által kritizált kapitányválasztás is, a Real Madrid tradícióinak a része. Szóval ha lecseréljük Mickey egérre, Bugs Bunnyra vagy éppen Batmanre, az nem pont a hagyományok nem-tisztelését jelenti? :kivagyhe:
De nézzük a dolog jó oldalát. Ha most denevér lenne a kereszt (vagy döglött gólya) helyett a koronán, akkor most a "Batmannal" kéne pereskednünk, hogy ki volt előbb. :x

Amúgy a megoldás triviálisan "egyszerű". Akkora címert kell nyomni a kártyára, hogy a korona teteje lelógjon róla. Így a kereszt marad is, meg nem is, az arabok megkapják, amit akarnak, meg nem is. Aztán vagy kapunk érte pénzt, vagy nem is. :mrgreen:
Úgy értettem, az arabok cserélhetik amire akarják. Amíg a mezen, a honlapon, a stadionban, mindenhol az eredeti jelenik meg, ők úgy "hamisítják maguknak" ahogy akarják. Főleg ha még fizetnek is érte 3 stadion árát!
A real madrid ettől még nem kurva

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 28., péntek 15:57

Messi - Chelsea 250 millió (nso)

Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen, sorry. Nekem amúgy bűzlik az egész, már eleve ott, hogy Zsozé-Messi :D Bár Fabregast is csúcsra járatja újabban, lehet, hogy Messivel is hasonló lenne a helyzet. Ettől függetlenül érdekes lenne, ha megvalósulna a dolog :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. november 28., péntek 15:52

Babinho írta:Egyébként engem nem érdekel, főleg úgy, hogy csak nálunk nem lesz rajta. Tőlem aztán miki egér fejével is felcserélhetik a címert. A hagyományt és a múltat ettől lehet tisztelni, semmi nem változik. Az üzlet pedig erről szól.
Ez csak nekem tűnik ellentmondásnak? A címer, ahogy a sokak által kritizált kapitányválasztás is, a Real Madrid tradícióinak a része. Szóval ha lecseréljük Mickey egérre, Bugs Bunnyra vagy éppen Batmanre, az nem pont a hagyományok nem-tisztelését jelenti? :kivagyhe:
De nézzük a dolog jó oldalát. Ha most denevér lenne a kereszt (vagy döglött gólya) helyett a koronán, akkor most a "Batmannal" kéne pereskednünk, hogy ki volt előbb. :x

Amúgy a megoldás triviálisan "egyszerű". Akkora címert kell nyomni a kártyára, hogy a korona teteje lelógjon róla. Így a kereszt marad is, meg nem is, az arabok megkapják, amit akarnak, meg nem is. Aztán vagy kapunk érte pénzt, vagy nem is. :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. november 28., péntek 15:13

CS0ki írta:
Egyértelműen ott kell lennie a keresztnek a koronán. A kereszténység, Európa... nagyon sok mindent jelent és jelenthet.
Ha a koronán, egy döglőtt gólya lett volna, akkor éppen az lenne most a címeren.
:lol: :D
ez jó!
Egyébként engem nem érdekel, főleg úgy, hogy csak nálunk nem lesz rajta. Tőlem aztán miki egér fejével is felcserélhetik a címert. A hagyományt és a múltat ettől lehet tisztelni, semmi nem változik. Az üzlet pedig erről szól.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. november 28., péntek 14:47

Gallado szerint a PSG 80 milliót ajánlott Iscoért de elutasítottuk mert Isco "mozdíthatatlan".

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 28., péntek 14:29

Egyértelműen ott kell lennie a keresztnek a koronán. A kereszténység, Európa... nagyon sok mindent jelent és jelenthet.
Mondjuk abból a szempontból kevésbé kötődik a madridhoz, hogy a korona tartozik a jelképhez, csak éppen a koronán volt egy kereszt is. :) Mármint nem az volt a cél, hogy a madrid címerében megjelenjen a kereszt, mint a kereszténység jelképe. Ha a koronán, egy döglőtt gólya lett volna, akkor éppen az lenne most a címeren. Persze csak szerintem van így, de nem hinném, hogy a kereszt, mint vallási szimbólum jelenik meg a címerben, nem azért van ott.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. november 28., péntek 14:09

A kereszttel ill. a leszedésével kapcsolatban:

2 dolog jut eszembe:
Az egyik az, hogy ebben az elfajult mocskos világban is jó lenne, ha nem minden lenne megvehető és nem minden működne úgy, ahogy azt az arabok, zsidók, cigányok fa**tudja kik diktálják. Real Madrid. A név is királyi. Egyértelműen ott kell lennie a keresztnek a koronán. A kereszténység, Európa... nagyon sok mindent jelent és jelenthet. TEHÁT ebből a megközelítésből elvből vissza kéne dobni az ilyen böszme ötleteket.

DE

A másik szempont... ha jól tudom a kereszt eltüntetése a korona tetejéről csak abban a világban és ha jól értesült vagyok akkor az adott bank kártyáira vonatkozna. Na ilyenkor meg megvakarja az ember a fejét és elgondolkodik, hogy megéri-e egy ilyen "semmiség" miatt elszalasztani egy akkora bizniszt, amiből több Bernabeu is felépülhetne......

----> Csak nehogy a következő ötlet -amit mondjuk elrejtenek ebben a szerződésben-, a Real Madrid nevének megváltoztatása legyen Ikszipszilon Madridra egy szép kis summáért cserébe... mert hogy az a név elfogadhatóbb és eladhatóbb az arab piacon....
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 28., péntek 14:08

Ez a címer módosítás nem új dolog. Eddig is így árulták a mezeket az araboknál, ahogy minden más csapat is, akiknél kereszt van. Az Inter mezét is meghurcolták miatta, bár tény az kicsit jobban hasonlított a lovag ruhájára.
Egyébként akkor volt ez a címer téma, amikor a Real megépítette a luxus szigetét Dubaiban.
Az meg, hogy téged, vagy mást nem érint annyira az lehet, de gondolj bele, hogy hány évig háborúztak, hogy kiűzzék az arabokat a mai Spanyolországból. Most meg pénzért leereszkednek. Az még belefér, hogy náluk így árulják a mezeket, de általánossá tenni, kicsit meredek.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 28., péntek 13:40

Olvasok itt más Real Madriddal kapcsolatos oldalakat, elsősorban külföldi oldalakat. Elég sokan fel vannak háborodva, a kereszt miatt.


Mondjuk engem pont nem érdekel a vallás, de azért remélem nem jutunk el oda, hogy akkor címer változtatás, mert egy Dubai sejk unatkozik és megteszi.

Azért tisztelettel kell lenni a múltra is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 28., péntek 12:52

Realista24 írta:
Amúgy meg,hogy van amit Kerlon említett?Azzal az EU-s helyel?Mert ha telített,akkor hogy akarják hozni a brazolt?Hernandez el,gondolom...
Szerintem Navas papírjai hamarosan rendben lesznek.
4,5 évre már kaphat? Vagy csak Perez elintézi? :mrgreen: B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 28., péntek 12:50

Egyébként ezt Kroos állítólag az El Paísnak mondta, én egyelőre ezt kétkedve veszem. Kroost nem úgy ismerem, mint aki ilyen nyíltan kritizálna valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 28., péntek 12:48

Szerintem Navas papírjai hamarosan rendben lesznek.
Ja,akkor így nem lesz probléma ha esetleg jönne a brazil.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 28., péntek 12:45

Kroos: “Idén a Bayernben játszottam a 2013/14-es szezon második felét, aztán az egész Világbajnokság összes mérkőzésén játszottam, majd a spanyol és európai Szuperkupa következett a Real Madriddal, és még egyetlen mérkőzésről sem hiányoztam. Nem hiszem, hogy játszottam volna ennyit életem során. Kezdek fáradni. Tovább ront a helyzeten, hogy Spanyolországban nincsen téli szünet, mint Németországban.” Forrás: Madridom.hu
Nem baj,nem kell lecserélni!
Majd ha megszakad úgy is pihen!
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 28., péntek 12:41

Amúgy meg,hogy van amit Kerlon említett?Azzal az EU-s helyel?Mert ha telített,akkor hogy akarják hozni a brazolt?Hernandez el,gondolom...
Szerintem Navas papírjai hamarosan rendben lesznek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 28., péntek 12:35

Én ezt már tegnap is tudtam/olvastam. Ez így kb. olyan, mint amikor a franciáknál nem reklámozhattuk a Bwin-t.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 28., péntek 12:34

Ez így van, de a szezonnak jól indultunk neki. Most gáz van, úgy néz ki a vezetőség lépni is fog. Rambó helyét meg amúgy is átveszi a Medrán fiú, vagy hogy is hívják.
No pont erre gondoltam,lehetne őt is játszatni nemtúl fajsúlyos meccseken,ha már Illarra nem 100%-os,valamint ha Khedira már úgy is kiesett a szerelemkosárból.
Amúgy meg,hogy van amit Kerlon említett?Azzal az EU-s helyel?Mert ha telített,akkor hogy akarják hozni a brazolt?Hernandez el,gondolom...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 28., péntek 12:04

ericco írta:Ez eddig is nyilvánvaló volt, csak hát az nso-féle szennylapok szándékosan hallgatják el az ilyesfajta infókat, had veszekedjen a nép
Miért nem lepődök meg ezen? :hmmm: :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 28., péntek 12:02

Ez eddig is nyilvánvaló volt, csak hát az nso-féle szennylapok szándékosan hallgatják el az ilyesfajta infókat, had veszekedjen a nép
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég