Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. november 12., szerda 16:28

Callejón vezeti az olasz bajnokság góllövőlistáját. Azért ez nem kis érdem. Lehet,hogy nem egy nagy spíler,de a kitartásával és hozzáállásával még nagy sikereket érhet el. És nem biztos,hogy rossz döntést hozott,hogy eligazolt. Napról napra fejlődik,minden mérkőzésen kezdő,és egyre nagyobb tapasztalata lesz. Én sajnálom, hogy elment... Szívesebben nézegetném őt,mint Khedirát. Nem is értem,mit keres még nálunk a herceg. Felfoghatatlan számomra.
:goat:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 12., szerda 15:54

Callejonnál azért jobb, természetesen potenciált tekintve. Vannak olyan megoldásai, amire Callejon egyszerűen nem képes. Viszont ami tény, mezőnyben nem volt meggyőző Jesé, a játékhoz sokat nem tett hozzá. Ebben fejlődnie kell, gólérzékenyésge szerintem már most is korrekt.
És saját nevelés, az sokat számít.


A Reaus-os hír kapcsán meg: mi a tökömnek? Én bírom a faszit, mindkét lábát remekül használja, van esze a játékhoz, gyors, gólerős meg minden. De egyszerűen nem fér be a csapatba. Teljesen felesleges. Max arra jó, hogy megvegyük 25 millióért, aztán nyár végén eladjuk 45-ért az angoloknak. :D Nem tudom elkpzelni, hogy Bale távozna, Isco sem, CR sem, James sem. Benzema távozása meg nem segítené, de az ő távozására sincs nagyon esély.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 12., szerda 14:42

Ezeket a hozzászólásokat én sem értem. Az összes nagy csapatnak a ligában gólt, győztes gólt lőtt, kiválóan játszott, kis túlzással talán mondhatni hogy hiba nélkül. Nagyon könnyen felejtetek.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. november 12., szerda 14:22

Azert egy kicsit szerintem leirtatok Jeset.
Ha a tavalyi szezonjat vesszuk alapul, akkor jol latni, hogy piszok gyors a gyerek, technikailag kepzett es a helyzetei nagyobb szazalekat ertekesiti is. Raadasul nem egy beszari, es a serules alatti munkaja azt bizonyitja, hogy nincs is elszallva.
A foci manapsag ebbe az iranyba megy, amit o kepvisel, szerintem ezeket az erenyeket boven ki is fogja tudni hasznalni, ha nem szolnak kozbe a serulesek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 12., szerda 13:23

ziro4vr írta:Jesé egy továbbfejlesztett Callejon, nagy potenciállal, de az nem biztos hogy ki fog jönni. A repertoár szélesítésére, pihentetésre jó lesz kezdetben, aztán hogy később mennyire tud nőni a szerepe, vagy mennyire hagyják hogy növekedjen, az már más kérdés.
Szerintem még továbbfejlesztve sincs, csak színesebb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 12., szerda 13:13

Jesé egy továbbfejlesztett Callejon, nagy potenciállal, de az nem biztos hogy ki fog jönni. A repertoár szélesítésére, pihentetésre jó lesz kezdetben, aztán hogy később mennyire tud nőni a szerepe, vagy mennyire hagyják hogy növekedjen, az már más kérdés.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 12., szerda 12:14

Kicsit Remy félreértett,vagy nem tudom miért ágaskodik most Bale-el,pedig nem hasonlítottam őket össze szerintem,sőt örülnék ha a spanyol is jó lenne.
De Én nem farokméregetésként írtam ezt Jesé-ről,hanem egyszerűen ez a véleményem.
Attól még hogy Bale szar vagy nem,Jesé nekem nem lesz több,se kevesebb.


R24,nem gondoltam volna hogy egyszer egy csónakban fogunk evezni. :| :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. november 12., szerda 12:07

Hogy jön ide Bale... :lol:
Sztem a túljátszás és a semmi extra hájpolása után. :lol:
Másik meg hogy Remytől mit vártál, ha Jesét fikázod? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 12., szerda 12:05

Hogy jön ide Bale... :lol:
Ahogy máskor Karim. Welcome on board :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 12., szerda 12:02

Remy írta:
miro írta:
+1.
Nekem is kicsit túl van játszva.
Leírtam ezt már régebben.
Spanyol,saját nevelés,fiatal.
Erre ki vagyunk éhezve,ezért mindenki bele lát egy-két dolgot.
Pedig semmi extra szerintem.
...mondja ezt az elvakult Bale fanatikus. No offense, de amit idén Bale művel, azt kurva sokan megcsinálnák a posztján. A semmi extra jelenleg Bale. Jesé nem is kapott annyi lehetőséget kezdőként, mint Bale, ráadásul fiatalabb is, a helyén kell kezelni. De azt mondani, hogy semmi extra... :roll: :lol:
Hogy jön ide Bale... :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 12., szerda 11:46

Callejonnál azért kár összehasonlítani. Cale jó ha saját magát kicselezte, nem még hogy az ellenfelet, viszont jókor volt jó helyen. Jesé meg be is tud törni, labdát tartani, meglátásai is jók.
Tényleg túl van hypeolva pont emiatt mert saját nevelés, és nem esik el a lábán, de okozhat még meglepetéseket, én reménykedek benne hogy kap pár meccset ahol tudna bizonyítani.
Pontosan.Jesé jóbarátságban van a labdával,míg ez Callejonról nem mindig mondható el.Az meg hogy ki van inkább túlfújva...Bale vagy ő...hát azon lehet vitatkozni.
Könnyebb kiemelkedni egy spurs-ből,mint egy Real Madridból...ez kétségtelen.Bale eddig persze többet bizonyított,de több is vokt erre a lehetősége.Kiegészìtő embernek...az attól függ mit értünk ez alatt.Ha megkapja a játékperceket,oke.De ha csak taktikai csere,5-10 perc...az már nem jó.Sok top csapat összetenné a kezét,ha ilyen támadója lenne.Ha esetleg,nem számítana rá a klub komolyabban,el kell adni.De Ancelotti,ahogy hírlik,szerencsére máshogy gondolja...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 12., szerda 10:27

...mondja ezt az elvakult Bale fanatikus.
...mondja ezt az elvakult Jesé fanatikus :lol: :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 12., szerda 10:26

miro írta:
Kerlon írta:Én továbbra is azt mondom, hogy Jesé nem volt jó, csak lőtt pár fontosabb gólt. Kicsit Callejónra hasonlított, aki érezte a kaput, de játékban nem tudott sokat hozzátenni.
+1.
Nekem is kicsit túl van játszva.
Leírtam ezt már régebben.
Spanyol,saját nevelés,fiatal.
Erre ki vagyunk éhezve,ezért mindenki bele lát egy-két dolgot.
Pedig semmi extra szerintem.
...mondja ezt az elvakult Bale fanatikus. No offense, de amit idén Bale művel, azt kurva sokan megcsinálnák a posztján. A semmi extra jelenleg Bale. Jesé nem is kapott annyi lehetőséget kezdőként, mint Bale, ráadásul fiatalabb is, a helyén kell kezelni. De azt mondani, hogy semmi extra... :roll: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2014. november 12., szerda 10:27-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. november 12., szerda 9:49

Realista24 írta:Egyébként Bale is rúgott gólt a Barca ellen.
;d tudom, csak megemlítettem, hogy nem csak random meccseken volt jó.

Callejonnál azért kár összehasonlítani. Cale jó ha saját magát kicselezte, nem még hogy az ellenfelet, viszont jókor volt jó helyen. Jesé meg be is tud törni, labdát tartani, meglátásai is jók.
Tényleg túl van hypeolva pont emiatt mert saját nevelés, és nem esik el a lábán, de okozhat még meglepetéseket, én reménykedek benne hogy kap pár meccset ahol tudna bizonyítani.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 12., szerda 9:21

Kerlon írta:Én továbbra is azt mondom, hogy Jesé nem volt jó, csak lőtt pár fontosabb gólt. Kicsit Callejónra hasonlított, aki érezte a kaput, de játékban nem tudott sokat hozzátenni.
+1.
Nekem is kicsit túl van játszva.
Leírtam ezt már régebben.
Spanyol,saját nevelés,fiatal.
Erre ki vagyunk éhezve,ezért mindenki bele lát egy-két dolgot.
Pedig semmi extra szerintem.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 12., szerda 9:19

Én továbbra is azt mondom, hogy Jesé nem volt jó, csak lőtt pár fontosabb gólt. Kicsit Callejónra hasonlított, aki érezte a kaput, de játékban nem tudott sokat hozzátenni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 12., szerda 9:03

Norbii írta:háááááááát. Sérülése előtt azért szerintem bizonyított eleget. Jól cselez, veszélyes, mezőnymunka elfogadható (bélához viszonyitva), ráadásul Barca ellen is gólt baszarintott. Remélhetőleg pedig most is ereje teljében lesz.
Majd meglátjuk, mondjuk sok lehetősége nem lesz idén a bizonyításra, kupa (ahogy érzem a klub emberinek nyilatkozataiból idén a bajnokság és bl kombó a cél...a kupa meg ha összejön, akkor örülünk), klub vb, meg pár bajnoki szerintem.

Egyébként Bale is rúgott gólt a Barca ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. november 12., szerda 8:59

háááááááát. Sérülése előtt azért szerintem bizonyított eleget. Jól cselez, veszélyes, mezőnymunka elfogadható (bélához viszonyitva), ráadásul Barca ellen is gólt baszarintott. Remélhetőleg pedig most is ereje teljében lesz.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. november 12., szerda 7:45

Norbii írta:azidő alatt sok minden változhat,
Például kiderülhet, hogy a fél fórum által istenített Jesé valami csoda folytán csak kiegészítőembernek jó. :mrgreen: :shutup:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. november 12., szerda 5:18

Reus, cr posztján posztján szokott játszani, szóval ez így reménytelen, másik oldalra meg van elég embere a realnak, még úgy is ha az istenek erejével eladná a csapat Bélát a munak. Szarok én rá hol tud még játszani Reus mikor bőven van elég játékosa a csapatnak minden posztra jelenleg. Felépült Jesé használják.

Na de gondolom ez is ilyen nyári terv lesz gondolom, azidő alatt sok minden változhat,


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég